Sayfa 172 Toplam 173 Sayfadan BirinciBirinci ... 72 122 162 170 171 172 173 SonuncuSonuncu
Toplam 4315 adet sonuctan sayfa basi 4,276 ile 4,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Bu taraftar eleştirilerini kısmen üzerime alıyorum; Sivas'ın 2.golünden sonra bir yandan anonsçu golü atanı bildirmek için çığırıyor, aynı saniyelerde ben de takımımıza Güzel Türkçemiz'in nadide örneklerini sıralıyordum. Burak'ın golü hem anonsçuyu, hem de beni susturdu Golden birkaç saniye sonra ayıp olmasın diye yumruğumu havaya kaldırdım
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O zaman çamur stoper sana da şunu diyelim " yumruğun sıkıli mi kaldii ?"
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman çamur stoper sana da şunu diyelim " yumruğun sıkıli mi kaldii ?"
    Evet abi, bir sonraki Sivas atağına kadar.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burak üç haftalık suskunluğunu bu hafta affettirdi.rakibin topla çok fazla oynamasına izin veriyoruz.bu da bize baskı olarak geri dönüyor.topa daha çok sahip olmalıyız.barça bile bu hafta sporting gjona puan kaybetti.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kavga olayini ile ilgili olarak ;

Benim lise dönemindeki arkadaşlarla yaptığımız halı saha maçları geldi aklıma.. Nerdeyse her maç çok ciddi kavgalar-küfürleşmeler olurdu.. Maçı dışardan izleyen birisi "herhalde bunlar maçtan sonra birbirlerini keserler" diye düşünürdü.. O kadar ağır laflar söylerdikki, bazen dayanamaz birbirimize saldırırdık zor ayırırlardı bizi, şaşılacak kavgalardı.. Ama işte arkadaştık.. Aynı yaştaydık ve gençtik.. Maçta yapılan hiçbir kavganın maç sonrasına taşındığını da bilmezdik.. Sanki sahada birbirimize saldırmaya çalışan insanlar biz değilmişiz gibi soyunma odasında da eğlenirdik.. Bu işte arkadaşlıktan ve gençlikten geliyordu.. Trabzonspor'daki durum da bu biraz.. Bu durum hem arkadaşlık ve takım ruhu olarak sahaya yansıyor, bazen de böyle çocukca kavgalar olarak.. Bir başka deyişle, bu kavganın sebebi ile Trabzonspor'un lider olmasının sebebi aslında aynı sebep..

Durumu daha iyi anlatmak için bakın size bazı oyuncuların yaşlarını veriyim.. Aslında takım ruhunun ve arkadaşlığın aynı yaşta olmayla da alakalı olduğunu gösteren de bir durum bu ;

Futbolcu - Doğum Yılı

Burak Yılmaz - 1985
    Engin Baytar - 1983
    Gustavo Colman - 1985
    Alanzinho - 1983
    Jaja - 1986
    Giray Kaçar - 1985
    Selçuk İnan - 1985
    Serkan Balcı - 1983
    Umut Bulut - 1983
    Egemen Korkmaz - 1982
    Hrvoje Cale - 1985

baktığınız zaman takımın iskeletini oluşturan oyuncuların yaşlarının ne kadar da yakın olduklarını görüyoruz.. (diğer takımlarda pek de olmayan bir durum) İşte bu "yaştaşlık" takım ruhu olarak, arkadaşlık olarak ve bazen de kavga gürültü olarak geri dönüyor..
    İnadına Trabzonspor !

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Benı sıvasspordan cok

bızım sıtresımız ve ılk macın 6-1 bıtmesı korkutuyordu guzel bır deplasmandan 3 puanla donduk onumuz acık
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı matalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir de önemli bir sorunumuz var.
    presle top kazanamadığımızın farkındamısınız.
    colman harici rakip takımdan top çalabilen adam yok.
    top bizim ayağımızdayken rakipler hemen topu kapıyor.fakat biz atak son bulana kadar adamları kovalamakla yetiniyoruz.
    kaç haftadır dikkatimi çekiyor.
    Aynen, izlerken "Allah" diye bağırıp yerlerde yuvarlanasım geliyor. Rakip Jaja'yı tutuyor, bizimkiler üç kişi bir adamı tutamıyor. O tutamadıkları adamı bizim takıma koysak adım atamaz. Kadir Bekmezci iki kere çalıma dizerek geçti orta sahayı pas verdi, birinde gol oldu. İlk yarı az gol yememizin anahtarı topa sahip olma oranımızın yüksek olmasıydı. Rakibe topu vermiyorduk ne güzel Şimdi o pas yapan takımı göremiyoruz maalesef, pres gelince aşırı derecede etkileniyor takım. Hep sola yardım gelmiyor diyorduk ama Serkan'a hiç yardım gelmiyor. Hep tek başına.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Serdar Dilekoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kavga olayini ile ilgili olarak ;

