Sayfa 188 Toplam 189 Sayfadan BirinciBirinci ... 88 138 178 186 187 188 189 SonuncuSonuncu
Toplam 4718 adet sonuctan sayfa basi 4,676 ile 4,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Çakır'ın Burak'tan,Pawel'in de Umut'tan daha düşük kalitede olduğuna inanman çok garip.En az o yetenekte futbolcular bence ama tabi hemen ısınırlar mı bizim takıma onu bilemem ama kumaş,kalite olarak eksik değiller.Burak'ın bize gelmeden önce geçmişi belli o bize geldiğinde kimse böyle oynayacağına ihtimal vermemişti ki ona nazaran Pawel ve Mehmet Çakır'ın geçmişine göre o patlamayı çok çok rahat yapacaklarına inanıyorum şans verilirse.
    Pawel için yorum yapamam ama Mehmet Çakır'ın Burak seviyesini alması epey zaman alacaktır. en az 1 tane daha hazır tam kapasite ileri bölge elemanı daha almalıydık.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün şuursuz bir baskı vardı. . Rakipte geriye yaslanınca baskılı oynuyormuş gibi göründük ama öyle ahım şahım bi organize atagımız olmadı.. Duran toplarda etkili olmaya çalıstık

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pawel için yorum yapamam ama Mehmet Çakır'ın Burak seviyesini alması epey zaman alacaktır. en az 1 tane daha hazır tam kapasite ileri bölge elemanı daha almalıydık.
    Yapma renktaş sen Mehmet Çakır'ı hiç izlememişsin tam olarak önceden belli oluyor.Burak'ın en üst seviyesi bizde gördüğün hali daha iyisi olmadı hiç Burak'ın.Mehmet Çakır geçmişi olarak Burak'tan 3 adım önde.

Nereden
    Trabzon

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapma renktaş sen Mehmet Çakır'ı hiç izlememişsin tam olarak önceden belli oluyor.Burak'ın en üst seviyesi bizde gördüğün hali daha iyisi olmadı hiç Burak'ın.Mehmet Çakır geçmişi olarak Burak'tan 3 adım önde.
    Aynı şeyden bahsediyoruz eskiyi yakalaması zaman alır ki o da bizde kalmadı..

