Sayfa 3 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1085 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel Trabzonspor?da

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı toshiba Nickli Üyeden Alıntı

Bu ne serefsizlik ya, zaten anamiza sogen bir basbakanin yandasi bir adami baskn sectigimizde belliydi kendimize cizdigimiz yol. simdi birde bize korkak yakistirmasini yapan bir adama formamizi giydirecegiz.

daha kaldimi bir degerimiz. bu adamin oynadigi takimdan ben trukiye kupsi falan beklemem.

yeni sezonda da kalisa zaten bu yiolki gibi sezon basinda havlu atariz lige

arkadasim çok büyük kelimeler kullanmissin..ülkenin basbakanini trabzon halkina küfretmekle itham ediyorsun ..ve bal gibi siyaset yapiyorsun..ispatlayamayacagimiz kulaktan dolma hurafelerle boyle bir yorum yapamazsin....

gökdenizin oldugu takimdan kupa lamyi kendine yedirebiliyorsan fatihle kupa kazanmayida kendine yedireceksin....

kisisel polemige girmek istemezdim ama kullandigin ifade gerçekten çok çirkin....

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam asmadik ama bu adam gider fener baskani ile el ele tribünlerimize gelir yakinda. fernerli basbakan için açiklamalarda yapar. her seyin bi baslangici var. ve bu bi baslangiçsa vay halimize

toshiba
    Ziyaretçi

Alıntı irfanköse276 Nickli Üyeden Alıntı
    özkan sümer olsun dedigimizde bizi ahmaklikla suçlayanlar simdinerde merak ediorm. neyseOlan oldu artik, günahiyla sevabiyla bizim artik f.akyel.

kabul etmemelyiz onu. avni akerde yine fenerliymis gibi onu kalayalayip bir an once kendi kendine gondermeliyiz onu. oyle serfeislerin formamizi giymesi, o formayi serefle tasiyip ahirete intikla edenlerimizn kemiklerini sizlatir. Bir rum oyuncunun Turk milli takimda oynasmisni hayal edebiliymrusunuz? Bana gore bundan daha kotu bi rolaydir bu. Bazi milli guresciler, halterciler falan bulgaristandan gelmis turklugu benimsemis olabilir. ama bu adamin kaninda pislik var bizde isi olamaz. formamizi giyecegi dakika sayisi iki elin parmaklarini gecememelidir.

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

özkan sümer olsun dedigimizde bizi ahmaklikla suçlayanlar simdinerde merak ediorm. neyseOlan oldu artik, günahiyla sevabiyla bizim artik f.akyel.

Bi durun bakalim ne çabuk astiniz adami her yanlis harekette baskan mi degiselim.

abi ben baskani degil, kel zihniyeti elestiriyorm. Ö.Sümer yattara'yi aldi, Kel zihniyet F.Akyeli aldi... Fark gece-gündüz arasindaki farktan bile büyüktür

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya arkadaslar artik kabul etmekten baska caremiz yok adama çok kizginiiz ama bunu oynadigi futbolla affettirmesi lazim onu da yapamazsa sonra taslariz adamlara artik MECBURUZ...[img]smileys/smiley29.gif[/img]

toshiba
    Ziyaretçi

Alıntı nihat Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı toshiba Nickli Üyeden Alıntı

Bu ne serefsizlik ya, zaten anamiza sogen bir basbakanin yandasi bir adami baskn sectigimizde belliydi kendimize cizdigimiz yol. simdi birde bize korkak yakistirmasini yapan bir adama formamizi giydirecegiz.

daha kaldimi bir degerimiz. bu adamin oynadigi takimdan ben trukiye kupsi falan beklemem.

yeni sezonda da kalisa zaten bu yiolki gibi sezon basinda havlu atariz lige

arkadasim çok büyük kelimeler kullanmissin..ülkenin basbakanini trabzon halkina küfretmekle itham ediyorsun ..ve bal gibi siyaset yapiyorsun..ispatlayamayacagimiz kulaktan dolma hurafelerle boyle bir yorum yapamazsin....

gökdenizin oldugu takimdan kupa lamyi kendine yedirebiliyorsan fatihle kupa kazanmayida kendine yedireceksin....

kisisel polemige girmek istemezdim ama kullandigin ifade gerçekten çok çirkin....

