Sayfa 12 Toplam 173 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4315 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence dandirikten takımlara karşı zorlanıyoruz, iyi takımlara karşı daha iyi oynuyoruz.Fener maçı istisna.
    İnönü'deki baskıyı da kaldıramaz bu takım Kadıköy'de olduğu gibi en azından Umut-Burak-Engin üçlüsü kaldıramaz.Adamların performansı yerlerde geziyor.Futbolcuları kaybetmeden dinlendirilmelile ama anlamıyorum Şenol Hoca'yı.Son Bursaspor maçında hem Sercan hem Volkan yedek oturdu mesela anlayamıyorum bizimkilerin özelliği ne kötüyse bekleyecek kenarda.

HDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

artık biz bundan sonra fener puan kaybeder,bursa puan kaybeder muhabbetlerini bırakalım ve işimize bakalım,bizim sivas karşısınıda alacağıımız net bir galibiyet takımı toparlar kanaatindeyim

Serdar Dilekoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence dandirikten takımlara karşı zorlanıyoruz, iyi takımlara karşı daha iyi oynuyoruz.Fener maçı istisna.
    Bunun artık dandiriği felan kalmadı.

Her maçı iyi oynamalıyız.

Rakip önemli değil bundan sonra.

Sahaya çıkıp yüreğini ortaya koyacak şartlar ne olursa KAZANACAK.
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlığın hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanın ilk şartı da "Bize Heryer Trabzon" sloganını benliğinde kabul etmektir.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MARVEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener bu hafta puan kaybeder
    hiç sanmıyorum ama İnşallah diyelim..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

oflu engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

şuraya kim ne yazdıysa herkes yazdığını bir daha okusun.asıl burdaki insanlarda bir gerileme var.skora göre inanış,şuna bak ya ne olduda sayfalarca yazılan umutsuzluklar takıma güvensizlikler başladı.inanın çok şaşırdım.fb maçından sonra kanalları izledim ve bmn 'ye girdim bir baktım helal olsun herkes birlik çağrısı yapmış takıma güven tam hazırlıklara bile başlanılmış.oysa fb maçında oynadığımız en kötü oyunun ikincisini oynamıştık.antalya maçında o inandığınız futbolunu övdüğünüz bu takım şampiyon olur dediğiniz takımdan hiç bir farkı yoktu.göremediğiniz antalyanın puan almak için ne gerekiyorsa yaptığıydı.dün eksik olan tek bir şey vardı fb li gökhanın mucizevi golünü bizim bulamayışımızdı.yoksa fb de antalyayı yenecek futbolun f'sini bile oynayamamıştı.
    Trabzonspor'um nasıl evinde hiç hesapta olmayan puanları kaybettiyse aynı şekilde sizin bile hesap edemeyeceğiniz deplasmanlardan üç puanları almasınıda bilir.size tavsiyem ulusal basını takip edin ama onların istediği gibi düşünmeye başlamayın.lig başlarken bizi Şenol hocada bu konuda uyarmıştı.çok çabuk unutuyoruz.
    bu takım şampiyon olacak ben buna yürekten inanıyorum.dün maçtan sonra inanın üzülmedim.çünkü antalya top oynamak istemedi oynatmamak içinde ne gerekiyorsa yaptı.engin umut jaja gol kaçırmış kaçırmamış birey hatalarının peşinde değilim.her zaman oldu olacakta .ama bu ligi bırakmayacak sonunuda getirecek bir takıma ve hocaya sahibiz bunu bilirim buna inanırım.9 puan fark yemiş bir takımın taraftarı şampiyonluğa bizden çok inanacaksa ve aynı kadro ile yola devam ediyorsa o zaman bin düşünüp bir yazmak gerekir.öyle aklına ilk geleni tutupta burda inanan insanlarında gözüne sokmanın bir anlamı ve mantığı yok.
    biz hala lideriz.sadece avantaj kaybettik iyikide başlarda oldu bu durum kaybedilen birşey yok.şuanda lig bitse şampiyonuz.hani derlerya jandarma bassa oyun sende kalır hesabı.hesabınızı kitabınızı iyi yapın.
    İhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı semiher61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen haklı çık biz kızarık yüzle en arkada o kutlamalarda utanarak gelelim.Ama sen haklı çıkmazsan o daha kötü değilmi?
    Yahu ben haklı çıkmazsam ne olacak?

yada siz inanmayarak güvenmeyerek neyi değiştirebilirsiniz?

ama Trabzon veya tüm Trabzonsporlular, güvenerek inanarak herşeyi değiştirebilir,

Şampiyonsuz geçen 27 yıl , siz ve sizin gibilerle dolu..
    Konu Süleyman Eruyar tarafından (07.02.2011 Saat 11:05 ) değiştirilmiştir.

