Sayfa 44 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44
Toplam 1085 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,085 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel Trabzonspor?da

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Kaldirilmis...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Vay be! F.AKYEL gibi kisilikli, haysiyetli, onurlu, saglamkarakterli, edepli, terbiyeli biri için burada Trabzonsporlular'a cezami veriliyor [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı
    Vay be! F.AKYEL gibi kisilikli, haysiyetli, onurlu, saglamkarakterli, edepli, terbiyeli biri için burada Trabzonsporlular'a cezami veriliyor [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

valla ben bu saydiklarindan daha beteri için ceza aldim.(bilgin gökberk)[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı t-sat Nickli Üyeden Alıntı

@selcukabi

Ali samiyen denilen hayvanat bahçesinde Fatih "Sultan" TEKKE'ye yapilan serefsizligi unutmadik...aklimizda

Bunu imza diye yazip sonra da F Akyel'e sahip çikarsan kimse sana inanmaz.Gülerler belki.

Ne Alaka[img]smileys/smiley29.gif[/img]

Daha büyük alaka olamaz belki de.

Adam koca Trabzon'a sövdü,bu şerefsizlik niye unutuluyor?[img]smileys/smiley29.gif[/img]

denizercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

taraftar bu adami istemiyo . çikabilecek bütün tatsizliklardan yönetim sorumludur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı
    BMN yöneticilerine sesleniyorum, akyel artik trabzonsporun milli futbolcularindan biridir; ana sayfadaki "istemiyoruz" yazisini kaldirin...

Benim tanidigimÖzcan yaziyi "Kaldirirmisiniz"derdi... "Kaldirin" diye emir niteliginde kiplerini ne derece de ciddiye alacagimizinda farkinda olarak...

Ah be Özcan'im ah be...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu forumda kurallar neden islemiyor anlamiyorum.Bize gelince ATAY AKTUG aleyhinde yazi yazdim diye ceza verenler.Simdi Fatih Akyeli karsilamis taraftarlara hakaret ediyor.ses yok bu forumda kurallar sadece kisilere göremi isliyor.

Her ne sebeple olursa olsun Fatih Akyelin alinmasina bende karsi olmama ragmen Burda Fatih Akyeli karsilamaya gelmis Traftarlara hakaret etmeye kimsenin hakki yoktur.Yok bordomavi atki yokmus sapka yokmus.ne yani o insanlar FB li,GS,BJK limi?.

Ayrica daha göreve yeni baslamis ara transferde oyuncu almanin zorlugu içerinde bulunan yönetime acimasizca elestirileride kabul etmek mümkün degildir.Bu sezon degil gelecek sezon güçlü bir takim kurmayan yönetimin yakasina hep beraber yapisalim,Stadprojesinin arkasinda durmayan yönetimin yakasina yapisalim ama bu hemen 1 haftada degil,Biraz insaf biraz nezaket Kimse kimsenin ne kadar Trabzonsporlu oldugunu ÖLÇEMEZ,YARGILAYAMAZ,SORGULAYAMAZ.

Sayin abim, zaten farkindaysan Nuri Baskan'a pekte yüklenilymiyor. Sende kabul edersin ki böylemesine bir transferin ardina elbette tepki olucak. Ama sirf daha çok yeniler diye yapmis olduklari hatalara gözmü yumalim.

Ayrica karsilama yapan taraftarlari (!) savunuyorsun daAllah askina bu kadar abartiya gerek varmiydi sence? Bizlere küfür eden, gaza gelip hodri meydan çeken (karakterini saymiyorum bile!) birini daha bismillah bile demeden karsilamak yakisiyormu Trabzonspor taraftarina? Açikçasi ben bir Trabzonlu'ya, Trabzonsporlu'ya yakistiramadim.

Yildiz sözü veripte Yildiz diye Fatihi aldilar demek sence Baskani elestirmek degilmi.Hem verdigi yildiz sözünden kastininnFatih oldugu nerden çikariliyor.Daha 2 hafta olmus hemen sataddan bahsediliyor.Dünyanin nerseinden 1 haftada 2 haftada stad yapildigi görülmüs.Burda amaç baska elestirelimde ne olursa olsun.Ben bu mantiga karsi çikiyorum.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

metin, niyetimiz sadece talepti..yazarken sakin ve yumusak bir halet-i ruhiyeyle yazdim ama jest mimikler yansimiyor maalesef..tabi okuyunca sert veya emir havasi doguyor haklisin..kusurumuza bakma..

sportif basari olmayainca böyle 3. sinif futbolculari yildiz ve kurtarici olark getiriyoruz

ve daha da aci olan bizlerin bunu TAM 55 sayfa tartisiyor olmamiz, yok mu bizim konusmamiz gerek baska konular ?

ilk maç yer küsküyü , defolur gider , o kadar basit

bizim her türlü istanbul pisligine hizmet etmis kisilere ihtiyacimiz, zaten bugüne kadar böyle bir basari öyküsü de yok , amerikayi yeniden kesfetmeye soyunan yönetim de biraz duyarli davransin lütfen, yoksa hepimiz biliyoruz devre arasi iyi transfer yapilamayacagini, yapmayain canim transfer , biz bunu anlariz ama srf transfer diye bizlere küfretmis birini tutup getirmenin mantigi yok,

herkese selamlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Akyel'in transferi bitmis kulübümüzün resmi futbolcusu olmustur.
    Isteyen arkadaslar bu konuya "Devre Arasi Transferleri" basligindan

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=4546& amp;PN=1&TPN=108

yada

Futbolcular bölümündeki "Fatih Akyel" basligindan devam edebilirler

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=4935& amp;PN=1&TPN=2

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)