Sayfa 3 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1102 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gitmesini istediklerimiz

Nereden
    İstanbul

Alıntı cIlgInIm Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı 61 TS 1967 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı fincher_se7en Nickli Üyeden Alıntı

fatih tekke-yattara-szmek-gökdeniz disinda büyük takim futbolcusu yok bu takimda.bunlarin disinda yerlerine daha iyi alinmalari kaydiyla herkes gidebilir,zerre kadar üzülmem.

bu saydigin futbolculara bi de hüseyin cimsiri ekledikmiydi tamamdir.. ha alternatif oyuncu olarak ufukhan feridun un da takimda olmasi lazim.. ama hüseyin cimsir kesinlikle olmali..

hüseyin eger alternatif yani klube oyuncusu olarak kalmali diyorsan dicem yok .. ama eger banko oynamali diyorsan sorarim sana bu adam orta saha oyuncusu bu yil ya da ondan önceki yillar kac tane gol pasi verdi.. 10 mt den uzaga olumlu kac pasi var. ya da kac olum kac olumsuz pasi var.. tek yaptigi mucadele baska bise degil.. parayla adam tutsan desenki alsana su kadar para orta sahaya gelen her topa kara balta atla top gecir adam gecirme bunu hemen hemen tüm Trabzon yapar.. az teknik olacak adamda kardesim.. kisiligine ya da vermis oldugu mucadeleye dicek yok ama b takimda da banlo oynucak yeri yok yani

usta etme eyleme kurban olayim ya.. Hüseyin ofansif ortasaha degil.. oyunkurucu degil ki o dediklerini yapsin.. Hüseyin defansif ortasaha oyuncusu ve sen de biliyorsundur ki bir defansif ortasaha oyuncusunun görevi o saydiin pas vs. yapmak degil karsi takimin ataklarini kesip topu oyunkurucuya aktarmaktir...

kardesim size bir sey soracam bana tomas jun'un kaç paraya transfer edidigini söyleyin bir de birde galatasarayli tomas in tranfer ücretini söyleyin ha birde kendinize sorun tomasin galatasarayda neler yaptigini ama biz o adami alirmiyiz canim nede olsa fenerli degilmi ondan sonra bagiririz sagda solda savunma savunmda die ah trabzonum ahhhhh

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jun kiralansin.Jeffersoongönderilebilir.Digerlerinin yerine daha .y.leri alinmadikça gönderilmesin

trabzon por bu yanlisi hep yapiyor iyi oynayan oyuncusuna mutlak bir sey buluyor cevin cambell 'kempil' zenci bi adamdi mehmet ali yilmaz zamaninda gelmis hatta galatasaraya evinde 3 gol atmisti o adamin akibetini hatirlayan varmi o adama ne denildi ben size söyleyeyimmi '''YAMYAM'''

YA KARDESIM sen maçlari nasil izliyon anlamiyorumki ya jeffersonu göndereckmis ya arkadas yenildigimiz maçlarda bile ona duaciyim ben o kalede olmasaydi 2 yedigimiz maçta bes bes yedigimiz maçta onsuz akibetimizi düsünemiyorum.takii düsünmek bile istemiyorum.Ha die bilirsinki yrine daha iyisi alinsin peki bende diorumki yarin dida gelse savunma olmadiktan sonra o ne yapabilir

usta etme eyleme kurban olayim ya.. Hüseyin ofansif ortasaha degil.. oyunkurucu degil ki o dediklerini yapsin.. Hüseyin defansif ortasaha oyuncusu ve sen de biliyorsundur ki bir defansif ortasaha oyuncusunun görevi o saydiin pas vs. yapmak degil karsi takimin ataklarini kesip topu oyunkurucuya aktarmaktir...demissin asi_kaplan kardesim..

simdi sana bir soru bana bir tane oyuncu söyle türkiye liginde sadece orta sahada bu özellikleri olan bir oyuncu söyle.. orta saga oyuncusu ve sadece huseyinin yaptigi seyler kadar yapabiliyor.. bi örnek alabilirmiyim..

Nereden
    İstanbul

Gidene gelene Hoca kara verir, biz de buna saygi duyariz...O kadar!

hani o fenere kaptirdigimiz bir topçu vardiya MARCO AURELLIO ha iste o adam bu arkadasin dediklerini yapabiliyor arti o yaziyi ben yazmadim

Alıntı cIlgInIm Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı coach Nickli Üyeden Alıntı

Adem'i bu takimdan uzaklastiran adamin futbol zekasindan süphe duyarim.

futbol zekasindan suphe duyuyrosun o zaman sence bu Trabzonspordan kimler gitmeli niye gitmeli.. ve ya adem kalmali niye kalmali ... senin demene kimseyi satmayalim hepsi futblcu sonucta . oynar yaa da oynuyamaz sonucta futbolcu bumu yani..

yanlis anlama listendeki gidecek olanlara sonuna kadar katiliyodum ki(!)adem koçak'i görünce çok sasirdim,listendeki herkese evet adem koçak'a hayir.