Benim lise dönemindeki arkadaşlarla yaptığımız halı saha maçları geldi aklıma.. Nerdeyse her maç çok ciddi kavgalar-küfürleşmeler olurdu.. Maçı dışardan izleyen birisi "herhalde bunlar maçtan sonra birbirlerini keserler" diye düşünürdü.. O kadar ağır laflar söylerdikki, bazen dayanamaz birbirimize saldırırdık zor ayırırlardı bizi, şaşılacak kavgalardı.. Ama işte arkadaştık.. Aynı yaştaydık ve gençtik.. Maçta yapılan hiçbir kavganın maç sonrasına taşındığını da bilmezdik.. Sanki sahada birbirimize saldırmaya çalışan insanlar biz değilmişiz gibi soyunma odasında da eğlenirdik.. Bu işte arkadaşlıktan ve gençlikten geliyordu.. Trabzonspor'daki durum da bu biraz.. Bu durum hem arkadaşlık ve takım ruhu olarak sahaya yansıyor, bazen de böyle çocukca kavgalar olarak.. Bir başka deyişle, bu kavganın sebebi ile Trabzonspor'un lider olmasının sebebi aslında aynı sebep..

Durumu daha iyi anlatmak için bakın size bazı oyuncuların yaşlarını veriyim.. Aslında takım ruhunun ve arkadaşlığın aynı yaşta olmayla da alakalı olduğunu gösteren de bir durum bu ;

Futbolcu - Doğum Yılı

Burak Yılmaz - 1985
    Engin Baytar - 1983
    Gustavo Colman - 1985
    Alanzinho - 1983
    Jaja - 1986
    Giray Kaçar - 1985
    Selçuk İnan - 1985
    Serkan Balcı - 1983
    Umut Bulut - 1983
    Egemen Korkmaz - 1982
    Hrvoje Cale - 1985

baktığınız zaman takımın iskeletini oluşturan oyuncuların yaşlarının ne kadar da yakın olduklarını görüyoruz.. (diğer takımlarda pek de olmayan bir durum) İşte bu "yaştaşlık" takım ruhu olarak, arkadaşlık olarak ve bazen de kavga gürültü olarak geri dönüyor..
    aynen katılıyorum Murat abi.
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlığın hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanın ilk şartı da "Bize Heryer Trabzon" sloganını benliğinde kabul etmektir.

İlyas BAHADIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Sıkıntılı geçen haftaların ardından Sivasspor deplasmanında galip gelerek moral bulan Trabzonspor’da, sevindirici bir gelişme daha yaşandı. Sportif açıdan başarılı olan ve şampiyonluk hedefine adım adım ilerleyen Bordo-Mavililer, finansal açıdan da son derece kazançlı bir anlaşmaya imza attılar. Başkan Sadri Şener’i de oldukça keyiflendiren bu anlaşmanın detaylarına gelince... Mart ayı sonunda, milli maçlar nedeniyle verilecek olan arada Suudi Arabistan’a hareket edecek olan Trabzon, burada bir hazırlık maçı oynayacak. Yapılan tüm masraflar çıktıktan sonra Karadeniz temsilcisinin kasasına en az 350 bin Euro girecek.

Rakip henüz belli değil
    Sadece bir hazırlık mücadelesi oynaması karşılığında, önemli bir miktar para kazanacak Trabzonspor’un hangi takımla beraber sahaya çıkacağı ise henüz belli değil. Bordo-Mavililer’in bu karşılaşmada çok büyük bir ihtimalle Arap dünyasından bir takıma karşı mücadele etmesi bekleniyor. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Trabzon, başarılarını bu tarz anlaşmalarla parasal olarak da süslemeyi planlıyor.

http://www.haberts.com/795-bir-macla-350-bin-euro.html

diye bir haber okudum ama bilemedim doğruluk derecesini
    Trabzonspor, Napoli, Roma, B.Dortmund, Benfica, Valencia, Liverpool.
    Everywhere is TRABZON for us !

