Sayfa 11 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1085 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel Trabzonspor?da

yav allah allah yav kardesim insan bu hata yapar

adam 100 kere özür diledi. daha ne yapsin.

taraftar futbolcuya ana avrat sövdümü bise yok futbolcu bise dedimi

ortalik ayaga kalkiyor.adam samimi iste. istese gelmezdi. simdiden

yönetimi elestirmeyin affetmek te büyükülktür sonuçta.....

gökdenizin yaptigi ondan daha beter onu nasil affettiysek bunuda

affedecez

herkese hayirli olsun [img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: bodehter

Alıntı Morpheous61 Nickli Üyeden Alıntı

COACH'a

Transfer edilmis ve imza atilmis.

Öyleyse ya imza attirmayacaktin ya da imza atildiysa ILKELI davranacaksin.

Ya da takimini birakacaksin.

Ayrica bazi seyleri tekrar etmek ögretmekiçin degil hatirlatmak içindir.

hangisi trabzonspor'un ilkelerine yakisir bu adami bu takima transfer eden kisilere destek olmak mi ?

yoksa bu takimi birakmak mi ? sence hangisi bizim ilkelerimize yakisir ?

valla ben bu adamin bu takimdan gitmesi için yapilan her organizasyonun altina imzami atarim o kadar !!

çocuklugun alemi yok.

Nereden
    Trabzon

bende bu transfere olumlu bakanlardanim.Evet hata yapti ama bu hatadan dolayi özür dilemistir.Bize trabzonlu olarak en buyuk erdemlerden biri olan hatayi bagislamak kaliyor.Bu dünyada herkes ikinci bir sansi hakediyordur.Misal kendinizden örnek alin siz bu dünyada hiç mi hata yapip bagislanmadiniz...

Onun için fatihe bir sans verip neler yapabilecegini gormeliyiz.Bir arkadasin dedigi gibi gökdenizin yaptigi az bi hatamiydi onu nasil affettiysek fatihide oyle affetmeliyiz..

Çünkü her zaman trabzonsporun basarisi en öncelikli mevzumuz olmalidir..

Forza TS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sevmek ayri sey YÖNET(EBIL) MEK ayri sey. yemek parami maça verip aç aç yattigim çok olmustur,bagirmaktan sesim kisilip 3-4 gün kendime gelemdgimde çok olmustur.yani bu takimi taraftardan çok kimse sevemez ondan fazlafedakarlikta yapamaz.

takimamaddi manevi hiç bir destegi olmayan 20 bin dolar için aurelio gibi bir futbolcuyu elinden kaçiran takima en çok ihtiyaci oldugunda defolup kaçip giden bir adam ile klube 20 milyon dolar harcayan senelerini heba eden ayrica türk futboluna her kademede hizmet eden bir adami ayni kefeye koymaktir asil hainlik olan. bir çoban ile MAY.

ayrica bu ayrimi yapanda senin çok sevdigin özkan sümer ve atay aktugdur. bir tane ofluyönetime alinmadigi gibi arsinspora futbolcu yagdirip ofspora 1 futbolcuyu çok görenlerdir bu ayrimi yapan.

sevgili arkadasimHEKIMOGLU kötü laf sahibine aittir. bu konuda sana cevap vermeyecegim seviyemide alçaltmayacagim.gerçekler isine gelmesede gerçektir bunu unutma.ama içimizdeki bu kötü düsünceleri,pislikleri temizlemedigimiz sürece EZIKLERIN arkasindan bakip daha çok sampiyonluk hayalleri kurariz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Küfür, ahlak, haysiyet, deneyim, iyi niyet, onur, cesaret, vs..

Eger bir konuda tartisiyorsak, o zaman karsilikli olarak anlasabilmemiz için en azindan bazi kavramlarda hemfikir olmamiz gerekir.

Mesela futbol oynuyorsak, bastan belirledigimiz kurallar olur ve deriz ki "Gol su topun su çizgiyi geçmesidir ve belirli süre içinde daha fazla gol atan kazanir". Böyle kurallar koya ona göre mücadele ederiz. Bu konuyu tartisirken de böyle bir referans belirlememiz gerekir.

Bu referansi belirlemek için de "Trabzonsporlu olmamizin sebebi"ni sorgulamamiz gerekir.

