Sayfa 13 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2026 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vahid Halilhodzic

a.fındıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Hoca dogru soylemis eksik soylemis 10 oyuncu +1 teknik direktor +1 baskana ihtiyacimiz var.

Nereden
    Ankara

Şampiyonluk değil de 4-5-6. sıralar bize kafi diyenler ile küçük olsun bizim olsun kafası yaşayanlar Hocayı acımasızca eleştirebilir. Yerel medya ve şikeciler bir adamı eleştiriyorsa anlayın ki o adam Trabzonspora çok faydalı olacak.

Muhammet YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    "Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen değil,inanabilmendir."

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hocam, Allah yardımcınız olsun.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Muhammet YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok açık, hoca şampiyon olmak istiyor.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Nereden
    İstanbul

Hocam arkandayız, top İHO da.

tsligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Vahidin yerine bu kadar genç bir takımla daha dinamik bir hocanın bu takıma daha çok katkı sağlayacağını düşünüyorum. Vahid geç ve sadece almanya ile berabere kalarak kazanılmış bir kariyeri koruma telaşından başka bir şey taşımıyor. Böyle zorlu işler onun işi değil. Her fırsatta oyunculara giydirerek olmaz bu işler.

Nereden
    İstanbul

Geldiğinden beri bekliyordum, hangi sözüne takılıcaz, hangi sebepten liseli ergen gibi nerden atarlanıcaz diye. Çok uzatmadın verdin milletin eline kozu " 10 - 11 transfer olmazsa kalmamın anlamı yok " dedin. Gündemin ortasına oturdun.

Söylediğinden beri yazılanlara, söylenenlere bakıyorum. Şöyle bir derleme yapmak gerektiğini hissediyorum. Sana kızmadan önce bir kaç kişi okur belki diye...

Şimdi şöyle bakalım, CEO'muz Burak Gürdal sanıyorum 13 Haziran'daki basın toplantısında ne demiş ?

“Trabzonspor, mevcut yaptığı transferleri ve bundan sonraki planladığı transferleri belli bir plan doğrultusunda ve önümüzdeki sezon çalışacağı teknik direktör ile belli bir süredir yürütmekte. Teknik Direktörümüzü şuan için ismen açıklayamıyoruz. Teknik Direktörümüz şuan da Dünya Kupası’nda bir görevi olması yüzünden. Ama kendisi, ekibi, şartları, çalışma koşulları, çalışma programları, kampın ne zaman başlayacağı, hangi futbolcuların bu kadroda yer alacağız, hangi pozisyonlara transfer yapılması gerektiği çok uzun süredir üzerinde düşünülüp tartışılmış ve karar verilmiş konular. Dolayısı ile Trabzonspor, bu doğrultuda transfer hamlesi yapmakta”

Paragraf uzun geldiyse madde madde yazayım, tarih 13 Haziran 2014, Burak Gürdal demiş ki,

1 - Hocamız belli,
    2 - Transferleri beraber planlıyoruz.
    3 - Kampa hangi futbolcuların gideceği belli.
    4- Hangi pozisyonlara transfer yapılması gerektiği belli.

Demek ki hoca eksikleri gelmeden biliyormuş ve transfer istediği pozisyonları iletmiş.

Yapılan transferlere bakıyoruz hemen :

1 Deniz Yılmaz
    2 Serdar Gürler
    3 Gökhan Karadeniz
    4 Anıl Taşdemir
    5 Ferhat Yazgan
    6 Kurtuluş Yurt
    7 Turgut Şahin
    8 Salih Dursun

Kamp sırasında gelen Belkalem'i de ekledik mi bunlara etti mi toplamda 9 transfer !!!!

E biz adam 10 transfer istiyor diye kızmadık mı?

Dur dur daha bitmedi !

Şimdi bir de geleceklerini bildiklerimizi yazalım

1 Cardozo
    2 İshak Doğan
    3 Medjani
    4 Fatih Atik
    5 Musa Nizam

Etti mi 14 transfer !!!

Dur dur, bi forvet daha almak lazım. Mitroglou veya bir başkası... O da olursa, etti mi sana 15 !!!!!

