Sayfa 3 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2026 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vahid Halilhodzic

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takımı defansif oynattığı için eleştiriliyordu, bana göre rakibe göre oyun planı kuruyordu,

fenere karşı oynadığımız maçı hatırlıyorum adamlar ceza sahasına giremiyordu mükemmel bir taktisyen olduğu düşüncem hala değişmedi,

boynuna taktığı damalı atkıyı onda görüp çok beğenerek almıştım hala saklarım
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

Nereden
    Kocaeli

ben hep sakız çiğneyişinden hatırlıyorum.
    2sene var deplasmanlara. saldır trabzonum. gelecek o kutsal gün

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok iyi hocaydı bu adam
    !

ali baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her maçta taktığı atkılar yüzünden özenip 3 tane atkı almıştım ts club dan
    trap-zone

ali baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Eser Karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vahid halilhodzic bu buyuk sevgiye mashar olacak ne yapti Trabzonspor icin? hugo bross dan fazlasi neydi merak ettim. nedense ben kendisini 33luk pauleta icin " limani satsanizda alamazsiniz " sozuyle hatirliyorum sadece,
    yanlışın var kardeş ancak limanı satarsanız alabilirsiniz demişti
    trap-zone

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sizce Vahid Hoca Türk futbolunun son hali ile ilgili ne yorumda bulunurdu bizle olsaydı??
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bi maçta 3-0 yenik durumdayız maç artık bitmiş yani. Halilhodziç hala ayakta taktik veriyor oyunculara. Milletin o andaki tepkisini tahmin edebilirsiniz tabii

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- O ciddi duruşu gözümün önünden gitmiyor , sevmiştik be Vahid Hocayı
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

hamdi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Severdim kendisini.Elindeki kadroya göre başarılı da sayılırdı.
    diğerlerinden farklı...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiği yerde inadım başlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk futbolu için çok fazla "dürüst" bir adam.
    05.02.2011 tarihinde yazılmış ve şimdi daha iyi anlaşılıyor ne kadar dürüst bir adam olduğunu ...

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Eser Karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vahid halilhodzic bu buyuk sevgiye mashar olacak ne yapti Trabzonspor icin? hugo bross dan fazlasi neydi merak ettim. nedense ben kendisini 33luk pauleta icin " limani satsanizda alamazsiniz " sozuyle hatirliyorum sadece,
    Atki takti atki. Tum mesele bu

Nereden
    İstanbul

Alıntı h@msi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atki takti atki. Tum mesele bu

Atkıyla alakası vardır elbette ancak benim için öncelikli olan Dobra Yürekli Dürüst bir adam olmasıdır...
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".

Nereden
    İstanbul

Halilhodzic'ten Lille yorumu

Lille ve Trabzonspor'un eski teknik direktörü Vahid Halilhodziç, yarınki maç öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Şu anda Cezayir milli takımını çalıştıran Halilhodziç, Lille'in kaliteli bir ekip olduğunu ve Trabzonspor'un maçın başında kuracağı baskının tuzağına düşmeyeceğini tahmin ettiğini söyledi.

Trabzonspor'un Karadeniz bölgesinde çok popüler bir takım olduğunu dile getiren ve yarınki maçtan önce Trabzonspor için bir şeyler söylemek isteyen tecrübeli hoca; "Benim kariyerim boyunca bir daha göremeyeceğim bir kulüp. O kadar çok kamu baskısı ve coşku var ki, inanılmaz. Bu abartı tüm sınırları aşıyor. Evde kaybettiğimiz bir maçı hatırlıyorum. Otobüsün camları taşlandı. Her gün gazeteler ve televizyon seni konuşur. Beş televizyon ve Trabzonspor'u sadece konuşmak beş gazete vardı. Her bir küçük olay onlar için çok büyüktü. Örneğin, biz eğitim kampında iken, tıbbi personel ve gazeteciler arasında bir maç vardı. Haberini yaptılar. Her toplantı canlı olarak radyo ve televizyonda yayınlandı." diye konuştu.

Yarınki karşılaşmada Lille'i sıcak bir atmosferin beklediğini de söyleyen Halilhodziç, Lille'in puana daha çok ihtiyacı olduğunu ancak Trabzonspor'un da kaybetmek istemeyeceğininin altını çizdi. Vahid Halilhodzıç, Lille'in kaliteli bir takım olduğunu ve Trabzonspor'un kuracağı baskıya karşı koyup tuzağa düşmeyeceğini beklediğini de söyledi.

