Sayfa 11 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 580 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel?e hayir! Herkes mail basina

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

her insan hata yapar allah allah ya ne kadar büyüttünüzz..gökdeniz sike yapiyo affediliyo fatih taraftara korkak diyo istenmiyo bu ne muammadir

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BESIKTASTA ISTEMIS O TRABZONU TERCIH ETMIS BU ADAM CANINA SUSAMIS BE.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Fatih AKEYEL'i istemiyoruz. Eger gercekten bu adamin transferi söz konusu ise Avni Aker'de ciktigi ilk macta yuhalanacaktir ve bu diger maclarda da böyle olacaktir. Yönetim yeni geldi, her kez onlara güveniyor ve seviyor, dolayisiyla yönetim taraftari karsisina almak istemeyecektir.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir insanin sakin kafa ile bazi kelimeleri kullanmasi, birden fazla kullanmasi veya sistemli bir sekilde sürekli bazi seyleri vurgulamasi ile anlik, asiri adrenalin salgilandigi ortamda birsey söylemesi farkli algilanmali,yorumlanmalidir...

tamam hepimiz çok kizdik akyel'e..kendini kontrol edememe sorunu var..bunun özellikle trabzonspor ile ilgisi yok bence...yanilmiyorsam fenerli taraftarlari kovalamis küfretmis daha sonra da fenere transfer olmustu...

bize küfür ettigini de hatirlamiyorum,yaniliyor muyum..sadece aslan-kedi meselesi var...özür diliyor...muhtemelen basin karsisinda da özür diler..artik büyüklük bizde kalmali diye düsünüyorum ama kendini kontrol edememesi nedeniyle baska olaylara da karisabilecegini söylüyorum...

milli takimda oynayan, uluslararasi tecrübeye sahip bir futbolcu...zor..

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

herkez bireysel konussun fatih yuhalanacakmis akli selim insan ts formasi giymis birini yuhalamaz

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ona o formayi giymek insallah nasip olmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulüp bir an önce bu transferi durdurdugunu "resmen" açiklamalidir. Sanki dünyanin en önemli futbolcusu Akyelmis gibi birbirimize düsmeyelim.

Akyel'i savunan arkadaslara önerim gittigi kulüplerin hiçbirinde dikis tutturamamis bu futbol cahili yüzünden ne kendilerinin ne de bizim sinirlerimizi bozsunlar.

Uzun lafin kisasi:

Bizim Fatih Akyel'e ihtiyacimiz yok!

Ne futbolcu olarak, ne de kisilik olarak.

Haydi yönetim gün bitmeden bu "resmi açiklamayi" yap. Milletin sinirleriyle de daha fazla oynama!

Nereden
    Ankara

hey allahim hadi fatihi geçtim, emrede mi laf etti? sizin isiniz bosa muhalefetten öte degil bence.

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Fatih Akyeli savunanlar onun ahlaki durumunu reddetmiyorlardir herhalde.Herhalde iyi oyuncu diye alalim diyorlardir.Ama is öyle degilki.

Hatirlarsiniz fb nin mancesterden 6 yedigi maçi Hani Rooney yaglamisti.Çok zevkli bir maçti.

Ama fb nin yedigi gollerde hele ilkinde Fatih Akyelin mariifetleri vardir.Fatih iyi oyuncu diyorsaniz o maçi bir izleyin.

Biz Baliliye 50 m romörkörlük yapan emrahtan kurtulacagiz derken Fatih Akyel belasi ile karsi karsiya kalmak istemiyoruz.Ayrica daha öncede örnek verdim bu Adamin Alpaydan farki yok.Her an patlamaya hazir serseri mayin.Isviçre maçinin meshuru ile ne farklari varki.Bir tek farklari vardi bizimkisi yedekti saniyorum.

Herhalde anlatabilmisizdir.