Şimdi Burak Gürdal'ın sözlerine bir daha bakalım : " Hangi pozisyonlara transfer yapılması gerektiği belli. "

Birleştiriyoruz. Vahid hoca zaten gelmeden hangi pozisyonlara transfer yapılması gerektiğini söylemiş. Gelene kadar alınanlara bakalım : 8 transfer. Daha senelerdir konuştuğumuz eksik pozisyonlar olan forvet, sol bek ve stopere direk oynayabilecek adam alınmamış. Şu ana kadar da eksiklerden sadece birine ( Belkalem ) imza atttırılmış.

Adam gelmeden söylemiş. Yapılmamış. Hala da o gün söylediğini söylüyor.
    Bugüne kadar söyledikleri yapılmadığı için de geç kalındığını ve sinirli olduğunu söylüyor.

Neye kızıyoruz, niye kızıyoruz?

Haklı olduğuna mı? Başkası gibi susmadığına ve direk söylemesine mi?

Kızalım.

Haklı bir şekilde kızalım hem de.

Ama Vahid Hoca'ya değil.

O en masumumuz...
    Konu daedalus tarafından (04.08.2014 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.
    Ilker

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Vahid Halilhodzic: Trabzonspor taraftarini kandiramam gercekleri herzaman her yerde söylerim. Bu Takim Sampiyonluga oynayamaz ! TS taraftarinda gözlerindeki o inanci gördüm onlara bu kötülügü yapamam ! Baskanla görüstügümde Sampiyonluk icin konustuk öyle anlastik. Bu TRANSFERLERI yapmaliyiz ! Ben Trabzon'da yenildikten sonra taraftarların gözyaşlarını gördüm. O yüzden Ts taraftarına yalan diyemem. Genc arkadaslar yetenekli olabilirler onlari kiraya verebiliriz...

hakkimi helal ediyorum...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Trabzonspora söz verdim o yüzden gitmeliyim ama birkaç haftaya burada huzursuzluk çıkarıp ayrılırım diyerek el altından hangi kulüple anlaştı acaba ben de bunu merak ediyorum...Gelmesi hataydı,gitmesi doğru olur o ayrı mesele...

Trabzonspor Kongre Üyesi

EmreSAĞLAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı daedalus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geldiğinden beri bekliyordum, hangi sözüne takılıcaz, hangi sebepten liseli ergen gibi nerden atarlanıcaz diye. Çok uzatmadın verdin milletin eline kozu " 10 - 11 transfer olmazsa kalmamın anlamı yok " dedin. Gündemin ortasına oturdun.

Söylediğinden beri yazılanlara, söylenenlere bakıyorum. Şöyle bir derleme yapmak gerektiğini hissediyorum. Sana kızmadan önce bir kaç kişi okur belki diye...

Şimdi şöyle bakalım, CEO'muz Burak Gürdal sanıyorum 13 Haziran'daki basın toplantısında ne demiş ?

“Trabzonspor, mevcut yaptığı transferleri ve bundan sonraki planladığı transferleri belli bir plan doğrultusunda ve önümüzdeki sezon çalışacağı teknik direktör ile belli bir süredir yürütmekte. Teknik Direktörümüzü şuan için ismen açıklayamıyoruz. Teknik Direktörümüz şuan da Dünya Kupası’nda bir görevi olması yüzünden. Ama kendisi, ekibi, şartları, çalışma koşulları, çalışma programları, kampın ne zaman başlayacağı, hangi futbolcuların bu kadroda yer alacağız, hangi pozisyonlara transfer yapılması gerektiği çok uzun süredir üzerinde düşünülüp tartışılmış ve karar verilmiş konular. Dolayısı ile Trabzonspor, bu doğrultuda transfer hamlesi yapmakta”

Paragraf uzun geldiyse madde madde yazayım, tarih 13 Haziran 2014, Burak Gürdal demiş ki,

1 - Hocamız belli,
    2 - Transferleri beraber planlıyoruz.
    3 - Kampa hangi futbolcuların gideceği belli.
    4- Hangi pozisyonlara transfer yapılması gerektiği belli.

Demek ki hoca eksikleri gelmeden biliyormuş ve transfer istediği pozisyonları iletmiş.

Yapılan transferlere bakıyoruz hemen :

1 Deniz Yılmaz
    2 Serdar Gürler
    3 Gökhan Karadeniz
    4 Anıl Taşdemir
    5 Ferhat Yazgan
    6 Kurtuluş Yurt
    7 Turgut Şahin
    8 Salih Dursun

Kamp sırasında gelen Belkalem'i de ekledik mi bunlara etti mi toplamda 9 transfer !!!!