Benim referans noktam, bu kulübün sadece benim memleketimin takimi olmasi degildir. Biz zaten zor olani seçtik. Kolay yoldan gidip Fener'i, Galatasaray'i, Besiktas'i tutabilirdik. Ama biz zor olani, muhalifi, karsi durus'u, "Güçlülere karsi, güçsüzlerinde birseyler yapabilecegini gösteren Trabzonspor"u seçtik. Tekrar ediyorum, bu zor olandi.

Bu transferi kolaya kaçma olarak görüyorum. Ayni zamanda pek çok defalar bu forumun çesitli konularinda "Sampiyon olacaksak neden olmasin", ya da "Canim ne çikar ki" türünden ifadelere rastladim ve hep o fikri ortaya sürenlerle fikir yaristirmaya basladim. Çünkü benim için tek basari sampiyonluk degil. Eger sampiyon olmak için Istanbulllulasacaksak, o zaman aylar önce sordugum bir soruyu tekrar ediyorum: "O zaman ben niye Trabzonsporluyum ki?"

Bu konuya en güzel örnek, aslinda I. Ege ve Gökdeniz olaylaridir. Iste simdi karsimiza çikmaya basliyorlar. Trabzonspor "AHLAK" dedikçe, karsimiza Gökdeniz olayini ortaya koyuyorlar. Yarin baska bir olay olsa da denilecek ki: "Yahu Fatih Akyel'i affettiniz, onu mu affetmeyeceksiniz".

Bu arada bu forumdaki insanlari da Fatih Akyel'den temiz olmamakla suçladiniz ya, INSAF!Edited by: simal yildizi

Nereden
    İstanbul

Alıntı coach Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Morpheous61 Nickli Üyeden Alıntı

COACH'a

Transfer edilmis ve imza atilmis.

Öyleyse ya imza attirmayacaktin ya da imza atildiysa ILKELI davranacaksin.

Ya da takimini birakacaksin.

Ayrica bazi seyleri tekrar etmek ögretmekiçin degil hatirlatmak içindir.

hangisi trabzonspor'un ilkelerine yakisir bu adami bu takima transfer eden kisilere destek olmak mi ?

yoksa bu takimi birakmak mi ? sence hangisi bizim ilkelerimize yakisir ?

valla ben bu adamin bu takimdan gitmesi için yapilan her organizasyonun altina imzami atarim o kadar !!

çocuklugun alemi yok.

Acaba hangisi çocukluk. Ise duygularini katip takimina zarar vermek mi yoksa olup bitmis bir olaydansonra nasil bu oyuncudan faydalanabiliriz mantigiyla hareket etmek mi? Bu isin sonucu nereye varacak veya nereye götürülmek istenecek görecegiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

blackseastorm;

her topic'te MAY'in tartisilmasi benim hosuma gitmesede yazini görünce dayanamadim ve bir cevap yazdim.seviyemi alçaltmayacagim demissin.özkan sümer hakkinda yazdiklarindan daha seviyesiz cümleler oldugunu da sanmiyorum.ve gerçek nedir biliyor musun 70 milyon dolarlik temliktir.

Nereden
    İstanbul

Bu yazdiklarim Fatik Akyel'i savunmak için degil TRABZONSPOR'u savunmak içindir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Kirci Nickli Üyeden Alıntı

Hiç istemiyorum bu transferi. Ne o öyle artikçi gibi..

Derdim Akyel'in zamaninda söyledikleri degil, derdim paftan 30 tane Akyel çikacakken bu adamintransfer edilmesi..

Ne diyelim, ona da hayirlisi..

MAY dönemi mi basliyor ne.!

BU MAY düsmanligi nedir anlamadim.bugün takimin top oyniyacagi bir sahasi parmakla gösterilen birtesisi varsa bunu MAY a borçludur.aksini iddia etmek vefasizliktir.yani siz illa özkan sümer gibi üç tane koyunu gütmekten aciz olan adamlara layiksiniz diyecegim ama klübümüz zarar görüyor.

evet belki sahada büyük basarilar alamiyorduk ama hakemler hakkimizi gasp edemiyordu.en azinda avni aker rakipleri çin bir cehennemdi.gelen geçen averaj yapmak için yada puan almak için gelmiyordu. bu adami sevmiyorsunuz tek nedeni var oda oflu olmasi. içimizde bu çekememezlik olduktan sonra basari beklemek hayal.

