Sayfa 187 Toplam 189 Sayfadan BirinciBirinci ... 87 137 177 185 186 187 188 189 SonuncuSonuncu
Toplam 4718 adet sonuctan sayfa basi 4,651 ile 4,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Asi Çaykaralı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyon olalım yeter
    Allah'ın izniyle olacağız kardeşim , olacağız.

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah'ın izniyle olacağız kardeşim , olacağız.
    İNŞALLAH bu 3 puan bizim için çok önemli mutlaka 3 puan ile ayrılmamız lazım bu maçdan
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

94-95 sezonunda da Antalya'yı yenememiştik..gerçi o zamanlar şampiyonluk şansımız böyle yüksek değildi ama yine iddialıydık diye hatırlıyorum..Arçil-Şota-Hami-Orhan-K.Orhan-Ünal gibi forvetlere rağmen maç 0-0 bitmişti..verilmeyen bir penaltımız vardı..hakem Yılnur Önen'di..
    Olmayınca olmuyor yani..

Hakeza 95-96'nın 2. yarısına da böyle kötü başlamıştık..2. hafta G.Anteple 0-0 kalmıştık sahamızda..sonra bjkye yenilmiştik..fb ile aramızda fark kalmamıştı bir ara..ilerleyen haftalarda fark tekrar açılmıştı..hatta bjk bizi yenerek yarışa ortak olmuştu..

O nedenle sabırlı olmak zorundayız..ligin bitimine daha çok var..14 hafta yahu..sabır..sükunet..
    Herkese Merhaba

outoftime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

eskişehir,buca,karabük,a.gücü ve antalya bu 5 maç benim için çok da farklı değil futbol tatmin etmiyor...adamlar zaten oyunu geride kabul ediyor onlara karşı baskı kurmak da ne demek ne tpozisyon bulacaksın kardeşim...
    bu 5 maçta rakibe verilen pozisyonları da unutmayalım onur olmasa birkaç puan daha kaybederdik...biz ne içerde fener kadar iyiyiz ne de dışarda bursa kadar iyiyiz...kendimizi kandırmayalım

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    94-95 sezonunda da Antalya'yı yenememiştik..gerçi o zamanlar şampiyonluk şansımız böyle yüksek değildi ama yine iddialıydık diye hatırlıyorum..Arçil-Şota-Hami-Orhan-K.Orhan-Ünal gibi forvetlere rağmen maç 0-0 bitmişti..verilmeyen bir penaltımız vardı..hakem Yılnur Önen'di..
    Olmayınca olmuyor yani..

Hakeza 95-96'nın 2. yarısına da böyle kötü başlamıştık..2. hafta G.Anteple 0-0 kalmıştık sahamızda..sonra bjkye yenilmiştik..fb ile aramızda fark kalmamıştı bir ara..ilerleyen haftalarda fark tekrar açılmıştı..hatta bjk bizi yenerek yarışa ortak olmuştu..

O nedenle sabırlı olmak zorundayız..ligin bitimine daha çok var..14 hafta yahu..sabır..sükunet..

Tamam sabredelim destek verelim de takım da hiç ışık yok..

Herkes gider mersine biz gideriz tersine...

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Nasil isik yok ?

Inanilir gibi degil...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Öztürk 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dün akşam ilk yarı oynadığımız çoğu maçtan daha iyiydik.

Ya o maçlarda biraz daha şanslıydık yada bu maçta şanssızdık.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Kocaeli

ben bu seneki futbolumuzu beğenmiyorum buna ilk yarı da dahil
    sadece ilk yarı kondüsyon ve mücadele açısından iyiydik
    türkiye kupası finalinde oynayan takım bu sezon yok

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil isik yok ?

Inanilir gibi degil...
    Sevgili renkdas, bu sene sampiyonluga son derece inanmis biri olarak dunku futbolda ben de isik goremedim ne yazik ki ve umutlarim ilk kez bu kadar azaldi bu sezon. Rakibine baski kuramayan, rakip kaleciyi rahatsiz edemeyen, son dakikalarda bile rakibini ataklariyla bogacagina golluk pozisyonlar veren bir takim vardi sahada. Duran toplar disinda kaleye sutumuz yok nerdeyse, topu ileriye sisirmeye calismaktan ve ceza sahasi onunde sacma paslar yapmaya calisip basaramamaktan baska birsey yapamadi takim ne yazik ki...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı outoftime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu seneki futbolumuzu beğenmiyorum buna ilk yarı da dahil
    sadece ilk yarı kondüsyon ve mücadele açısından iyiydik
    türkiye kupası finalinde oynayan takım bu sezon yok
    Son cümleye kesinlikle katılıyorum.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Kocaeli