TuAF2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu maçta engin ve umut yedek başlamalı. hadi umut neysede, engin çok formsuz.
    181' PARS Squadron

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

...............Onur................
    Serkan...Glo...Mustafa...Piotr
    .......................................
    ................Sezer...............
    ........Selcuk........Colman.....
    ...Jaja.........Pawel.....Burak...

Su onbirle cikalim, cok rahat kazanacagiz
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

kamilsan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Süleyman Eruyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güveniyorum, İnanıyorum..
    Yıl sonu şampiyon olamazsak inandıklarım, hayallerim boşa gider,üzülürüm.
    "sevinmek için sevmedik der" bir daha ki sene yine inanırım..
    Ancak, inanmayanlar, güvenmeyenler şampiyon olduğumuz zaman nasıl bir duygu ile kutlayacaklar,
    hangi yüz ile " Şampiyon Trabzonspor" diye sağı solu inletecekler,
    çok merak ediyorum.
    aynen katılıyorum kardeşim.ligin ikinci yarıları hep zor geçer zaten.daha çok puanlar kaybedilecek.sadece biz değil onlarda.sabır arkadaşlar.
    desteğinizi eksik etmeyin.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son dört maçı kazanamamamız, Sivas'ın iklim ve saha şartları, rakibin konumu düşünüldüğünde en az fb maçı kadar zor bir deplasmana gidiyoruz. Kendi kazancımız olan bütün kredilerimizi tükettik. Rakiplerimizden önce oynuyoruz. Yani kazanmamız rakipleri baskı altına alacak, puan kaybımız ise iyice cesaretlendirecek. Şu an baskı altında olan biziz.

Gün güçlü olma günüdür, destek olma günüdür. Anlamsız eleştiriler bir işe yaramıyor. Kadro belli, hoca belli, bizi bu günlere getirenler belli. Destek olmaktan başka çaremiz varmış gibi davranmanın anlamı yok.

Sivas ve Manisa deplasmanlarından 6 puan çıkartmalıyız. Ne yapıp edip bunu başarmalıyız. Bunu yapacak gücümüz var ve başaracağız.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

2011 Trabzon'a yaramadı..

Spor Toto Süper Lig'de, ilk yarının flaş takımı Trabzonspor, yeni yıla kötü başlangıç yaptı ve rakipleriyle açtığı puan farkını koruyamadı.

beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 9 puan kaybeden bordo-mavililer, 2011 yılında Ankaragücü, Medical Park Antalyaspor beraberliği ve Fenerbahçe yenilgisiyle 3 maçta 7 puan yitirdi ve zirve yarışında yara aldı.

Ligin 11. haftasında Bursaspor'un 1 puan önüne geçerek liderliği eline alan bordo-mavililerin, rakibiyle 5'e kadar çıkardığı puan farkı 9 hafta sonra eşitlendi. Ligin ilk yarısını Fenerbahçe'nin 9 puan önünde bitiren Karadeniz ekibinin rakibiyle puan farkı da 2'ye kadar düştü.

Karadeniz ekibi, yeni yılda Beşiktaş'a da deplasmanda 2-1 kaybederek, Ziraat Türkiye Kupası'ndan da gruplardan çıkamayarak elendi.

