Sayfa 15 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2026 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vahid Halilhodzic

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Vahid Halilhodzic: "Bugün en iyi oyuncumuz Bosingwa'ydı. Bana kalırsa en iyi oynadığı mevki orta saha, kariyerinde de hep o mevkideydi."..
    Gelmesine karşıydım,gitmesini her zaman desteklerim ama şu açıklamayı yaptıysa bu hocayı tesislere bile sokmamak lazım.İlk uçakla göndermek lazım...

Alexander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı fincher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vahid Halilhodzic: "Bugün en iyi oyuncumuz Bosingwa'ydı. Bana kalırsa en iyi oynadığı mevki orta saha, kariyerinde de hep o mevkideydi."..
    Gelmesine karşıydım,gitmesini her zaman desteklerim ama şu açıklamayı yaptıysa bu hocayı tesislere bile sokmamak lazım.İlk uçakla göndermek lazım...
    Valla iyi topcu aldırdı takıma.Yüklü miktarda para harcandı.
    Yoksa.. bu bir pazarlama hamlesi olmasın.
    Halil Pazarlama Kapınızdaaa
    Konu Alexander tarafından (15.08.2014 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.
    Kevin Constant Müridleri, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
    15.08.14

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

-Zekiyi ve Caner'i sağ bekte denemesi için geçen sezonki maçları hiç izlememiş olması gerek. Bir maç bile izlese anlardı neyin ne olduğunu. Bosi varken orada başkasının oynaması kabul edilir değil.

-Malouda ısrarı kabul edilebilir değil.

-Orta saha kurgusu önce Bosi Malouda Fatih, sonra da Bosi Malouda Salih'ti. Bunların hiçbiri orta saha değil. Bu halde nasıl bir oyun ortaya koymayı bekleyebilirsin hocam? Tamam deniyorsun belki anladık da bari orta sahada bi tane orta saha orijinli adam olsun, ne biliyim Ferhat olur Batuhan olur Soner olur, hadi belki Constant olur. Onların yanına arkasına bi yerine yerleştir gene istediğini. Ama böyle olmaz.

-Cardozo tek forvet oynamaz. Oynayamaz. Bi taraflarımızı da yırtsak gene olmaz.

Nereden
    Sakarya

Daha önce de söyledim,gidene kadar da söyleyeceğim.Bu adam bizi kanser eder bu sene yanlış tercihleri ve yanlışında inat etmesiyle.İnanmayan beklesin de görsün...

Nereden
    Ankara

Yuh böyle mi demiş gerçekten?

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Şu açıklamayı gerçekten yapmış olamaz değil mi ? İnşallah tercüme hatası filan vardır.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam,
    Sag bek'de Zeki'yi oynatip kredini tüketme taraftar nezdinde.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı atomantcum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yuh böyle mi demiş gerçekten?
    bencede en yi oyuncu bosingwaydı sence kimdi

yeri değil ama iyiydi ondan başka iyi sırıtan adam yoktu. kaleciyi saymıyorum tabi. rostov maçlarında mecbur orada oynayacak çünkü yırtınacak ortasahamız yok şuan
    Önce TRABZONSPOR

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hocam bilerek mi yapıyorsun ?

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hocanin fazla kalmiyacagini düsünüyorum...

Nereden
    Ankara

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede en yi oyuncu bosingwaydı sence kimdi

yeri değil ama iyiydi ondan başka iyi sırıtan adam yoktu. kaleciyi saymıyorum tabi. rostov maçlarında mecbur orada oynayacak çünkü yırtınacak ortasahamız yok şuan
    Bosi'nin kalitesi tartışılmaz tabi ki ama şu açıklama garip. Neymiş kariyerinde de orta saha oynamış. Adamın kariyerinin yarısı zaten Chelsea'deydi orada da hep bek oynadı.

Bu maçta da takım rezil olunca, rezil olmayan nadir futbolculardan Bosingwa da parıl parıl parlıyor tabi ki. Yoksa aslında onun da hataları vardı. İkili mücadelelerde zayıf kaldı, bazen adamları kolay kaçırdı.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

millet dalga geçiyor artık şu enteresan açıklamalara bir son versin, eğer bu bir tercüme hatasıysa tercümanın işine son verilsin, yok eğer değilse 2 gün gitsin sis dağında dinlensin az kafa dinletelim adama orada, hami oynatır takımı rostov a karşı.

hocam, rostov a çıkabilecek en iyi kadro bu, gözünü seveyim saçma sapan bir kadro çıkarma, mra yapmadı senin yaptıklarını başım döndü maçı izlerken, herkes yerinde oynasın.

__________________onur____________________

___bosig_____yumlu______medjani_____ishak

__________________soner

________sefa_______malouda_____yusuf

_______________cardo____gökhan

malouda ya dua edelim başka adam yok onu koymak zorundayım. eleriz rusu...
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Avrupa Diğer

Hocanin isi zora girdi cok adam alindi ideal kadroyu bulana kadar devre hatta sezon bitmis olabilir

Nereden
    Ankara

Trabzonspor Teknik Direktör Vahid Halilhodzic, Bursaspor maçı sonrasında konuştu. Maçı değerlendirilen Halilhodzic şöyle konuştu:

"Güzel bir gece geçirdik. Eğlence güzeldi ama Trabzonspor kötüydü. İlk 15 dakika titreyen ve kendine güveni olmayan bir takım gördüm. Bir tek topu bile tutamayan bir takım gördüm. Kalecimizin güzel müdahaleleriyle maçı vermedik. ofansif anlamda iki pası peşpeşe beceremedik. Bu nedenle bu gece bir çok soruyu kendime soracağım. Daha önce dediğim gibi 2-3 aya ihtiyacımız var. Bu gece Bursaspor bizden üstündü ve galibiyeti de hak edebilirdi."

