Sayfa 157 Toplam 167 Sayfadan BirinciBirinci ... 57 107 147 155 156 157 158 159 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4175 adet sonuctan sayfa basi 3,901 ile 3,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu 9 puan nasıl eridi hala anlamıyorum aklıma geldikçede soğuk terler döküyorum bu kadar yaklaşmışken bu kadar inanmışken ne olduda bu puan farkı bi anda eridi, rehavet mi?!

Sadri Şener'e olan sinirim medyaya yaptığı her açıklamadan sonra dahada büyüyor.

Hergün gazetelere açıklama yapılır mı yahu.
    aykut konuŞunca bence yÜklenmelİydİk...geÇ kaldik..

Gordon Freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilen varsa söylesin, yoksa çıldıracağım..

SEZER BADUR hasta, sakat yada başka birşey mi????

ben sinirliyim de konuşuyorum hadi, bu forumda bir tane akli selim adam bana açıklama yapsın ve benı ikna etsin...!!!!!!!!

Konya Turku maçında Selçuk yok Onun yerine Sezer Badur oynadı????

Manisa kupa maçında, Selçuk'un yerine Sezer Badur oynadı...!!!!!!

Shlake 04 özel maçından, Selçuk yok yerine Sezer Badur oynadı...!!!!

Bremen hazırlık maçında, Selçuk yok yerine Sezer Badur oynadı...!!!

Beşiktaş kup maçında Selçuk yok, yerine Sezer Badur oynadı...!!!

Transfer dönemi olmasına rağmen, futbolcuları test etme maçları olmasına rağmen, Zafer yelen2i beğenmeyip gönderdiğine göre, Sezer badur'u takımda tuttuğuna göre ve KAHLENBERG transferini istemediğine göre, SEZER BADUR un, Selçuk'un yokluğundan onun yerine alternatif olarak oynatılabileceğine karar verdin demek değilmidir...!!!!!

O halde;

Dun akşama dönelim,

Selçuk hasta ver maça çıkmadı..COLMAN haftalardır, kötü oynuyor ve ortalam 50. dakıkalarda oyundan aldığın bir oyuncu..Engin Baytar sakat, Alanzinyo genelde yedek bekleyen ve 65 den sonra ayuna dahil olan bir oyuncu....Hal böyle olunca.??

Zaten verimli olmayan CEYHUN la, COLMAN2ı aynı anda birden orta sahada neden başladın.. Birde 90 dakkalık olmayan Alanzinyo ile de nedne başladın???

SEZER BADUR eğer dun akşam sahada olmayacaktısa neden kadroda tututn..

başka bir şey sormuyorum...Şenol hoca...

Bu orta saha kurgusu ile her futbolcuyu heryerde oynatır ve aynı verimi alırım zihniyetin olduğu müddetçe, asla ve kata alman gereken maçları kazanamazsın.. Bu kadar basit ve öz..
    Sadece yenildiğimiz için böyle konuşuyosun abicim..
    Tek derdimiz Sezer değil bizim..Dün Sezer oynayıp da galip gelemeseydik yine kızardın neden Sezer gibi bir adam oynuyor diye..
    Biz böyle bi taraftar profiliyiz maalesef..
    Fransanın Cezair Halkına, Amerikanın Vietnam ve Irak Halkına Uyguladığı Sistematik Soykırımı ve Katliamları, İsviçrenin Bütün Dünya Suçlularını ve Terör Örgütlerini Finanse Ettiğini Tanıyor ve Kabul Ediyorum.

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Baskanin dünkü konusmasinda beni en cok rahatsiz eden sözleri sunlardi:

1. Volkan pasi fenerliye atti, Süleymanu kendi oyuncusuna atti.
    Yapma Baskan, su Dünyada tek namuslu Insanlar bizlermiyiz.Niye hala camur atiyorsun yahu?