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı oflu engin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ismini bilmiyorum aynı renklerin sevdalısı arkadaşım.ama inan bana malesef acı gerçekleri yazmış dediğin cümlelerin benim için hiç bir anlamı yok.şuan içinde bulunan çıkarları doğrultusunda sürekli yayın yapan basının inandırmak istediği saçmalıklara karnım tok.kızgınlıkla yapıldığına inandığım yorumlaracevabımda yok.ama maç bitti ve ulusal kanaldaki şarlatanların bana göre öyle akbaba misali yiyeceği leşin yanında olan ucubelerin dediklerinden etkilenen renktaşların burada umut kırıcı yazılarına tahammülüm yok.şampiyon olmuşsun olmamışsın buda fazla etki eden bir etken değil.hatalar insanlar içindir.doksan yaşına gelen bir bilge insan bile ''bir yaşıma daha girdim''diyebilme ihtimalini unutmamak gerekir.tayfun çale veya bir başkası yetersizde olabilir hoca hatada yapmış olabilir fb maçını iyi bir şekilde geçmeyebilirde bunların hepsi olası bir gerçek.ama Şenol hocanın yaptıklarını ve bu takımın başarısını sadece ''iyi niyetinden şüphem yok''diyerek geçiştiremeyiz.bunların hepsi kabul edilebilir.benim kabul edemediğim burda bordomavi yüreklerin kalbi sayılabilecek bütün renktaşların okumasına imkan sağlayan mabette rakibin bile söylemeye cesaret edemediği aciz,umutsuzluktan öte genç beyinlerin umutlarını kıran söylemler takımı hocayı saçma sapan durumlarla kötülemelerdir.ve alıntıladığım yazıdanda inan çok rahatsız oldumda cevap verme durumunda kendimi hissttim.
    geçmişten verdiğin o örneklerin bizzat canlı şahidiyim.o dediklerin alınmadı diye değil karşımızda karakter yoksunu kişilerle karşılaştığımız için şampiyon olamadık.yıllar sonrada tv lerde canlı yayında maharetmiş gibi pis pis sırıta sırıta anlatarak seyrettik pis salyalarını.2005 senesindede aynı oyunlarla karşılaştık yine almadığımız topcudan değil satılmış zihniyetten bedava penaltıdan ofsayttan ve verilmeyen penaltımızdan kaybettik.
    şimdide önümüzde bu kadar örnek varken taraftar olarak aynı duruma düşmemek için çabalıyoruz.şuandaki en büyük ihanet takıma güvenmemektir.kişileri teket teker eleştirip suçlu aramaktır.14 hafta kaldı ver desteğini kırma umutları şampiyon ol.birçok umut dağıtacak fikirler varken ben bu fikirlere bu örneklere tahammül edemiyorum artık.mesela ben bir örnek vereyim.14 maç 42 puan eder.biz 44 puandayız.bundan sonra dört maç daha kaybet 10 maçı kazan 74 puanla yüzde yüz şampiyonsun.varmı daha ötesi.bu işi bilen belli başlı kişiler bu ligin 69 puanla bile şampiyon olma ihtimalini konuşurken benim takımım berabere kaldı diye kendi taraftarı tarafından sırt çevriliyor ve umut kırıcı konuşuluyorsa hatayı başka yerde aramaya gerek yok renktaşım.seni alıntıladığım için sana dediğimi zannetme,ben öyle ortaya karışık yaptım.hadi kal sağlıcakla.kimse benim şampiyonluk umutlarımı inancımı kıramaz seninde kırmasın renktaş müsade etme çürük fikirlerin beyninde yer etmesine

mayısta Trabzonda şampiyonluk kutlayacağım.bu sefer benim gibi dşünüpte destekleyenlerin duası kabul olacak. Allah''cc''a yaptığım her duada Trabzonsporum içinde bir istekte bulunuyorum.olmayacak duayada amin demedik.trilyonda istemedim makam mevkide istemedim.sağlık huzur ve şampiyonluk diliyorum.çünkü bunu hak ettiğimize inanıyorum.şampiyon olamasakta canımız sağolsun diyebilme gerçekçiliğindeyiz.
    ayakta alkışlarım böyle düşünenleri helal olsun işte benim taraftarım benim toprağım budur aslında karadeniz insanı inatcıdır ama bazı genc arkadaşlar hemen yelkenleri suya indirdi eğer yelkenleri dolduracak rüzgar yoksa bizler üfleyerek son nefesimize kadar o yelkenleri rüzgarla dodurup gemiye yol aldırmalıyız nefesini sakınan varsa bu takımdan zahmet edip beyinlerini yormasınlar.........

EmreYavuz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Renktaşlar bu sezon ilk kez Trabzonspor maçını izleyemedim...Babamdan biraz maç hakkında bilgi edindim...
    Fena oynamadık , çok hırslıydık , olmayınca olmuyor felan şeklinde kısa kısa yorumlarda bulundu ama en dikkatimi çeken ''12.dakikada penaltımız verilmedi'' dedi...Maçın özetini izleyemedim...Birde burda sorup tam emin olmak istedim...
    Birde genel olarak hakem yönetiminden bahsedermisiniz...
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Son "Güneş" de çekildiğinde oluşacak karanlığı anladıklarında... Ne kadar geç olduğunun farkına varacaklar...!!

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı EmreYavuz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renktaşlar bu sezon ilk kez Trabzonspor maçını izleyemedim...Babamdan biraz maç hakkında bilgi edindim...
    Fena oynamadık , çok hırslıydık , olmayınca olmuyor felan şeklinde kısa kısa yorumlarda bulundu ama en dikkatimi çeken ''12.dakikada penaltımız verilmedi'' dedi...Maçın özetini izleyemedim...Birde burda sorup tam emin olmak istedim...
    Ceza sahasında Burak'a yapılan bir hareket vardı.Bana da penaltı gibi geldi.Çünkü topa Burak müdahele etti rakip direk Burak'a girdi.

