Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istiklal Caddesi Video ( BMN & GG )

sheva
    Ziyaretçi

Tezahürat yapilirken nerelere dokunabilecegine dikkat edilmeli diye düsünüyorum.Trabzonsporluluk Trabzonlulukla esdeger tutulmamali.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sheva Nickli Üyeden Alıntı
    Tezahürat yapilirken nerelere dokunabilecegine dikkat edilmeli diye düsünüyorum.Trabzonsporluluk Trabzonlulukla esdeger tutulmamali.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

video icin t$k ederim, emegi gecen herkese [img]smileys/smiley32.gif[/img]

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">tmm bi sekilde o tezahürat bjklilere karsi olarak yapildi ama taksim meydaninin göbewginde herhangi bi takima yada sahisa sövmeyi de kendimize yakistiramamistim...ne olacak bizim bu küfürbaz yönümüz bilemiyorum, bazilari var ki bizi asiligimizden devrimimizden dolayi hosgörüyle karsiliyo fakat orda yapilan bi küfür herseyin içine fonksiyon yapiyo...</TD></TR>
    <TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

O kadar kisi bir araya gelince kaçinilmaz olarak;tezahüratlar da pes pese geldi. Aralarinda iyiler de vardi kötüler de... Yalniz bazilarina eslik edemedigimibelirtmem gerek.

Bizi görünce gülümseyen insanlara "...istanbul bilmemneleri..." diye sövülünce hos olmuyor tabi, ama ne yapalim? Yürüyüs sirasinda etrafindaki "abilerine" güvenerek babasi yasindaki adamaomuz atan dahioldu. Istiklal Caddesi'nde insanlarin sempatisini kazanabilirdik, antipatisini de...Seçimimizi yapmis bulunduk(!)

Herseye ragmen;orada bulunmak vesadece "Trabzon! Trabzon! Trabzon!.." diye bagirabilmek bile yeterincehuzur vericiydi.

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O sogukta ve o yagmurda canla basla takimini destekleyen herkesin yüregine saglik..daaaa bir Samsunlu olarak merakimdan soruyorum..birisi bana

"Trabzonlu olunmaz Trabzonlu dogulur

Trabzonlu olmayan........ çocugudur" tezahüratini açiklayabilir mi?

Ne varki bunda normal bir tezahürat iste...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bu tezahurattan trabzonlu olmayip trabzonsporu tutanlar haklialinmis ama ordaki trabzon trabzonspor manasinda

Nereden
    Samsun

hersey çok güzel olmus,oradaki insanlarin kocaman yürekleri var,hepsine helal olsun!çekim yapan arkadasa da gayretlerinden dolayi tesekkür ediyorum....

tezahurat konusundada sanmiyorum ki bizleride yani Trabzonda dogmayip Trabzonsporlu olanlarida kastettiklerini...Istanbulda dogdum büyüdüm ama ALLAHA SÜKÜR 25 SENEDIR TRABZONSPORLUYUM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sheva, bu konuda alinganlik gösterip; konunun amacindan uzaklastiginin farkindamisin?Gene farkindamisin bilmiyorum ama bu tezahürati yapanlarin bir çogu da Trabzonlu degildi(memleket olarak) niye illa da öküzün altinda buzagi arariz?öyle bir derdimiz olsa çikar adam gibi garezimiz hangi ile ise ona yapacagimizi yapariz.Haaa!...dersenki; küfür olmamis buna katilirim...

Burada verilen bir emek var,burada yasanan bir güzellik var,burada onca soguga,kar'a ve yagmura aldirmadan Istanbul'a karsi,burjuva'ya karsi bir durus ,meydan okuyus var, Trabzonspor taraftarindan baska hangi ilin takimi orada tüm olumsuzluklara ragmen böyle bir yürüyüs sergileyebilir ki?

sheva
    Ziyaretçi

Ahmet Abi iyi güzel söylüyorsun da "Trabzonlu degilsen niye Trabzonsporu tutuyorsun?" ya da "Ben Trabzonluyum 1. sinif Trabzonspor taraftariyim,sen asla bu kademeye ulamazsin" diyebilen akillarindan süphe ettigim bazi arkadaslarla karsilasmamissin demek ki daha.Bu tezahürati yapanlarin bir kisminin gerçekten aklinda hiç böyle bir fikir olmayabilir ama diger bir kisminin Trabzonspor Trabzonlularindir fikriyatini tasidigini biliyorum maalesef,sözüm onlaraydi.

Bu arada zaten o kadar kötü hava sartlarina ragmen orada takimi destekleyen herkesin takdiri hakettigini söylemistim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sheva, inan bu senin söyledigin adamlari ben görsem yüzüne tükürürüm.Kime ne?hangi takimi tutarsam tutarim kimi ilgilendirir?Bence bu tip söylemlere takili kalmamiz dogru degildir.Buradan söyle bir sonuç çikiyor, Besiktas'i yanlizca Besiktasta doganlar,Feneri keza Fenerbahçeliler, cinconu da sadeceGalasarayda doganlar tutmali...Eger bu gerçek olsaydi bunlarin taraftarlari belki de Vefadan ya da Karagümrükten daha az olurdu inan...Bu çok komik bir yaklasim tarzi olur.Trabzonspor'u belli kaliplara sokmaya kimsenin gücü yetmez.Onun büyüklügünü kimsenin hayal etmeye gücü yetmez...Ama sunu kabul edebilirim, her Trabzonda dogan kisi, Trabzonspor'u tutsun isterim.Bunun böyle olmasini arzularim.Ama bu demek degildir ki baska illerde dogan adamlar Trabzonsporu tutmayacaktir.Ya da tutamaz!...