2. Gazatalerde Aykut hakkinda ne kadar yazilmis, Trabzonspor hakkinda ne kadar yazilmis bir arastirin diyor.

Yapma ya, bunlar yeni bir durummu? Simdi niye konusmaya basladin? Seni yazmayinca gücünemi gidiyor?
    PES!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    Ankara

Alıntı mhayri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki hakem mükemmel miydi asla değildi .
    Hakemlerse adil değil hakemler rakip sahada korkak
    bizde hadsizcesine cesur ve bunu el kol destekli yapıyorlar...
    Bize karşı korkusuz rakibe karşı pısırık kedi, kedine adeta sövene çaresiz ama onun rakibine ellerini açtı diye
    kırmızı...
    İlk yarıda bu hakemlerle oynadık ama ne zamanki verdikleri irdelenmeye başlandı el ayak boşaldı maalesef.
    Herneyse klasik olacak ama hakemleri de yenmek gerektiğini artık anlamış olmamız gerekiyor...
    azİz bey! DÜĞmeye basmamiŞti o zaman...hakem odasi basilmiŞ...bundan daha bÜyÜk Şİke olur mu...

Nereden
    Ankara

Alıntı hüseyin1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baskanin dünkü konusmasinda beni en cok rahatsiz eden sözleri sunlardi:

1. Volkan pasi fenerliye atti, süleymanu kendi oyuncusuna atti.
    Yapma baskan, su dünyada tek namuslu insanlar bizlermiyiz.niye hala camur atiyorsun yahu?

2. Gazatalerde aykut hakkinda ne kadar yazilmis, trabzonspor hakkinda ne kadar yazilmis bir arastirin diyor.

Yapma ya, bunlar yeni bir durummu? Simdi niye konusmaya basladin? Seni yazmayinca gücünemi gidiyor?
    Pes!
    aykut bİze Çamur attiĞinda nerdeydİn...

Nereden
    İstanbul

Şu dangalak fenerlileri sevindirdik...
    başladılar yine "biz zaten en büyüğüz" naraları atmaya..
    İdiotlar ordusu..
    Fransanın Cezair Halkına, Amerikanın Vietnam ve Irak Halkına Uyguladığı Sistematik Soykırımı ve Katliamları, İsviçrenin Bütün Dünya Suçlularını ve Terör Örgütlerini Finanse Ettiğini Tanıyor ve Kabul Ediyorum.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benim kafama takilan soruyu tekrarliyim. Fener ile yeniden oynasak sonuc ne olur ?

Su anki oyun ile olurmu ?

Deplasmanda fenerden daha avantajliyiz demistim ama bizim sorunumuz ic sahadaki kötü futbol. Fener deplasmanda puan verecekde bizde sampiyon olacagiz.

Olabiliriz elbette ama cok önemli derseler alinmasi gerekiyor. Her mac final maci ise dün oynanan macda bir kac futbolcu baska sey oynuyordu. Bu adamlar niye oynayamiyor. Niye bazi oyuncular bize gelince tutulur oynayamaz. Niye takim olarak hareket etmek bu kadar zor olur. Niye zar zor kaptigin topu hemen rakibe verip yine pesine düsersin. Bu sorunlari kim cözecek ?
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Devrim Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yapmayın yahu dün akşam hakemlik birşey yoktu kandırmanın bir anlamı yok kendimizi....kayserinin penaltısı daha netti vermedi biz golü yedikten sonra dayanmalıydık sorunumuz defansta forvette değil

Nereden
    Ankara

Azİz bey! Takimi yendİĞİ İÇİn susuyor. Bİzİm durumumuzda olsaydi yapmayacaĞi densİzlİk kalirmiydi...

Celal Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı hüseyin1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskanin dünkü konusmasinda beni en cok rahatsiz eden sözleri sunlardi:

1. Volkan pasi fenerliye atti, Süleymanu kendi oyuncusuna atti.
    Yapma Baskan, su Dünyada tek namuslu Insanlar bizlermiyiz.Niye hala camur atiyorsun yahu?

