Hesaplipazar
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Eczacba Vitra

Paksoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2008
    Nereden
    Uak
    Ya
    34

Standart Eczacba Vitra

HABER ve FOTO: TAYYAR SMEN -ECZACIBAI VTRA: 3 - RC CANNES: 0

Salon: Burhan Felek

Hakemler: Alexandros Varthalitis (Yunanistan) xxx, Alin Mateizer (Romanya) xxx

Eczacba VitrA: Antonella xxx, Heather xxx, Elif xxx, Mirka xxx, Yevgenya xxx, Neslihan xxx, Glden (L) xxx, Asuman xx, Serpil xx

RC Cannes: Pachale xx, Rasc xx, Centon xxx, Pasojevc xx, Ravva xx, Antonjevc xx, Fomna (L) xx, Camarda x, Marchenko x
    Setler: 25- 21, 25- 14, 25- 21
    Sre: 65 dk. (24- 22-29 )

Eczacba Vitra’nn 6’l Palyoof’daki rakibi 10 ubat Perembe gn oynanacak olan Vakfbank Gne Sigorta Trk Telekom- Aluprof Belsko-Bala (Polonya) galibi olacak.

Getiimiz hafta Fransa’da oynanan ilk karlamada RC Cannes’i 3- 0 malup eden Eczacba Vitra, kendi sahasnda salonu dolduran binlerce voleybol sever karsnda oynad karlamada da baarl bir ma kartarak mutlu sonuca ulaan takm oldu.

Maa iyi balayan Eczacba Vitra oldu. Teknik molalar 8-5 ve 16-15 nde geen Turuncu-Beyazllar seti de 25- 21 alrken zorlanmad. Libero Glden, orta oyuncu ABD’li Heather ile UkraynalYevgeniya ok iyi manetler ald. Pasr Elif paslarn datmn doru ve yerinde yapt. Neslihan, talyan Mirka ve Antonilla da bloklarla rakibin hcumlarn kesti. Smalarla da saylar buldu. Seti de alrken zorlanmad.

kinci sete de iyi balayan yine ev sahibi Eczacba Vitra oldu. lk teknik molaya 8- 6 nde girdi. Bir anda soru 12- 6 lehine evirdi. srp, 2 Fransz bir Alman ve bir de talyan sporcu ile sahaya kan RC Cannes takm adeta uluslar aras bir takm olmasna ramen sahada mahalle takm gibiydi. Bu sette de orta oyuncu olmasna ramen Heather ortaya kt. Smalaryla saylar toplad. kinci teknik molay da Eczacba 16- 8 nde tamamlad. stn oyununu srdren Eczacba bu seti de 25- 14 gibi farkl alp skoru 2- 0 lehine evirdi.

ki seti almann avantaj ile sahaya kan Eczacba, nc sette zorlanmasna ramen bu seti de almay baard. Teknik molalar 8- 6 ve 16- 15 nde geen Turuncu-Beyazllar 2. teknik moladan sonra zorlandlar. Rakip takm skor 16- 16’da beraberlii salad. Sonrakiler sreler karlkl alnan saylarla geti. Skor 20- 19’da Libero Glden sakatlanp oyundan kt.Turuncu –Beyazllar skoru 22-19 yapt. Seti de 25- 21 ma da 3- 0 kazanp 6’l play-oof’un yolunu tuttu. Ma kazanmann byk sevincini yaadlar.

DRTL FNAL STANBUL’DA…
    Avrupa ampiyonlar Ligi statsne gre, 12 takml play-oof etab malar oynandktan sonra kazanan alt takm yine eleme usul ve deplasmanl sistemle birbirleriyle eleecek ve kazanan 3 takm ve ev sahibi Fenerbahe Acbadem, stanbul’da drtl finalde mcadele edecek.