faul kazanmayı amaç haline getirmiş bir takım olduk
    duran toplarda kafa vuracak adamımız egemen ve giray
    jaja,umut ve burak kafa toplarında başarılı değil
    o halde yerlerde yatıp boşa zaman geçirmeyelim
    ceyhun-selçuk ve pawel-umut ikilileri artık denenmeli
    jaja ilk 11 için çok lüks

oflu engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı sortom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bende çok sinirliydim yavaş yavaş geçiyor ama arkadaş acı gerçekleri söylemiş.Ayrıca sayın hocamız gene bir krizi daha yönetemiyor.Çok acı ama kızılan şey göz göre ögre aynı hataların 3. kez yapılması.Alttan gelen genç jenerasyona bunlar masal geliyor yaşı yetenlerin isyanı ders alınmamasında.

1. hata yönetim fenev krizini yönetemedi
    2.hata angut çıktı hakemlere verdi veriştirdi azize çıktı yakarımyıkarım dedi yönetim pasif kaldı.(Faruk Özak döneminden aklımd kalan o yayvan sırıtış ve Ali Şen in kudurmaları bu ilk 2 madde de aklıma gelenler
    3. hata yönetimin transferi becerememesi Sayın hocamızında transfer yaptıramaması.(Sene 96 Kingladze 2004 Simek le beraber almaya çalıştığımız ama alamadığımız 2. polonyalı ve 2011.....3 ünde de hoca aynı )
    4.hata nedense her 3 senede de takımda defansta bir yeteneksiz adam oynayabiliyor.(96 Cengiz 2004 Tayfun Cora 2011 Giray Cale Tayfun)

5.Hata Sayın Hocamız yılların hocası oldu.Kurt sınıfına yükseldi hala takıma müdahale SIFIR senin gole ihtiyacın var 80 den sonra Yattara 87 de Pawel bi de gol gelse kurtluktan artık nerelere terfi edecek.

Valla gerçekelri görsemde olmuyor sigaradan berbat bişey bu bırakamıyorsun Bir şey beyni değil de Kalbe işledimi atmak sökmek çok zor.

Şimdi bana 1 seneden uzun zamanda Cale den sol bek Giray dan stoper olmayacağını hala Tayfun Cora yı bu takımın 18 ine alan hoca dan medet umuyormusun diye sorsanız
    İşi Teknik Direktörlük yapmak olan ama 10 yıl ötesini görüp gidip rakibini öpüp benim gibi zavallı beyinli insanların çözemediği bir davranış içine giren bir hoca dan medet umuyormusunuz diye sorsanız
    Cevabım EVET olur Neden biliyormusunuz çünkü iyi niyetinden zerre şüphem yok.Ama ne yazıkki iyi niyetle de bu işler bir yere kadar yürüyor.