Bizim tribunlerin buyuk kismindan yapilan tezahuratane diye kasrilik verdi tayyip. bizzat duymadim izlemedimde ama cok degisik kaynaklardan okudum. bende bir zmaanlar o tirunlerin bi rparcasiydim.

neyse bende yazmayacgim zaten ama goruruzki bu gidisat pek iyibi rgisisat degil. hergun daha da geriye gittigimiiz hissederiz bir sure sonrabugunlere baktigimizda.yine ozkan sumer veya onun gibi bu gunlere nasil gelindiigini bilen bir adam gelirbiran oncede, ortadan kalkara bu ikilemelik..

saygilar...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bi durun bakalim ne çabuk astiniz adami her yanlis harekette baskan mi degiselim.

abi ben baskani degil, kel zihniyeti elestiriyorm. Ö.Sümer yattara'yi aldi, Kel zihniyet F.Akyeli aldi... Fark gece-gündüz arasindaki farktan bile büyüktür

Ayakta duramayan Eduardo yu,Jarro yu da o aldi.Onun iyisiyle bunun kötüsünü karsilastirma.Bekleyip görecez bu kimleri alacak zamanla.O zaman karsilastiralim.

bu transferle 5 sene öncesine tekrar dönüyoruz hadi hayirli olsun

Nereden
    İstanbul

dehanne yi , van depari , 4 tane brezilyali sadece aurelio iyi cikti bunlarida ozkan aldi niye bu kadar acele ediyorsunuz onumuzdeki yil icin dunya capinda 2 tane yildizla anlastiginda bu baskan iyimi olacak senin gozunde o zaman sen merak etme bu adam iyi adam simdi sartlar bunu elveriyor daha 1 haftalik bu yonetim amac en buyuk seytanin 100. yilinda sampiyon olmak ve bunu icin emin ol calisiliniyor daha adayligi sirasinda bile dunya capinda 3 yildizla temasa gecildi cisse, hypya , juninho bunlar kulaktan dolma bilgiler degil fransada ve ilgilterede yasayan liverpoll ve lyon fanatikleri olan arkadaslarimizdan kulagimiza gelenler durun bi bekliyelim

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

söylenecek çok sey var, bir çogu da söylendi zaten. konunun ilk mesajini dikkate alarak söyleyecek tek birlafim var: diger oyuncular 1 dikkat ederken f.a. 5 dikkat edecek.

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı
    biz bu futbolcuya bonservis verdikmi?

Daha sözlesme imzalanmadi vede resmi bir açiklama yok ancak Saffet Sancaklinin yapmis oldugu Fatih ayarindaki bir adami en az 3 milyon $ alinabilir.Fatihi bu fiyata alan Trabzonlu taraftar ne diye tepki gösteriyor açiklamasindan anladigim kadariyla bonservis bedeli yok.

Saffet Sancakli eski golcüdür.hatirladigim kadari ile bize hep atardi.Hakan Sükürden de Feyyaz UÇAr daNDA antipatik bir golcüydü.Beles golleri severdi.Ve bize Beles bir gol daha atti.Bide firça atiyor, bizede iyilik etmis biz anlamiyormusuz havalarinda.Tam menajer olmus adam.Bu gidisleAli SEN i geçer bu adam.

HA bu arada FatihinBJK falan dedigine aldanmayin Rize alacakti biz devreye girince bize zipladi inanin BJK isteseydi kosa kosa giderdi.Okan koç örnegi malum.

Bide yönetimin Özür diledi gerekirse yine diler Açiklamasi ise inanilmaz boyutta.

Unutulmamasi gereken bu yönetimin basarisi Trabzonsporunda basarisi olacaktir.Umarim bizleri hayal kirikligina ugratmazlar.Ama Fatih AKYEL kararida hiç iç açici degil.

Ayrica Taraftarin bu kulübün gerçek gücü oldugunun iskalanmasi ise umarim sadece bir anlik yanilgidir umarim bu tür birtutum izlemezler.

Beni asil üzen ise bazi arkadaslarin taraftari elestirmesi çatlak ses diye nitelemesi.Her halde bu arkadaslar kendilerininde taraftar olduklarini unutuyorlar.Hadi Yöneticiler, Yöneticilik kisvesi ile Taraftar olduklarini unutuyorlar diyelim bu arkadaslar nasil böyle bir yanilgiya düsebilirler.Nasil Taraftarin es geçilmesini isteyebilirler.Aklim almiyor.

Bu yönetimin ilk hatasi oldu. Ancak yinede Umudumuzu koruyalim. Umarim dogrulari yaparlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ANGUTUN profilini bulabilen var midir aranizda. Ben ariyorum bulamiyorum. Bu profile bakica oldukça enteresan bir tablo çikacak.