-GÜNEŞ: ''YARIŞ YENİDEN BAŞLIYOR''-
    Teknik direktör Şenol Güneş, ligin ikinci yarısında aldıkları sonuçlarla avantajlarını kaybettiklerini, ancak buna güvenerek yarışmadıklarını belirterek, ''Lig uzun bir yarış. Daha önümüzde 14 lig maçı var. Yarışa Bursaspor ile eşit başlıyoruz. Onların da şampiyonluk yarışı yaptığını herkese hatırlatayım. Yenilsek, Bursaspor lider olacaktı. Genelde hep konuşulurken Fenerbahçe'ye göre konuşuluyor. Lig yarışında bu 3 takım daha önde. Geriden Kayserispor'da geliyor, Beşiktaş'ta gelecektir'' dedi.

Kimin şampiyon olacağını, kimin Avrupa Kupaları'na gideceğini bilemeyeceklerini kaydeden Güneş, ''Bunu zaman gösterecek. Biz sahaya çıktığımızda yarıştaki yerimizden çok oynayacağımız futbol ve alacağımız sonuçlara odaklanıyoruz'' diye konuştu.

-2 ZORLU DEPLASMAN BAŞLIYOR-
    Dün Medical Park Antalyaspor ile golsüz berabere kalan, Giray ve Cale gibi iki oyuncusu gördükleri sarı kartlarla cezalı duruma düşen bordo-mavililer, gelecek 2 haftada zorlu deplasmanlara gidecek.

Teknik direktör Güneş, Sivasspor ve Manisaspor deplasmanlarının zor geçeceğini belirterek, ''Ligde her maç zaten zor. Ama biz sahaya kazanmak için çıkacağız. Bu maçlardan istediğimizi almak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

-YENİ TRANSFERLER KAYIP-
    Trabzonspor'da devre arasında kadroya katılan yeni transferler Medical Park Antalyaspor maçında da forma şansı bulamadılar. Piotr Brozek ve Mehmet Çakır 18 kişilik maç kadrosunda yer almazken, yedek kulübesinde oturtulan Pawel Brozek ise son 3 dakikada oyuna girdi.

Güneş, Piotr Brozek'in hasta olduğu için kadroya alınmadığını belirterek, ''Pawel iyi durumdaydı. Bu maçta onu oynatmaya çalıştık, ama ilk 11 de oynayan oyuncular gayet iyiydi. Pawel'i oyunun gidişine göre sokacaktım, ama Umut ve Burak maça asıldılar netice almak için. Her an bir gol gelebilir diye bekledim'' diye konuştu.

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...............Onur................
    Serkan...Glo...Mustafa...Piotr
    ................Sezer...............
    ........Selcuk........Colman.....
    ...Jaja.........Pawel.....Burak...

Su onbirle cikalim, cok rahat kazanacagiz
    bir kaç maçtır ortasahayı bu ve bunun benzeri kurmamız lazımdı.. jajayı kesip umut da oynayabilir.. defalarca izledik teofilo varken o mevkide..

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rotasyon gerek arkadaşlar eğer haftaya ilk 11'de yine aynı anda Engin-Burak-Umut'u görürseniz kapatın izlemeyin maçı size bir renktaşınızdan tavsiye.O 3'lü ile çıkmaya devam edersek asla maç kazanamayız şansa belki dün burada yazdım aşağıda.

Bunları dile getirmiştim.Burak bence iyiydi beklediğimden ama stresten o topu bir içeri sokamadı.Ve yine arkasındayım bu söylediklerimin.Burak-Umut-Engin üçlüsünden 2 tanesinin yerine Ceyhun-Pawel ikilisi monte edilmeli.Eğer baktınız yine aynı kadro bir dost tavsiyesi o maçı izlemeyin yine aynı sonuç ortaya çıkacak.
    2 aydır dile getiriyorum ben de.
    artık engin burak ilk 11 oynamamalı

bu ikisi yerine ceyhun ve pawel oynasın kimse duramaz karsımızda
    bu takım da o potansiyel var.
    Konu bariskaratas tarafından (07.02.2011 Saat 11:17 ) değiştirilmiştir.
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Nereden
    Ankara

-----------------Onur----------------

Barış------Glo--------Mustafa----Ferhat

----------------Sezer----------------

Serkan-----Selçuk-----Colman----Piotr

----------------Pawel----------------

Benim kadrom bu olurdu...
    Rakibin stresini avantaja çevirme kabiliyetimiz malesef yok. 1 puan iyidir, galibiyet ise büyük sürpriz olur açıkçası

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı irfanköse276 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir kaç maçtır ortasahayı bu ve bunun benzeri kurmamız lazımdı.. jajayı kesip umut da oynayabilir.. defalarca izledik teofilo varken o mevkide..
    Burak ve Umut gibi iki tane sadece golü düşünen adamın yanında Pawel'i oynatırsak bence Pawel'in ayağına top değmez.Umut-Burak ikilisinden bir tanesi kesin yedek başlamalı bence.