Ben benim gibilerin tüm isyanı buna yoksa biz manyak değiliz şampiyonluk istemeyelim
    ismini bilmiyorum aynı renklerin sevdalısı arkadaşım.ama inan bana malesef acı gerçekleri yazmış dediğin cümlelerin benim için hiç bir anlamı yok.şuan içinde bulunan çıkarları doğrultusunda sürekli yayın yapan basının inandırmak istediği saçmalıklara karnım tok.kızgınlıkla yapıldığına inandığım yorumlaracevabımda yok.ama maç bitti ve ulusal kanaldaki şarlatanların bana göre öyle akbaba misali yiyeceği leşin yanında olan ucubelerin dediklerinden etkilenen renktaşların burada umut kırıcı yazılarına tahammülüm yok.şampiyon olmuşsun olmamışsın buda fazla etki eden bir etken değil.hatalar insanlar içindir.doksan yaşına gelen bir bilge insan bile ''bir yaşıma daha girdim''diyebilme ihtimalini unutmamak gerekir.tayfun çale veya bir başkası yetersizde olabilir hoca hatada yapmış olabilir fb maçını iyi bir şekilde geçmeyebilirde bunların hepsi olası bir gerçek.ama Şenol hocanın yaptıklarını ve bu takımın başarısını sadece ''iyi niyetinden şüphem yok''diyerek geçiştiremeyiz.bunların hepsi kabul edilebilir.benim kabul edemediğim burda bordomavi yüreklerin kalbi sayılabilecek bütün renktaşların okumasına imkan sağlayan mabette rakibin bile söylemeye cesaret edemediği aciz,umutsuzluktan öte genç beyinlerin umutlarını kıran söylemler takımı hocayı saçma sapan durumlarla kötülemelerdir.ve alıntıladığım yazıdanda inan çok rahatsız oldumda cevap verme durumunda kendimi hissttim.
    geçmişten verdiğin o örneklerin bizzat canlı şahidiyim.o dediklerin alınmadı diye değil karşımızda karakter yoksunu kişilerle karşılaştığımız için şampiyon olamadık.yıllar sonrada tv lerde canlı yayında maharetmiş gibi pis pis sırıta sırıta anlatarak seyrettik pis salyalarını.2005 senesindede aynı oyunlarla karşılaştık yine almadığımız topcudan değil satılmış zihniyetten bedava penaltıdan ofsayttan ve verilmeyen penaltımızdan kaybettik.
    şimdide önümüzde bu kadar örnek varken taraftar olarak aynı duruma düşmemek için çabalıyoruz.şuandaki en büyük ihanet takıma güvenmemektir.kişileri teket teker eleştirip suçlu aramaktır.14 hafta kaldı ver desteğini kırma umutları şampiyon ol.birçok umut dağıtacak fikirler varken ben bu fikirlere bu örneklere tahammül edemiyorum artık.mesela ben bir örnek vereyim.14 maç 42 puan eder.biz 44 puandayız.bundan sonra dört maç daha kaybet 10 maçı kazan 74 puanla yüzde yüz şampiyonsun.varmı daha ötesi.bu işi bilen belli başlı kişiler bu ligin 69 puanla bile şampiyon olma ihtimalini konuşurken benim takımım berabere kaldı diye kendi taraftarı tarafından sırt çevriliyor ve umut kırıcı konuşuluyorsa hatayı başka yerde aramaya gerek yok renktaşım.seni alıntıladığım için sana dediğimi zannetme,ben öyle ortaya karışık yaptım.hadi kal sağlıcakla.kimse benim şampiyonluk umutlarımı inancımı kıramaz seninde kırmasın renktaş müsade etme çürük fikirlerin beyninde yer etmesine

mayısta Trabzonda şampiyonluk kutlayacağım.bu sefer benim gibi dşünüpte destekleyenlerin duası kabul olacak. Allah''cc''a yaptığım her duada Trabzonsporum içinde bir istekte bulunuyorum.olmayacak duayada amin demedik.trilyonda istemedim makam mevkide istemedim.sağlık huzur ve şampiyonluk diliyorum.çünkü bunu hak ettiğimize inanıyorum.şampiyon olamasakta canımız sağolsun diyebilme gerçekçiliğindeyiz.
    Konu oflu engin tarafından (07.02.2011 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir.
    İhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

Nereden
    Trabzon

Nasıl ışık yok yahu..

Dün maçı 90 dakika baskılı oynayan başka takım mıydı..tamam gol olmadı ama her an gol gelecekmiş hissini aldık maç sırasında..takım düşmedi ki hiç..

Kimse değinmiyor ama maç öncesi yazmıştım..Hüseyin Göçekle biz maç kazanamayız..stilimize ters bu hakem..hücum pres yapıyorsun top kapıyorsun zırrtt faul..Eskişehir maçının hakemi Süleyman Abay da böyleydi..bu kadar düdük çalınan bir maçtan başka sonuç çıkmazdı..

Rakiplerimizde bizim girdiğimiz kısır döngü içinde aslında..takımlar direniyor olayı hakemlerin bir iki düdüğü tayin ediyor..fbnin Manisa maçını hakem ortaya yönetebilseydi onlar da mağluptu..hakeza Bursa..son dakikada galip geldi..ama çekirge bu kadar çok sıçramaz..bazen de çok iyi oynadıkları maçlarda puan kaybedecek bu takımlar..

Şunu çok iyi biliyorlar ki Trabzonspor bjk maçının ardından iyi bir yerde olursa bu işi bitirir..fikstür ortada..

Her zamankinden daha fazla birlik beraberlik içinde olmamız gereken gündür..idmana gidelim,baklava götürelim vs demiyorum..
    Bireysel olarak herkes içinde ki ümitlerini korusun diyorum..inanalım her şey düzelecek..yeter ki o elektriği birey olarak takıma yansıtalım..inanmayanlar aramızdan çekilsinler..

Bu takım üzerinde 3 yıllık emek var her zaman söylüyorum..bunun semeresini alacaktır bu takım..istese de bundan kötü olamayacak bundan sonra..
    Herkese Merhaba

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nasıl ışık yok yahu..

