Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsunspor Başkanından Destek Konusunda Trabzon ve Rize İtirafı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Exclamation Samsunspor Başkanından Destek Konusunda Trabzon ve Rize İtirafı

BAŞKAN TUTU TARAFTARI UYARDI

Ligin ikinci yarısının ilk iki maçında alınan sonuçlardan dolayı teknik kadro ve futbolculara teşekkür ederek söze başlayan Başkan Tutu, Altay maçında Trabzonspor aleyhinde yapılan tezahüratları işaret ederek, taraftarların daha kibar olmaları gerektiğini söyledi.

Samsunspor'a Trabzonlu işadamlarının da önemli destekleri olduğunun unutulmaması gerektiğini açıklayan Tutu, "Tüm takımlar için zor bir ikinci yarı başladı. Bu süreçte bugüne kadar olduğu gibi birlik ve beraberliğin devam etmesi gerekiyor. Bu takım sezon sonunda başarıya ulaştığı takdirde Samsun kazanacaktır. Herkesin sabırlı olması gerekiyor. Her hafta farklı sonuçlar çıkabilir. Bu yarışta Samsunspor herkes tarafından önde gösterilen adaylardan bir tanesi. Bu bizim sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Samsun'da Karadenizliler çoğunlukta olmak üzere Türkiye'nin her yöresinden insanlar yaşıyor. Nüfusun büyük bir çoğunluğu Trabzonlu, Giresunlu, Ordulu ve Rizelilerden oluşuyor. Biz Samsunspor olarak en büyük desteği Samsun'da yaşayan iş madamlarından alıyoruz. Bu işadamlarının bir kısmı Trabzonlu ama hiçbirisi Trabzonlu olduğunu söylemiyor, her zaman Samsunlu olduklarını söylüyorlar. Tüm taraftarlarımızın da bu konuda hassas davranmasını istiyorum. Bu hafta ve Rizespor maçında yaşadığımız, bazı taraftar gruplarının sloganlarının daha kibar olmasında fayda var. Bu kulüp belirli bir yere geldiyse Trabzon ve Rize kökenli işadamlarının, hatta Samsun'da yaşamayan Trabzon kökenli işadamlarının 535 bin liralık bir bağışları var. Bunların unutulmaması lazım. Ahde vefa çok önemli. Karadeniz takımlarının başarılı olması bize daha büyük katkı sağlayacaktır" şeklinde konuştu. (İHA)

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samsunspor'la ilgili aklıma ilk gelen şu olay var Samsunspor-Diyarbakırspor maçı Diyarbakırspor maçı kazanırsa Sakaryaspor düşecektir.Diyarbakırspor isteksiz Samsunspor'u ne olduğu belli olmayan bir maç sonrası 1-0 mağlup eder ve ligde kalır.

Ertesi yıl Sakaryaspor taraftarı ligin ilk maçında Samsunspor itam ederek Sakarya'nın ahını aldınız siz iflah olmazsınız gibi bir serzenişte bulunur.

Sene sonunda geçen yılın sessiz kahramanları Samsunspor ve Diyarbakırspor ele ele küme düşmüş ve kimse kurtaramamıştır ADALET YERİNİ BULMUŞTUR ARTIK.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Nereden
    Rize

4 -5 sene oncesınde rizenın onursal baskanı 500 mılyar vermıstı.Hatta dıyarbakırada vermıstı.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Allah var şu Samsunsporu oldum olası sevmedim hiç pek seveceğimede benzemiyor , zaten Başkanları gerekli kapağı yapmış...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    Samsun

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Allah var şu Samsunsporu oldum olası sevmedim hiç pek seveceğimede benzemiyor , zaten Başkanları gerekli kapağı yapmış...
    Abi sen bana sor onu.
    Her arabanın arkasında, her boş buldukları inşaatlara, her ne delik bulursalar
    ''Burası her yer değil, şehr-i Samsun'' yazmışlar.Deli oluyorum.
    Bordo-Mavi atkı bere dolaşırken de tip tip bakarlar öylece..
    Maçlarına gidiyorum ama nötr bir seyirci olarak..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barış Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen bana sor onu.
    o yazıları istanbuldaki arabalarda göremiyoruz ama nedense...

akıllı olsunlar,doğu karadenizli iş adamları olmazsa o kulüp bir hiçtir.
    Entropi İyidir.