2. Gazatalerde Aykut hakkinda ne kadar yazilmis, Trabzonspor hakkinda ne kadar yazilmis bir arastirin diyor.

PES!
    herzaman dediğim gibi yönetim çok ve boş konuşuyor şuanda eleştirmek istemiyorum onları ama bu çok ve boş konuşmaları beni buna zorluyor...
    2010 - 2011 Süper Lig Şampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düşmanım, sen benim ifadem ve hızımsın. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazımsın. >>>

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neden büyük takımlar puan kaybedince hakeme saldırılır, Hakeme kimse suç bulmasın, takıma da ,

Akşam sahada mükemmel bir mücadele vardı 2 takım içinde, Kayseri mükemmel bir takım olmuş, ilk yarıda da feneri kendi evinde yenmişti, akşam biz maçı kaybedebilirdik 2 top çizgiden çıktı ve hakemin hiç hatası yoktu,

Biz hakemlere saldıracak yerde takıma sahip çıkmalıyız,akşam hakem yerin dibine sokulacak kadar kötü değildi, sinir harbine gerek yok, fenere,bursaya bakıyorum evindeki maçlarda birde bizim maça bakıyorum, daha ilk dakikada klasikleşen 3'lüyü bile yapamıyorsun, sonra hakeme saldık, bayrak at, çakmak at, böyle midestek oluyorsun takımına,

böyle destek olacağına hiç olma, inşallah kapanır saha, ve inşallah Trabzonspor o maçı alır da herkes görür ne olduğunu,
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

Nereden
    Ankara

Alıntı gordon freeman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu dangalak fenerlileri sevindirdik...
    Başladılar yine "biz zaten en büyüğüz" naraları atmaya..
    İdiotlar ordusu..
    İdİotlara hakaret etmeyelİm lÜtfen.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 gündür uyku uyumadım Trabzon'dan da yeni geldim. Moralimiz ne yazık ki yerlerde. Keşke geçen hafta bu konuda yazmış olduğum Amrabat meselesi gerçeğe dönüşmeseydi. Takım zaten stresliydi ama bu adam iyice şirazemizi kaydırdı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ankara

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim kafama takilan soruyu tekrarliyim. Fener ile yeniden oynasak sonuc ne olur ?

Su anki oyun ile olurmu ?

Deplasmanda fenerden daha avantajliyiz demistim ama bizim sorunumuz ic sahadaki kötü futbol. Fener deplasmanda puan verecekde bizde sampiyon olacagiz.

Olabiliriz elbette ama cok önemli derseler alinmasi gerekiyor. Her mac final maci ise dün oynanan macda bir kac futbolcu baska sey oynuyordu. Bu adamlar niye oynayamiyor. Niye bazi oyuncular bize gelince tutulur oynayamaz. Niye takim olarak hareket etmek bu kadar zor olur. Niye zar zor kaptigin topu hemen rakibe verip yine pesine düsersin. Bu sorunlari kim cözecek ?
    ayni tas ayni hamam ...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eksikler(Egemen,Selçuk) bahane olarak mı söyleniyor yoksa ileride takıma katılacakları düşünülüp bir umut olarak mı? İkincisi daha iyi bence.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Ankara

Bence Şunu dÜŞÜnelİm. DÜn Şikir Şikir oynasaydik ama yİne bÖyle bİtseydİ...yİne ayni Şeylerİ dÜŞÜnÜrmÜydÜk..acaba İsteĞİmİz Çok İyİ oynamak yoksa kÖtÜ oynayip Şampİyon olmak mi?

Nereden
    İstanbul

Alıntı ALDENİRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İdİotlara hakaret etmeyelİm lÜtfen.
    Peki ...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı ALDENİRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Şunu dÜŞÜnelİm. DÜn Şikir Şikir oynasaydik ama yİne bÖyle bİtseydİ...yİne ayni Şeylerİ dÜŞÜnÜrmÜydÜk..acaba İsteĞİmİz Çok İyİ oynamak yoksa kÖtÜ oynayip Şampİyon olmak mi?
    zaten anlamadığımda o ilk yarı şıkır şıkır oynayan takım ne olduda 2. yarı çöktü ama şahsen benim için önemli olan u saatten sonra 3 puan... nasıl oynadığımız okadar önemli değil. iyi oynayıpta gönüllerin şampiyonuna kupa verilmiyor malesef...