Bulabilen lütfen ya buraya eklesin, ya da linkini versin.

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı onurts61 Nickli Üyeden Alıntı

dehanne yi , van depari , 4 tane brezilyali sadece aurelio iyi cikti bunlarida ozkan aldi niye bu kadar acele ediyorsunuz onumuzdeki yil icin dunya capinda 2 tane yildizla anlastiginda bu baskan iyimi olacak senin gozunde o zaman sen merak etme bu adam iyi adam simdi sartlar bunu elveriyor daha 1 haftalik bu yonetim amac en buyuk seytanin 100. yilinda sampiyon olmak ve bunu icin emin ol calisiliniyor daha adayligi sirasinda bile dunya capinda 3 yildizla temasa gecildi cisse, hypya , juninho bunlar kulaktan dolma bilgiler degil fransada ve ilgilterede yasayan liverpoll ve lyon fanatikleri olan arkadaslarimizdan kulagimiza gelenler durun bi bekliyelim

abicim, van de par la fatih akyeli nasil bir tutuosunuz? yoksa van de par da bize sövdü de benim mi haberim yok! Daha açik belirtmek gerekirse bir yönetim yetersiz oyuncu alma yanlisina düsebilir ama karektersizligi kanitli olan bi oyuncualma yanlisina asla düsmemeli. Helede trabzonspor yönetimi. Ben dogma büyüme malatyaliyim, ömrümde de trabzonu görmedim. Trabzonsporu tutmaminda sebebi trabzonsporun özündeki,temelindeki kisilikli saglam tutumlardi. Bu transfer trabzonsporun geleneklerine çok ters düsmüstür hemde çokEdited by: irfanköse276

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ya nasil oluyo da boyle bi adami aliyoz ya delirecem ya[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Gülsen Nickli Üyeden Alıntı

Kimseyle karsilikli yazismak istemiyorum. Herkes kendi fikrini beyan ederse memnun olurum. fficeffice" />

Fatih Akyel bize ettigi laflar bir yana, genel olarak ahlaksiz bir adam. Pislik oyunculardan. Fatih Akyel'i o assagilik fener yalakasi Saffet bizimkilere kakalamaya kalkmasaydi ve bizim yildiz avcisi yönetimimiz üzerine atlamasaydi bir dakika bile akliniza gelir miydi bizim defans sorunumuzu Fatih Akyel'le çözmek?

Bir de Vahid hoca istedi teranesi var. Bence hikaye.Sanki transferlerin nasil yapildigini bilmiyoruz. Araya birileri girer, basinda birileri yemlenir, birkaç haber çikartilir. Hatirli kisiler girer devreye filan. Bir de isin içinde Saffet varsa oh kaymakli kadayif.Istanbulspor?u alacakti bu adam aziz'in destegiyle. Hala menajerlik mi yapiyor.Neyse uzatmamayim.
    Vahid hoca ne zaman görmüs Fatih'i, son bilmem kaç yilda nerde, ne kadar, nasil oynamis ki hoca bunu begenmis?Adam mi kandiriyorlar. Taraftarin Vahid hocaya sempatisi var diye Vahid istedi deyip isin içinden çikmaya çalisiyorlar.
    Benim bünyem bu pislik, ahlaksiz adami kaldirmaz. Onun oynadigi takimi destekledigimi düsünüyorum da tüylerim diken diken oluyor. Ben Trabzonspordan uzak durmak istemiyorum. Ama sanirim bunlar gidene kadar böyle olacak. Çünkü böyle bir takimi desteklemek istemiyorum. Trabzonspor bir baska deger, anlamlar bütünüdür benim için. O degerlerden uzaklasiyor git gide...

Benim takildigim veGülsen'in degindi nokta çok önemli burda.Bu transfer sirf taraftara verilen bir yildiz sözü(tabiki bunuyildiz olarak kabul edersek)için mi? yoksa gerçekten Vahid hocanin izleyip begendigi ve alinmasini talep ettigi içinmi yapilmistir.Hani biz diger kulublerden farkliydik.Bumu farkimiz bize hakaret edenleri takima kazandiran zihniyet yarin tribünden gelecek tepkileri kapatmak için parada verir.Trabzonspor taraftari bugüne kadar hep dis güçlere karsi onurlu bir mücadele vermeye çalismistirfakat bundan sonra içimizdekilerlede mücadelede verecegiz gibi gözüküyor.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

maça gidip de bu adama destek verebilecegimi hiç sanmiyorum.ben bu kadarini kaldiramam heralde.lütfen yol yakinken yanlistan dönelim

yakutlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]forum_images/blank.gif[/img]
    (bmn | Trabzon)