Dün maçı 90 dakika baskılı oynayan başka takım mıydı..tamam gol olmadı ama her an gol gelecekmiş hissini aldık maç sırasında..takım düşmedi ki hiç..

Kimse değinmiyor ama maç öncesi yazmıştım..Hüseyin Göçekle biz maç kazanamayız..stilimize ters bu hakem..hücum pres yapıyorsun top kapıyorsun zırrtt faul..Eskişehir maçının hakemi Süleyman Abay da böyleydi..bu kadar düdük çalınan bir maçtan başka sonuç çıkmazdı..

Rakiplerimizde bizim girdiğimiz kısır döngü içinde aslında..takımlar direniyor olayı hakemlerin bir iki düdüğü tayin ediyor..fbnin Manisa maçını hakem ortaya yönetebilseydi onlar da mağluptu..hakeza Bursa..son dakikada galip geldi..ama çekirge bu kadar çok sıçramaz..bazen de çok iyi oynadıkları maçlarda puan kaybedecek bu takımlar..

Şunu çok iyi biliyorlar ki Trabzonspor bjk maçının ardından iyi bir yerde olursa bu işi bitirir..fikstür ortada..

Her zamankinden daha fazla birlik beraberlik içinde olmamız gereken gündür..idmana gidelim,baklava götürelim vs demiyorum..
    Bireysel olarak herkes içinde ki ümitlerini korusun diyorum..inanalım her şey düzelecek..yeter ki o elektriği birey olarak takıma yansıtalım..inanmayanlar aramızdan çekilsinler..

Bu takım üzerinde 3 yıllık emek var her zaman söylüyorum..bunun semeresini alacaktır bu takım..istese de bundan kötü olamayacak bundan sonra..
    Ekleyecek fazla bir şey yok. Karamsarlığı bırakalım.
    "Arkasından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacı var"

prenha61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya dün maçta gülmekten öldüm yol tarafı kale arkasındayım bordomavi.nete ayrılan alt kısımdayım maç başladı 5 dakika ayaktaydım ondan sonra otur komutu geldi arkadan bende sıkıysa gel oturt dedim kombineler kimlere verilmişse kontrol edinsin site yöneticilerine atmış olduğum taş sonra 90 dakika ayakta kaldım kendi çabımda tezahuratlara bende katıldım ama çıt çıt sesinden dikkatimi veremiyorum ki tezahürata ayrıca sol tarafta ki taraftar grubunun lideri kalksanıza ayagıya diye bağrıyor kimse tınlamıyor öyle oturmuşlar sonra döndü benim bulunduğum tarafa bağırsanıza diyor bordo mavi diye sadece ben ve yakınımda bulunan 3-5 kişiden ses çıkıyor adam hepiniz şerefsizsiniz siz trabzonspr taraftarı değilsiniz şerefsizler diyor biri çıkıp gıgını çıkartmadı adamı tebrik ettim valla ne doğru söylemiş utanmazın yüzüne i...lerde yağmur yağıyor mısali ben kendi adıma konuşuyorum her maça gittiğim gibi bundan sonrakilerede gideceğim fırsatım oldukta deplesmanada gideceğim aslanlar gibi tezahüratımıda yapacağım ben şerefsiz değilim inatına trabzonspor inatına tezahürat bordo mavi şampiyon tarbzonspor.
    T۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫R۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫A۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫B۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫Z۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫O۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫N

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nasıl ışık yok yahu..

antalya kapandığı için baskılı oynamamız normal ama net denilebilecek bu da kaçar mı denebilecek kaç pozisyonumuz var?

ayrıca madem o kadar iyi oynuyoruz rakibi boğuyoruz neden bu oyundan 1 gol dahi çıkmıyor?

3 haftadır atılan gol sayısı sadece 1.

Orta saha oyunda yok. Forvet(ler) desen sadece koşuyor.
    Kaleci Onur da olmasa belki şu an mağlubiyeti konuşuyorduk..

Hadi a.gücü yol kazası dedik. hadi fb aşırı motive oldu dedik.

Sen kendi evinde antalyayı yenemiyorsan kusura bakma şampiyon olamazsın..

Bu karamsarlık değil, gerçeğin ta kendisi..

İnşallah yanılırım ama yanılmayacağım maalesef..

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Nasıl ışık yok yahu..

Aynen öyle...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

.....
    Ziyaretçi

Dün gece sadece gol eksikti her şey vardı.

