Sayfa 11 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1102 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gitmesini istediklerimiz

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bencede Lee tam bir görev adami.Ön liberoda Hüseyin'le birlikte yer aldi,sol bek oynadi,ortanin solunda oynadi.Her futbolcu gibi formsuz dönemi olabilir.Ama kaliteli ve uyum saglayabilecek bir yabanci olmadigi sürece yabanci kontenjanin hakkini veren bir oyuncu.Kisaca gitmemeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lee tuhaf. Onun özelliklerine sahip bir adamin çok daha skorer olmasi lazim. Defansif özellikleri oldukça iyi, kus uçurtmuyor da, topa vurabilen, kafasini kaldirabilen bir adam niye bu kadar az gol ve asist yapabiliyor, onu anlamiyorum. Sanki futbolun mantigiyla çok ilgili degilmis gibi. Avrupa'daki Japon, Pers, Arap futbolcular gibi genç yaslarda ülkesinden çikip atletik ve teknik özelliklerine fundamentalkatkilar saglayabilseydi çok daha iyi olurdu sanki. Bu haliyle keçi boynuzu... Trabzonspor'un sol kanadi Romeshenko, Abdullah, Iskender Günen gibi isimlerden sonra enaz sayida gol ve asistin yapildigi dönemi yasiyor ve bence bunda Volkan ve Celo kadar Lee de pay sahibi. Amabu iki isimle kiyaslandiginda -kanimca- en azindan "futbolcu".

Nereden
    Ankara

Bu adam 2002 dünya kupasinda süper bir gol atmisti bize. Ama nedense biz de duran top oldu mu hiç basina gitmiyor Lee.

Orhan sol açik oynarken hatirliyorum arkasini doldurmak için Ünal gibi bir adami bile buraya kaydirabilmisti bir maçta Senol Hoca! Bizim de eger Lee'nin arkasinda saglam bir adamimiz olursa hersey çok degisir!

Nereden
    İstanbul

Lee Young:Fener maçi sayesinde taraftarin kara listesinden kurtuldu bu adam.Bir ara fenerbahçenin de is yapmayan yabancilari gs maçlarinda iyi oynayip gol attiklari için 1 yil daha takimda kaliyordu.Hatta bunlardan Milan Rapaic ayrilisi öncesi yaptigi basin toplantisinda "bana bu kadar sabrettikleri için yönetime ve taraftara tesekkür ederim" [img]smileys/smiley1.gif[/img]demisti.Geçen seneki cem papila maçimizdaise fenerin sag kanadini darmadagin eden Volkan'di.Yani marifeti biraz da fenerbahçe defansinda aramak lazim.Trabzonspor bir yabanci futbolcu alacaksa bu adamin yerlilerin en az bir gömlek üstünde olmasi gerekir.Lee ise iyi niyetli ve çaliskan olmasina ragmen kolay kolay vasatin üstüne çikamiyor. Sezon ortasinda gönderilmesi çok yanlis olur ama geçen sene Petkovic için söylediklerim Lee içinde geçerli; Daha iyisi alinacaksa gönderilebilir.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yapmayin ya. lee young hani su bizim koreli, neymis be.
    bu adam her sezon sadece 1 maç iyi oynuyor.
    solak olmasina ragmen teknigi yok. top sürerken ayagina karisiyor. attigi çalimlar da çogu bu yüzden. fener maçinda 1gol 1asist le oynadi ancak 3. bir hareketi yok. , takim çikarken toplari kaptiran oydu. siradan bir topçu. volkana göre en büyük artisi fazla cesur olmadigindan her yerden saçma sapan sut çekmeye çalismamasi.
    eger bizde kalacaksa sol açik degil defansin önünde hüsoyla beraber ortada daha iyi performans veriyor. Edited by: TSunami

lazkopat_ts_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BEN EN ÇOK JUN,MEHMET YILMAZ,EMAH,VOLKAN BIRDE FATIH AKYEL'IN BU OYUNCU ILK HAZIRLIK MAÇINDA KENDI KALESINE GOL ATMISSA KIM BILIR fenerbahçe maçinda KAÇ TANE GOL ATAR.

