Sayfa 103 Toplam 167 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4175 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı ridvan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müthiş bir maçdı.Bu oyunla 1 puan da fena değil.Burakın pozisyonu net bir şekilde cezasahası dışında.Yani penaltı değil.Puan kaybını hakeme bağlamak doğru değil.Kayserinin tartışılan pozisyonunu göremedim ama net penaltı olduğu söyleniyor.Birkez daha izlemek lazım.
    evet onlarinki bir ihtimal verilebilir ama o da tam içeride degildi sanki, bizimki penalti degil kabul de belki rakip kirmizi yiyecek, olmadi sari + bize gol firsati, adamlar hemen sonrasinda gol atacakti neredeyse kim hesabini verecekti ??
    ayrica ben onu bunu bilmem, ayni karsilasmada ayni hakem ayni olay için farkli yorum yapiyorsa o hakem taraflidir : bize ofsayt çaliniyor ama top onlara geldigi için oyunu devam ettiriyor, onlara ofsayt top bizim orta sahamiza geliyor gole gidecegiz hakem ne yapiyor ????? düdükkkkkkkk geri dönnnnnn
    serefsiiiiizzzzzzz hakemmmm

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

seviniyor ezikler haklilar.sen 9 puan öndesin 2.yari kendi sahanda mac kazanamadin.sevinin ulan hakkiniz,ama eziksiniz o ayri mesele.
    iho istifa.

Nereden
    Avrupa Diğer

Ikinci yari ankaragucu maci sonrasi arkadaslar arasinda sakayla karisik soyle bir konusmamiz olmustu eger bir delinin biri cikip su avni aker stadyumunu yakarsa deplasmanlarda sampiyonlik garanti olur);

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakeme kayseriye kızmaya hiç gerek yok.

hakem burağın attığı golde rakibine yaptığı faulu vermedi. glowaçkinin ceza sahası çizgisi üzerinde rakibini biçtiği pozisyonda penaltıyı vermedi. burakın düşürüldüğü pozisyon dışardaydı ancak kırmızı gerekiyordu rakibe. kontrolü kaybetti saçmaladı.

kayseriye gelince, bizim taraftar fb-gsyi havaalnında karşılamamışken kayseriyi hangi amaçla karşılar. adamları maç sattınız diye itham ederseniz onlarda 1 oynaycaklarına 2 oynarlar tabi. köpek gibi mücadele verdi herifler. bu sezon hiçbir deplasmanda göstermedikleri dirençi gösterdiler. tabi bizim defansta evlere şenlik olunca sonuç bu oldu.

ve yattara.... acilen bir tatil köyünde işe turstleri kolbastı horonla eğlendşrmeye bakmalı.

ayrıca şampiyonluk falanda gitmedi. şu bjk maçı sonuç ne olursa olsun atlatılsın ondan sonra ilk yarıdaki gibi seri yakalarız. egemenin enginin döneceklerini varsayarak söylüyorum.
    Konu EROS87 tarafından (27.02.2011 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız Kayserispor hayatının maçını bize karşı oynadılar sanırım.Fb maçında ayakları titreyen,mücadele edemeyip koşmaya bile aciz adamlar aslan kesildi bize karşı.
    Aynen bunada katiliyorum...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Foruma bakıyorum yine aynı tablo çoğunuz şampiyonluk gitti diye düşünüyorsunuz . 3.golü yedkten sonra herkes yenileceğimizi düşündü sonrasında gol atıp beraberliği yakalıyoruz budamı yetmiyor? Bu arada taraftar konusunda ilk 15dk. çok iyidi.60.dakikadan sonra belli bi grup bağırmaya başladı hatta 80lerde belli gruplar dışında herkes hep bir ağızdan küfredecek sandım bir an.Hemen stadda homurdanmalar başlıyor.Neyse umarım önümüzdeki maçları kazanarak yolumuza devam ederiz , takımımıza güveniyorum.

tslionur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lider falan değiliz artık sene sonuna kadar bizde fenerde tüm maçlarını kazansa ikili averajdan dolayı fener şampiyon oluyor onun için 2. yiz artık daha rahatız

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kime ney kızıcam şaşırdım çıldırmak elde değil ya
    96 dada Şenol Güneş orta sahaya transfer yaptırmamıştı yine yaptırmadı yine orta saha sıkıntısı
    Yönetim işi boş demeç vermek tvde sırıtmak
    Avni Aker Sendromu Yeminle taşıyın şu takımı ya o stadta maç felan kazanamıyoruz
    Alan-Yattara-Jaja- gibi gevşek trübüne oynayan oyuncular
    Colman gibi... neyse şimdi tövbe tövbe
    Golcü desen yok
    bir Sözümde Kayseriye siz neymişsiniz bea 2 hafta önce kadıköyde böyle oynasaydınız 5 atardınız y.....

outoftime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ben atıyorum var mı diyeceğiniz
    jaja ne yaptı allah aşkına
    ya tek forvet oynasın ya da yedek beklesin
    futbol bilgisi konusunda kimseden ders almam
    takımımızın sistemini bozan tek oyuncu jaja
    şut yok,kafa yok,koşma yok
    gol atması benim için ölçü değil burak da atıyor
    orta sahamız jaja oynadıkça hep böyle pozisyon verecektir
    bir futbolcu bu kadar top kaptırır mı?
    şunu da söyleyeyim puan kaybının sorumlusu kesinlikle şenol hocadır

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Bu akşam ki futbol için futbolcularımızı tek tek kutluyorum.. Bravo hepsine... Ama kayserispor camiası satılmışlığını gerçek para yüzünü bikez daha gösterdi.. Oynadıkları futbol ile kendi hocalarını bile şaşırttılar.. Madem kayseri böyle oynuyodu neden fenere karşı bu direnci gösteremedi.. Kayserisporda oynayan bütün futbolcular şaibeli hepsinin hesapları eşlerinin çocuklarının hesapları irdelenmelidir... Bu maçta kesinlikle bişeyler var.. Yoksa kayserinin oynadığı futbol fenerden de trabzondan da iyi..Yıllardır bir maçta bu kadar gol atamayan bir takım nasıl oluyor bu işler.. 3üde bireysel başarıdan atılıyor çok ilginç..