Adem Koçak sahada hocanin istediklerini harfiyen yerine getiriyor ve generalin göz bebegi.

bu arada beyler takimimiza gelcek hiçbir oyuncu hakkinda bastan yorum yapmamaya çalisalim çünkü yarin öbür gün güzel oynadigi maçi çevirdigi bir vakit olursa eger bizler buraya helal lan sana die yazariz

Alıntı asi_kaplan Nickli Üyeden Alıntı
    hani o fenere kaptirdigimiz bir topçu vardiya MARCO AURELLIO ha iste o adam bu arkadasin dediklerini yapabiliyor arti o yaziyi ben yazmadim

haklisin sen yazmadin kusura bakma kardes.. fakat o dedigin aurello sadece huseyin yapgtikalrini degil bi kadar daha meziyeti var farkindaysan .. o meziyetler sayesinde o dedigin takimi 2 sene sampiyon yapti

ha iste bende diorumki sana cevin cambeli hatirliyormusun.hatirliyorsan bir düsün o adama yaptigimizi yarin öbür gün tomas jun bir yildiz olacak ve iste o gün biz diyecezki haa iste bizim kovaladigimiz adam buymus meger die

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hasan üçüncü, mehmet yilmaz gitmeli bence...yabncilar sezon sonuna kadar gonderilmemeli, bana gore ellerden sonra ilk gonderilecek yabanci lee young'tir, tabi ugur boral ya da hayrettin alinirsa..

Alıntı asi_kaplan Nickli Üyeden Alıntı
    ha iste bende diorumki sana cevin cambeli hatirliyormusun.hatirliyorsan bir düsün o adama yaptigimizi yarin öbür gün tomas jun bir yildiz olacak ve iste o gün biz diyecezki haa iste bizim kovaladigimiz adam buymus meger die

hatirliyorum evet .. jun bir yildiz olabilir ben jun gitsin taraftarida degilim ama hüseyin bir yildiz olamaz artik Trabzonspordan da baska bir takimda oynamyaamaz

Nereden
    İstanbul

Emrah niye gitti? Takimi kimler sabote ediyordu? Bunlari tam anlamiyla bilsek kimler gitmeli diye hemen söylerdik ama iddaa var ama net bir bilgi olmadi suana kadar. Emrah niye Hocayla ters düstü de gözden çikarildi. Taliplisi çok, kötü futbolcu olsa bu kadar taliplisi olur muydu? Bunlari taraftarlarla paylasmiyorlar iste. Bizde medyadan duyduklarimizla ki onlarinda çogu kulaktan dolma yalan yanlis bilgiler...Niye hiçbir sey açikça konusulmazda hep bir gizem içinde birakilir. Takimi sabote eden var diyorsan kim nasil sabote ediyor söylede bizde bosunaharap etmeyelim kendimizi buralarda...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

asi_kaplan arkadasim bu k.kartal ne demek oluyor?

jun eller kürsat erdinç.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

mehmet-hasan s.-ibo e.-volkan-özgür-

jun-eller-jef-lee

adem koçak her oyuna girdiginde dikkat edin ya yattaranin yada smyek'in yerine oyuna giriyor yattara nerede symek nerede yani adim belli bir mevkisi bile yokyerineoynadigi adamlar ofonsif o adam defansif sadece komik gidebilecek listesi

özgür emrah adem lee mehmetyilmaz hasan sönmez kiralanmasini istedigim ise tomas jun gerisine lafim yok ama nasil yok yerini doldursunlar mesala celaleddin volkan ikilisi yerlerini dolduramayacaklarsa dursunlar ne yapalim bi ise yaramiyorlar ama gelen gideni aratiyor

kürsat-emrah-hasan sönmez-i.ege-volkan-m.yilmaz-eller...bunlar devre arasi gönderilebilir ama sezon sonu bence szymek harici herkes gitsin..

kardesim benim adim kagan kartal kartaldan baska mana çikmasin [img]smileys/smiley1.gif[/img]

smyek harici herkes gitsin bak bakalim o koltukta baskanin yerinde nasil yeller esiyor adamim fatih i yattara yi bi kalemde sildin attin vallaha [img]smileys/smiley1.gif[/img]

ALEM ALEM OLSAYDI KRALI TRABZONUM OLURDU BENIM ALEMIMIM KRALISIN TRABZONUM

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Suha Nickli Üyeden Alıntı
    jun, eller, cefferson, ibrahim ege, lee, volkan...

buna ekleme olarak mehmet yilmaz,tayfun.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

eger gerçekten transfer edildiyse f.akyel derhal yollanmali[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

yaa düsünemiyorum o adami o formayla,Allahim sabir ver...

eross61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

volkan eller hasan bunlar kesin digerlerine bi sans verilebilir ozellikle jun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)