Sayfa 177 Toplam 189 Sayfadan BirinciBirinci ... 77 127 167 175 176 177 178 179 187 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4718 adet sonuctan sayfa basi 4,401 ile 4,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 20.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Antalyaspor

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Eger sampıyonlugu verırsek Goz gore gore sag kanata ve forvete Guclu takvıye yapmayan yonetım Omur boyu afetmem...
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

SILENT06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Sivas maçında cezalı olan Giray ve Cale yerine kim oynar ki şimdi? Jaja'nın mevkiinde Burak oynamalı bence.Jaja sola alınabilir.Ama defans hattı çok sakat oldu
    BÜLENT

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ankaragücündeki 1 puan değilmiydi.
    hayır eskişehir maçındaki 1 puan idi ...
    McLas was Here

Nereden
    İtalya

Egemenin olmayısı bukadar etkıleyecegını dusunmezdım.. Gırayı hep destekleyen ben su saaten sonra yok...
    KÜLTÜRÜ!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sinan Engin bugün'kü Taraftara övgüler yagdiriyor.

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

oguzhanssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

her ne kadar kendime de itiraf etmekten korksam da önceden söyleyemediğim forvetsiz trabzonum yine ortaya çıktı.inanamıyorum ya.bu kadar gol kaçıran forvetimiz!!! nasıl olur?
    artık kitiraf ediyorum
    Trabzonun forveti YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!..
    Diğer takımlar da anladılar burak ı serbest bırakıyorlar. adam da beceriksiz atamıyor. umut zaten atamıyordu ama en azından dağıtıyor.
    ama ben şampioynluğun gittiğine inanıyorum.
    bu takım sivası orada yenemez ve bana biraz güven verdi diye geçen hafta iddia oynamıştım ama gel gör ki rezil olduk fb ye. bu hafta 5 atarız deim bırak 5 i neredeyse son dakikalarda yeseydik yenilecek mişiz.
    artık eminim ki sivas ı yenemeyiz..eskiye döndük
    Ağaca yaslanma kurur, insana yaslanma ölür

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İbreti alem olsun diye herkesin okumasını sağlayacaksın şu yazıyı.

Eyvallah abi teşekkürler çok güzel de bu yazının yanında abes kalıyor.O derece!
    faydası olacaksa hiç eleştirmeyelim, forumada girmeyelim hatta 3 günlük açlık grevinede razıyım trabzon şampiyon olacaksa. ama şunuda unutmayalım kendimizi freni patlamış kamyonda gibi hissediyoruz. uçurumu görünce panik yapmak normal. puan farkı açıkken her gün kanal kanal dolaşıp konuşan yöneticiler. aziz herkesi tehdit edip koridorda hakeme demediğini bırakmazken nere kayboldu fener maçında dayak yiyen topçusunu gören yönetici neden şenol hocanın arkasına gizlendi. ben dağda koyun güdemem ama bu ortadaki basiretsizliği. sinmişliği göremeyeceğim anlamına gelmez. azizin fenerbahçe taraftarlığı kadar benim yöneticim neden trabzonsporlu olamiyor

Nereden
    Eskişehir

Şampiyonluğu rahat alamayacağız ama söke söke alacağız.Kemik kadroda ısrar etmenin anlamı yok.As kadro iyi oynayamadıkça daha çok strese giriyor.Biraz dinlendirmek lazım.Özellikle Jaja-Colman-Engin.Sezer,Alanzinho ve Yattara ilk 11 e girmeli.
    BÜLENT

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egemenin olmayısı bukadar etkıleyecegını dusunmezdım.. Gırayı hep destekleyen ben su saaten sonra yok...
    Nesi yok abi , Giray bu gün ne yaptı da yok ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İki derviş, yolculukları sırasında bir dere kenarına varmışlar. Genç bir kadın dere kenarında karşıya nasıl geçeceğini bilemez halde ağlamaktaymış. Dervişlerden biri, genç kadını kucaklayıp suyun öteki tarafına bırakmış. Öteki derviş, arkadaşının bu davranışını hiç hoş karşılamamış ancak sesini de çıkarmamış. Dervişler dere kenarından bir kilometre kadar uzaklaştıklarında; diğer derviş daha fazla dayanamamış ve arkadaşına hışımla dönmüş:
    - Sen, böyle bir şeyi nasıl yaparsın? Biz dervişiz! Bırak bir kadını kucaklayıp karşıya geçirmeyi, onlara bakmamız bile yasaktır! Hatta seni baştan çıkarabilirdi.
    Öteki derviş oldukça sakin karşılık vermiş:
    - Ben o kadını bir kilometre geride bıraktım. Sen? Sen ise hala onu taşıyorsun...

............

Aykut Kocaman bir buçuk ay önce bir söz söyledi. Şenol Güneş bir buçuk aydır her demecinde bu söze cevap veriyor...

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Helvacı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    faydası olacaksa hiç eleştirmeyelim, forumada girmeyelim hatta 3 günlük açlık grevinede razıyım trabzon şampiyon olacaksa. ama şunuda unutmayalım kendimizi freni patlamış kamyonda gibi hissediyoruz. uçurumu görünce panik yapmak normal. puan farkı açıkken her gün kanal kanal dolaşıp konuşan yöneticiler. aziz herkesi tehdit edip koridorda hakeme demediğini bırakmazken nere kayboldu fener maçında dayak yiyen topçusunu gören yönetici neden şenol hocanın arkasına gizlendi. ben dağda koyun güdemem ama bu ortadaki basiretsizliği. sinmişliği göremeyeceğim anlamına gelmez. azizin fenerbahçe taraftarlığı kadar benim yöneticim neden trabzonsporlu olamiyor
    Azizle benim yöneticimi kıyaslayamazsın bu bir.