E biz adam 10 transfer istiyor diye kızmadık mı?

Dur dur daha bitmedi !

Şimdi bir de geleceklerini bildiklerimizi yazalım

1 Cardozo
    2 İshak Doğan
    3 Medjani
    4 Fatih Atik
    5 Musa Nizam

Etti mi 14 transfer !!!

Dur dur, bi forvet daha almak lazım. Mitroglou veya bir başkası... O da olursa, etti mi sana 15 !!!!!

Şimdi Burak Gürdal'ın sözlerine bir daha bakalım : " Hangi pozisyonlara transfer yapılması gerektiği belli. "

Birleştiriyoruz. Vahid hoca zaten gelmeden hangi pozisyonlara transfer yapılması gerektiğini söylemiş. Gelene kadar alınanlara bakalım : 8 transfer. Daha senelerdir konuştuğumuz eksik pozisyonlar olan forvet, sol bek ve stopere direk oynayabilecek adam alınmamış. Şu ana kadar da eksiklerden sadece birine ( Belkalem ) imza atttırılmış.

Adam gelmeden söylemiş. Yapılmamış. Hala da o gün söylediğini söylüyor.
    Bugüne kadar söyledikleri yapılmadığı için de geç kalındığını ve sinirli olduğunu söylüyor.

Neye kızıyoruz, niye kızıyoruz?

Haklı olduğuna mı? Başkası gibi susmadığına ve direk söylemesine mi?

Kızalım.

Haklı bir şekilde kızalım hem de.

Ama Vahid Hoca'ya değil.

O en masumumuz...
    Geniş kapsamlı güzel bir yazı olmuş..

Vahid hoca buraya başarı için geldi. Adamın derdi ne para nede bir şan şöhret.
    Geçmiş deki insanlar gibi koltuğunu korumak için susmadı. Hatası yok değil ama, %90'ı çok doğru cümlelerinin.

Bizim için Çağ atlama zamanı. Seneye harika bir stada sahip olacağız. Bu sene hazırlık senesi olmalı. Çekirdek kadro kurulmalı. Vahid hoca deliliği ile buna önder olacaktır. Bize düşen destek olmak. Çok sevdiğimiz herşeyi eleştirme huyumuzu bırakmamız..

Nereden
    Kocaeli

Yıllar sonra kadromuz yeterli filan değil çıkmam bu odunlarla sahaya diyen bir adam geldi takımın başına. İnşallah kolay kaybetmeyiz. Temizle takımdan şu çöpleri de yıllar sonra zevk alalım oynadığımız futboldan.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca'nun işi geldiği zamana göre çok daha zorlaştı. İlk kötü sonuçta al işte istediğin transferler yapıldı ama bu takımı hali ne şeklinde üstüne gelecek bir medya ve bazı taraftarlar olacak...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid Hoca neye inanıyorsa onu söylüyor, helal olsun.

Biraz sivri dilini törpülemeli. Aynı şeyleri daha yumuşak üslupla da dile getirebilir. Ama buna rağmen çabasını takdir ediyorum.

Suratında gece gündüz hedefi için çalışan bir adamın yorgunluğu var, ama azmi de okunabiliyor.

İstedikleri yapılırsa iyi bir takım izleyeceğiz. Ama iyi futbol izlemek için birkaç ay sabretmemiz lazım...
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Artik top sende Vahid baba.

Istedigin, istediklerin bir bir oldu/oluyor...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hoca bugun sahadaydı,yeni gelen oyuncularla beraber idmandaydı.Takım normalde yarın toplanacak ama o da işinin başındaydı bugun mecbur olmamasına rağmen.Bu adam şimdi başka takımlarla goruşuyor oyle mi?Kafası karışık oyle mi?Gitmek için ayak yapıyor oyle mi?Allahınızdan bulun.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kupada iki tane maç kazanınca hakkında destanlar yazılan "1461" vakasının başrollerindeki;

Gökhan, Göksu, Tiryaki, İstemi, M. Kuruoğlu, Abdülkadir, Jebrin, Ofoedu, Emrullah, Karmil vs. Süper Lig'de oynamıyor.