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -----------------Onur----------------

Barış------Glo--------Mustafa----Ferhat

----------------Sezer----------------

Serkan-----Selçuk-----Colman----Piotr

----------------Pawel----------------

Benim kadrom bu olurdu...
    Rakibin stresini avantaja çevirme kabiliyetimiz malesef yok. 1 puan iyidir, galibiyet ise büyük sürpriz olur açıkçası
    serkanı one alıyorsan sezere gerek yok
    jaja yı koy sezer yerine
    tam olsun
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

grı gorma ıle cıkalım bıseylerı degıstırelım su sansızlıgı atalım ustumuzden artık...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=86889

kızıyoruz ama malesef yine kahinlik yaptı
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

isteyen istediği zaman ülkesine gider, isteyen istediği zaman kampa katılırsa bu sonuçlar normal olur..

3 maç 1 gol..

Bravo size!

Nereden
    Ankara

Alıntı bariskaratas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serkanı one alıyorsan sezere gerek yok
    jaja yı koy sezer yerine
    tam olsun
    Bu kadroya Sivas gol atamaz, hatta kontrakla gol bile bulmamız mümkün.Maç berabere devam ediyorsa eğer,60 ncı dakikalarda çıkar Sezeri oyundan al Jajayı oyuna.
    Bence ilk yarı dirençli bir orta saha çok çok iyi olur. Sivasa top yapma imkanı tanımamalıyız.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Öztürk 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isteyen istediği zaman ülkesine gider, isteyen istediği zaman kampa katılırsa bu sonuçlar normal olur..

3 maç 1 gol..

Bravo size!
    Adem,bu takımın forvetleri ankaragücü ve antalya maçını katletmiştir bu kadar basit..boş kaleye atamazsan,6 pastan topu auta atarsan olacağı budur hatırlamadığım 5-6 pozisyon vardır kesin..suçu jajaya ve colmana yüklemeyin..4 puanı forvetler yemiştir bu kadar basit..fener maçında toptan kötüydük..bunlardan bişe olmaz dediğimiz zaman taşlandık burda..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizimkiler oynamaz inş milli maçta. 3 gün var arada sadece ha futbolcu dediğin oynar ama bizimkilere gelince değişiyo iş

Hmm bende diyodum niye bu kadar çok adam alındı bizden.
    Konu Yiğit SARI tarafından (07.02.2011 Saat 11:32 ) değiştirilmiştir.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adem,bu takımın forvetleri ankaragücü ve antalya maçını katletmiştir bu kadar basit..boş kaleye atamazsan,6 pastan topu auta atarsan olacağı budur hatırlamadığım 5-6 pozisyon vardır kesin..suçu jajaya ve colmana yüklemeyin..4 puanı forvetler yemiştir bu kadar basit..fener maçında toptan kötüydük..bunlardan bişe olmaz dediğimiz zaman taşlandık burda..
    Tamam forvetler çok kötü ama eski colman dan eser var mı? jaja nın bir etkinliği var mı? yok..

Onur ve Serkan dışında çok ama çok kötüyüz maalesef..

sercaninanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zor maç olacak 3 haftalık bi seri hazım o dahada zor güzel oynuyoruz olmuyor cok havaya girdik yazık

Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Öztürk 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam forvetler çok kötü ama eski colman dan eser var mı? jaja nın bir etkinliği var mı? yok..

Onur ve Serkan dışında çok ama çok kötüyüz maalesef..
    abi ilk 15 dk oyunu çözecektik her 2 maçta da..maalasef ki çözemedik..dakikalar geçtikçe dirençleri de arttı rakip takımların..bocalama anlarında patlatacaktık tokadı ama biz yedik tokadı..2 maçta net 3-0 biterdi bu kadar net..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)