Sayfa 11 Toplam 173 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4315 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 21.Hafta | Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Serdar Dilekoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aaaaaaa bak olmuyor yok lütfen üstlerinde psikolojik baskı oluyor...aman bu baskının altında ezilmeseler bari...
    yok artık Armağan bu milyonlarca inanmış taraftarın üstündeki baskı ne olacak o zaman.

Tamam halen güvenimiz var desteğimiz hep ama 1,2 olur tamam dersin ama sen 4 maç sahaya futbol adına birşey koyamazsan olmaz bu.
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlığın hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanın ilk şartı da "Bize Heryer Trabzon" sloganını benliğinde kabul etmektir.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı dido6185 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok artık Armağan bu milyonlarca inanmış taraftarın üstündeki baskı ne olacak o zaman.

Tamam halen güvenimiz var desteğimiz hep ama 1,2 olur tamam dersin ama sen 4 maç sahaya futbol adına birşey koyamazsan olmaz bu.
    Hoca,bir daha oku seni destekler nitelikteyim..dün maçın 2.yarısını izlemedim nispeten daha rahatım belki de sana göre..ama Burak'ın Selçuk'un ortasına 6 pastan atamadığını hatırladıkça bu hafta yalan olacak gene
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Nereden
    İstanbul

Biliyorum Armağan benimle aynı düşüncede olduğunu ama şu haftanın ilk günü kimimiz için ne kadar zor oluyor şuan liderlik ile övünüyorum. Bakalım haftaya ne ile övüneceksin diyorlar. Skor taraftarlarının ağzına düştük.
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlığın hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanın ilk şartı da "Bize Heryer Trabzon" sloganını benliğinde kabul etmektir.

werg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Diyelim futbol adına sahaya bişe koyamadık, dibimizde ki fener 20 haftada futbol olarak sahaya ne koydu?
    Konu werg tarafından (07.02.2011 Saat 09:40 ) değiştirilmiştir.

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Engin Burak alanzinho artik bi tribune otursun
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

mexp61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İNŞALLAH bu sefer sivas maçında dakika 88. de oyuna girecek olan pawel golü atarda 3 puanı alırız.........

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı werg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diyelim futbol adına sahaya bişe koyamadık, dibimizde ki fener 20 haftada futbol olarak sahaya ne koydu?
    zaten biz 3 maçtan 2'sini alsaydık ki öle olması gerekirdi hiç bişe olmayacaktı..4 puan kaybettik..öte yandan Sivas maçında son dk golü ile kendine gelen bir Fenerbahçe var..ortasahası takır takır işliyor..Mehmet Topuz,Emre Belezoğlu hayatının futbolunu oynuyor..defansında çok iyi 2 stoperi var...Egemen ve %50 Glovacki var bizde..şimdi bjk maçına kadar puan kaybı yaşarsan bu iş biter..duruma göre bjk maçı da kayıpsız geçilmeli..çünkü fener bu 4 haftada puan kaybetmez %80...
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ne diyelim ki şimdi? maç oynanınca görürüz artık sonucu. bu oyunla iştah bırakmıyorlar adamda.
    Vurdu, gol olduuuu...

Nereden
    İstanbul

ilk yarıdaki Trabzonspor u özledik. Bize ve herkese futbol ziyafeti sunan Trabzonspor u özledik. Hadi 1-2 maç sendelersin ama 4 maç üst üste sendeleyemezsin. Bu güce sahipler. Kendilerini neden toparlıyamıyorlar anlayamıyorum.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kötü oynayalim belki o zaman kazaniriz
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

werg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

zaten biz 3 maçtan 2'sini alsaydık ki öle olması gerekirdi hiç bişe olmayacaktı..4 puan kaybettik..öte yandan Sivas maçında son dk golü ile kendine gelen bir Fenerbahçe var..ortasahası takır takır işliyor..Mehmet Topuz,Emre Belezoğlu hayatının futbolunu oynuyor..defansında çok iyi 2 stoperi var...Egemen ve %50 Glovacki var bizde..şimdi bjk maçına kadar puan kaybı yaşarsan bu iş biter..duruma göre bjk maçı da kayıpsız geçilmeli..çünkü fener bu 4 haftada puan kaybetmez %80...
    bjk maçına kadar puan kaybı yaşasakta bu iş bitmez fener bu 4 haftada %80 puan kaybeder benim anlamadığım şu her takım kötü dönemler geçirebilir biz de şu an onu yaşıyoruz ama karşımızda aman aman takımlar yok bursada fenerde iyi futbol oynamıyo emre ile mehmet hayatlarının topunu oynuyo diyosunda o da geçici bu iki adamda bunun üstüne artık çıkamaz bunlardan biri gitse aynı bizim gibi yerine koyacak adamları yok fenerin en iyi hali bu biz bu sezon fenerin oynadığı bu futbolun kat kat üzerine çıktık gene çıkacaz

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya tama ya devam maçı.dandirikten takımlara puan kaybedip bjk,bursa ve kayseriyi nasıl yeneceğiz.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

valla bu futbolcular baskidan falan bahsetmesin artik taraftar baski altinda arkadas

Nereden
    İstanbul

İlk yarıdaki Trabzonsporla 2. Yarıdaki Trabzonsporu arasındaki farkın bu kadar bariz şekilde anlamsız olmasının ttek sebebi Şenol Güneştir..

