Sayfa 186 Toplam 186 Sayfadan BirinciBirinci ... 86 136 176 184 185 186
Toplam 4649 adet sonuctan sayfa basi 4,626 ile 4,649 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 22.Hafta | Manisaspor 1 - 2 Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Manisaspor maçını 2 bölüme ayırıyorum.
    1.bölüm olan ilkyarıda Ben dahil Tüm Tabzonsporluların moralmen çöktüğü,Tüm FB lilerin morallerinin yükseldiğini düşünüyorum.
    koskoca ilk yarı Serkanın atamadığı ve Umutun vurup kalecinin kurtardığı pozisyon hariç pozisyonumuz yok,Ve Futbol namına sahada olumlu hiç bir şey yok,Yenen bir gol Manisanın kaçırdığı bir kaç net posizyon,
    Tabi bu ara Verilmeyen bir penaltımız var.Nedense artık bize penaltı çalmıyorlar,FB de her hafta penaltı kazanıyor,(Zamanında Yeönetim bazında FB ye haddi bildirilmesse olacağı bu)
    2.bölüm 2.devrenin başlaması ile başladı 42 puan topladığımız ilk yarıdaki gibi takım sürekli gol kovalamya başladı,Maçı çvirmeyi bildik.
    İlginç olan bizde 2,3 tane adam iyi oynasın Çok rahat maç kazanıyoruz,
    Jaja-Alanzinho-Onur iyi oynadı maçı kazandık.
    2.bölümde oynanan oyun ve alınan skor hepimizi heyacanlandırdı,Bu şekilde oynarsak Şampiyon oluruz demeye başladık.
    (fakat hala en büyük sorunumuz gol atamama devam ediyor,1dakika içinde 3 tane net posizyona giren takım başk yoktur,Jaja orataya çıkracak 3 tane adam bomboş posizyonda topa dokunamayacak,Bunları çözmemiz lazım)
    Herkeste moraller yerine geldi Tüm FB liler takımın bu oyunu karşısnda Moralmen çöktüler,bakın etrafınızdaki Fb lilere görürsünüz.Çünkü tüm maçları artık şaibe ile şansa bala alacak halleri yok.
    Eğer Kalan 12 maçta Manisa maçının 2.yarısındaki gibi oynarsak yenemeyeceğimiz takım yok,Ama golleri atacağız her maç en az 2 gol atmamız gerekiyor,Egemen gittiğinden beri malesef her maçta gol yiyoruz.
    Brozek takıma artık mutlaka monte edilmeli,Burak yada Umut kim formsuzsa dinlendirilmeli,
    Brozek boş bir adam değil Umuta son dakikalarda alda at diye verdiği sakatlndığı posizyonda boş bir adam olmadığını gösterdi,Son 5 dakika değil artık en az bir devre oynamalı,Alnzinho artık mutlaka bir devrede olsa bu takımda oynamalı.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Reha Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kanat yok bişey yok takımda serkan dan sağ açık mı oluyor biz bu işkenceyi her maç çekmek zorundamıyız selçuk bu takıma ne katıyor bir kere orta alanda adam eksiltmişmi. Attıgı tüm kornerler belde yukarı gitmiyor. Böyle bir anlayış varmı hoca.

Ortadan ortadan uğraşa uğraşa maçı izlerken fıtık oluyoruz. Şansa bireysel bir gol attıkda galip geldik. Kanatsız futbol oynanmaz. Bunu sokakta ki çocuk bile biliyor. Rakipler katı savunma yapıyor bunuda kanatla açarsın kaç kere söylicez daha insanlar kaç kere söyliycek biz bu işkenceyi çekmeye mecburmuyuz azıcık yaratıcı ol bişeyler yap.

Pawel son 4 dk lık topcuysa o kadar kötüyse bu adamı niye aldın. Şansa mansa galip gleiyoruz hiçbir hafta güven vermiyor iyice bozuldu psikolojim hakikaten yav.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kötü oynadigimiz bir maci kazandik oyunu kanatlara yaymakta oldukca zorlandik.

Onur ile Alanzinho olmasa galibiyet söz konusu bile olmazdi.

Ama kötü oynayip kazanmak iyiye isaret'dir diye düsünüyorum.

Ayrica Alan'i her mac böyle istekli ve arzulu görmek istiyorum.

Onur'a tabi ne söylenebilir ki, helal olsun gercekten..!
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Reha Demirbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selçuk bu takıma ne katıyor
    ne komik bi arkadaşımızsın sen ...
    7
    Cngz_61

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

[QUOTE=trapz0ne1967;1917459558]ne komik bi arkadaşımızsın sen ...[/QUOTE

Ligin ikinci yarısının başından manisa maçının son 15-20 dakikasına kadar ben de Selçuk'u izlerken Hüseyin'den farkını göremedim.