Hakem zırt pırt oyunu durdurdu.Daha doğrusu oyunda bunu gerektirdi biraz.
    Bence pek hakemlik birşey yoktu.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

EmreYavuz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceza sahasında Burak'a yapılan bir hareket vardı.Bana da penaltı gibi geldi.Çünkü topa Burak müdahele etti rakip direk Burak'a girdi.

Hakem zırt pırt oyunu durdurdu.Daha doğrusu oyunda bunu gerektirdi biraz.
    Bence pek hakemlik birşey yoktu.
    Yani pozisyon penaltı...

Aziz amcanın oynadığı oyunlar yavaş yavaş tutmaya başladı he o zaman...
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Son "Güneş" de çekildiğinde oluşacak karanlığı anladıklarında... Ne kadar geç olduğunun farkına varacaklar...!!

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

faul ve korner atislarini cok yavas kullandik macin 15-20 dakikasi sadece bunlara gitti.

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O defansı dünyada açacak çok takım yok Barcelona ya da her hafta bunu deniyorlar.Messi diye bir adam duvar pasıyla topu ayağına yapıştırıp golü yapıyor ilk 10 dk da maç çözülüyor.İlk yarı ki maçlara erken gol bulduk ve maçları çözdük.Deplasmanda oynayacağımız maçlar da rakip böyle defans yapmaz sanmıyorum.

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O kadar duran topu fener kazansaydı en az 5 tane atardı. Bizim kaleyi bulan şut yok.

96 senesindeki Van ve fener maçımız, bu sezonki Ankaragücü maçımız ve yıllardır çıktığımız fener maçları "İyi oynadık ama kazanamadık." kategorisindedir ama bu maç kesinlikle öyle değildi.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Kanaltürk'de Başkanların hakemlerin muhabbeti var.

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Futbolun biraz adaletı varsa... Su takım Sampiyon olur...Bursanın Fenerın berbat futboluna karsın 90 dakika tek kala oynayıp gol atamayan bir takım..

Biraz Adalet Lütfen
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Cuma günü uçakla Trabzon'a geldim, Pazar'a kadar günler geçmek bilmiyordu, maç günü geldi. Klasik maç günü Trabzon görüntüleri. Arabalardan sarkan Trabzonspor bayrakları, taraftardaki heyecan v.s
    Stada girdim, daha maça 15 dakika kala kendinin fahri teknik direktör olduğunu belli eden bir amca başladı yorumlara. Çocuğunuda alıp gelmiş v.s v.s
    Maç başladı, isimlerinin Trabzonlu Gençler olduğunu öğrendiğim grup dışında bağıran yok. Çok takdir ettim onları. 90 dakika susmadılar helal olsun. Bizim bordomavi.net, erdoğdular v.s karşı taraftaki kale arkasındaydı, halt etmişler onların yanında. Hiç mi ses çıkmaz ya bir yerden? Trabzonlu gençler tezahürat yapıyor karşı taraftan ses yok, soruyorum dayı oğluna, diyor onlar onların yaptığına katılmaz.
    Dakika 20 oldu, arkadaki fahri teknik direktör amcamız başladı, "ulaaa kaç dakka oldi hala gol yok bu takim oynayamayyy yaaa" diye dahiyane futbol bilgisini bizlere aktarmaya!
    Zaten kendisi daha maçın başında "oturun göremiyrukkk daaa" diyerek kendinin müthiş bir çekirdekçi olduğunu belli etmişti. Ben cevabı yapıştırdım "amca takım şampiyonluğa gidiyor sen kalk" diyerek. Tabi amca mecbur kalktı.
    İkinci yarı başladı, takım basıyor ama ŞAMPİYONLAR LİGİNE GİTME MÜCADELESİ veren Antalyaspor 10 kişiyi kalecinin önüne dizmiş geçmek mümkün değil.
    Ne zaman delmeye çalışsak savunmayı, adamlar frikikten gol atamadığımızı biliyor anında indiriyor. Kırmızı kartlar ise 80 lerden sonra geldiği için işimize yaramıyor zaten.
    Maç sonunda korktum takımı yuhlayacaklar diye ama en azından o tepkiyi görmediğime sevindim.
    Fahri teknik direktör amcamız maç sonu "bir dahada habu takumun maçlarina para verupta gelursam" dedi. Taşıdığı beyini takdir ettim. Lütfedipte gelmiş beyefendi. Birde maç içinde dediği şey ise daha harika "hem para verup gelecuğummm hemde bağiracağim hemiiii!"
    Takımla ilgili söylenebilecek tek şey, olmadımı olmuyor.
    Hepsine mücadeleleri için teşekkür ediyorum.
    Trabzonspor taraftarı ise Trabzonlu Gençler dışında benim gözümde küme düştü. Bu kadar pasif taraftar topluluğu gittiğim hiç bir deplasmanda görmemiştim. Zaten bildiğim şeylerdi ama yıllar sonra ilk kez Trabzonda bir lig maçı izleyerek düşüncemi tazeledim.
    Size yeni stad fazla.
    Konu Emre EFENDİOGLU tarafından (07.02.2011 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.