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

herkes yükleniyor hocaya topçuya,bizde bu alışkanlık olduğu sürece şampiyonluk hayal,
    yukarıda bir arkadaşımızın yazdıgı gibi fener kac hafta top oynayarak buraya kadar geldi,biz nekadar oynadık,düşüş bekliyodum ben acıksası,önemli olan bunu en asgari atlatmak olacaktır.
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

jaja - burak - umut yedek kulubesine ceyhun-yattara-brozek ilk on bire
    senol hoca artik denemesi gerekiyor bazi seyleri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En büyük deplasman Avni akerden sonra Kendi evimizde Sivas ve Manisa maçlarını alırsak Yeniden hava yakalayabiliriz.
    Bundan sonra benim için Avni aker deplasmandır.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Gökhan Süleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapmayın arkadaşlar bu takım ilk yarı bunu güzel futboluyla başardı,ne değiştiki şimdi olmasın düzelicektir bir çıkış lazım ve Sivas maçı neden olmasın.Ben hala inanıoyorum.
    Bu senede şampiyonluğa oynuyoruz...

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maç rakip dışında saha koşullarıyladsa mücadele edeceğiz sahada ayakta kalacak fizik gücü yüksek oyuncular olmalı.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Nereden
    İstanbul

Fener bu hafta puan kaybeder

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilteriş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya tama ya devam maçı.dandirikten takımlara puan kaybedip bjk,bursa ve kayseriyi nasıl yeneceğiz.
    Bence dandirikten takımlara karşı zorlanıyoruz, iyi takımlara karşı daha iyi oynuyoruz.Fener maçı istisna.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hafta bizim haftamız olacak ....
    Rakipler puan kaybedecek, biz kazanacağız ...
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güveniyorum, İnanıyorum..
    Yıl sonu şampiyon olamazsak inandıklarım, hayallerim boşa gider,üzülürüm.
    "sevinmek için sevmedik der" bir daha ki sene yine inanırım..
    Ancak, inanmayanlar, güvenmeyenler şampiyon olduğumuz zaman nasıl bir duygu ile kutlayacaklar,
    hangi yüz ile " Şampiyon Trabzonspor" diye sağı solu inletecekler,
    çok merak ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Canberk ARSLAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımımıza Sivas deplasmanında başarılar.
    aferin Canberk ne de cabuk baslik actin, helal sana, baslik acma sampiyonlugu sende galiba.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Rotasyon gerek arkadaşlar eğer haftaya ilk 11'de yine aynı anda Engin-Burak-Umut'u görürseniz kapatın izlemeyin maçı size bir renktaşınızdan tavsiye.O 3'lü ile çıkmaya devam edersek asla maç kazanamayız şansa belki dün burada yazdım aşağıda.

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş kadroya bak 2 haftadır dökülüyor bu kadro.

Maçı izlememe kararı aldım bu kadroyu gördükten sonra ya büyük bir felaket yaşayacağız ya Allah'ın yardımıyla kazanacağız.Yani kısaca duaya kaldı işimiz dua edelim de Burak bu maç ilk girdiği pozisyonu gole çevirsin de orada bulunan bazı kıt taraftarlarımız tarafından yuhlanmasın eğer yuhlanma işlemi başlarsa takım moralman bitecek ve hatalar,kötü oyun başlayacak.Şenol Hoca o yüzden bu maç dinlendirmeliydi Burak'ı diyordum sürekli.Dua edeceğiz ki Colman iyi oynamaya başlayacak.Dua edeceğiz ki Cale hata yapmayacak bu maç o çok iyi maçlarında birini çıkaracak.Yani işimiz duaya kaldı.Ama onların yerine Pawel gibi,Piotr gibi,Mehmet Çakır bile olabilirdi Burak'ın yerine böyle kendini kanıtlamak için her şeyini yapabilecek futbolcular ile başlasaydık iyi olurdu galibiyet bence garanti olurdu.Kısmet izleyenlerin yorumlarını burada göreceğim nasıl olsa ama ben maçı açıp izlemeyeceğim.
    Bunları dile getirmiştim.Burak bence iyiydi beklediğimden ama stresten o topu bir içeri sokamadı.Ve yine arkasındayım bu söylediklerimin.Burak-Umut-Engin üçlüsünden 2 tanesinin yerine Ceyhun-Pawel ikilisi monte edilmeli.Eğer baktınız yine aynı kadro bir dost tavsiyesi o maçı izlemeyin yine aynı sonuç ortaya çıkacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)