Sayfa 189 Toplam 189 Sayfadan BirinciBirinci ... 89 139 179 187 188 189
Toplam 4718 adet sonuctan sayfa basi 4,701 ile 4,718 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

Çetocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

neyse artik onumuzdeki maclara bakalim
    ''Biz de öldük. Ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik."

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

birde şu faul atışlarını neden hep selçuk kullanıyor.bırak birazda başkası kullansın arkadaş.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

SiNaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Takımın hemen hemen hepsi formsuz ama en formsuz isim şüphesiz Şenol GÜNEŞ. Oynanan futbol ortada.hücum hattı üretken değil ama inatla adam değişiklik yapmadı.şaka gibi ya.ben 2. yarıya 3 oyuncu değişikliğiyle başlayabilir derken adam 80. dakikaya kadar oyuncu değiştirmedi. bence şenol hoca haddinden fazla güveniyor bu kadroya.değişiklik yapmak günah değil hata da değil.anlayamadım şenol hocayı
    Bordo Mavi En Büyük TRABZON

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antalya'nın oynadığı futbol Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster'i çileden çıkardı. Kurmayları ile Trabzon-Antalya maçını izleyen Schuster'in, "Böyle takımlar Türk futboluna zarar veriyor", "Sanki İspanya- San Marino maçı izliyorum", "Bu takımın teknik direktörü oynattığı futboldan utanmalı" ve "Maç tek kale değil, Antalya'nın ceza sahasında oynanıyor" diye isyan ettiği belirtildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Süleyman Eruyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya'nın oynadığı futbol Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster'i çileden çıkardı. Kurmayları ile Trabzon-Antalya maçını izleyen Schuster'in, "Böyle takımlar Türk futboluna zarar veriyor", "Sanki İspanya- San Marino maçı izliyorum", "Bu takımın teknik direktörü oynattığı futboldan utanmalı" ve "Maç tek kale değil, Antalya'nın ceza sahasında oynanıyor" diye isyan ettiği belirtildi
    Schuster in dediği 60 lı yılların futbolu oynanıyor olayı doğru, ama bizim öyle oynadığımızı ima etmesi ise yanlıştı. Yoksa adam haklı, özellikle Beşiktaş ve bize karşı oynayan takımlar bunu yapıyor. Sanki adamlar şampiyonlar ligine gitcek berabere kalsa.

silentpain61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı -EFO- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cuma günü uçakla Trabzon'a geldim, Pazar'a kadar günler geçmek bilmiyordu, maç günü geldi. Klasik maç günü Trabzon görüntüleri. Arabalardan sarkan Trabzonspor bayrakları, taraftardaki heyecan v.s
    Stada girdim, daha maça 15 dakika kala kendinin fahri teknik direktör olduğunu belli eden bir amca başladı yorumlara. Çocuğunuda alıp gelmiş v.s v.s
    Maç başladı, isimlerinin Trabzonlu Gençler olduğunu öğrendiğim grup dışında bağıran yok. Çok takdir ettim onları. 90 dakika susmadılar helal olsun. Bizim bordomavi.net, erdoğdular v.s karşı taraftaki kale arkasındaydı, halt etmişler onların yanında. Hiç mi ses çıkmaz ya bir yerden? Trabzonlu gençler tezahürat yapıyor karşı taraftan ses yok, soruyorum dayı oğluna, diyor onlar onların yaptığına katılmaz.
    Dakika 20 oldu, arkadaki fahri teknik direktör amcamız başladı, "ulaaa kaç dakka oldi hala gol yok bu takim oynayamayyy yaaa" diye dahiyane futbol bilgisini bizlere aktarmaya!
    Zaten kendisi daha maçın başında "oturun göremiyrukkk daaa" diyerek kendinin müthiş bir çekirdekçi olduğunu belli etmişti. Ben cevabı yapıştırdım "amca takım şampiyonluğa gidiyor sen kalk" diyerek. Tabi amca mecbur kalktı.
    İkinci yarı başladı, takım basıyor ama ŞAMPİYONLAR LİGİNE GİTME MÜCADELESİ veren Antalyaspor 10 kişiyi kalecinin önüne dizmiş geçmek mümkün değil.
    Ne zaman delmeye çalışsak savunmayı, adamlar frikikten gol atamadığımızı biliyor anında indiriyor. Kırmızı kartlar ise 80 lerden sonra geldiği için işimize yaramıyor zaten.
    Maç sonunda korktum takımı yuhlayacaklar diye ama en azından o tepkiyi görmediğime sevindim.
    Fahri teknik direktör amcamız maç sonu "bir dahada habu takumun maçlarina para verupta gelursam" dedi. Taşıdığı beyini takdir ettim. Lütfedipte gelmiş beyefendi. Birde maç içinde dediği şey ise daha harika "hem para verup gelecuğummm hemde bağiracağim hemiiii!"
    Takımla ilgili söylenebilecek tek şey, olmadımı olmuyor.
    Hepsine mücadeleleri için teşekkür ediyorum.
    Trabzonspor taraftarı ise Trabzonlu Gençler dışında benim gözümde küme düştü. Bu kadar pasif taraftar topluluğu gittiğim hiç bir deplasmanda görmemiştim. Zaten bildiğim şeylerdi ama yıllar sonra ilk kez Trabzonda bir lig maçı izleyerek düşüncemi tazeledim.
    Size yeni stad fazla.

