Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 203 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boz Baykuşlar

Nereden
    Trabzon

Grubun kurulacağı kararlaştırılan gün bu işin içinde varım demiştim.Değişik birşey olacağını düşünüyordum.Hatta 150 civarı atkı yaptıracaktık.Siparişler alınmıştı.Zirvelerde paralar toplanmaya başlanmıştı.Tam atkı basıma gidecekken mod inci kem küm etti.Ardından cevahir olayları falan iyice soğudum sözlükten.Ayda 1 2 kere anca giriyorum.Artık entrylerde ki ince espriler yerini olur olmaz linklere bıraktı.Tavsiyem gireceksenız gece 3 5 arası girin.

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Maniack61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grubun kurulacağı kararlaştırılan gün bu işin içinde varım demiştim.Değişik birşey olacağını düşünüyordum.Hatta 150 civarı atkı yaptıracaktık.Siparişler alınmıştı.Zirvelerde paralar toplanmaya başlanmıştı.Tam atkı basıma gidecekken mod inci kem küm etti.Ardından cevahir olayları falan iyice soğudum sözlükten.Ayda 1 2 kere anca giriyorum.Artık entrylerde ki ince espriler yerini olur olmaz linklere bıraktı.Tavsiyem gireceksenız gece 3 5 arası girin.
    İnci sözlük anlık bir hevesti geçti. İlk kurulduğu zamanları biliyorum kendi kendiliğine bir inci ruhu yaratmıştı. Tam anlamıyla popüler kültür karşıtı,anarşist havası vardı. Ama şimdilerde giriyorum girmemle çıkmam bir oluyor. İnci sözlük,Ekşi sözlüğün bazı yazarlara ayar vermesiyle ortaya çıktı.Zeykur diye biri vardı. Ekşi'de baya olay yarattı sonra ssg tarafından banlandı kendi sözlüğünü kurdu.Ekşi sözlükte reklamı da yapılınca İnci sözlüğün temeli atılmış oldu. Ekşi'deki yazarlar akın akın gelmeye başladı. Zeykur sözlükten , İnci sözlük kuruldu orası nasıl oldu bilmiyorum. Yine bir anlaşmazlıktı galiba sonrasında İnci sözlükte öyle başlıklar açılıyor ki gülmekten gözümde yaşlar akıyordu. Kural yok küfür sınırı yok,Dövüş Kulübünü filminin hayranıydım İnci sözlüğü Dövüş kulübü filmine benzetiyordum ssg ve Ekşi sözlüğe hakaretler,Ekşi'den banlananlar sürü halinde geldi İnci sözlüğe.Özet geç,tanım yapma,entel dantel muhabbetleri kural tanımazlık falan her şey vardı Sonrasında popüler kültür karşıtı ziyaretler gerçekleşti. Bir anda İnci sözlük popüler kültürün tam içine düşünce bu hale geldi. Böyle olacağı belliydi başından beri tahmin ediyordum böyle olacağını.Bazen gece tayfası oluyor yinede tatmin etmiyor. Şimdilerden geriye sadece sloganlar kaldı. ve de geriye kalan diğer bir şeyde Boz Baykuşlar
    Konu OYılmaz tarafından (24.02.2011 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.
    Kazimişi gzas vorert

Since1912KsK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı OYılmaz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnci sözlük anlık bir hevesti geçti. İlk kurulduğu zamanları biliyorum kendi kendiliğine bir inci ruhu yaratmıştı. Tam anlamıyla popüler kültür karşıtı,anarşist havası vardı. Ama şimdilerde giriyorum girmemle çıkmam bir oluyor. İnci sözlük,Ekşi sözlüğün bazı yazarlara ayar vermesiyle ortaya çıktı.Zeykur diye biri vardı. Ekşi'de baya olay yarattı sonra ssg tarafından banlandı kendi sözlüğünü kurdu.Ekşi sözlükte reklamı da yapılınca İnci sözlüğün temeli atılmış oldu. Ekşi'deki yazarlar akın akın gelmeye başladı. Zeykur sözlükten , İnci sözlük kuruldu orası nasıl oldu bilmiyorum. Yine bir anlaşmazlıktı galiba sonrasında İnci sözlükte öyle başlıklar açılıyor ki gülmekten gözümde yaşlar akıyordu. Kural yok küfür sınırı yok,Dövüş Kulübünü filminin hayranıydım İnci sözlüğü Dövüş kulübü filmine benzetiyordum ssg ve Ekşi sözlüğe hakaretler,Ekşi'den banlananlar sürü halinde geldi İnci sözlüğe.Özet geç,tanım yapma,entel dantel muhabbetleri kural tanımazlık falan her şey vardı Sonrasında popüler kültür karşıtı ziyaretler gerçekleşti. Bir anda İnci sözlük popüler kültürün tam içine düşünce bu hale geldi. Böyle olacağı belliydi başından beri tahmin ediyordum böyle olacağını.Bazen gece tayfası oluyor yinede tatmin etmiyor. Şimdilerden geriye sadece sloganlar kaldı. ve de geriye kalan diğer bir şeyde Boz Baykuşlar
    çok güzel özetlemişin üye alımlarının kapatılması lazımdı çok geç kalındı yeni üyeler mahvetti ortamı.