URAL: Hedef final oynamak…
    lk mata deplasmanda bin seyirci nnde ok iyi bir oyun sergilediklerini, saha ve seyirci avantaj Cannes’da olmasna karn net bir skorla ma 3- 0 kazandklarn belirten Eczacba Vitra Menajeri Nalan Ural, “Bu kez saha ve seyirci avantaj bizden yanayd. Bu ansmz iyi kullandk ve ma kazandk. imdi rakibimizi bekliyoruz. Hedefimiz 4’l finale kalp final oynamak” eklinde konutu

MCELL: Yolumuza devam etmek istiyoruz…
    Takmna gvendiklerini belirten Eczacba Vitra Teknik Direktr Lorenzo Micelli, “Rakibimiz iyi bir kadroya sahip ve bizi iyi tanyorlar. Bu nedenle sert bir takmla karlaacamz biliyorduk. Bu ma kazanmamz gerekiyordu kazandk. Aksi halde altn set oynamak zorunda kalacaktk. Hedefimize kilitlendik. Avrupa ampiyonlar Ligi’nde yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunu baaracak gte bir takmz” dedi.

**
    Acbadem'in baars Eczacba'n daha iddaal yapt,ki Trk takmn finali hi uzak deil.

.....
    Ziyareti

Baarlar o zaman

yelik tarihi
    08.07.2008
    Nereden
    stanbul

Baarlar Eczacba Voleybol sporunu takip etmemin nedenidir,baarl dolu gemiine tekrar geri dnerler umarm...

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Vakfbank Gne Sigorta'nn da tutu gemesi halinde, bir Trk takmn finalde grmemiz kesinleiyor.

Tmne baarlar...

Mehmet . - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2008
    Nereden
    Avrupa Dier

Ezacibasi = Neslihan

Voleybol = Neslihan

Voleybol denince tek Neslihani tanirim Seviyorum ulann

Son Volero maclari vardi Zrih'de.. Gittim mac'a sans yanlarinda degildi malesef. Ilk yenilgilerini aldilar, ama Sampiyon olacaklar

yelik tarihi
    07.06.2008
    Nereden
    Uak
    Ya
    34

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Vakfbank Gne Sigorta'nn da tutu gemesi halinde, bir Trk takmn finalde grmemiz kesinleiyor.

Tmne baarlar...
    Ouz abi,FBacbadem 4l finale direk gidiyor zaten finalfour ev sahibi olduu iin,2 takm gider umarm.takip ettiim kadaryla uanda Avrupa'nn en iyi 4 takmndan ,Eczacba,Acbadem,VBGSTT.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Paksoy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ouz abi,FBacbadem 4l finale direk gidiyor zaten finalfour ev sahibi olduu iin,2 takm gider umarm.takip ettiim kadaryla uanda Avrupa'nn en iyi 4 takmndan ,Eczacba,Acbadem,VBGSTT.
    Acbadem dndaki dier takm 6'l play-off'tan sonra gelecek. Gen Sigorta dn 3-1 kazand ve Eczacba'nn rakibi oldu.

Yani drtl finalde 2 Trk takm olacak. Bunlar da finalde karlamasn diye yar final oynayacak ve bir Trk takm kesinlikle finalde olacak...

... diye biliyorum.

n de tebrik etmek lazm.

yelik tarihi
    07.06.2008
    Nereden
    Uak
    Ya
    34

VakfbankGSTT-Eczacba ampiyonlar ligi ilk ma bugn 17:00'de TRTAVAZ'da.

yelik tarihi
    07.06.2008
    Nereden
    Uak
    Ya
    34

VakfbankGSTT ma 3-0 ald,ok gzel mat ama trt spikeri saolsun hi man heyecann yanstmad.

yelik tarihi
    07.06.2008
    Nereden
    Uak
    Ya
    34

VakfbankGnesigortaTrktelekom-Fenerbahe acbadem'i 3-2 yenerek finale ykselmi.Basket takm Voleybol takm,hsran,Futbolda bizde darbeyi indirdik mi kendine gelemez bu hrbolar.