Yer: Turkey
    Baglanti Durumu: Offline
    Gönderilenler: 2093

Gönderen: 27-Aralik-2005 Saat 20:01 | Kayitli IP

Bu yönetim kendi kendini DINAMITLEMISTIR...Hayirli olmasini isterdim ama Trabzonlu gururum buna izin vermiyor...Bu yüzden burda ki herkes den özür dilerim...

Saygilarimla...

Kardesim aynen katiliyorum sana akyelden gelecek hayir Allah tan gelsin.benim akyel gibi bi futbolcuyu desteklemeyi midem kaldirmiyor kimse kusura bakmasin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı onurts61 Nickli Üyeden Alıntı

Lutfen arkadaslar kendinizi affettiginiz gibi baskalarinida affedin o artik kutsal formamizi giyecek kotu soz kimseye bisey kazandirmaz lutfen yukardaki yazidaki gibi mantigimizla hareket edelim duygularimizin aklimizin onune gecmesine musade etmiyelim inaniyorumki fatih kendini tekrar ispatlamak icin savasacaktir

Bu ANGUT da, Gökdeniz deo formayi giyecekse, nerede kaldi o formanin kutsalligi.

Korkarak görüyorum ki, Trabzonspor fenerlilesiyor. Ama fenerin bugününe degil, 5-10 seneki kokusmus yapisina benziyor, ya da inatla benzemeye çalisiyor.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Haruncan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Gülsen Nickli Üyeden Alıntı

Kimseyle karsilikli yazismak istemiyorum. Herkes kendi fikrini beyan ederse memnun olurum. fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />

Fatih Akyel bize ettigi laflar bir yana, genel olarak ahlaksiz bir adam. Pislik oyunculardan. Fatih Akyel'i o assagilik fener yalakasi Saffet bizimkilere kakalamaya kalkmasaydi ve bizim yildiz avcisi yönetimimiz üzerine atlamasaydi bir dakika bile akliniza gelir miydi bizim defans sorunumuzu Fatih Akyel'le çözmek?

Bir de Vahid hoca istedi teranesi var. Bence hikaye.Sanki transferlerin nasil yapildigini bilmiyoruz. Araya birileri girer, basinda birileri yemlenir, birkaç haber çikartilir. Hatirli kisiler girer devreye filan. Bir de isin içinde Saffet varsa oh kaymakli kadayif.Istanbulspor?u alacakti bu adam aziz'in destegiyle. Hala menajerlik mi yapiyor.Neyse uzatmamayim.
    Vahid hoca ne zaman görmüs Fatih'i, son bilmem kaç yilda nerde, ne kadar, nasil oynamis ki hoca bunu begenmis?Adam mi kandiriyorlar. Taraftarin Vahid hocaya sempatisi var diye Vahid istedi deyip isin içinden çikmaya çalisiyorlar.
    Benim bünyem bu pislik, ahlaksiz adami kaldirmaz. Onun oynadigi takimi destekledigimi düsünüyorum da tüylerim diken diken oluyor. Ben Trabzonspordan uzak durmak istemiyorum. Ama sanirim bunlar gidene kadar böyle olacak. Çünkü böyle bir takimi desteklemek istemiyorum. Trabzonspor bir baska deger, anlamlar bütünüdür benim için. O degerlerden uzaklasiyor git gide...

Benim takildigim veGülsen'in degindi nokta çok önemli burda.Bu transfer sirf taraftara verilen bir yildiz sözü(tabiki bunuyildiz olarak kabul edersek)için mi? yoksa gerçekten Vahid hocanin izleyip begendigi ve alinmasini talep ettigi içinmi yapilmistir.Hani biz diger kulublerden farkliydik.Bumu farkimiz bize hakaret edenleri takima kazandiran zihniyet yarin tribünden gelecek tepkileri kapatmak için parada verir.Trabzonspor taraftari bugüne kadar hep dis güçlere karsi onurlu bir mücadele vermeye çalismistirfakat bundan sonra içimizdekilerlede mücadelede verecegiz gibi gözüküyor.

Benim biLdigim kadariyLa Vahid hoca istedigi için aLiniyor...