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

1. nesilden beri üye olmaya çalıştım ama nedense hiçbir şekilde aktivasyon mailimi yollamadılar O ilk zamanlarında üye olamadım diye çok üzülmüştüm ama şu anki haliyle çok aradığım söylenemez. İnci 6. yıldızı kendine taktı.

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

İnci sözlük değil bozbaykuşları konuşuyoruz arkadaşlar.
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Ahmet Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakem haklı beyler
    Eski kullanıcı adı: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansız değil ama zor.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Hatay

Beni Türk hakemlerine emanet ediniz burdan ben alaycı bir tavır buldum sizin görüşleriniz nelerdir?

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Sabriye özel

BOZBAYKUŞLAR’DAN SABRİYE HEDEF
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu uşaklar çok zekice işler yapıyor.Bugün maçı izlerken belediye golü attıktan sonra spiker belediyespor tribüne taraftarına koşuyor ama futbolcular taraftardan çok dedi koptum
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bir atkı edinmek istiyorum ama nerden bulacağım konusunda en ufak fikrim yok

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

• DUYURULAR

Şu an için elimizde atkı bulunmamaktadır. Bir sonraki basım en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Atkılar elimize ulaştığında forumdan, facebook ve twitter'dan duyurular yapılacaktır.

Forumlarındaki duyurudan.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

alem bunlar ya...

ma80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bizde böyle yaratıcı olmalıyız.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sahibinden.com sitesinde Boz Baykuşlar yazdığınızda gelen linkten atkı satın alabilirsiniz arkadaşlar.Yalnız ikinci bastıkları atkılar da üç günde bitti.Bir sonraki baskıda link atarım
    Konu Mehdi tarafından (02.03.2011 Saat 15:27 ) değiştirilmiştir.
    T R A B Z O N S P O R

Nereden
    İstanbul

Pazar günü BozBaykuşlar'la beraber izlemeyi düşünüyorum maçı.

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çok seviyorum bu elemanları Keşke Trabzon maçlarını izlerken onlar kadar keyif alabilsem Düşünseniz Trabzon yeniliyor ve biz bunlar gibi keyif alabiliyoruz Ama malesef onlar gibi olamayız, olmayız, olmamalıyız

Sabriye özel 55 numaralı hedef kağıtlarını gördüm Dedim içimden Allah Allah, bunlar niye böyle yapmış ki, maç Gs ile değil ne alaka, sonra tv de görünce anladım maç Gs ileymiş
    Ayrıca penaltı olması ve "Hakem Haklı Beyler" afişleri iyi denk gelmiş Sanırım her maça getiriyorlar Beni Türk Hakemlerine Emanet Ediniz ise ayrı harikulade
    Önceden İBB küme düşsün taraftarı yok diyip dururdum, şimdi ise hiç düşmesini istemiyorum Boz Baykuşlar var oldukça, çoğu Anadolu takımından çok daha renkliler

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ibbye yeni stadı açılınca yeni bir hava katabilirler. sabri esprisi harika
    Önce TRABZONSPOR

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alihan Ertürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar günü BozBaykuşlar'la beraber izlemeyi düşünüyorum maçı.
    Dikkat et adamlar liseli düşmanı ççç

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bozbaykuşların katkılarıyla "Luis Moreno hesap verecek" pankartı Kasımpaşa stadında.

Not:Luis Moreno kimdir?
    Junior Fc-Deportivo Pereira takımları arasında yapılan maç sırasında sahaya giren yaralı peçeli baykuşa tekme atarak ölümüne neden olan futbolcu..
    Konu Bıyıklıoğlu tarafından (03.03.2011 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir.

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Kıskanıyorum bu adamları.Keşke maç izlerken bizde bu kadar zevk alabilsek.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bıyıklıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bozbaykuşların katkılarıyla "Luis Moreno hesap verecek" pankartı Kasımpaşa stadında.

Not:Luis Moreno kimdir?
    Junior Fc-Deportivo Pereira takımları arasında yapılan maç sırasında sahaya giren yaralı peçeli baykuşa tekme atarak ölümüne neden olan futbolcu..

ccc üşüyoruz baykuş reyiz ccc

luis moreno denen herif, kolombiyalılara teo dan dolayı olan öfkemi artıran kişi !!!
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be güzel yapmışlar gerçekten..

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu fikri başka bir ortamda gündeme getirmiştim. Katılmayanlar da illa ki olacakatır, zira bizim bizden başka dostumuz yoktur, kabul. Ancak yine de, bu adamların maçlarının oldupu gün, stada Tabzonsporluların gitmesini çok isterim. Çok eğlenceli elemanlar . E biz de öyleyiz. Çok ince espriler yapıyorlar. Tıpkı biz Güzel anlaşırdık yav.
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)