Cezal ye
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Alnt Paksoy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    VakfbankGnesigortaTrktelekom-Fenerbahe acbadem'i 3-2 yenerek finale ykselmi.Basket takm Voleybol takm,hsran,Futbolda bizde darbeyi indirdik mi kendine gelemez bu hrbolar.
    Vakifbank yabanci takim gibi idi salonda, fb taraftari inanilmaz irkef ve pislik, ne alkisladilar ne bir sey, Vakifbank sayi kazandi mi sustular, msabaka sonunda azize'nin yz ifadesi grlmeye degerdi ama haa sahsen son seti izledim ve basta kim geerse gesin fark etmez dedim ama sonra baktim ki Vakifbank'i yabanci gibi goruyorlar ondan dolayi onlari destekledim, oh oldu fb taraftarina adam gibi insan gibi olsalardi, bize yakisan iki takimi alkislamak ve her sayidan sonra sevinmekti, ama fenerliler ne yapti rakip takim sanki olympiakos'mus gibi davrandi....

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Dnya zerinde ei benzeri var mdr acaba?

http://fanatik.ekolay.net/Tebrikler-..._29_218352.htm

Balantya tkladnzda karnza "Tebrikler Fenerbahe" balkl bir haber kacak. Bilmeyenler iin belirteyim; Vakfbank Gne Sigorta Trk Telekom, Fb Acbadem'i yenerek finale ykseldi. Yine de manete karlan Fb Acbadem.

Haber metninde Vakfbank'a da deinilmi kenarndan.

http://fanatik.ekolay.net/Vakifbank-..._29_218285.htm

Bu da "VAKIFBANK GS TT Finalde" haberi.

Kaybeden Fb Acbadem'den vgyle bahsedilirken kazanan Vakfbank iinse bir cmle edilmez. Bunu yapanlar da spor gazetesi karyoruz iddiasndalar.

Trabzonspor Kongre yesi
    28TS61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    36

yazik gnah ya resmen. dicek baska bisey bulamiyorum. sanki vaifbank baska lkenin takimi

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Vakfbank Gne Sigorta Trk Telekom Avrupa Kadnlar ampiyonlar Ligi ampiyonu oldu.

Tebrikler! Tebrikler! Tebrikler!

Ayrca nc olan Fb Acbadem'i de tebrik ederim.

Hatta son altya kalan Eczacba'n da tebrik etmek gerekir.

*

Bizler futbol dndaki sporlar, lke olarak spordan saymadmz iin planlamalarmz - vizyonumuz "yaptk olduk"la snrlyd.

Erkek basketbolunda milli takm dzeyinde, kadn voleybolunda ise hem milli takm hem de kulpler dzeyindeki baarmz gz nnde bulundurup EKOL LKELER arasnda yer almalyz.

Mehmet . - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2008
    Nereden
    Avrupa Dier

Tebrikler!

Ilk 6'da 3 trk takimi!

Bayan Voleybol ve Erkekler Basketbol'da szmz yavas yavas geciyor.

Futbolumuzun yanlis ynetildigi bu iki brans'a baktigimiz'da ap acik ortada!

yelik tarihi
    07.06.2008
    Nereden
    Uak
    Ya
    34

Fenerbahe ampiyon olsayd grrdm ben ortal,gazeteleri televizyonlar.

Erbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Tebrikler.

fb'nin ma var dediler. yle bir anlatlyor ki medyada. Dedim herhalde srail takmyla falan oynuyorlar. Vakfbankm.

Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..

Bayraktarolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2010
    Nereden
    zmir
    Ya
    29

Tebrikler Vakfbank Gne Sigorta teekkrler Her ne kadar lkemizde futbol dndaki spor branlarna yeterince zen gsterilmese de byle baarlar devam ettii srece lke apnda sevgi artacaktr...
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsn Eren Blbl...
    yi ki varsn Arslan Kulaksz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)