Sayfa 63 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 53 61 62 63 64 65 73 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2026 adet sonuctan sayfa basi 1,551 ile 1,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vahid Halilhodzic

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Halilodzic doğru yolda, yönetimi de tebrik ediyorum aynı zamanda teşekkür ediyorum. Hocaya sahip çıkıyorlar, bütünlük olması umut verici.
    Özkan SÜMER

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Takımda sistem namına birşey yok

Takımda bütünlük arkadaşlık yok

Takımın hücum hattında dünya dünya starları var organize gol yok!

Takımda istediği 3 ay neredeyse dolmasına rağmen bir sonraki maçta ideal kadromuzla çıkıp şu anadolu takımını evire çevire yeneriz diye bir umut yok

İnsan üstü bir kalecimiz vardı sakatlandı onun sayesinde bu haftalara gelebildiğini gören yok

Bir antep maçını şımarıkça çıkardığı kadro yüzünden sabote etti 2 puana maloldu tepki veren yok

Neymiş yönetim sahip çıkmakla doğru yapmışta hocanın sonuna kadar arkasında durmalirmisiz!

Tamam 2. Ligde görüşürüz sonuna kadar bekleyelim

Başkan bile bu adam ne yapıyor böyle demiştir antep maçı santrasında ama yapacağı bişey yok.

Başarılı hamiyi yollayip bunu aldı 40 m euro harcadı.

Gönderemiyor çünkü hata yaptığını kabullenemiyor..

Onun iside zor. Sıkıştı kaldı..

Siz hala büyük vahid tezahüratları yapmaya devam edin. 1 ay sonra görüşürüz..
    Bir Güneş Doğar Neler Değişir!

Trabzonsporking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vahid baba
    TRABZON İMPARATORLUKLARIN ÇÖKERTİLDİĞİ YERDİR ASLANIM

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam lütfen maça tutarsız bir kadro ile çıkma. Güven vermiyorsun böyle yaparak.

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bence rotasyon yapmaya devam etmeli. 10-11 sezonuda böyleydi. her mevkiinin iki oyuncusu vardı. formayı kapan varını yoğunu ortaya koymak zorunda kalırdı. alanzinho yattara jaja burak umut. hiçbiri tek başına yıldız değildi.o sezonun başarısının önemli nedenlerinden biridir. sahaya giren yerim garanti diye düşünmemeli. her maç azimle oynamalı. ha bu sezon o sezon gibi sonuçlanmayacak. çünkü hedefi olmayan oyuncular var. bu tip futbolcuları elemen için önemli bir sezon. özellikle biz trabzonlu taraftarların anlaması gereken şey için çok güzel bir örnek oldu bu sezon. mra gitsin yeter henrike gitsin yeter adriyan gitsin yeter gitsin janko gitsin bi de şu bamba dedik dedik dedik hep konuştuk bunları. hepsi gitti. yönetimde gidecek merak etmeyin. sonuç olarak istediğin transferleri yap, istediğin kadroyu kur, istediğin hocayı getir olmaz. şampiyonluk emek isteyen bir süreçtir. bu hocanın farkıda şu ilk defa dışardan bir gözle yorumladı biri bizi ve kimsenin hoşuna gitmedi. çünkü çoğu kişi ultra süper mükemmel ötesi takım kurduğumuzu düşünüyor. tabi bunların nedenlerinin en başında başkanın lüzumsuz şampiyonluk kelimesini kullanmasıdır. vahid hocanın inat etmesinin nedeni bu. bu şehirde başarılı olmak istiyor, bu baskıda. inatlaşıyor. çünkü bu şehirde herkes en iyisini biliyor bu şehir sözümona futbol şehri. ama ülke futboluna son 15 yılda ne bir futbolcu ne de teknik adam vermiştir. mra, yumlu falan sayarsanız onlarıda. kendine hayrı olmayanın ülkesine nasıl hayrı olacak tabi. ya da herşeyi boşverin. yarın hiç istemesemde kötü sonuç alsakta inat etmeyip inşallah bırakır bu hocada. sevdim nedense bu adamı çünkü. samimiyetine inandım. gitsin. biz sonra konuşmaya devam edelim. kaç yıl daha sürer bilmem artık.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı kudu_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence rotasyon yapmaya devam etmeli. 10-11 sezonuda böyleydi. her mevkiinin iki oyuncusu vardı. formayı kapan varını yoğunu ortaya koymak zorunda kalırdı. alanzinho yattara jaja burak umut. hiçbiri tek başına yıldız değildi.o sezonun başarısının önemli nedenlerinden biridir. sahaya giren yerim garanti diye düşünmemeli. her maç azimle oynamalı. ha bu sezon o sezon gibi sonuçlanmayacak. çünkü hedefi olmayan oyuncular var. bu tip futbolcuları elemen için önemli bir sezon. özellikle biz trabzonlu taraftarların anlaması gereken şey için çok güzel bir örnek oldu bu sezon. mra gitsin yeter henrike gitsin yeter adriyan gitsin yeter gitsin janko gitsin bi de şu bamba dedik dedik dedik hep konuştuk bunları. hepsi gitti. yönetimde gidecek merak etmeyin. sonuç olarak istediğin transferleri yap, istediğin kadroyu kur, istediğin hocayı getir olmaz. şampiyonluk emek isteyen bir süreçtir. bu hocanın farkıda şu ilk defa dışardan bir gözle yorumladı biri bizi ve kimsenin hoşuna gitmedi. çünkü çoğu kişi ultra süper mükemmel ötesi takım kurduğumuzu düşünüyor. tabi bunların nedenlerinin en başında başkanın lüzumsuz şampiyonluk kelimesini kullanmasıdır. vahid hocanın inat etmesinin nedeni bu. bu şehirde başarılı olmak istiyor, bu baskıda. inatlaşıyor. çünkü bu şehirde herkes en iyisini biliyor bu şehir sözümona futbol şehri. ama ülke futboluna son 15 yılda ne bir futbolcu ne de teknik adam vermiştir. mra, yumlu falan sayarsanız onlarıda. kendine hayrı olmayanın ülkesine nasıl hayrı olacak tabi. ya da herşeyi boşverin. yarın hiç istemesemde kötü sonuç alsakta inat etmeyip inşallah bırakır bu hocada. sevdim nedense bu adamı çünkü. samimiyetine inandım. gitsin. biz sonra konuşmaya devam edelim. kaç yıl daha sürer bilmem artık.
    ben öyle oldugunu hatirlamiyorum dogrusu
    bi onurun yedegi tolga vardi bi de teo nun yedegi umut, oda kacmisdi
    ben jajanin alandan forma kovaladigini görmedim, sol bekimiz birtane dogru dürüst yoktu, selcuk, colman, giray, egemen gibi oyuncularimiz zaten alternatifsizdi, sag beki ilk yari serkan iyi tutmusdu, ikinci yari orasida yokdu