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

sonuc ne oılursa olsun,ben hala şampiyonluktan ümitliyim..hocamıza atıf ta bulananlar yattara konusunda ,gördük kendisini 2.yarı adsam resmen kendisine ve taraftra oynuyoır,nedir 2.harekt yapacak göreeğiz,bize hareket değil,gol ve puan lazım,yattara cok musait pozşisyondaki jaja ya atsa gol olcak,,bence artık herkes sapkasını önüne koyup düşünsün,birazda geriden gidip,takip edelim bakalım,arkadan daha iyi gideriz diyorum,ben..
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

ramazan-54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bugün takımın kötü oyunun yanında taraftarda berbattı. gol olduktan sonra takımı destekleyen taraftar maç izlemeye gitmesin bi zahmet takımı ateşleyecegine takım taraftarı ateşliyo bu nasıl iş yaw. inşallah saha kapanırda istanbulda oynarız kendi evimiz bize deplasman olmuş.

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenere ceza vermeyen serefisizler simdi bize ceza verirler, adi herifler...

Bu hakemi de artik bizim maca vermeyin...

Saha kapatma olayı çok zorlaştı artık sahaya seyirci falan inerse ne ala yüklü bir para cezası ile atlatırız.

Selçuk,Egemen,Engin bu takım ne kadar önemli olduklarını kanıtladılar Alanzinho,Jaja,Burak savunma yönleri çok kötü hepsi sahada olunca rakipte iyi olunca bocalıyoruz Serkan ve Cale'ye hiç yardım gelmedi önündeki oyunculardan iki golüde çok güçlü oyuncuların karşısında kalan beklerimizin geçilmesi sonucu yedik.

Selçuk bu takım için çok önemli hemen gemileri yakmayalım arkadaşlar biraz sakin bugün lider olan fb yakın geçmişte son maçta 2 şampiyonluk kaybetti. Bugün takım çok kötüydü ancak bunda eksik oyuncuların etkisi büyük Ceyhundan kesici olur başka birşey olmaz Colman zaten iyi değil tek başına ofans yükü ona kalınca dağıldık orta sahada.

Hepimiz önce soğuk bir su ile yüzümüzü yıkayıp önümüzdeki maçlara bakmalıyız klişe bir söz ama en doğrusu bu ayrıca 2 penaltı pozisyonundan ilki penaltıydı kaleci topa müdahale edemedi Burak'a temansı vardı en kıl olduğum 2-3 hakemden biri olan Yunus Yıldırım vermedi ortamı gerdi boşuna takım vasattı buda bir gerçek.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Serkan ve Cale resmen yerlerde , acilen bir çözüm bulunmalı .

Aldığımız 1 puanı kâr olarak görüyorum .

Hadi be egemen hadii .

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Hasan ZAİMOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum.kapatın bu sayfayı şerefsizlere.

yok mu bi yönetici forumda ,kapatsanıza arkadaşlar misafirlere,adamların sitesine bırak maç sonu normal zamanlarda giremezken millete malzeme vermeyin.

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı dido6185 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Ceyhun 'un futbolu bırakması gerekiyor.

Bu adamın bizde yeri yok.
    Aynen öyle!
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Burak'ın pozisyonu fauldu penaltı değil, pozisyon açık şekilde dışardaydı.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

nasıl mutlu şerefsizler alın kına yakın
    OSCAR CARDOZO

Murat SİSMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonluğa giden takımın yönetiminden futbolcusuna taraftarına ( SÜPER TOTO SÜPER LİG )'in hakemine bak.
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yunus Yıldırım'ın maç sonu alnı yarılmış.
    Kadir Has Üniversitesi

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boşu boşuna kendinizi parçalıyorsunuz kasımpaşa karşısında seyrettiğimiz fener fazla değil bir iki haftaya kalma yenilgiler serisine başlayacaktır. bu beraberlik gerçekten çok iyi oldu. en azından liderlik stresini fenere devrettik. yeter ki egemen, selçuk ve engin bir an önce takıma geri dönsün. onlar da geri geldi mi biz yine seriye başlarız. bir önemli sıkıntımız da avni aker stresi. bir türlü bu stresi yenemiyoruz.

Mehmet Zeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yunus Yildirim'in mac sonunda kafasina madde gelmis.
    1

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ohhhhh yunus yildirimin kafasini yarmislar
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kafası yarılmışşş itiiinnn ohh ne güzell olmuşş .

atf61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Volkan Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baikanmı transfer yapıyor ersunun yarısı n kladar ağırlığpını koyamıyor transferlerde pardon bir burak transferi var ağırlığını koyduğu bu dadamları kayseriye getiren şotadır antepe getiren tolunay dır yapmayın ALLAH aşkına
    yookkk beyefendiye kalenbergi alalım demişler....yoookkk demiş...tribünde adam oturtamazmış...heygidi hoca heyyyy.....fener şimdiden sonra şampiyonluğu veririse ne olim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)