Mustafa SAYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Abi bir de serbest vuruşları kullanacak adam lazım bize.Anteramanlarda hiç mi çalışmazlar anlamadım.Şöyle Alex gibi vuruş yapacak adamımız yok elveda olsun..

Yasin T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa SAYAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bir de serbest vuruşları kullanacak adam lazım bize.Anteramanlarda hiç mi çalışmazlar anlamadım.Şöyle Alex gibi vuruş yapacak adamımız yok elveda olsun..
    serbest vuruşuda geçtim bu takım yan toplarda çok iyidi.hatta ilk yarıda bu yan toplardan bayada gol attık.ikinci yarı ise yantoplarda da çok pasif kalmaya başladık
    ''Bir gün herkes ön libero olacak.''
    #Ziya Doğan

Nereden
    Trabzon

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolun biraz adaletı varsa... Su takım Sampiyon olur...

Biraz Adalet Lütfen
    Malesef futbolda hiç ama hiç adalet yok ...İnsanlar futbolun adaletini elinden almış..

.....
    Ziyaretçi

Bu başlıkta yerine gidebilir.

Sezon sonu bunu da açıp tebessüm ederiz Allah'ın izniyle.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet gözlem ve eleştiri konusundaki en bilirkişi tarafından hazırlanan raporlar üzerine yeni stadyuma izin çıkmamıştır.
    Trabzon'uma geçmiş olsun.

Başlığı gerekli yere taşıyorum.
    T R A B Z O N S P O R

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı SiNaNi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın hemen hemen hepsi formsuz ama en formsuz isim şüphesiz Şenol GÜNEŞ. Oynanan futbol ortada.hücum hattı üretken değil ama inatla adam değişiklik yapmadı.şaka gibi ya.ben 2. yarıya 3 oyuncu değişikliğiyle başlayabilir derken adam 80. dakikaya kadar oyuncu değiştirmedi. bence şenol hoca haddinden fazla güveniyor bu kadroya.değişiklik yapmak günah değil hata da değil.anlayamadım şenol hocayı
    DEĞİŞİKLİKLER YAPILDIKTAN SONRA ATAKLAR BIÇAK GİBİ KESİLDİ.
    son 10 dakika tek bir pozisyonumuz bile yok.
    bu işi şenol güneşin bizden iyi bildiği kesin.
    onun için bu kadar fazla bilmişlik göstermemize gerek yok....
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

şu antalya ya 4 puan kaptırmak sinir bozucu...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

SinanB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Standart Ayip

Ayip ya cok ayip
    Boyle hep veriyorlar sampiyonlugu
    daha olamaz trabzonspor sampiyon
    BordoMavi61 !

Erol Koç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa SAYAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami'den sonra frikikçi gelmedi Trabzonspor'a Ceyhundan bir beklenti vardı.
    Bakırköy,den Oflu Erol

Murat SİSMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya renktaşlar alakasız birşey ama Milan Tottenham maçını hangi kanal veriyor bilen varmı.
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Nereden
    Trabzon

Uğursuz maç-2...

Uğur Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugünkü maçtan sonra futbolda siyasetin mi işlediğini yoksa futbolcuların alın terinin emeğinin mi karşılıklarını aldıklarını göreceğiz.Allah utandırmasın renktaşlar...
    Ne Mutlu Göğsünü Gere Gere Trabzonsporluyum Diyene...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)