Nereden
    Rize

Samsun baskanı bir açıklama yapacakmış yarın.Merak ediyorum ne diyecek diye.Bize sallamasa şimdi.. Veya söylediklerim yanlıs anlasılmıs dıyecektir..Gelçi bunları zaten biliyoduk
    Konu Sami Kuk tarafından (04.02.2011 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir.

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı muk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen bana sor onu.
    Umut bi otobüs psikopat dökelim oraya kim yan bakıyor sana ççç
    Sonra alayı Trabzonspor atkısıyla dolaşır sokaklarda
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Nereden
    Samsun

Alıntı Canberk ARSLAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut bi otobüs psikopat dökelim oraya kim yan bakıyor sana ççç
    Sonra alayı Trabzonspor atkısıyla dolaşır sokaklarda
    Yok Canberk zaten herkes dolaşıyor bordo mavisiyle.Demek istediğim o laflar sadece reklam kokuyor..
    Düşünmen yeter

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

samsunsporu severim çoğu maçlarına giderim ama en son rize deplasmınında ki olaylar iyice sğuttu bni samsun tribününden yine de inş. birgün hata yaptıklarını da anlarlar da bu husumet biter.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kahpelerin şehridir Samsun... O kahpelerdir ki kendilerini iyi bilirler...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

samsunun karın ağrısı ne olayı bilen biri anlatabilir mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Karadeniz'in birlik içinde olmasına adına pisliklere rağmen Samsun'a da; Samsunspor'a da sahip çıkmak lazım...

Pislikleri yoketmek bizim elimizde...

Yeter ki Samsunlular'da buna katkıda bulunsun...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu kafayla çıksalar ne yazar..bir topçu yetiştirirler onu da istanbul takımlarına anında servis ederler..sonra ver elini 2. lig..bu kafayla çıksan ne olur Samsun..ucuz şehir..
    Herkese Merhaba

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

şehirle -samsun halkıyla samsunspor taraftarını karıştırmayalım arkadaşlar lütfen.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Adem Öztürk 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

nufus olarak karadenizin buyuk sehri olmasina ragmen sehirlerinin takiminin sogan cucugu ayarinda kalip kitlelesememesi, bunun yaninda Trabzonspor un dev bir marka haline gelmis olmasinin bu istanbul takimlarina avuc patlatan dumenden 90 dk samsunsporculuk oynayan sozde camianin cook agirina gitmesi. samsunsporun bulunudugu yer kendilerine fazla bile.. Trabzonspor alehine tezahurat yapip sozum ona arada rekabet varmiscasina triplere giren bu kitleye mumkun mertebe tribunlerde itibar edilmemeli ve sallanmamali. bize yaslanip reyting kotarmalarina olanak saglanmamali ve meshur edilmemeliler.. samsunspor Trabzonsporun rakibi degil besledigi pilot takimi olabilir en fazla.. her istanbul saksakcisi fason camia gibi Trabzonspora dusman olmalari gayet normal.. abilerine yalakalik yapmalarinin yegane yolu bu..
    Konu ESER tarafından (04.02.2011 Saat 09:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Adem Öztürk 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıskançlık...Başka da açıklaması yok.2 sene kaldım orada Samsun halkını ayrı tutarım ancak taraftarları tam bir pislik...Siz kim Trabzonspor kim?

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

süper lige gelselerde 6 puan cepte olsa...

