Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takım Emre'den Kurtuluyor mu?

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Milli Takım Emre'den Kurtuluyor mu?

Hiddink, maç için özellikle iyi kelimesini kullanmak istemediğini belirterek, "İlk yarının sonlarına doğru iyi oynadık. İkinci yarıda kornerlerden pozisyon bulduk. Belki bir çok kişi kafasında Güney Kore'yi küçümsüyordu ama hem teknik, hem de atletik bakımdan iyi bir takımları vardı. Ben bunu biliyordum. İyi bir test maçı oynadık. Maçın negatif faktörü ise Emre'nin atılmasıydı. Bunun için sessiz kalabilirim ama kalmayacağım. Çünkü bu durumdan hiç hoşnut olmadım ve sahada eksik kaldık. Daha bu sabah taktiksel manada oyuncularımla konuşurken, mental manada da kendimizi nasıl kontrol edebiliriz diye konuşmuştuk bazı oyuncularla. İtiraz olabilir ama bunu kontrollü bir şekilde yapalım demiştim. Emre'nin olayını o kadar hızlı yaşadık ki bir değişiklik yapmak için bile fırsatımız olmadı. Bu bizim için çok büyük bir ders oldu" diye konuştu.

"Emre'ye ekstra bir ceza gelirse, ne yapmayı düşünüyorsunuz" şeklindeki soruya ise Hiddink, "Eğer ceza gelirse, talimatlar ne diyor bilmiyorum ama milli takım veya kulüp takımları bir tane oyuncuya bağlı olmamalı. Onun yerine oynayacak oyunculara da güvenim tam. Olaya bu şekilde bakmak lazım" diyerek cevap verdi.

Hiddink, "Sabri'yi, Aurelio ve Nuri'nin yokluğunda mı orta sahada denediniz?" şeklindeki soruya ise, "Sabri, Galatasaray'da da bu mevkide oynamıştı. Nuri ve Aurelio'nun oynamaması nedeniyle onu orada oynatmadım. Her ne kadar sağ bek olsa da orta sahada da oynayabiliyorlar. Orta sahada bir denge kurma çabası içerisindeyiz. Selçuk'a yakın oynayacak oyuncularla bunu yapmak istiyoruz. Ama bu hep böyle olacak değil, başka oyuncularımız da var. Sabri, gerek bu maçta gerekse kendi takımında iyi işler çıkarıyor" diye cevap verdi.

"UMARIM ARDA GERİ DÖNÜŞÜNDE KENDİNİ FAZLA ZORLAMAZ"

Hiddink, şu an için iki yollarının bulunduğunu ifade ederek, "Bunlardan bir tanesi yeni oyuncular geliştirmek, biri de Avrupa Şampiyonası'na gidebilmek. Aramıza yeni oyuncular katıldı ve bu katılımları sürdürmek istiyoruz. Bir oyuncu havuzumuz var. Takım içerisinde yüzde 40 - 50'lik değişiklik yapmanın akıllıca olduğunu düşünmüyorum. Avusturya maçı için kadroda çok ciddi değişiklikler yapmak doğru olmaz. Belki sakat olan oyuncularımızla ilgili bir değişiklik yaparız. Sadece bir ismi söylemek istiyorum, o da Arda Turan'dır. Umarım Arda geri dönüşü
    nde iyi bir performans sergiler ve kendini fazla zorlamaz. Bu konuda Galatasaray'ı da düşünüyorum. Avusturya maçı için yeni oyuncular katabiliriz takıma. Bugün Tunay da ilk kez milli olmasına karşın iyi oynadı ve iyi işler yaptı" dedi. Hiddink, A2 takımındaki genç oyuncuların da iyi bir performans sergilemesi durumunda A Milli Takım'a yükselebileceklerini vurguladı.

SELÇUK İNAN: "10 KİŞİ KALDIKTAN SONRA ZORLANDIK"

Milli futbolculardan Selçuk İnan ise Avusturya ile oynanacak olan maç öncesi son hazırlık maçlarını oynadıklarını vurgulayarak, "Aslında iki takımda iyi mücadele etti. Hazırlık maçı olsa da galip gelmek istiyorduk. Çok diri bir rakiple oynadık. Onlarda maçı kazanabilirdi, bizde. 10 kişi kaldıktan sonra biraz daha zorlandık. Hatalarımızı görme fırsatımız oldu. Avusturya maçında hatalarımızı en aza indirip oradan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Bu maç bizim için iyi bir ders oldu" dedi.