Engin AKGÜRBÜZ, Lyon-DHA

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz sevmişiz onu ama o yeterince sevmemiş bizi zaar.
    Kimbilir belkide haklıdır ! Sevgide de yergide de sınır tanımayan biz Türkler.
    Anlatamamışız adama kendimizi...
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ula Vahid Portekizli kıçı kırık bi adam için Trabzon Limanı'nı satsanız alamazsınız demişti zamanında Vahid'e şimdi sormak lazım ne oldu diye.
    DOZER CEMİL

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adam haklı dediklerinde Pauleta için zamanında söyledikleri haksız da değildi Liman o dönem satılmıştı ve satış bedeli Pauleta'nın bonservisi etmiyordu..

Maçta ve idmanda koşmayanlar bankamatiğe koşuyor sözü de hala aklımızda..

Nereden
    Ankara

Yalan mı söylemiş adam, yalakalık mı yapsaydı.

Nereden
    İstanbul

Teknik Direktör Vahid Halilhodzic her iki kulüpte de görev yaptı. Lille’de 4 yıl çalışan Halilhodzic, bu sürenin son yılında 2001-2002 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi’nde takımını yönetti. Tecrübeli teknik adam Trabzonspor’da ise 2005-2006 sezonunda çalıştı. Ayrıca Lille’de yaşayan Halilhodzic, dün akşam Trabzonspor'un kamp yaptığı otele gelerek Teknik Direktör Şenol Güneş, çalıştığı dönemdeki yardımcısı Turgut Kural ve eski sporcuları Tolga ve Zokora’yla görüşerek başarılar diledi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helal olsun vahid hoca

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid Hoca bizim için önemli bir değerdi, ama kıymeti bilinmedi.

Gerek ciddiyeti, gerek samimi kişiliği ile benim gönlümde yer etmiştir.

Giderken de "Bir gün yollarımız kesişecek." demişti ama olmadı.

Belki de sevdiği Trabzonspor'u daha profesyonel yönetildiği bir dönemde çalıştırmayı umut etmişti, ama nasip olmadı işte...

Düzgün kişiliğinin yanında iyi de bir futbol adamıdır. Düşük bonservis bedeli ile almış olduğu Stepanov belki de tarihimizde Olsen ve Song sonrası en iyi yabancı defans oyuncusudur, zaten iyi bir bonservis bedeli ile Porto'ya satıp hatrı sayılır gelir elde etmiştik...

Emrah Eren'i dsiplinsiz bir davranışı ile göndermesi bize vermiş olduğu bir zarardı denebilir. Onun döneminde gönderildi diye hatırlıyorum. Trabzonspor bu hamleden sonra sağ bek göremedi Taa ki Ömer Aysan'a kadar... Onun da serüveni kısa sürdü, ve Bosingwa'yı beklemek durumunda kaldık...

İşte bu yüzdendir ki Vahid Hoca'yı gördüğümde aklıma atkısı, samimiyeti ve Emrah Eren gelir...

Ayrıca Vahid Hocanın şöyle de enteresan bir macerası vardır...

Fildişi Sahilleri'ni çalıştırırken Dünya Kupası vizesi almış ve namağlup devam eden bu dönemde Afrika Uluslar Kupası'ndaki bir mağlubiyeti ile görevine son verilmiştir... İlk mağlubiyetinde görevine son verilen nadir teknik adamlardandır belki de.

Benim için Trabzonspor'un geçmişinde renkli bir isimdir, bir gün takımımızın başında görmeyi isterim...
    Konu Çağatay_ tarafından (10.11.2013 Saat 04:39 ) değiştirilmiştir.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler hocam. Dünya kupasında başarılar.
    Önce TRABZONSPOR

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim bildiğim Emrah'ı hoca değil başkan gönderdi. Hatta kendisi gitmek istedi
    Konu Travelair tarafından (20.11.2013 Saat 09:42 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

tebrikler hocam. o dönem seni gönderen zihniyet gitti lazaroniyi ardından çile bitmedi ziya getirdi .şimdi nasıl mıyız? Mra denen biri var. kısacası üşüyoruz hocam...

onur-ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gönlüm hep seni arıyoorr be hocam.sıkıntı şurda ki doyamadık sanai anlayamadık iyi miydin yoksa neydi eksiklik.o yüzden hep seni tekrar o takımın başında görmek istemişimdir.bi denesek yani

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Karizmaydı
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)