[img]smileys/smiley21.gif[/img][img]smileys/smiley21.gif[/img] of'lu of'lu olmayan diye ayirmak hainliktir.sirf of'lu diye de körükörüne desteklemek yapilabilecek en büyük yanlistir.o begenmedigin özkan sümer trabzonspor sevgisinde ve faydali olmak konusunda MAY'a fark atar.

sevgili beni hain gören arkadasim.ben öyle bir ifadede bulunmadim.ayrica bu ayrimi yapanda bendegilim. oflulara çekemeyen sizlersiniz.

sevmek ayri sey YÖNET(EBIL) MEK ayri sey. yemek parami maça verip aç aç yattigim çok olmustur,bagirmaktan sesim kisilip 3-4 gün kendime gelemdgimde çok olmustur.yani bu takimi taraftardan çok kimse sevemez ondan fazlafedakarlikta yapamaz.

takimamaddi manevi hiç bir destegi olmayan 20 bin dolar için aurelio gibi bir futbolcuyu elinden kaçiran takima en çok ihtiyaci oldugunda defolup kaçip giden bir adam ile klube 20 milyon dolar harcayan senelerini heba eden ayrica türk futboluna her kademede hizmet eden bir adami ayni kefeye koymaktir asil hainlik olan. bir çoban ile MAY.

ayrica bu ayrimi yapanda senin çok sevdigin özkan sümer ve atay aktugdur. bir tane ofluyönetime alinmadigi gibi arsinspora futbolcu yagdirip ofspora 1 futbolcuyu çok görenlerdir bu ayrimi yapan.

sevgili arkadasimHEKIMOGLU kötü laf sahibine aittir. bu konuda sana cevap vermeyecegim seviyemide alçaltmayacagim.gerçekler isine gelmesede gerçektir bunu unutma.ama içimizdeki bu kötü düsünceleri,pislikleri temizlemedigimiz sürece EZIKLERIN arkasindan bakip daha çok sampiyonluk hayalleri kurariz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

?Nuri Albayrak?i, kongre sürecindeki vaatleri sikistirmaya basladi. Çok havalanmaya gerek yok. Bu sezon hedefi 3?lük olan bir takimin uçuk rakamlarla riske girmesi yanlis?

Seçimli Olagan Genel Kurul?un propaganda sürecinde yaptigi büyük vaatlerle taraftarin transfer konusundaki beklentilerini yükselten Baskan Nuri Albayrak ve ekibinin, resmen açilmamis olsa da start verilen bu transfer döneminde henüz beklenen performansi göstermemesi kafalarda soru isaretlerinin olusmasina yol açti. Mevcut yönetimin transfer çalismalarinda somut gelisme sagladigi tek isim camianin pek de sicak bakmadigi Fatih Akyel oldu. Bir Fenerbahçe maçi sonrasi yaptigi hareketler nedeniyle kamuoyunun tepkisine yol açan bir gün sonra da Trabzonspor camiasindan özür dileyen Fatih?e halen tepki var. Ancak bonservisinin elinde olmasi ve maç basi ücretle anlasilmasi halinde bu futbolcunun Trabzonspor?da ciddi bir açigi kapatacagi gerçegi de ortada. Eger kosullari böyleyse Fatih?in camiayla barismasi saglanabilir.

Ergun Ata nin yazisindan Ergun Atanin dedigi bir seye katiliyorum Ara Transferde alinabilecek dogru dürüst oyuncu yok Bonservis bedeli ödemeden,Maç basi ücret karsiligi yapilan anlasma Kulübe zarar vermeyecektir.Özür de dilendikten sonra Hüseyin-Fatih-Gökdeniz de Fatihe sicak baktiktan sonra yapacak fazla bir sey olmadigi kanisindayim.Fatih Akyeli bende istememe ragmen.Birde su konudan bakmak lazim Su anda Türkiye liglerinde alinabilecek oyuncu yok Büyük bir ihtimalle Kulübü ile sorunlu oyuncular ara transferde gelir.O yüzden Önceden Hayir diyorken bu gün için Hayirli olsun insallah FATIH verdigi sözleri Tutar Trabzonspor için formanin hakkini vererek oynar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1- Ben sana hain demedim ayrimi yapan herkese dedim.