Engenius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kanat yok bişey yok takımda serkan dan sağ açık mı oluyor biz bu işkenceyi her maç çekmek zorundamıyız selçuk bu takıma ne katıyor bir kere orta alanda adam eksiltmişmi. Attıgı tüm kornerler belde yukarı gitmiyor. Böyle bir anlayış varmı hoca.

Ortadan ortadan uğraşa uğraşa maçı izlerken fıtık oluyoruz. Şansa bireysel bir gol attıkda galip geldik. Kanatsız futbol oynanmaz. Bunu sokakta ki çocuk bile biliyor. Rakipler katı savunma yapıyor bunuda kanatla açarsın kaç kere söylicez daha insanlar kaç kere söyliycek biz bu işkenceyi çekmeye mecburmuyuz azıcık yaratıcı ol bişeyler yap.

Pawel son 4 dk lık topcuysa o kadar kötüyse bu adamı niye aldın. Şansa mansa galip gleiyoruz hiçbir hafta güven vermiyor iyice bozuldu psikolojim hakikaten yav.
    Trabzonspor'dan bahsediyorsun değil mi?
    KAZIM YAŞIYOR, KAVGA DEVAM EDİYOR...

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdi genel olarak birşeyler yazmak istiyorum ;

Maç öncesinde maç sırasında çoğu üyeler "Yattara" ile başlayan yada biten cümleler kurdular.

Kadrolar kuruldu yattara ile yada kesin yedekse bile hemen oyuna sürülmeli denildi yorumlarda.

Ben oynamayacağından emindim çünkü şenol güneşi az biraz anlayabildiysem oyun tarzı olarak asla ve asla yattarayı oyuna almayacağını ceyhunla çıkacağını biliyordum Şenol güneş bu maçda sezer ile bile çıkardı ancak yattara ile çıkmazdı.

Bence bu tercihi çok haklı ve doğrudur. Böyle bir maçda yattara 1 dakika bile oyuna girmemelidir bence.

Yattara bazı ama çok bazı iç saha maçlarında ilk 45 dakika oynamalı yada 30 dakika sonra hemen oyundan alınmalı.

Çünkü biz takım oyunu oynamaya çalışan bir Trabzonspor olduk o sağ kanata yattarayı topu atıpda ortaya geçen bir kafa vuruşu ustamızda yok sağ kanattan o ortayı açtıracak bir defans bloğuda karşımızda ki takımlarda yok . Eğer ki zihinsel engelli değillerse Yattaraya çift kademe yapıp oynatmamayı başarır son sırada bile olan takımlar.

Çizgi üzerinde beklenerek bir futbol oynama devri bitti yok öyle birşey artık he ben şimdi buna binayen atalım yattarayı gitsin gibi birşeyde ima etmiyorum bu şampiyonluk eğer kazanılacaksa tayfun corayla bile kazanılacak hatta kaleci bora ile bile kazanılacak bu yol böyle. Elbet işe yarayacağı maçlar olacaktır ki zaten oynadığı maçlarda bize kazandırmıştır. Yani dönüp diyecez ki fener maçında sivas maçında buca maçında ankaragücü maçında yattara kazandırdı bize birşey kazandırdıysa yinede kazandıracaktır inşallah ama burda bir düşünceyi anlatmak istedim.

Hiç bir teknik adam sağ kanatta forvete giden kafa vuran top süren adam geçen faul alan gol atan gol kaçıran defansa giden boğuşan fizik gücü kuvvetli adamı gidip sola koymaz gidip yedeğede alıp çizgi üzerinde kendisine top gelmeyi bekleyen ve durduğu yerde çalım atmaya çalışan yaşlı bir futbolcuya şans vermez , herşeyin yeri ve zamanı var.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu şampiyonluk eğer kazanılacaksa tayfun corayla bile kazanılacak hatta kaleci bora ile bile kazanılacak bu yol böyle.
    Herkes bu fikirde olsa keşke.

Formu düşen, kadroya giremeyen veya az birşeyi hoşuna gitmeyen oyuncu hakkında gitsin, defolsun, gönderilsin yazana maaş bağlıyorlar sanıyordum.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Ankara

Alıntı trapz0ne1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne komik bi arkadaşımızsın sen ...
    İşine gelene komik gelmeyen ciddi herkes tuttugu anladıgı yerden anlayabilir.
    Ne katıyor? Evet, kaç haftadır orta alanda görüyoruz hatta göremiyoruz.

Alıntı Engenius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'dan bahsediyorsun değil mi?
    Evet burası Trabzonspor taraftar forumu değilse Trabzonspor'dan bahsediyorum. Ha öyleyse neyden bahsettiğim belli zaten.
    Konu Reha Demirbaş tarafından (23.02.2011 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlk yarıyı Yattara'sız 1-0 yenik kapattık Yattara olsaydı skor lehimize olabilirdi Emirhan.Yani 85. dakikaya kadar ecel terleri dökmemize gerek kalmazdı kimbilir.