İkincisi lütfen Trabzonspor'un T sini büyük yazın!

mk.esen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

elalem adam alır aldığı hafta oynatır.biz alırız 2 ay oynatmayız.neymiş efendim hazır değilmiş.üzümlü kekmi kardeşim bu pişmedi daha hazır değil.şöyle kodumu oturtan bi santraforumuz olmadı.yok orta saha kötüymüş savunma zaafı varmış.bizim hastalığımız ilerideki adamlarımızın top saklayıp savunma ve orta sahayı rahatlatamaması.ah tekke dicem ama gönlüm razı değil...

Nereden
    İtalya

Nesi yok abi , Giray bu gün ne yaptı da yok ?

Bugun degıl son 4 maclık performansı ve hataları,Iyıce ızlersen gorursun... Olumcul hatalar yapıyor
    KÜLTÜRÜ!

vatandas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

futbol olarak iyidik bu macta. Futbolcular isin ciddiyetini anladilar artik.
    Bicak kemige dayandi. Antalya böyle bir takim iste, 2 dk oynayip 5 dk yatiyorlar. Adamlar bir puan icin geldi. 90 dk macta belki sadece 70dk topla gecti.
    Geri kalani hep zaman gecirmeye yönelik hareketler. Sivas maci cok zor olacak insallah aliriz o maci. Yanliz hoca da artik su degisiklikleri son 10dk yapmasa iyi olacak

.....
    Ziyaretçi

Bugun degıl son 4 maclık performansı ve hataları,Iyıce ızlersen gorursun... Olumcul hatalar yapıyor
    İyice izledim.

Giray kendisini geliştirdi diye ağzımız çürüdü. Olacak o kadar hatalar.

Ölümcül hata yoktur aynı zamanda. Her hatayı telafi edebiliriz yeter ki biraz oyuncularımızı küçültmekten vazgeçelim.

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar bu umut şampiyonluk stresini kaldıramıyor aynı şekilde burak ve enginde ilerleyen maçlarda durum dahada kötüye gidebilir yaw kardeşim ben anlamıyorum:

bu takım ligin ilk yarısında yaklaşık 10milyon euroya yakın para kazandı ya kardeşim alın adam gibi yabancı bir forvet adam baskıyı hissetmez bişey anlamaz adama küfür etsen anlamaz yönetimi anlayamıyorum gidiyolar pişmemiş pişecek çürük çürük adamlar alıyorlar allah aşkına pawel mi maçı çevirecek adam mehmet çakırmı anlayacağınız yönetim devre arasında forvet almayarak müthiş yanlış yaptı.

he birde size içerdeki maçların galibiyet reçetesinide vereyim.
    ilk yarıda olduğu gibi avni akerde maça umut alanzinho jaja engin burak yattara altısıyla başlamamız gerekiyor başka çaremiz yok
    YA HERRO YA MERRO
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

vatandas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu birazda yanindaki adamin iyi oynamayisindan kaynaklaniyor. Egemenin yoklugunu fazlasiyla hissediyoruz

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nush ile uslanmayanın hakkı kötektir .

Bu kadar basit , umarım eleştirmenin ne olduğunu gelecekte daha iyi anlarız .

Kayıtsız şartsız padişahım çok yaşa diyenler sanıyor ki , bu kulübe en iyi biz destek oluyoruz .

...

Halen kaybedilmiş bir şey yok , 9 puan farkı bu sebeple önemliydi ve halen lideriz .

Önemli olan 7. hafta sonunda lider kalabilmek , bu periyodu öyle ya da böyle zirvede tamamlarsak kaybettiklerimizi telafi edeceğimiz periyoda gireceğiz .

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Azizle benim yöneticimi kıyaslayamazsın bu bir.

İkincisi lütfen Trabzonspor'un T sini büyük yazın!
    ikinci eleştirinde haklısın birinci si ise kıyaslamıyorum zaten arada kıyaslanmayacak kadar fark var.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mk.esen35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...şöyle kodumu oturtan bi santraforumuz olmadı....
    Nasıl Olmadı?

İbrahim Toraman'a Teofilo'yu soralım, sizce ne der?

Ben maçtan (Trabzonspor-Beşiktaş) sonra havaalanında gördüm Toraman'ın dudağını.

Nereden
    Ankara

Bizim futbolcuları alıp minik takımlardaki gibi gol vuruşu antremanlarına tabi tutacaksın.Kafa vurmayı bilmiyoruz.Kafaya çıkan gözünü kapatıyor,topa dokunmaya çalışıyor,girerse......

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Doğru düzgün bir forvetimiz olsa Ersun YANAL döneminden bu yana lig şampiyonluğunu kimseye kaptırmazdık...

Nereden
    Eskişehir

3-0 gibi bol gollü skorla biten bir maç futbolcuları rahatlatır.İnşallah o maç Sivas maçıdır...
    BÜLENT

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Katılıyorum +Liverpool maçı...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugün bile çok güzel yan toplar kullandık ama beceriksiz oyuncularımız harcadı bu kafa vuruşlarında amatör takımdan farkımız yok yazık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)