2-Of'lularla bir problemim yok.of'lu of'lu olmayan diye bir kutuplasmaya yönelenlerle benim problemim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı

blackseastorm;

her topic'te MAY'in tartisilmasi benim hosuma gitmesede yazini görünce dayanamadim ve bir cevap yazdim.seviyemi alçaltmayacagim demissin.özkan sümer hakkinda yazdiklarindan daha seviyesiz cümleler oldugunu da sanmiyorum.ve gerçek nedir biliyor musun 70 milyon dolarlik temliktir.

1-bunlari hepsi uydurmadir arkadasim.klubün borcu hiç bir zzaman 30 milyon dolari geçmemistir. nerden ögrendinse haber kaynagin dogru degil.

2-geçen dönem borsadan gelen 25trilyon + tolgaya verilen 3.750 milyon dolar eder 30 trilyon peki bu para nerededir hiç bir yerde dogru bir tranffermi yapilmistir hayir. peki ne yapilmistir hiç bir sey para çar çur edilmistir.bu mudur iyi yönetim.

3-üç koyunu yönetemeyen adam terimide bir deyimdir hakeret içermmektir.yetersizlik anlamindadir.ayrica hain diyebilen arkadasin yaninda devede kulak kalir

4-asil ayirimci sizlersiniz.bu MAY düsmanliginin altinda yatanda bu düsüncenin sonucudur.ama içimizdeki kötü duygulari temizleyip bordo-maviyi en üst kimlik olarak görebildigimiz müddetçe basari gelir. ama bu çekememzlik sürerse isimiz çok zor dogrusu

ergün ata trabzonsporun gerçekten çok önemli bir kalemi oldu.....mantigi mükemmele yakin her yazisini okutturuyor.....bugünkü yazisini bende okudumakilli bir insan ergun ata.....

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftar olarak bize düsen nedir ? Bu soruya verecegimiz cevap gelecegimize isik tutacaktir.96'da kaçan sampiyonluktan sonra Ogün'e bir cenazede yapilan saldiri ve futbolcularimiza gerek maçlarda gerek antremanlarda gösterilen asiri tepkiler.Trabzon'lu T.D.'ler tarafindan Trabzonspor'da hocalik yapmanin zorlugunun beyan edilmesi.Simdide Atay Aktug'la birlikte direkt olarak baskana ve yönetim kurullarina gösterdigimiz tepkiler.Korkarimasiri tepkilerimizsonucunda ne sahaya çikacak futbolcu,ne onlari hazirlayacak hoca,ne de baskan bulabilecegiz.

Tamam tüm tepkilerimiz yersiz,anlamsiz degildir.Bana da bu adamin! (Ünlem çünkü karakteri itibariyle adamligi tartisilir)transferigerekli ve anlamli görünmüyor.Fakat eger transfer gerçeklestiyse yapilacak olan nedir ?

Simdi taraftarin tepkisi nasil olacak ? Nasil olmali ? Hoca transfer edilmesini istemis,ona güvenip forma verdigi takdirde tribünler onu isliklayacak mi ? Yoksa istemeyerekte olsa ona sahip mi çikacagiz ? Trabzonspor'umuzun basarisi için bence tepki göstermemeliyiz.Hem bu taraftarlarbordo-mavi formaylaSergen'inattigi golleri alkislamadimi ? Alenen Fatih Akyel gibi yapmamis olsada bejekede,gesede oynarken maç içinde hiçbir futbolcumuza- ki o futbolcuyayapilan hakaret o formaya yapilmistir.- küfür etmemis midir ?En son yasadigimiz Gökdeniz olayinda önceki yönetimde bu yönetimde affetme büyüklügünü göstermistir.Yarin sahaya çiktigindakarakter olarak pekde saglam olmayan Gökdeniz'ede sahip çikilmayacak midir ?

Son söz; Karadenizin hirçin dalgalari gibi köpürmeden önce biraz sogukkanlilikla düsünelim.Söyle,böyle adamlarla sampiyonluk yasayacagimiza serefli bir sekilde küme düseriz söylemleri UCUZ KAHRAMANLIKTIR.Takim Allah korusun küme düsse en çok tepkiyi yine bu arkadaslarimiz gösterecektir.Transferin camiamiza hayirli olmasini diliyorum ve istiyorum.