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Istiklal Caddesi Yürüyüsü için tikla.

Ses sorunu yasayanlar için düzeltilip videolar birlestirilmistir.ayricases kisilmistir.Edited by: tunganyan

Nereden
    Belçika

Super olmus Allah hepinizden razi olsun!!!!

Hava guzel olsaydi katilimda fazla olsaydi manyak olurdu ama bu muhtesem olmus!!!

GURBETCI GENCLER &amp; BMN [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya kamerayla ben çekiodum istiklal caddesinde gruptan geri kaldigim yerdeöne dogru geçmek için kosarken tam makara idi..elim filan görünüo[img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: mrblacksea

size birde kemençeci lazim[img]smileys/smiley4.gif[/img]

yazin ne horon halkasi kurulur varya orda..

inönü kadirgasi diye birde video çekeriz[img]smileys/smiley1.gif[/img]

neyse bahara dogru maçimiz olursa (ist.de)ve de bende müsait olursam bir horon halkasi kurdurum size ordaEdited by: bahadiroglu

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Metin eline saglik kardes...[img]smileys/smiley32.gif[/img]</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
    <BLOCKQUOTE id=4c5dd53c></BLOCKQUOTE>

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Edip akbayram diyor ki:

"Bekle bizi Istanbul"

Bir de bu yürüyüsü bu kliple izleyin bakalim. (~15 Mb)

http://rapidshare.de/files/11835906/...i_istanbul.wmv. html

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu çok iyi bir video olmus....

ellerinize saglik...

Mehmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Thumbs up

helal olsun
    Bugün dünden akıllı değilsen kayıptasın!

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

saolun teşekkürler

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Smile

Alıntı sheva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Abi iyi güzel söylüyorsun da "Trabzonlu degilsen niye Trabzonsporu tutuyorsun?" ya da "Ben Trabzonluyum 1. sinif Trabzonspor taraftariyim,sen asla bu kademeye ulamazsin" diyebilen akillarindan süphe ettigim bazi arkadaslarla karsilasmamissin demek ki daha.Bu tezahürati yapanlarin bir kisminin gerçekten aklinda hiç böyle bir fikir olmayabilir ama diger bir kisminin Trabzonspor Trabzonlularindir fikriyatini tasidigini biliyorum maalesef,sözüm onlaraydi.

Bu arada zaten o kadar kötü hava sartlarina ragmen orada takimi destekleyen herkesin takdiri hakettigini söylemistim.
    ben bu söze katılmıyorum söyleyenlerinde TRABZONSPORluluğundan da şüphe ederim zaten bizim taakımımızı da büyük yapan bu her yöreden insanların tutması değil mi?
    Ben şu sözü çok benimserim
    ÇOĞU TRABZONSPORLULAR BANA HEMŞERİLERİMDEN DAHA YAKINDIR.
    Bir Gün Mutlaka!!

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abİ Çok güsel saol
    Şampiyonluk için bekliyoruz..

Nereden
    Hakkari

bu videoyu galiba youtobe'de izlemiştim.. gerçekten güzel

Metin abi yuruyusumuzu bir daha yasadım ellerine saglık..Cok guzeldi!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sheva, inan bu senin söyledigin adamlari ben görsem yüzüne tükürürüm.Kime ne?hangi takimi tutarsam tutarim kimi ilgilendirir?Bence bu tip söylemlere takili kalmamiz dogru degildir.Buradan söyle bir sonuç çikiyor, Besiktas'i yanlizca Besiktasta doganlar,Feneri keza Fenerbahçeliler, cinconu da sadeceGalasarayda doganlar tutmali...Eger bu gerçek olsaydi bunlarin taraftarlari belki de Vefadan ya da Karagümrükten daha az olurdu inan...Bu çok komik bir yaklasim tarzi olur.Trabzonspor'u belli kaliplara sokmaya kimsenin gücü yetmez.Onun büyüklügünü kimsenin hayal etmeye gücü yetmez...Ama sunu kabul edebilirim, her Trabzonda dogan kisi, Trabzonspor'u tutsun isterim.Bunun böyle olmasini arzularim.Ama bu demek degildir ki baska illerde dogan adamlar Trabzonsporu tutmayacaktir.Ya da tutamaz!...
    Ben Gumushaneliyim alistik artik bu tezahurata..Kendimi Trabzonsporlu hissettigim kadar Trabzonluyum.

EMRAH ERTEMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

link ölmüş.
    FOREVER TRABZONSPOR
    1461
    TS rh (-)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)