Şunu söylemeden geçmeyeyim gelecek sezon planlamasında Yattara kesinlikle olmamalı.
    Bordomavi.net

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kanat yok bişey yok takımda serkan dan sağ açık mı oluyor biz bu işkenceyi her maç çekmek zorundamıyız selçuk bu takıma ne katıyor bir kere orta alanda adam eksiltmişmi.

şu cümleden sonrasını okumadım, gerek yok devamını okumaya.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbet işe yarayacağı maçlar olacaktır ki zaten oynadığı maçlarda bize kazandırmıştır. Yani dönüp diyecez ki fener maçında sivas maçında buca maçında ankaragücü maçında yattara kazandırdı bize birşey kazandırdıysa yinede kazandıracaktır inşallah

Hiç bir teknik adam sağ kanatta forvete giden kafa vuran top süren adam geçen faul alan gol atan gol kaçıran defansa giden boğuşan fizik gücü kuvvetli adamı gidip sola koymaz gidip yedeğede alıp çizgi üzerinde kendisine top gelmeyi bekleyen ve durduğu yerde çalım atmaya çalışan yaşlı bir futbolcuya şans vermez , herşeyin yeri ve zamanı var.
    Nokta.
    ....

Cüneyt Canlıca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Şu kanatlardan bahseden arkadaş Barcelona nın sağ ve sol açığında kimler oynuyor söylebilirmi... Ha bekleri sormuyorum açıklarda kim oynuyor... Noldu bilemedin değilmi..Yok çünkü..

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kara_Elf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu kanatlardan bahseden arkadaş Barcelona nın sağ ve sol açığında kimler oynuyor söylebilirmi... Ha bekleri sormuyorum açıklarda kim oynuyor... Noldu bilemedin değilmi..Yok çünkü..
    Barcada aynı anda 4 sağ açık 4 sol açık 4 forvet oynuyor .

Oyuncu yapımız henüz bu karşılaştırmaya müsait değil .

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Manisa maçı hakkında;

http://www.antistatuko.blogspot.com/
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Nereden
    Avrupa Diğer

Sen bir kaç ay futbola ara ver. Maç izleme, foruma girme, haberleri takip etme falan. Herkes için en iyisi bu. Mayıs'ın sonlarına doğru uyan. Sana çok iyi gelecektir.

Engenius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

İşine gelene komik gelmeyen ciddi herkes tuttugu anladıgı yerden anlayabilir.
    Ne katıyor? Evet, kaç haftadır orta alanda görüyoruz hatta göremiyoruz.

Evet burası Trabzonspor taraftar forumu değilse Trabzonspor'dan bahsediyorum. Ha öyleyse neyden bahsettiğim belli zaten.

Bu cümleleri birisi bana tercüme edebilir mi? Ben iyice kayboldum sanırım...
    KAZIM YAŞIYOR, KAVGA DEVAM EDİYOR...

Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TRABZONSPOR şenol güneşten önce nasıldı? şimdi nasıl? ben manisa maçını izledim tamam ilk yarı kötü oynadık ama asla köyü mücadele etmedik maçı hep istedik aksayan yönlerimiz var mı var ama bizde yürek var futbolcu kardeşlerimiz bizden daha rahat daha motive şuanda ŞAMPİYONLUĞA biz herhalde son hafta gireriz bu havaya.

Вы попали по адресу!

Emin Danışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Sizler ile paylaşmak istedim renkdaşlar.

Ben Manisaspor-TRABZONSPOR maçını canlı canlı staddan izleyen 52 yaşında Manisa Lisesinde İngilizce öğretmeni olarak görev yapan bir Trabzonspor taraftarıyım. Sizlerle maç öncesinde görmüş olduğum çirkin bir olayı paylaşmak istedim. Evim maçın oynandığı stadın ilk yarıda Trabzonspor kalecisi Onur’un koruduğu kalenin hemen arkasında..! Maçtan yaklaşık yarım saat önce oğlumla birlikte evden çıktık ve stada doğru yürümeye başladık. Stadın arka kapısından stada girdik..! Bu giriş Manisa taraftarlarının giriş yaptığı bölümdü. Ama hem öğretmen oluşum hem de yanımda oğlumun olması görevlilerin bana dışarıdan dolaşmalısınız buradan geçemezsiniz demelerini engellemiş olcak ki hiçbir engellemeye mahruz kalmadan kendi taraftarlarımızın olduğu bölüme doğru kolaylıkla geçtik.