yedeklerden bi sezon boyu is yapan umuttu,
    pawel 1mac 1 gol
    alan 3 mac kurtardi
    ceyhun sezon boyu 5-6 macda biraz karkisi olmusdu
    yattara 4-5 hafda
    simdi bana ferhati, barisi, bilmem kimi sayabilirsin bu takima katkisi olmusdu

bütün sezonu götüren kadro

onur/tolga

1/2serkan--giray--egemen-?????cale

(yattara4hafta)burak--colman--(ceyhun)--selcuk--engin(cezali olmadigi maclar)

jaja(alan)

(teo)umut

bide yumlunun 1golü

bu sezonku kadar alternativli kadroyu ben daha hic görmedim
    1995-1996 dahil
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Vahid Halilhodzic | Teknik Direktör

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu sezonku kadar alternativli kadroyu ben daha hic görmedim

1995-1996 dahil

Sırf bu yüzden bile Vahid hoca 1 sezonu hak ediyor. Ne olacak, sanki her sene şampiyon mu oluyoruz?

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adi medyaya karşı sana desteğim tam vahid hocam

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İşi yokuşa sürmekte üstüne yok!
    Gideceğin zamanı iple çekiyorum!
    Hamiş

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evine dön hocam bizi daha fazla yorma..

bordomavi1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hem rakibin maçlarını analiz eden, hem de bizim maçlarımızı tekrar tekrar izleyip analiz eden, hatta oyunculara bile maçlarımızın tekrarını izleten hoca nasıl olurda Medjani'nin bu sistem de orta saha da oynayamacağını göremez. Anlamıyorum! Kör mü oldun be hocam?!

Trabzonsporking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne desek boş
    TRABZON İMPARATORLUKLARIN ÇÖKERTİLDİĞİ YERDİR ASLANIM

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç sonunda kral da olursun istenmeyen adam'da ama şu medajni takıntın yüzünden gözümden düştün hoca artık sana nötr'üm.
    Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Vietnam sendromu etkileri.

Enisc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Olası puan kaybında buralar alev alır. Seçimler sıkıntılı.
    ● Koyu Bordo - Açık Mavi ●

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocayı savunuyoruz savunuyoruz, hatalarından dönüyor ama Medjani'den vazgeçemiyor enterasan...

Belli ki hoca gerçekten satıldığını düşünüyor ve kendi güvendiği adamları fix oynatarak onları kaybetmek istemiyor... Oysa onu ortasahada oynatıp stoperde oynattığı Akbaş ne yapacak Allah bilir...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sana destek çıkan şu zavallı evlatlarına bir kere de sen destek çıksan ne olur?

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

O mübarek gün bugün mü?

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Medjani sonu olacak bu gidişle.
    #Dik oyna

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadro tercihleri ve geri kafayla ancak beraberliğe oynatır takımı. Rezil durumdayız. Şampiyonluğa oynayacak kapasiteye sahip bir takımı ligin dibinde gezdiriyorsun hocam. Sırf ezber ve inatların yüzünden...

Trabzonsporu hala tanıyamamış maalesef. Bu takımın önceliği ne zaman defansif futbol olursa daima kaybetmiştir. Topu ileride tutamadığımız sürece bir şekilde kalemize girecektir. Böyle olmaması için topu ayağında saklayacak adamlar olmalı oyunda. Medyani midir nedir ne iş yapar? Nerede Costant! Nerede Özer! Nerede Yattabere! Cardozo'nun ileride tek başına hiçbir halt edemeyeceğini cümle alem biiyor ama bizim "akıllı" ve kibirli hocamız bunu göremiyor. Yazıklar olsun böyle hocaya da böyle zihniyete de. Hep mi boynumuz bükük kalacağız ya. Bir tane akıllı adam gelmeyecek mi teknik adamlığımıza.

Hami bu adamın ustası olur teknik direktörlük dersi verir.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

seni getrienler utansın. sen hoca falan değilsin. defol git ...

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok pis sövecem öyle böyle değil.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Derhal istifa et.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Defol hocaaaaaaaaaaa defoooll rezil ettin trabzonsporu.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hocam kendine yazık ettin hocam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)