Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Bil, Kazan" Başlıyor

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart "Bil, Kazan" Başlıyor

"Bil Kazan" basliyor!

Kulübümüzün resmi internet sitesi www.trabzonspor.org.tr üzerinden "Bil Kazan" isimli yeni bir yarisma basliyor. Bu yarisma yoluyla, Trabzon'da oynanan her maç için bir 10 sansli Trabzonspor üyesi, takimimizin Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynayacagi karsilasma için Maraton Özel tribününden birer bilet kazanacak.

Çarsamba günleri sorulacak soruya Cuma günü saat 17.00'ye kadar yarisma@trabzonspor.org.tr adresine dogru cevabi gönderenler arasindan 5 Genç, 5 Asil sansli üye kulübümüz tarafindan yapilacak kura çekimiyle belirlenecek ve isimleri internet sitesi üzerinden duyurulacak.

Talihliler, kulüp üyelik kartlariyla Sadri Sener Sosyal Tesisleri'ndeki TS Club magazasina basvurarak biletlerini alabilecekler.

Yarismacilarin verilen e-mail adresine sorunun cevabi ile birlikte ad, soyad, üye ve telefon numaralarini da bildirmeleri rica olunur.

<TABLE =general cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
    <T>
    <TR>
    <TR></TR>
    <TR></TR>
    <TR>
    <TD>Ilk hafta yarismamiz sona ermistir. Talihliler asagida siralanmistir.</TD></TR>
    <TR>
    <TD>

Necdet ULUDÜZ
    Ebubekir KUL
    Hasan Oguz DUMAN
    Soner COSKUN
    Ulas ÇIVIL

Yukarida isimleri yazilan 5 talihlimiz Trabzonspor - Ankaraspor maçina Maraton Özel tribününden birer bilet kazandilar ve biletlerini Trabzonspor Sadri Sener Sosyal Tesisleri'nden üye kimlik kartlarini göstermek suretiyle teslim alabilirler.

Bu hafta sordugumuz soru: Trabzon?da ilk resmi lig maçlari hangi yilda oynanmaya baslandi?
    Dogru cevap: 1923 (bkz. Tarihçe)

Resmi Sitemizden

Sanirim 2.Haftanin sorusu yarin yayinlanir. Yada Avni Akerde oynacagimiz ilk maçin öncesindeki çarsamba günü. ( Ilk maç denizli maçi ama kupa maçlarinda bu uygulamayapilacakmi bir açiklama yazilmamis.)Ilgilenenler resmi siteyi takip etsin...

</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayatlarinin en sanssiz sanslariydi sanirim..ankara maçina bilet kazanmalari..[img]smileys/smiley5.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kesinlikle katiliyorum.Hay ben böyle sansin içine .... demislerdir.[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ankara maci...ah ah.....hatirladikca kafayi yiyecem..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Beytullah Nickli Üyeden Alıntı

ankara maci...ah ah.....hatirladikca kafayi yiyecem..

ya son dakikada 2 gol yemeseydik ilk yariyi 4. bitirecegimiz maç ...offf oofff..[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya o sansli ben olsaydim ve maraton özel trubunde otursaydim o maçta kesinlike o koltugu söker yarismayi düzenleyene yedirdim yada beni kurada çeken kisiye.[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Sizn biletinizde sizde batin diye. bulabula bu maçimi buldunuz önce sevindirdiniz sonra aglattiniz derdim[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı aaygun61 Nickli Üyeden Alıntı
    ya o sansli ben olsaydim ve maraton özel trubunde otursaydim o maçta kesinlike o koltugu söker yarismayi düzenleyene yedirdim yada beni kurada çeken kisiye.[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Sizn biletinizde sizde batin diye. bulabula bu maçimi buldunuz önce sevindirdiniz sonra aglattiniz derdim[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

ts20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ilk hafta talihlisi bendim. denizlide oturdugum için maça gidemedim. ilk basta kendimi sanssiz hissettim (maça gidemiyecegim için) .fakat maçtan sonra zaten gidilmeyecek kadar kötü ve içler acisi bir maç oldugunu hatirladikça sevinmistim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ts20 Nickli Üyeden Alıntı
    ilk hafta talihlisi bendim. denizlide oturdugum için maça gidemedim. ilk basta kendimi sanssiz hissettim (maça gidemiyecegim için) .fakat maçtan sonra zaten gidilmeyecek kadar kötü ve içler acisi bir maç oldugunu hatirladikça sevinmistim.

vah vah demek sizdiniz o talihsiz talihli...nolacak ki sizin yerinize biz gittik..gitmez olaydik..

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Olan oLmus.Önümüzdeki maçLara bakmaLiyiz artik [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)