Bu transfer olmamali olursa bastan fiyasko olur.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih akyel bana göre iyi bir transfer de Emreyi anlamadim. Emre Asik hem karaktersiz hem de yasini basini almis bir oyuncu. Bir kurus yatirim yapilmaz o adama. Nobreye yaptigini hatirliyorum da... Terbiyesizin teki. FatihAkyele gelince geçmiste söyledigi laflari hatirliyorum, hakkaten çok yanlisti.Trabzon taraftarini Saraçogluna davet etmisti 'görüsürüz' diye. Bunda terbiyesizlik yok, o zaman takimi adina saçma bi konusma yaptiginin o da farkindadir. Bence sahip çikip Fatihe hem adamligi hem de TRABZONSPOR gerçegini ögretebiliriz ki onun da bize, bizim de ona ihtiyacimiz var. Ufukhani zaten kesemezki Ufukhanin yeri sagbek olmamali. Erdinçler, Celalettinler, bilmem kimler gitmek istiyomus. Gitmek isteyenleri hemen gönderip gelmek isteyenlere kucak açalim. Fatih bence iyi bi sporcu, ve eminim ki Trabzon taraftariyla bütünlesipbu seferistanbul taraftarini AvniAkere davet eder.Çünkü Fatih hirsiyla oynayip aldigi parayi hak eden, taraftariyla da iyi anlasan bi oyuncu. Bülent abisine yaptiklarinda da kesin haklidir bence. Eger transfer olursa bu sefer de Ümit Özata gerekeni yapacaktir[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Simdi size sorayim:

Siz profesyonel futbolcusunuz. O takim bu takim geziyorsunuz. Her gittiginiz takimda digerlerine saçma sapan sözler sarfediyorsunuz. Sonra en acaip sözleri sarfettiginiz camiadan birileri gelip, "aptalliklari yüzünden bosta kalmis" olan sizi transfer etmek istiyor.

Demez misiniz saka mi bu diye!

Hele ki bu takim ve sehir de Trabzon ise.

Hadi bizim yönetimi geçtim, kendisi nasil bu kadar "kiblesi seyyar" olabiliyor?

Benim futbolcular için kullandigim ama hakaret olarak degil de bir tespit olarak olusturdugum bir kategori vardir: BEYiNSiZ

O kategorideki demirbaslardan biridir Akyel. O siniftaki diger oyunculardan bazilari ise: Ümit ÖZAT, Kürsat, Ibrahim Üzülmez, Hakan Ünsal, Selçuk (FB), Deniz (FB), Hasan SAS, Çagdas (BJK), vb.

Bu adamlar teknik (!) olarak iyi futbolcu olabilirler de, kesinlikle beyinsizdirler. Oynadiklari maçlarda türlü salakliklar yaparlar. Benim de en tahammül edemedigim sey aptallik ve beyinsizliktir.

Trabzonspor hadi diyelim çok önemli oyuncular için kendi degerlerinden esneme yapabilir. Ama böyle bir soytari için buna degmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaslar bu mesajlari onlara okutmak lazim bosa cekmeyelim

bence fatihin soyledigi sozler cok yanlisidi. ama futbolda butun tribunler de arasira futbolculara terbiyesiz davranabiliorlar. fatih bir hata yapmis, ve profesyonel bir futbolcu olarak daha saygili davranmasi gerekiyordu.

ama trabzonsporda onun oynamasindan henuz pek bir dusuncem yok. kadromuzu guclendirmek lazim, ve fatih hem serbest, hem de kaliteli. ama gecmisinde trabzonspor taraftarlar ile problem yasamis bir insan. herkesin onu kabul edecegini sanmiyorum, ve bunun icin belkide onun gelmesi iyi olmaz ve kadro duzenini bozabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Akyel'in birakin transferini, adinin TRABZONSPORla anilmasi bile hos degil. bu kisilikte birini TRABZONSPOR'a getiriyorsak yakinda Ali Sen'i de baskan seçeriz biz [img]smileys/smiley7.gif[/img]en azindan TS.a küfretmemis. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı
    Fatih akyel bana göre iyi bir transfer de Emreyi anlamadim. Emre Asik hem karaktersiz hem de yasini basini almis bir oyuncu. Bir kurus yatirim yapilmaz o adama. Nobreye yaptigini hatirliyorum da... Terbiyesizin teki. FatihAkyele gelince geçmiste söyledigi laflari hatirliyorum, hakkaten çok yanlisti.Trabzon taraftarini Saraçogluna davet etmisti 'görüsürüz' diye. Bunda terbiyesizlik yok, o zaman takimi adina saçma bi konusma yaptiginin o da farkindadir. Bence sahip çikip Fatihe hem adamligi hem de TRABZONSPOR gerçegini ögretebiliriz ki onun da bize, bizim de ona ihtiyacimiz var. Ufukhani zaten kesemezki Ufukhanin yeri sagbek olmamali. Erdinçler, Celalettinler, bilmem kimler gitmek istiyomus. Gitmek isteyenleri hemen gönderip gelmek isteyenlere kucak açalim. Fatih bence iyi bi sporcu, ve eminim ki Trabzon taraftariyla bütünlesipbu seferistanbul taraftarini AvniAkere davet eder.Çünkü Fatih hirsiyla oynayip aldigi parayi hak eden, taraftariyla da iyi anlasan bi oyuncu. Bülent abisine yaptiklarinda da kesin haklidir bence. Eger transfer olursa bu sefer de Ümit Özata gerekeni yapacaktir[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Galatasaraydan ayrilip GS taratarina camiasina söven küfreden didisen, fenerden ayrilip bu camiayla problem yasayan üstelik ayni dönem bize yapmadigini birakmayan bir adamin yarin bize geldiginde muma döneceginden, "taraftarimiz öyle böyle dünyada yok böyle takim diyeceginden, kanim bordo mavi akiyor diyeceginden" süphem yok...Peki ama sonrasi?...Tipik bir kendni akilli zanneden sporcu portresi FATIH aKYEL! Çok mu seviyordu Fatih'i FB camiasi...Ne zaman ona isindilar? FB-GS maçindarakibe ve rakip taraftara yaptigi hareketlerle, çirkefliklerle...Ayni çirkeflikleri GS deyken de FB'ye yapmiyor muydu?...Her iki takimdan da ayrildiginda bu kulüpler aleyhine söylenmedik laf birakmayan yineayni AKYEL! degil miydi?...Yarin bize gelir FB maçinda rakibe, rakip taraftara küfreder, bizde deriz ki aaa Fatih bak ne kadar hirsli, çok seviyor Trabzonsporu...Afedersiniz ama .ok seviyor! Onun sevdigi sey para! Camialari nasil kullanacagini, hangi maç neler yapmasi gerekecegini iyi biliyor! Yillardir önce GS sonra FB yedi bu numarayi yer verdiler takimlarinda! Aman 3. biz olmayalim aman!