oflu engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

küme düşme derdinde olan bir takımın embesil taraftarı beraberliği yakalayınca ikinci kimliğine bürünerek .....Trabzon olamassın şampiyon tezahuratlarına cevabı karadenizin hırçın ve aceleci delikanlıları 8.10 saniyede cevabı vermiş oldu.buda küme düşmeye aday sivassporlulara kapak olsun.umarım bank asyadada başarısız olurlar.
    İhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

hamza61omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı oflu engin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    küme düşme derdinde olan bir takımın embesil taraftarı beraberliği yakalayınca ikinci kimliğine bürünerek .....Trabzon olamassın şampiyon tezahuratlarına cevabı karadenizin hırçın ve aceleci delikanlıları 8.10 saniyede cevabı vermiş oldu.buda küme düşmeye aday sivassporlulara kapak olsun.umarım bank asyadada başarısız olurlar.
    inşaallah,inşaallah bir de yok anadolu kardeşliği yok bilmem ne.....defolsunlar gitsinler
    BENİM OĞULLARIM ÖNCE TRABZONU TUTACAK.. SONRA FENERDEN NEFRET EDECEK

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı KUTADGU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galibiyet sonrası sizleri buralarda görmek isteriz.
    Hatta 4 hafta sonra puan farkını açtığımızda da...

Hem galip geldik hem de puan farkı açıldı.

Bu daha bir şey değil ama...

Emin Danışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Trabzon'um o kadar güzel şok goller attı ki hakem bile şok oldu skora etki edemedi ama en azından niyetleri belli idi,malumunuz UMUT'un ofsayt olmayan pozisyonu,atar atamaz oyuncu mide bulandırmanın alemi yok.
    İşte benim demek istediğim bu idi atacaksın şok golleri hakemleride yeneceksin.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emin Danışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'um o kadar güzel şok goller attı ki hakem bile şok oldu skora etki edemedi ama en azından niyetleri belli idi,malumunuz UMUT'un ofsayt olmayan pozisyonu,atar atamaz oyuncu mide bulandırmanın alemi yok.
    Emin abi maçlara tekrar döndün mü geçen hafta bıraktım diyordun fanatikliği..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Telha TANYILDIZI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

maçın yıldızı onurdu 3 gol attığımız 2 gol yediğimiz bir maçta onurun böyle ön plana çıkması ne kadar düşündürücü değilmi
    adak adıyorum ne zaman şampiyon olursak bi kurban kesecem

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emin Danışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhammet nasıl? Çalışmalara başladı mı? Süre alabiliyor mu?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İzmir

Çok kolay bİr maÇi bence bİz kendİmİz zora soktuk. İlk 15 dk da bİr gol daha bulunabİlİrdİ olmadi. Orta sahamizda colman ve selÇuk un oyuna halen İnatla gİrmemesİnden dolayi cİddİ sorunlar yaŞiyoruz. MÜcadele gÜcÜ yÜksek maÇ oldu bu benİ sevİndİrdİ demek kİ kondÜsyonda halen problem yok ama forvet hatti cİddİ problem gol kaÇirmaya devam edİyor. Nokta vuruŞÇu bİr oyuncu halen yok pawel belkİ bu eksİĞİ doldurur. SonuÇta taktİk aÇidan kÖtÜ oyun ama kazanmaya yÖnelİk bİr oyun oynadik. İhtİyacimiz olan gereklİ bİr galİbİyet aldik . Hayirlisi olsun İnŞ İlerleyen maÇlarda daha İyİ oluruz. Ama mutlaka destek Çikilmali bu takima

Emin Danışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin abi maçlara tekrar döndün mü geçen hafta bıraktım diyordun fanatikliği..
    Bu hafta pek umursamadım maçı,gol yedikleri zaman bile aman ne halleri varsa görsünler dedim yani anlayacağın maçı yaşamadım,sıradan bir maç izledim anlayacağın.

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhammet nasıl? Çalışmalara başladı mı? Süre alabiliyor mu?
    Muhammet iyi,idmanlara devam ediyor eksiği çok ona en az 1 ay lazım ki kendisini toparlasın TOLUNAY'ın söylemi 1 ay da ben seni hazırlayacağım demesi,gerisi bizim uşağa kalmış birşey.

Nereden
    Trabzon

Son hareketlerde eksikliğimiz var o yüzden atamayana atarlar kuralının gerçekleşmemesi için takım savunmasını daha sağlam yapmalıyız.a.gücü maçında atamadık sonra golü yedik bu maçtada maçı koparacak golleri atamadıkça golleri yedik normalde çok rahat kazanmamız gereken bir maçtı.