Edited by: ThE_s2d

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bana burda özkan sümer'i savunmayin yaa.Özkan Sümer Yattara'yi getirdiginde taniyo muydunuz yattara'yi.Ama isveç milli takimi'ndan nilsson ismi geçince Albayrak kötü oluyo.En güzel yorumu çiplak-hamam benzetmesi ile Ibrahim Cevahir yapti zaten Özkan Sümer ile ilgili.

Fatih Akyel'in alinmasi ne kadar yanlissa artik Özkan Sümer isminin hala agizlarda olmasi da bir o kadar yanlis!!Edited by: oflee61

evet arkadaslar bende bir trabzon spor taraftari olarak baskanimiza katiliyorum. geçmiste olan olmustur zaten fatih de trabzon spordan özür dilemistir. futboldan anlayan herkes bilirki onun mevkisinde hamit ve fatihten baska türk futbolcusu yoktur. bu zamanda böyle transferi basimizin üzerine koysak anca. arkadaslar baskan ve yönetim unutulmamaliki yeni seçildi adamalar tam icraata baslarken lütfen karalama politikasina girmeyelim. yapacagimiz transferler ve kurumsallasma yolunda atacagimiz yeni adimlarfutbolun efendisi büyük trabzon sporumuza hayirli ugurlu olsun saygilarimla. ist/hasan

Nereden
    İstanbul

Albayrak, ''Fatih, dünya çapinda bir oyuncu. Transferine sicak bakiyoruz'' dedi.

Fatih'in daha önce yaptigi davranisin hata oldugunu ancak büyütülmemesi gerektigini ifade eden Albayrak, ??Camiamiz böyle durumlarda hosgörülü olmali ve sabirli davranmalidir. Bu arkadasimizin davranisi fazla büyütülmemelidir. Üstelik gerek o dönemde gerekse de simdi özrünü de dilemistir?? diye konustu.

evet arkadaslar baskana göre dünya capinad bi futbolcu aldik.bana gore ÇAPSIZ BI ADAM.

Ayrica baskana gore fatih akyel arkadasimiz ama bana gore arkadas olma sinirlarina bile yanasamayacak bir adam(lafin gelisi adam)

ve baskana gore camiamiza hakaret bir ozurle affedilebilir buyutulmemelidir.bnece trabzonspora hakaretin affi yoktur..

YA SIZE GÖRE.................................

Nereden
    Almanya

Bir adamin yüzünden birbirimize girecegiz. Vah bee, taraftarin büyük cogunlugu istemiyor,yinede sonra bizim formayi giyecek. Baska yorum yapmicagim cok yazik oldu. Bende istemiyorum. Bakalim daha neler görecegiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Bu ANGUT bu laflari Trabzonspor yönetimine degil, Trabzonspor taraftarina etti. Dolayisiyla özrü kabul edecek olan makam Trabzonspor Baskanlik makami degil, Trabzonspor Taraftarlaridir.

Trabzonspor taraftar dernekleri, internet siteleri, vb. hiç biri tasvip etmezken çikip özrü kabul edilmistir nidalariyla transfer yapmak benim tuttugum takimin yönetimine yakismaz.

Kaldi ki kendi geleceklerini de böyle bir ANGUT için riske atmaya ne gerek var, bu da onlarin takdiri.

Nereden
    İstanbul

Yer: Turkey
    Baglanti Durumu: Online
    Gönderilenler: 41

Gönderen: 27-Aralik-2005 Saat 21:46 | Kayitli IP

evet arkadaslar bende bir trabzon spor taraftari olarak baskanimiza katiliyorum. geçmiste olan olmustur zaten fatih de trabzon spordan özür dilemistir. futboldan anlayan herkes bilirki onun mevkisinde hamit ve fatihten baska türk futbolcusu yoktur. bu zamanda böyle transferi basimizin üzerine koysak anca. arkadaslar baskan ve yönetim unutulmamaliki yeni seçildi adamalar tam icraata baslarken lütfen karalama politikasina girmeyelim. yapacagimiz transferler ve kurumsallasma yolunda atacagimiz yeni adimlarfutbolun efendisi büyük trabzon sporumuza hayirli ugurlu olsun saygilarimla. ist/hasan

HASAN KARDESIM:

futbolun efendisi buyuk trabzonsporumuz demissin bu dogruda buyuk trabzonsporumuza kufreden mahlukati içine sindirirken hiç için sizlamadimi.

fatih akyel albayraga ve sana hayirli olsun.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)