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Küfür, ahlak, haysiyet, deneyim, iyi niyet, onur, cesaret, vs..

Eger bir konuda tartisiyorsak, o zaman karsilikli olarak anlasabilmemiz için en azindan bazi kavramlarda hemfikir olmamiz gerekir.

Mesela futbol oynuyorsak, bastan belirledigimiz kurallar olur ve deriz ki "Gol su topun su çizgiyi geçmesidir ve belirli süre içinde daha fazla gol atan kazanir". Böyle kurallar koya ona göre mücadele ederiz. Bu konuyu tartisirken de böyle bir referans belirlememiz gerekir.

Bu referansi belirlemek için de "Trabzonsporlu olmamizin sebebi"ni sorgulamamiz gerekir.

Benim referans noktam, bu kulübün sadece benim memleketimin takimi olmasi degildir. Biz zaten zor olani seçtik. Kolay yoldan gidip Fener'i, Galatasaray'i, Besiktas'i tutabilirdik. Ama biz zor olani, muhalifi, karsi durus'u, "Güçlülere karsi, güçsüzlerinde birseyler yapabilecegini gösteren Trabzonspor"u seçtik. Tekrar ediyorum, bu zor olandi.

Bu transferi kolaya kaçma olarak görüyorum. Ayni zamanda pek çok defalar bu forumun çesitli konularinda "Sampiyon olacaksak neden olmasin", ya da "Canim ne çikar ki" türünden ifadelere rastladim ve hep o fikri ortaya sürenlerle fikir yaristirmaya basladim. Çünkü benim için tek basari sampiyonluk degil. Eger sampiyon olmak için Istanbulllulasacaksak, o zaman aylar önce sordugum bir soruyu tekrar ediyorum: "O zaman ben niye Trabzonsporluyum ki?"

Bu konuya en güzel örnek, aslinda I. Ege ve Gökdeniz olaylaridir. Iste simdi karsimiza çikmaya basliyorlar. Trabzonspor "AHLAK" dedikçe, karsimiza Gökdeniz olayini ortaya koyuyorlar. Yarin baska bir olay olsa da denilecek ki: "Yahu Fatih Akyel'i affettiniz, onu mu affetmeyeceksiniz".

Bu arada bu forumdaki insanlari da Fatih Akyel'den temiz olmamakla suçladiniz ya, INSAF!

Biraz daha büyük harflerle yazmani isterdim.

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

Taraftar olarak bize düsen nedir ? Bu soruya verecegimiz cevap gelecegimize isik tutacaktir.96'da kaçan sampiyonluktan sonra Ogün'e bir cenazede yapilan saldiri ve futbolcularimiza gerek maçlarda gerek antremanlarda gösterilen asiri tepkiler.Trabzon'lu T.D.'ler tarafindan Trabzonspor'da hocalik yapmanin zorlugunun beyan edilmesi.Simdide Atay Aktug'la birlikte direkt olarak baskana ve yönetim kurullarina gösterdigimiz tepkiler.Korkarimasiri tepkilerimizsonucunda ne sahaya çikacak futbolcu,ne onlari hazirlayacak hoca,ne de baskan bulabilecegiz.

Tamam tüm tepkilerimiz yersiz,anlamsiz degildir.Bana da bu adamin! (Ünlem çünkü karakteri itibariyle adamligi tartisilir)transferigerekli ve anlamli görünmüyor.Fakat eger transfer gerçeklestiyse yapilacak olan nedir ?

Simdi taraftarin tepkisi nasil olacak ? Nasil olmali ? Hoca transfer edilmesini istemis,ona güvenip forma verdigi takdirde tribünler onu isliklayacak mi ? Yoksa istemeyerekte olsa ona sahip mi çikacagiz ? Trabzonspor'umuzun basarisi için bence tepki göstermemeliyiz.Hem bu taraftarlarbordo-mavi formaylaSergen'inattigi golleri alkislamadimi ? Alenen Fatih Akyel gibi yapmamis olsada bejekede,gesede oynarken maç içinde hiçbir futbolcumuza- ki o futbolcuyayapilan hakaret o formaya yapilmistir.- küfür etmemis midir ?En son yasadigimiz Gökdeniz olayinda önceki yönetimde bu yönetimde affetme büyüklügünü göstermistir.Yarin sahaya çiktigindakarakter olarak pekde saglam olmayan Gökdeniz'ede sahip çikilmayacak midir ?