NURI BABA DEDIK BAGRIMIZA BASTIK.EGERKI BU SEREFTEN YOKSUN ADAM BU KULUBE GIRERRSE SENDE O TAHTAN OTURDUGUN GIBI INERSIN KUSURA BAKMAA.FATIH AKYEL GIBI YAGDANLIK BIRININ BU SEREFLI KLUPTE IS OLMAZ ABBII ONUN YERI BELLI **** YANNIIII.GÜLE GÜLE FATIH AKYELLLL
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    ************************************************** *******Edited by: perhaps

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

GO HOME!!! akyel

fatih akyel**** trabzon topraklarinda isi yok hatta fernerbahceli hicbir futbolcunun isi yok trabzonspor takiminda biz profosenelikden once degerlere onem veririz. biz, bizim degerelere kisilik sahibi adam gibi olmayan gibilerin bizde isi yok adamlari isderiz trabzona
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    ************************************************** *******Edited by: perhaps

ne fatih akyel nede emre asik !!! hiç birini bu takimda görmek istemiyorum alirlarsada yaziklar olsun baska da birsey demiyorum ...zaten bu zamana kadar dedikte ne oldu herkes bildigini okudu !!! yeni yönetiminde zihniyeti simdiden belli oldu!!! Edited by: baget55

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne kadar misyonu tamamlanmis kart varsa trabzonspora mi layik???

bize genç hirsli azimli insanlar lazim ... misyonunu tamamlamis ihtiyarlar ve karaktersizler degil....boyle adamlar trabzonsporuda karistirirlar

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çeliskiler içerisinde bir durum

birkisiyi sevebilirsiniz veya sevmeyebilirsiniz. Hakaret ettigi iddiasi ile forumlarda tartisilan bir oyuncuya edilen küfürleri dogru bulmuyorum. Elestriler daha düzeyli bir sekilde yapilmasi gerekmektedir. Forumda ister istemez küfürleri okumak zorunda kaliyoruz. Hiç hos durum degil.

bir söz vardir, kendine yapilmasini istemedigin davranisi baskasina yapmayin.

Edited by: gerçekefsane

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

''kendine yapilmasini istemedigin seyi baskasina yapma''.

bunu fatih akyel beyefendi düsünecekti. yaptiklari hala hafizalarimizda!!

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yapilan bir hataya ayni sekilde karsilik vermeyi, dogru buluyorsaniz

söylenilecek bir sey yoktur.

excel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sup*er transferlere bakin! fatih,emre,adamlarin isi bitmis emeklilik günerini gecirmeye yer ariyorlar.bu sezon zaten bizim için bitti,kendi gençlerimizle devam edelim ,2yabanci takviyesiyle,ayrica kufurler bize yakismiyor.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bu konuyu tartismaya gerek yok.Özür dilemekle çözülecek is degildir bunlar.Ama burda futbolcunun degil onu bizim takima layik görenlerin suçu var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)