<<< Ey düşmanım, sen benim ifadem ve hızımsın. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazımsın. >>>

Nereden
    Antalya

Kalan 12 maçı 4 periyoda bölersek, her periyod da oynayacağımız 3 maçtan 2 galibiyet 1 beraberlikle 7'şer puan çıkarsak 50+28=78 puana ulaşıyoruz.
    FB'nin bizi geçmesi için kalan 12 maçtan minumum 10 galibiyet çıkarması gerek. Bunu başarırlarsa, zaten bir devre de toplanmış puan rekorunu kıracaklar.
    İmkansız olarak görüyorum.
    Ankaragücü-Antalya maçlarından birini bile kazanabilseydik, şampiyonluk garantiydi. Şu durumda bile 4 beraberlik kredimiz var. FB rekor kırmadıktan sonra bu iş tamamdır...

daha önce da paylaştığım öngörüm...

Benim projeksiyonuma göre kaybedilmiş bir şey yok. BJK-Kasımpaşa maçlarından 6 puan çıkarırsak, formül de sapma olmayacak. Her 3 maçta 7 puan...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Murat Erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalan 12 maçı 4 periyoda bölersek, her periyod da oynayacağımız 3 maçtan 2 galibiyet 1 beraberlikle 7'şer puan çıkarsak 50+28=78 puana ulaşıyoruz.
    FB'nin bizi geçmesi için kalan 12 maçtan minumum 10 galibiyet çıkarması gerek. Bunu başarırlarsa, zaten bir devre de toplanmış puan rekorunu kıracaklar.
    İmkansız olarak görüyorum.
    Ankaragücü-Antalya maçlarından birini bile kazanabilseydik, şampiyonluk garantiydi. Şu durumda bile 4 beraberlik kredimiz var. FB rekor kırmadıktan sonra bu iş tamamdır...

daha önce da paylaştığım öngörüm...

Benim projeksiyonuma göre kaybedilmiş bir şey yok. BJK-Kasımpaşa maçlarından 6 puan çıkarırsak, formül de sapma olmayacak. Her 3 maçta 7 puan...
    bjk maçı çok önemli ama onlarında durumu pek iyi değil bu maça asılacaklardır bizden faha rahat çıkacaklar maça nasıl olsa onlar için prestij maçı ama bizim için çok önemli olduğundan baskı oluşturacaktır ister istemez...

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

nerden nereye, ders almaksa işin aslı alasını yaşadık zamanında, çözümlerde ise bir gıdım ilerleme yok, çok basit geldiler press yemeden gollerini attılar, bu kadar basit bir oyunu zorlaştırmak adına çok şey yapar olduk sahada, yattara ya da ufak bir dip not, orta keseceksen ve önün açıksa orta kes tekrar çalım atma, pas vereceksen pası vereceğin adam müsaitse pas ver çalım atma. 2-3 farklı öndeysek yaparsın şovunu..!
    TrabZonguldaklı...

Koray10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sampiyonluk gitmistir....bunu hepimiz biliyoruz trabzon 50 sene daha sampiyon olamaz...
    Trabzonspor DEVRIM DEMEKTIR
    irkciliga hayir bursa
    Hacıosmanoğlu İstifa!

Nereden
    Kocaeli

Alıntı comandante85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sampiyonluk gitmistir....bunu hepimiz biliyoruz trabzon 50 sene daha sampiyon olamaz...
    nerden biliyon vahiymi geldi sana ?

Nereden
    Ankara

Alıntı kamilsan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maÇin gece yada gÜndÜz oynanmasi maÇi ne Şekİlde etkİlİyor.bİraz aÇiklar misin.
    fener oynayinca gÖrÜrsÜn...

Nereden
    Antalya

Antalyaspor ikinci devre tek puanını bizden almış.
    Ankaragücü ikinci devre kazandığı 4 puanın birini bizden almış.
    Son 4 deplasmanda gol bile atamayan Kayseri bize 3 gol birden atmış.
    Tarihlerinin en kötü dönemlerini yaşayan BJK-GS'nin yenilmediği FB'ye yenilmişiz.

Bu da işin bir başka boyutu...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)