tümTRABZONSPORLULARA fbsiz yasamdilegiyle

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de lee gitmeli sezon boyunca 1 veya2 mac oynuyo..adam soldan 1 tane orta yapmito onun görevi soldan orta yapmak bizim sol kanat hic calismiyo[img]smileys/smiley7.gif[/img] bize romaschenko gibi adam lazim sol kanada..bu adamida niye sattilar anlamadim ama neyse[img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sene sonunda mutlak ve mutlak Lee gönderilipçok iyi bir transfer yapilmali.Sol kanatimiz çok kötü.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç boyunca kosmak bence çok önemli bir özellik degil.Herkes kosabilir.2 senede 1 gol atti.Bazen tam iyi olacak diyoruz sonraki maç çok kötü oynuyor.Yasi da ilerliyor.Bence de gönderilmeli

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evetgitmek istiyorum ben TRABZONA [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Eger üst düzey bir kadromuz olmasini istiyorsak Lee 'nin yerine daha kaliteli ve verimli birini bulmamiz gerekir. Orta düzeydeki bir kadroda Lee yer bulur ama daha iyisi için bence yetersiz. Benzer sekilde Celaleddin de sol kanatta yeterli düzeyde degil.

Önemli olan kadronun kalitesini adim adim artirmaktir. Devre arasi yapilan operasyon ile bu hedefleniyor ama burada önemli olan nokta yeni gelenlerin saglayacagi katki olacak. Bir anda tüm takimi degistiremezsiniz, bu adim adim olur. Su anda bazi adimlar atildi, gelismelere göre bu adimlara devam edilmeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lee.nin sözlesmesini uzatmiorlarmis..

o adamda bi iyi bi kötü.

valla ben de bu lee den bisi anlamadim.böyle istikrarsiz adamlar gönderilsin bencede

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yönetim, Halilhodziç?in raporu dogrultusunda 7 isimle yollarini ayirdi. Eller, Özgür, Mehmet Yilmaz Ibrahim Ege, Kürsat, Emrah ve Volkan?in gidisiyle Bordo-Mavililer, 7.5 milyon YTL tasarruf sagladi

Trabzonspor?un kongresi öncesi ?Göreve gelirsek kulübün sirtindaki ekonomik kamburu kaldiracagiz? diyen Baskan Nuri Albayrak sözünü tuttu... Bordo-Mavili kulüp idari ve ekonomik anlamda yeni bir yapilanma sürecine girerken, gözden çikarilan futbolcularin baska takimlara gönderilmesiyle kulübün sirtindan 7.5 milyon YTL?lik bir yük de kalkmis oldu...

Halilhodziç?in raporuyla Bordo-Mavili yönetim Mehmet Yilmaz ve Ibrahim Ege?yi Denizlispor?a, Özgür ve Kürsat?i Ankaraspor?a, Emrah ve Volkan?i ise Malatyaspor?a verirken, Brezilyali Eller de ülkesine döndü. Bu 7 oyuncunun yani sira Almanya?ya gitme planlari yapan Tomas Jun ile Hasan Sönmez?in de ayrilmasi halinde Karadeniz temsilcisi, bu futbolculara ödeyecegi 10 milyon YTL?lik yükü de sirtindan atmis olacak.

Nereden
    Ordu

gitmesini istediklerim gitti junda yolcu

eger yerine daha verimli biri(u. boral) alinmasi halinde lee'nin gitmesini istiyorum ayrica kaleci antrönörünün gitmesini istiyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güzel bir temizlik oldu gelenler uyum saglarsa seneye çok iddialiyiz demektir.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sol kanada acil bi adam lazim...romaschenko gibi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı telha23 Nickli Üyeden Alıntı

eger yerine daha verimli biri(u. boral) alinmasi halinde lee'nin gitmesini istiyorum ayrica kaleci antrönörünün gitmesini istiyorum

anlamadigim bir sey kaleci antrenörünü niye kovuyorsun?

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tekrarlatip durmayin kardesim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Fatih AKYEL dedik ya...

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

erdinc, adem ve belki gozumden kacmiz olabilir sizin de belirleyecegi butun ruhsuz oyuncular

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdinç

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

erdinç[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Almanya

yazmistim buraya cogu gitti ekleme yapiyorum

Erdinc bu macta kör gözlerimi acti, seni savundumugum icin kendimden utaniyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

erdinç celalettin adem

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)