Ne takımın ne de taraftarın hakkını yemeyin lütfen.

Trabzonspor takım olarak iyi oynuyor. Golü atsak bunu taçlandırmış olacağız inşallah.

Nereden
    Trabzon

antalya kapandığı için baskılı oynamamız normal ama net denilebilecek bu da kaçar mı denebilecek kaç pozisyonumuz var?

ayrıca madem o kadar iyi oynuyoruz rakibi boğuyoruz neden bu oyundan 1 gol dahi çıkmıyor?

3 haftadır atılan gol sayısı sadece 1.

Orta saha oyunda yok. Forvet(ler) desen sadece koşuyor.
    Kaleci Onur da olmasa belki şu an mağlubiyeti konuşuyorduk..

Hadi a.gücü yol kazası dedik. hadi fb aşırı motive oldu dedik.

Sen kendi evinde antalyayı yenemiyorsan kusura bakma şampiyon olamazsın..

Bu karamsarlık değil, gerçeğin ta kendisi..

İnşallah yanılırım ama yanılmayacağım maalesef..
    İğne deliği kadar yer arıyor futbolcular golü atabilmek için..bunu görmüyorsanız söyleyecek bir şeyim yok..
    Milyonlarca taraftarın baskısı üzerlerinde o topa vururken..kolay değil..insanın ayakları bile tutulur ama bu da geçer bir zaman sonra..
    Ben o zamanı bekliyorum..

Futbolculara,hocaya yüklenip,ben demiştim demiyorum..bekliyorum..sizler için de bekliyorum..bugün kötü şeyler söylemiyorum,yarın da söylemeyeceğim..sevinirken hep beraber olacağız çünkü..
    Herkese Merhaba

61zeynel61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

İlk yarıyla kıyaslarsak ben dünkü maçtan memnun değilim. Zira takım oyunundan sapmalar var. Kapanan takıma karşı haliyle baskılı oynarsın, kendimizi kandırmayalım. Ayrıca verdiğimiz kontra ataklardan gol yemediysek kaleci Onur sayesindedir. Takım disiplininden kopmalar var. Gerideki sayfalarda yeterince işlendi bu konu zaten.
    Dün çok kötü oynadık da diyemeyiz; çok iyi oynadık da...
    Futbolcuları suçlamıyorum, yıllardır düzgün bir golcü almadık.
    Destek olmaktan başka şansımız da yok zaten; çünkü BAŞKA TRABZONSPOR YOK...
    DİK OYNA!
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!
    KAZIM GİBİ SEV!, DOZER GİBİ OYNA!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Jaja ve Umut dün hiçbir şey yapmadılar. Hele Jaja'nın gereksiz hareketleri ve kaptırdığı toplar yeter artık dedirtti. Şenol Güneş niye müdahale etmez anlayamıyorum...

Ceza sahasına girmekte zorlanıyoruz ve ceza sahası içinde hızlı olamıyoruz.

Maçtan sonra sinirim bozuldu, yattım uyudum biraz. Rüyamda, birisi bizim takıma büyü yapıldığını, golcülerin üzerine 300 düğüm atıldığını anlatıyordu... Nereden çıktıysa...

Berkedogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her takımda düşüş olacaktır yükselişe geçtikmi bizi kimse tutamaz.
    Şampiyon olsakta olmasakta En büyük TRABZONSPOR.

Nereden
    Kocaeli

benim hevesim kaçtı
    iyi oyun ve mücadele istiyorum
    şampiyon takım fenere ezilmemeli
    bundan sonra olsak ne olur

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Formsuz oyuncularda ısrar edilmesi ve bu oyuncuların yerine en az onlar kadar kaliteli futbolcular koyamamamızın sonucudur bu..

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Formsuz oyuncularda ısrar edilmesi ve bu oyuncuların yerine en az onlar kadar kaliteli futbolcular koyamamamızın sonucudur bu..
    Mehmet Çakır'ın Burak'tan,Pawel'in de Umut'tan daha düşük kalitede olduğuna inanman çok garip.En az o yetenekte futbolcular bence ama tabi hemen ısınırlar mı bizim takıma onu bilemem ama kumaş,kalite olarak eksik değiller.Burak'ın bize gelmeden önce geçmişi belli o bize geldiğinde kimse böyle oynayacağına ihtimal vermemişti ki ona nazaran Pawel ve Mehmet Çakır'ın geçmişine göre o patlamayı çok çok rahat yapacaklarına inanıyorum şans verilirse.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)