O zaman, onlardan ne farkları olduğunu çözemediğim Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, M. Akbaş, Kadir Keleş, Barış Memiş neden Trabzonspor'da oynasın ki? Listeye kaleci Fatih ve Yusuf'u da ekleyeceğim ama bu ikisinin arkasındaki destek hala devam ediyor, kesilmeleri büyük sürpriz olur, ihtimal vermiyorum.

Görmek istiyorum, serbest kalsalar hangi Süper Lig takımı talip olur onlara? Mesela hocaların hocası, rakip takımın olmayan oyuncusuna tedbir alan, sırrına eremediğimiz büyük filozof kaçını ister takımına?
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hocam lütfen "aaa bak ne diyorsam yapiliyor" deyipte işin ucunu kacirma lütfen... Baskani bizden iyi taniyorsun... Delidir!!
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Saygılar.
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

KoRNea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Disiplinli ve çalışmayı seven insan istisnasız hep başarılı olmuştur. Vahid Hoca'da böyle görünüyor şu ana kadar. Umarım çok güzel başarılar yakalarız onunla.

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

artık sıra kendisinde, yönetim üzerine düşeni yapıyor...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Nereden
    Manisa

Biz Trabzonlu, Trabzonsporlu ve Karadenizlilerin ortak özelliği olan sabırsızlık yıllarca canımızı yakmıştır bu yüzden takıma , teknik ekibe ve yönetim kuruluna vereceğimiz destek şikecilerin utanmadan sıkılmadan yıllardır arkalarında durdukları gibi durmak bizlerin boynunun borcudur çünkü bu kulüp yapısı içindeki hiç bir şahsın tarihimizi lekeleyecek bir oluşumda olmadığı her merci tarafından tescillenmiştir bu bile bizim için sonuna kadar destek ve sabrın miğferidir.
    Ancak ! değerli teknik direktörümüze birilerinin sorma zamanı sezon başlamadan gelmeli son yapılan 3 transferin üçününde neden sol bek olduğu yada sağ bekde mevcut 3 alternatifin yanına ısrarla halen sağ bek transferi yapılma istenmesini ve gene kadroda ıskartaları çıkardığımızda elde olan 2 normal stoperin yanına ısrarla 2 yabancı stoper transferi yapılması ve diğer 3. transferinde oraya yapılmak istenmesi sizlerde de bendeki gibi bir algı yaratmıyormu?
    Takımın tüm defansını 4 yabancıya emanet edip forvetede Cardozoyu eklersek yıllardır aslında en hafif yerimiz olan orta saha bloğunu kime emanet etmeyi düşünmek de hocamız?
    Yada dünya kupasında başında bulunduğu Cezayirin oynamak zorunda olduğu haddini bilerek oynama mantığı kendisine Almanya karşısında 1 puanı getirmesi nerelerde vazgeçilmez yapmıştır? Bu takımın Trabzonspor olduğunu mutlak ki değerli hocamız bilmekte ancak anormal durumlar haricinde bu takımın forması her yıl ilk 4 içinde mücadele vermektedir.
    Kısacası yapılan ve yapılması düşünülen transferler göz önüne alındığında kimse bu takımdan kendi evinde dahi sürekli rakibi sürklase eden bir oyun tarzı beklemesin herşey baştan belli olmuştur. Bu yazdıklarımdan dolayı bazı kardeşlerim bana kızabilir cevabı dilerim ben yanılmış olurumdur. Çünkü hepimizin kalbi bu renk için atmakta......
    Konu nayino tarafından (07.08.2014 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 günde bu keşmekeşten bir takım çıkarabilip en azından gruplara kalmak ve feneri yenmek şart... Ondan sonra bir şekilde takım kör topal yolunu bulur ama hoca fenere yenilir ve de uefayı da çöpe atarsa çok pis gol yer...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca hazırlık maçı sonrası verdiği mesajları ne bize ne yönetime ne basına verdi.

Direkt kamptaki futbolcularaydı bu mesaj. Transferler yapılacağını biliyordu kadro yine şişecekti futbolculara kalmak isteyen kendini göstersin mesajını verdi.

Nitekim hala koşmaktan acizler topluluğundan ilk parti gönderildi sıra 2. partide..

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam dobra,lafı eveleyip gevelemiyor.Oynayacak olan lafları üzerine alır,silkinir,kendisini gösterip takımı sırtlar.Yoksa yolları açık olsun bankamatik topçularının ...
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)