Nereden
    İstanbul

Samsunspor taraftarlığının tek anlamı, Trabzon ve Trabzonspor karşıtlığı olmuştur. 1986-87 sezonunda olaylı bir maçımız vardı. Samsunspor lider, biz ikinciydik. Küçük Hasan'ın (Hasan Vezir) attığı golle 1-0 yenmiş ve liderliğe yükselmiştik. Ekrabalarım hala anlatır o maçı. Maç sonrası büyük olaylar çıkmış, Samsun şehri ve Karadeniz sahil yolu polis ve jandarmayla dolmuştu. Ancak o maçın gerilimi sonraki haftalara yansıyınca iki takım da çok şey kaybetti ve sıralamada gerilere düştük.Hatta o maç sonrası 19 Mayıs Stadı'nın duvarına yazılan "köpekler girer, Trabzonlular giremez" yazısı yıllarca duvarda kaldı. Ancak bizimkiler her maç kendilerine ayrılan yeri doldurmayı bildi. Samsun, geniş tarım arazileri ve rahat ulaşım imkanlarına sahip olduğu için Doğu Karadenizliler'in ilk gurbet şehridir. Hemşehrilerimizin Samsun'la Samsunlular'la hiçbir sorunu olmamıştır. Ancak BAZI Samsunlular'ın anlamsız kuyruk acısı, Samsunspor taraftarlığında vücut bulur. Belki bunlar arasında Marmara depremi sonrası Samsun'dan Adapazarı'na gidip ölen kadınların altınlarını yürüten yüzlerce aşağılık da vardır.

Bu arada bilin bakalım 2.devre Trabzon'daki maça kaç Samsunsporlu geldi?

Elcevap; 0...
    Konu oflubektas tarafından (04.02.2011 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Nereden
    Samsun

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karadeniz'in birlik içinde olmasına adına pisliklere rağmen Samsun'a da; Samsunspor'a da sahip çıkmak lazım...

Pislikleri yoketmek bizim elimizde...

Yeter ki Samsunlular'da buna katkıda bulunsun...
    Ağzına sağlık reis

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu açıklamayı niye yaptı ? Bizim Fenerbahçe maçımızın ardından birşeyler mi oldu?

Bu arada bir çok Samsunlu arkadaşım vardır. Hepside mert adamlardır. Samsunspor taraftarı ile Samsunlu birbirinden ayrı kavramlar.
    Kaldı ki forumda dahi Samsunlu arkadaşlarımız var.
    Kısacası bu ayrımı iyi yapmamız lazım.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi ve akıllı bir başkana sahip olmuşlar gibi ama bir kısım taraftarının içlerindeki o Trabzon düşmanlığı ve kompleksleri kaybolmadıkça gün yüzü göremezler.
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Nereden
    Samsun

Alıntı Hotaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu açıklamayı niye yaptı ? Bizim Fenerbahçe maçımızın ardından birşeyler mi oldu?

Bu arada bir çok Samsunlu arkadaşım vardır. Hepside mert adamlardır. Samsunspor taraftarı ile Samsunlu birbirinden ayrı kavramlar.
    Kaldı ki forumda dahi Samsunlu arkadaşlarımız var.
    Kısacası bu ayrımı iyi yapmamız lazım.
    rize maçında oflualrın rizeyi desteklemesinden sonra samsun taraftrı çok aşırı sövmerye başladı bu hafta maça giderkende çitflk caddesinde trabzon atkısı yaktılar staddada devam etti bu olaylar

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ibrahimkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rize maçında oflualrın rizeyi desteklemesinden sonra samsun taraftrı çok aşırı sövmerye başladı bu hafta maça giderkende çitflk caddesinde trabzon atkısı yaktılar staddada devam etti bu olaylar
    İlkel herifler...
    Açıklama için sağol.

Nereden
    Aksaray

Samsun şehri ve büyüklüğünün içini dolduramayan bir taraftar çevresine sahip Samsunspor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)