Stad çevresinde takıldığı kahvehanelerden dolayı herkesin tanımış olduğu daha doğrusu Manisa halkının maskotu haline gelen deli Hüseyin ve yanında topladığı 8-9 arkadaşı ellerindeki bi torba dolusu çakmağı birbirlerinin üzerlerine sokuşturuyor ve hatta sırada bekleyen taraftarlarında bunları stada sokmalarını rica ediyorlardı..! Kısacası kalecimiz Onur’a ilk yarıda atılan tüm çakmak vb. ürünler stada bilinçli olarak Fenerbahçe taraftarı olarak bilinen kişilerce sokulmuştur..! Ben bir Trabzonspor taraftarı olarak bunu yapanları ve buna yardımcı olanları kınıyor ve hepsine sezon sonun da ÇAKACAĞIMIZI söylemek istiyorum..! Saygılar..!

Nereden
    Ankara

Alıntı MuratJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen bir kaç ay futbola ara ver. Maç izleme, foruma girme, haberleri takip etme falan. Herkes için en iyisi bu. Mayıs'ın sonlarına doğru uyan. Sana çok iyi gelecektir.
    Ne yapacağıma karar verebiliyorum ancak veremediğim anlarda önerini değerlendireceğim. Burası bir forum ve benim yazdığımda kişisel bir yorum ve görüştür. Kimine uyar kimine uymaya bilir.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emin Danışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizler ile paylaşmak istedim renkdaşlar.

Ben Manisaspor-TRABZONSPOR maçını canlı canlı staddan izleyen 52 yaşında Manisa Lisesinde İngilizce öğretmeni olarak görev yapan bir Trabzonspor taraftarıyım. Sizlerle maç öncesinde görmüş olduğum çirkin bir olayı paylaşmak istedim. Evim maçın oynandığı stadın ilk yarıda Trabzonspor kalecisi Onur’un koruduğu kalenin hemen arkasında..! Maçtan yaklaşık yarım saat önce oğlumla birlikte evden çıktık ve stada doğru yürümeye başladık. Stadın arka kapısından stada girdik..! Bu giriş Manisa taraftarlarının giriş yaptığı bölümdü. Ama hem öğretmen oluşum hem de yanımda oğlumun olması görevlilerin bana dışarıdan dolaşmalısınız buradan geçemezsiniz demelerini engellemiş olcak ki hiçbir engellemeye mahruz kalmadan kendi taraftarlarımızın olduğu bölüme doğru kolaylıkla geçtik.

Stad çevresinde takıldığı kahvehanelerden dolayı herkesin tanımış olduğu daha doğrusu Manisa halkının maskotu haline gelen deli Hüseyin ve yanında topladığı 8-9 arkadaşı ellerindeki bi torba dolusu çakmağı birbirlerinin üzerlerine sokuşturuyor ve hatta sırada bekleyen taraftarlarında bunları stada sokmalarını rica ediyorlardı..! Kısacası kalecimiz Onur’a ilk yarıda atılan tüm çakmak vb. ürünler stada bilinçli olarak Fenerbahçe taraftarı olarak bilinen kişilerce sokulmuştur..! Ben bir Trabzonspor taraftarı olarak bunu yapanları ve buna yardımcı olanları kınıyor ve hepsine sezon sonun da ÇAKACAĞIMIZI söylemek istiyorum..! Saygılar..!

Buna nedenir şereften nasibini alamamış insanlar bunlar maç sırasında onurun ağzından okuduğumda hiddetle odun kodum gibi laflar sarfettiğini gördüm ve hepsin koymuştu maç sonunda

REMEDY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fikirlere saygı lütfen renkdaşlar,ileti gönderirken kırıcı olmayalım..ayrıca selçuk konusunda bir muamma var,eğer insanlar yanlış düşünüyorsa bunu perfonmansı ile cevaplamak zorunda.en azından ilk yarıya yakın düzeyde..
    61>34+16

Oğuzhan İnce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

önce alıntı yapacaktım fakat vazgeçtim.Bir tümceyle karşılaştım az önce bahsi geçen şahsın kelimelerle oluşturmaya çalıştığı ''şey''de.
    Selçuk hiç adam mı geçmiş?
    yahu bu insanlarla bile bu takım şampiyon olabilecekse bu takım zaten şampiyon olmuş demektir...
    yazıktır beyler yazık her şeyden önce ayıptır bu yaptığınız
    hayır burada selçuk adam geçiyor mu geçemiyor mu faydalı mı;? Faydasız mı? diye tartışacak olsam ben de bu ayıba ortak olmuş olacağım.
    Hes Trabzonspor'a Kazım'a ve Trabzonspor'un ifade ettiği tüm değerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Ömer TOPAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

beyler hani maçlara tek tek bakıyorduk...2010-2011 sezonu manisaspor olayı bitmiştir bizim için..önümüzdeki maçlara baksak.....
    volkannn KOYDUK MU ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)