Pas yüzdemiz istediğimiz seviyede değil sivas gibi orta sahasını bu kadar boş bırakan takımlarla olan maçlarda 500pasın üstüne çıkabiliyoruz bu maçta bu rakam düşük kaldı.Saha şartları o kadar kötü değildi.Maçın 5-0 değilde 3-2 bitmesinin birinci sebebi pas yüzdemizin düşüklüğü ikinciside kolay goller kaçırmaktı.

Birinci yediğimiz golde çok net bir hatamız yoktu topun colmana çarpıp kaleye girmesi bizim şanssızlığımızdı.İkinci yediğimiz golde serkanın hatası vardı ayrıca kamananın üst üste iki defa şut çekme fırsatı bulması yine bizim şanssızlığımızdı.Onurun iyi kurtarışındaki kafa vuruşunda stoperlerin daha iyi pozisyon alması gerekirdi.

Form grafiğimiz yavaş yavaş yükselmeye başlıyor ilk yarıdada bu ideal onbirimiz kayseri maçında form tutmaya başlamıştı o maçtan sonra üstüne koya koya her maç yükselmişti.Şimdide Fb maçıyla dibe vurmuştuk antalya maçıyla tekrar yükselişe geçmeye başladık.

Manisa maçında en etkili olacak kadromuz yine bu maçtaki onbirimiz ama daha disiplinli oynamalıyız pas sayımız daha yükselmeli. Son vuruşları daha iyi yapmalıyız bu eksiklik öyle kolay kapatılacak bir eksiklik değil o yüzden istediğimiz skoru alana kadar pozisyon vermeden pozisyon üretmeye devam.

Gelelim iç saha maçlarındaki zorlanma sebebimize burak ve umutun dar alandaki etkisizliği enginin son hareketlerdeki zayıflığı selçuk-colmanın ağır oluşu kapanan takımların ekmeğine yağ sürüyor.Umuta önemli görev düşüyor öne çıkıp top alacak kanatlara servis yapacak ama o bunu başaramıyor bunu çözecek ilk aday pawel gibi duruyor şimdiye kadar a.gücü ve antalya maçlarında olmalıydı bu konuda geç kaldık.Yattarayıda iç sahada daha fazla kullanmamız gerek.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3 puan güzel, futbol düşündürücü...
    .

SILENT06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bu maç stresin üzerimizden kalkması açısından çok önemliydi.O yüzden oynanan futbolu değerlendirmek çok da doğru değil.Aslında takımdaki ruh halini Burak'ın açıklamaları net olarak açıklıyor.Futbolun nasıl olduğu önemli değil.İyi oynayalım kötü oynayalım ama yeter ki kazanalım dedi.Takımdaki düşünce bu.Stres ve baskı altında maç oynamanın artısı tecrübe kazanmaktır.Allah nasip eder de şampiyonlar ligine gidersek lazım olacak.Bu akşam Şota bir güzellik yapacak bize eminim bundan
    BÜLENT

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Milli maç sonrası Olcay abi şöyle demişti:

Burak, takım halinde form düşüklüğü nedeniyle göze batan bir oyuncumuz.

Nankör tarafımızı ortaya çıkaran bir obje sadece...

Sivas maçında en etkili adamımız olacak ama...

Tam onun maçı...

5 ofsayt, 5 de etkili teke tek kalma Sivas kalecisiyle...

En az 2 gol bekliyorum...

tebrikler Olcay abi

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallahi tebrikler

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu mactan cikardigim Sonuc:

Bu Oyuncu Tercihinde Umut Sag Kanatta veya en azindan Santraforun arkasinda ve Buragin ileri ucta oynamasi lazim.
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Medyada yer alan gereksiz tartışmaların içinde olmaktan ve takımımı bu türlü olumsuz olaylara konu etmekten hoşnut değilim fakat beni tanıyan ve futbol camisası içinde yer alan herkez biliyor ki bu olaylar doğal karşılanmalıdır.Burak Yılmaz benim en yakın arkadaşlarımdan biridir ve onunla cok iyi işler çıkartacagımızdan eminim..Bu anlamlı günde tüm sevenlerime cok teşekkür eder saygılarımı sunarım..

E.B.

Engin bu açıklamayı facebookta yaptı. taraftar sayfası falan değil bizzat kendi face hesabından..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)