Sanki pimi çekilmiş havası aldım...
    Önce TRABZONSPOR

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Banada öyle geliyor. Bu arada ayrıca bu maç anladıkki orta sahanın orkestra şefi Selçuk İnan olacak. Zaten Hiddink maçtan sonra verdiği demeçte bunu belli etti.

Alıntı Hiddink Nickli Üyeden Alıntı
    "Orta sahada bir denge kurma çabası içerisindeyiz. Selçuk'a yakın oynayacak oyuncularla bunu yapmak istiyoruz."
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emre zaten 2012'den sonra birakiyor..

Emre
    Servet
    Sarbi
    Nihat
    Kazim

Bunlar futbolu veya milli takimi birakmadikca, ben hic bir kupa turnavasi icin ümitlenemiyorum malesef

.....
    Ziyaretçi

Hiddink bundan sonra Selçuk suz oynamaz diye düşünüyorum.

Ayrıca bu kadroyu fazla bozmayacaktır. Bizim oyunculara ilave olarak Egemen'i de Avusturya maçında kadroda bekliyorum şahsen

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Alıntı Mehmet Said Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre zaten 2012'den sonra birakiyor..

Emre
    Servet
    Sarbi
    Nihat
    Kazim

Bunlar futbolu veya milli takimi birakmadikca, ben hic bir kupa turnavasi icin ümitlenemiyorum malesef
    Bırakıyormuş sanki Messi.

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zaten öyle olması gerekirdi İlhan abi geç anlattık bunu Oğuz Çetin'e.
    Allah'tan Hiddink'in gözü açıldı.
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

.....
    Ziyaretçi

Şu Oğuz Çetin bir bıraksa Milli Takımı , yanına gerçekten bu işlerden anlayan ve kimsenin hakkını kimseye yedirmeyen birisi gelse. O zaman kimse tutamaz bizi.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emre zaten kendisi bırakacağını açıkladı.

Yaptıkları tabi ki tasvip edilmeyecek haraketlerdir ancak kaybetmemeye kazanmaya bakmak gerek böyle ani sinir çıkışları olan futbolcular olabilir engin baytarda buna bir örnektir nasıl düzelme gösterdiğide ortadadır , tabi bütün bu olayların içine terbiye , ahlak konusuda girebilir ancak bunların emrede olduğunu düşünüyorum sadece sinir kontrolu olmayan birisi ki koreli futbolcular aşırı derecede hem tüm takıma hemde emreye faul yapmışlardır.

Unutmayınız ki izlediğimiz şeyin adı futbol ve futbolda karşı takım isterse kendi alt takımınız olsun herşey ve herkes eşittir hazırlık maçıda olsa gazozouna maçda olsa gerginlik , hırs , sinir olacaktır nasıl futbolculardan varyasyon , şut , ara pas bekliyorsanız diğer oyun içindeki veya oyunun akışına göre gerçekleşebilecek haraketler olacaktır.

Emre çok farklı bir parantez içinde mimlenmiş bir futbolcudur geçen hafta manisa maçının bitiminde bile hakem hatasından sinirlenen bir manisaspor yöneticisi "ne oldu emre hakemleri sevdiniz mi hoşuna gitti mi oğlum" dedi. Şimdi koskoca 2 camia 1 tane maç ve hakemler söylenen laf emreye peki ne alakası var ki pozisyonlarda olan kişi bekir adlı defans futbolcusu bu böyle olmuş böyle gider mimlenmek böyle birşeydir , tabi ki bunlarda emreninde hatası vardır.

Emre bıraktıkdan sonra milli takımımızın orta sahasını ; Necip , Nuri ve Mehmet Topal İdare etmelidir.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bundan sonraki ilk milli maçta Emre yine kadroda olursa milli takım için hoca önerim Vahid Halilhodzic'tir.

Chiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mevlüt cagrilmasi lazim..
    #BorussiaDortmund
    #8 - Mehmet Ekici !

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Emre ve Onun gibi pislik Servet Sabri Kazim gibi Defolsunlar
    Gitme demek cok da Zor olmamali

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre zaten kendisi bırakacağını açıkladı.

Yaptıkları tabi ki tasvip edilmeyecek haraketlerdir ancak kaybetmemeye kazanmaya bakmak gerek böyle ani sinir çıkışları olan futbolcular olabilir engin baytarda buna bir örnektir nasıl düzelme gösterdiğide ortadadır , tabi bütün bu olayların içine terbiye , ahlak konusuda girebilir ancak bunların emrede olduğunu düşünüyorum sadece sinir kontrolu olmayan birisi ki koreli futbolcular aşırı derecede hem tüm takıma hemde emreye faul yapmışlardır.