"Bir hocanın kendine sorması gereken bütün soruları sorabilirim kendime. Elimizdekiyle tatmin olamayız. Düzeltmemiz gereken bir çok şey var. Bu şekilde kalırsak Rostov takımını nasıl eleriz bilmiyorum."

"Daha önce dediğim gibi transferlerde gecikmelerimiz var. Transfer dosyamız kapanmadı ve yeni gelen oyuncularla çalışma imkanımız olmadı yeterince. Hazır olmaktan uzağız. Sadece taktik olarak değil bazı oyuncular ne dediğimi anlayamıyorlar. Karşı kaleye oynayın dediğimde bizim kaleye oynayan bazı oyuncular vardı."

"Avusturya'dayken terkedip gitmek gibi düşüncem oldu ama bunu yapmak çok kolay bir yol. 2-3 ay yoğun çalışmamız gerekiyor. Bazılarının Trabzonspor'un şampiyon olacağını ortaya yaydığını duydum. Malesef bugün bu hedefe çok uzağız."

İlk iki kısım güzel, kendini sorgulayacağı anlamını veriyor (pek inandırıcı değil ama inanç ve destekler seninle diyelim Vahid). Üçüncü paragraf da gerçekçi bir yaklaşım. Hatta dördüncü de gerçekçi ama böyle "birileri" filan diye ortamı germesi çok doğru diil. Hem kendisi de aynı şeyi söylemişti, şampiyonluğa oynayacak bir ekip yaratacağız diyordu.

Nereden
    Sakarya

Alıntı atomantcum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

"Avusturya'dayken terkedip gitmek gibi düşüncem oldu ama bunu yapmak çok kolay bir yol. 2-3 ay yoğun çalışmamız gerekiyor. Bazılarının Trabzonspor'un şampiyon olacağını ortaya yaydığını duydum. Malesef bugün bu hedefe çok uzağız."
    Ver eline bavulunu hemen gönder,hiç bekleme...Bu adam önceki geldiğinde de benzer açıklamalar yapar bende ayar olurdum,yine oluyorum.Şampiyonluğa inanmayan hocayla yola çıkmayacaksın...

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadro hami'nin elinde olsa idi düşünün siz, adam çöplerle takıma pozitif futbol oynattırmıştı, halilodzic gibi erken parlamam ama halilodzic'in bazı söyledikleri yakışmıyor, yani sanki yeni çıkmaya başladğım bir kız gibi ne olacağı belli değil ne diyeceği belli değil.
    Burada bir çoğumuz kafayı tırlatacak gibiyiz.
    Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Ynt: Vahid Halilhodzic | Teknik Direktör

Korkutuyor ama güvenimiz tam sana hocam..

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca acı gerçekleri söylüyor. Ama dozu kaçırmadan devam etmesi lazım. Ters tepebilir.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranışları karşısında, Sağ ile olan kavgamızı erteledik.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Açık sözlülüğünü çok övdüm ama suyunu çıkarmaması lazım. Her doğru her yerde söylenmez.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Basit gelecek ama duran topları kimin kullandığı belli olmayan takımın Hocası ne iş yapar ?

Hoca'ya güveniyoruz doğru yolda diyoruz ama sahada yaptığı işler tam tezat..

Bosingwa'nın ön liberoda ne işi var. Onu oraya alarak 2 mevkide sıkıntı yaratıyorsun hem orta hem sağ bek..

Hoca devamlı arayışta.. İdeal kadroyu bulana kadar iş işten geçmez umarım..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Sayet hoca bu kadar acik konusmasaydi Trabzonlu kafasiyla yoneticilik yapanlar transfer yapmazdi
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek beklentim oyuncuları kendi mevkiilerinde oynatması.
    #Dik oyna

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Kaç transfer daha lazım 10 -20 yoksa gidecek misin

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca'nın oyuncu seçimleri ve oyun kurgusu eleştirilebilir, eleştirilmeli. Ancak maç sonu röportajlarını eleştirenleri anlamıyorum. Adamın söylediği hangi ifade doğru değil...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Vahid Halilhodzic | Teknik Direktör

Bu sene ve önümüzdeki sene şampiyonluk hayalleri kurup bir çuval inciri berbat etmeyelim. Bu takımın oturması, takım oyunu oynaması 4-5 ayı bulur. Bu sene takıma 5-6 kişiyi adam akıllı monte ettik mi yeter, başarılıyızdır. Seneye de 3-4 kişi monte edilir ve tam bir takım oluşturulur. 3. Sene ve diğer seneler ise şampiyonluğun en güçlü adayı oluşturulur.

Ancak görünen o ki yine uçmuş bir taraftar profilimiz ve sabırsız bir camia profilimiz var. Bu ortamda başarı gelmez. Plansız programsız elde edilen başarılar günü kurtarır sadece. Bırakalım hoca bildiğini 3-5 sene okusun. Ağzımızı açmayalım, adamı göndermeyelim.
    TRABZON BİR SEVDA!

TRABZONSPOR BİR DESTANDIR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)