Hasan YAYLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

o amcalardan bizim kurtulmamız şart,lafda anlamazlar ki
    '9'
    fatih tekke

Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır.

Nereden
    Ankara

0-0 var 0-0 var. Bizim 0-0 larımız 4-0 olacak 0-0 lar

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolun biraz adaletı varsa... Su takım Sampiyon olur...Bursanın Fenerın berbat futboluna karsın 90 dakika tek kala oynayıp gol atamayan bir takım..

Biraz Adalet Lütfen
    Çok haklısın abi.

Üzerimizde bir şey var Allah hayırlısını nasip etsin.

Rakibi boğuyoruz ama gol atamıyoruz.

İnşallah bundan sonra ki maçlarda atacağız bol bol.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnşallah bu son üzülüşümüz olur.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Pozitif futbol oynuyoruz diye hava atmak için fenerden iki maçta 5 gol yiyen antalya bize karşı neden pozitif futboldan örnekler sunacağına 11 kişi kalesinin içine girdi acaba?..
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı EmreYavuz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre o pozisyonda penaltı yok..6 pastan topu dışarı atarsan hiçbir savunman kalmaz kardeşim..Dikkatli izlediysen ligtv'den Burak kendini adama takıyor..çünkü açısı çaprazdı ve topta auta gidiyordu..cezasahası içerisini fırsat bilip kendini atmak istedi ama hakem yemedi..2.yarıyı izlemediğimden bir yorum yapamayacağım..ama ilk yarı hatırladığım 3 net pozisyonu atamadık..biri Umut,biri Burak,biri Engin
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

.....
    Ziyaretçi

Tribünlerde Koreografi Hazırlıyoruz (Ücretler Toplanıyor)
    İmkanı olanlar TRABZONSPOR için elini cebine atsın lütfen!

1) Külünkoğlu - 20 TL
    2) Badaloğlu 20 TL
    3) Kaya - 20 TL
    4) Çetocan
    5) Tolga Kurt
    6) Nizam
    7) cagdasdeniz4242 20 TL
    8) Adem Erdoğan 20 TL
    9) Süleyman Tutar - 20 TL
    10) cemilep - 30 TL
    11) Bıyıklıoğlu - 20 TL
    12) Gökçebey - 10 TL
    13) EFO – 50 TL
    14) Emrullah Düzenli – 20 TL
    15) Fatih Balta 20 TL
    16) Lazvegass 25 TL
    17) itsmylife 61 TL
    18) Lazoli06 - 20 TL
    19) Faruk Uysal - 20 TL
    20) Hüseyin Yaman - 20 TL
    21) Murat Altun - 20 TL
    22) Ömer Yüce 97 TL
    23) İlker Dinç 20 TL
    24) UğuR 20 TL
    25) Ömer 20 TL
    26) Turgay Atalay 20 TL
    27) Bakanay61 30TL
    28) Ünal Er 100 TL
    29) Bir Dost 15 TL
    30) Cengiz Çubukcu 20 TL
    31) Kadir Aydın 20 TL
    32) Ömer Kibar 27 TL
    33) Behçet61 20 TL
    34) İlker_ 20 TL
    35) Barış Karataş 30 TL
    36) Tunga 61 TL
    37) thepatfhinder+worldmaster 15 TL
    38) Ali Şahin - 47 TL
    39) Mehmet Mercanlı - 20 TL
    40) Mehmet Sönmez - 15 TL
    41) leviathan_-1461 - 30 TL
    42) Bıyıkoğlu - 20 TL
    43)
    44)
    45)
    46)
    47)
    48)