Unutmayınız ki izlediğimiz şeyin adı futbol ve futbolda karşı takım isterse kendi alt takımınız olsun herşey ve herkes eşittir hazırlık maçıda olsa gazozouna maçda olsa gerginlik , hırs , sinir olacaktır nasıl futbolculardan varyasyon , şut , ara pas bekliyorsanız diğer oyun içindeki veya oyunun akışına göre gerçekleşebilecek haraketler olacaktır.

Emre çok farklı bir parantez içinde mimlenmiş bir futbolcudur geçen hafta manisa maçının bitiminde bile hakem hatasından sinirlenen bir manisaspor yöneticisi "ne oldu emre hakemleri sevdiniz mi hoşuna gitti mi oğlum" dedi. Şimdi koskoca 2 camia 1 tane maç ve hakemler söylenen laf emreye peki ne alakası var ki pozisyonlarda olan kişi bekir adlı defans futbolcusu bu böyle olmuş böyle gider mimlenmek böyle birşeydir , tabi ki bunlarda emreninde hatası vardır.

Emre bıraktıkdan sonra milli takımımızın orta sahasını ; Necip , Nuri ve Mehmet Topal İdare etmelidir.
    Selçuk İnan ?

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Tangerine Dream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan sonraki ilk milli maçta Emre yine kadroda olursa milli takım için hoca önerim Vahid Halilhodzic'tir.
    Öyle 'dürüst' adamları kaldıramaz Türk futbolu.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- İnşallah Hiddink o cesareti gösterir ve ben bu rezalet adamı o kutsal forma içinde görmem bidaha...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tangerine Dream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum.
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Haçkalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İnşallah kurtuluruz. Akşam yaptığı hareket tam dengesizlik..
    Biz kendimize inandıkça, başkaları da bize inanacaktır..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Pozisyonu önce görmediğimde zannettimki Koreli taban girdi ya da direkt ayağa müdahale etti. Basit bir ikili mücadele......

Sonra adam geri çekiliyor üzerine gidiyor elini uzatıyor tutmuyorsun.... Sen kendinin ne zannediyorsun diye düşünmeden edemedim...

bu kadar kızmanın tabiri caizse artistlik yapmanın anlamı neydi.... Hlele 2. sarı kartı yokmu direkt kırmızı olmalıydı.....

Bir maçta heled edostluk maçında olmaması gereken kara bir leke olarak değerlendiriyorum bu olayı...

Emrenin ilk dengesiz hareketide değil bu her zaman böyle......

Milli takıma hiç ama hiç yakışmıyor.......
    Konu Faik Yılmaz tarafından (10.02.2011 Saat 11:38 ) değiştirilmiştir.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Her şeyi ince ince planlıyorlar.Tehlikeli bir süreç içindeyiz ve maalesef safları oynuyoruz.
    İşte 60 dakikadan fazla oynattırmadılar adamı, hafta sonuna sakladılar...
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Demeçte ekstra birşey görmedim. Emre bırakmadan onu milli takıma almamaya cesaret edemezler. Adam milli maçta milyonlarca kişinin gözleri önünde tribünlere kol hareketi yaptı takımdan atamadılar kaptanlığı alamadılar. Ne anlatıyorsunuz?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendini rezil etti Emre Belözoğlu. İyi de oldu kendisi açısından.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pozisyonu izledim. Emre iyi kurtlumus. Koreliler cok sabirli. Valla her biri Jacki Chan ruhludur bunlarin.

O cenesindeki tügleri tek tek alirlardi bunlar. Gözerlini'de oyardi.

Yine dua etmek lazim, ucuz kurtulmus.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kurtulamadık gitti karaktersiz heriften..

Nereden
    Almanya

sabri hariç şikayetlere katılıyorum.ama bence sabri dönem dönem oyuncu yokluğunda sakatlık vs aksi hallerde kadroda bulunabilecek bir oyuncu....

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gerçekçi olalım. Gerekirse Hiddink gider, gerekirse Özgener gider ama Emre, Sabri ve Servet milli takımdan istemedikleri sürece gitmez. Türk futboluna hükmeden, arkası sağlam bu çeteyi küçümsemeyelim.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Gökhan Döner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekçi olalım. Gerekirse Hiddink gider, gerekirse Özgener gider ama Emre, Sabri ve Servet milli takımdan istemedikleri sürece gitmez. Türk futboluna hükmeden, arkası sağlam bu çeteyi küçümsemeyelim.

................
    En Uzak Mesafe, Ne Afrika, Ne Çin, Ne Hindistan, Ne de Yıldızlar Geceleri Işıldayan
    En Uzak Mesafe İki Kafa Arasındaki Mesafedir Birbirini Anlamayan ..........

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)