Son söz; Karadenizin hirçin dalgalari gibi köpürmeden önce biraz sogukkanlilikla düsünelim.Söyle,böyle adamlarla sampiyonluk yasayacagimiza serefli bir sekilde küme düseriz söylemleri UCUZ KAHRAMANLIKTIR.Takim Allah korusun küme düsse en çok tepkiyi yine bu arkadaslarimiz gösterecektir.Transferin camiamiza hayirli olmasini diliyorum ve istiyorum.
    budur....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı aaygun61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Ama bu transfer için yeni yönetime giydirmenin anlami yok, buyrun Vahid hocamiza giydirin çok istiyormus bu transferi.....

Vahid hoca nerde izlemis Fatih'i o konuda da bizi bilgilendirirseniz çok memnun olucam.Gerçekten çok merak ediyorum Fatih in hangi maçini izlemiste iste aradigim adam bu demis.Yoksa birileri tepside kasetlerle önüne mi sürmüs ??

Vahit hoca dünya kupasini ve gs uefa maçlarini izlemisti biz ve herkes gibi mutlaka ordan bir fikir kalir kafasinda ve adamin belki kaseten maçlarinida izlemistir yada güvendigi hoca arkadaslarina izletmisitir. Bu hoca kendi demedimi izllemedigim futbolcuyu almam diye.

Ayse cim o donemdeki futbolcular milad oldu.O maçlara bakarak futbolcu transfer edilir mi hiç )

Sevgicim fatih o yillarda otuz yaslarindami idi. Adam milad olmus diyosun o zamanlar daha gençti ve simdi daha tercubelidir demek istedim. Ama sen nasil istersen öyle algila. Altinada hoca izletmis olabailir diye de yazdim iyi okuduysan.Edited by: aaygun61

Nereden
    İstanbul

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

Katiliyorum. Trabzonspor için bunu yapmak zorundayiz.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatih ten sonra emre asik transferide olursa iyi olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı KuGu Nickli Üyeden Alıntı

onun ve tümer için hiç bir girisimi olmamis kulübün...

Nereden
    İstanbul

Fatih'i taniyomus Vahid Hoca önceki yillardan malumunuz G.s. ve Dünya kupasindan, bunun neticesinde Paok' tada izlettirmis. Fatih'in ve bu konuda yetkili olan kisilerin açiklamalari bunlar ama bu bahsedilenleri tartismak ne kadar anlamli bilemiyorum. Burada elestiri konusu olan Fatih akyel'in futbolculugu degil karakteri ve geçmiste yaptiklari kabullenilemeyen onun paokta yada baska biyerde basarisiz olup bize geliyor olmasi degil, bu taraftari asagilayip hakaret edip sonrasinda para yada baska menfaatleri için herseyi hiçesayip Trabzonspor'a geliyor olmasi bence bu baglamda düsünüpte yorum yaparsak daha mantikli olacak.

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı KuGu Nickli Üyeden Alıntı

onun ve tümer için hiç bir girisimi olmamis kulübün...

emreyi amerikadan çagirmislar görsme yapilacakti, tümeride isterdim ama o yalanlandi.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili kugu alttaki alinti resmi siteden,saygilarimla,

''Bu amaçla özellikle Besiktas kulübü sporculari Tümer Metin ile Emre Asik?in isimleri takimimizla birlikte anilmakta, kendileriyle görüsüldügü yönünde bilgiler verilmektedir.

Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić?in bize sundugu isimler arasinda yer almayan iki degerli sporcuyla hiçbir sekilde ilgilenmedigimizin kamuoyunca bilinmesini isteriz.''

hmm ok sagol halil ibo, ama bizim acil stopere ihtiyacimiz var [img]smileys/smiley5.gif[/img]

bencede fatih akyel gelmesinde fayda var geçmiste bi hata yapmis affetmeliyiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)