İŞ BANKASI
    GARANTİ BANKASI

Türkiye İş Bankası

Borsa Şubesi (Şube kodu 1125)
    Hesap No: 35810
    (Metin Külünk adına)

Garanti Bankası

Sahrayı Cedid Şubesi Şube kodu 0277
    Hesap No: 6694527
    (Ahmet Haşim Badur adına)

Yurt Dışından Havale gönderecekler için;

IBAN : TR78 0006 4000 0021 1250 0660 21
    Hesap Numarası : 0066021
    Şube Kodu : 1125
    Hesap Türü: EUR
    Hesap Sahibi : Metin Külünk

İmkanı olanlar TRABZONSPOR için elini cebine atsın lütfen!

Nereden
    Trabzon

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Biraz Adalet Lütfen
    Malesef futbolun adaleti yok..

Nereden
    Trabzon

Biz kazandıkça rakipler nasıl psikolojik baskı yaşıyorsa aynı durum şimdi bizim için geçerli bunu antalyaspor maçındakı son vuruşlarda çok net gördük yapılan vuruşların birçoğu panik vuruşu örneğin ceza sahasına kanattan top geliyor sol çarprazdan topa şut çekiyor topu indirse ceza sahasında bulunan arkadaşlarının birine boş kaleye attıracak ama o panik yokmu işte o panik sağlıklı düşünmeyi engelliyor zaten son vuruşları çok iyi olan bir takım değiliz üzerimizdeki baskıyla son vuruşlardakı pasiflik tavan yaptı.Oyun içindeki kazanma isteğimiz disiplinli futbolumuz ilk yarıdakı iyi maçlarımıza yakındı eğer böyle oynarsak deplasman maçlarını kazanma olasılığımız çok yüksek ama iç saha maçlarında bu disiplinli futbol yetmez yetmiyorda son vuruşlarda kalite gerekiyor biz ise yaptığımız yanlış şut pas tercihleriyle kolay pozisyonu bile zora çeviriyoruz.

Gerçekci olmak gerekirse şuanda rüzgarı arkasına alan fb ile bursa, bu rüzgarı tekrar tersine çevirmek için biryerden başlamamız gerekiyor maç kazandıkça özgüvenimiz yine artacak form grafiğimiz yükselecek yeniden ivme kazanmış olacağız ama bunu yapabilmek için üzerimizdeki baskıyı kırmak gerekiyor.

Açıkcası olimpiyat ruhu geri geldimi bilmiyorumda bizi şampiyonluktan hersene eden o psikolojik ruh geri geldi onu görüyorum kaybetmiş birşey yok ama herşey futbolcularımızda bitiyor bu baskıyı kıracaklar ikinci bir seçenek yok.Bunu iki kez yaşadık fatih gökdenizli kadro sonra ersun hocalı kadro üçüncüsünün olmasına izin vermeyelim artık.

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takıma nazar mı değdi ne herkes olumlu olarak bizi konuşuyordu.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Emre Büber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

http://www.youtube.com/watch?v=GltXYP4qTsQ Arkadaşlar bu vidyoyu izlediğinizde takıma ne deydiğini anlayacaksınız!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)