Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 157 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Basketbol Takýmý otobüsüne Bursa'da saldýrý!

.....
    Ziyaretçi

Ya bir oyuncumuzun kýlýna zarar gelseydi ? Ya da taraftarýmýzýn ?

Bunun hesabýný ödeyebileceklermiydi peki ?

Ödeyemeyeceklerdi!!!

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    41

Alýntý Hazar Kolcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bursayý Trabzon'da aðýrlamak bu saatten sonra büyük saðduyu ister.Ve ne yazýk ki saðduyulu olabilen var olamayan var.Bile bile ladese gerek yok.Bkz:Beþiktaþ maçý örneði..

Emniyet ve kulüpler karar alýp Bursa taraftarýnýn buraya gelmesini engellemeli.Yaþanabilecek kötü olaylarý engellemek adýna.Aksi halde þu saatten sonra yaþanabilecek herhangi bir kötü olayýn sorumlularýndan biride emniyettir.

kesinlikle katiliyorum. yasanacak olaylardan kulubumuzun zararli cikacagina da eminim, bursa taraftarin Trabzona gelmesine izin verilmemeli bence de

Ahmet Baþkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Þerefsizler .

Arkadaþlar Bursalý Trabzonsporlularý düþünerek yapalým yorumlarýmýzý .

Mustafa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

Oyunlara gelmeyelim arkadaþlar.
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barýþ Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

istanbul tofaþta oynadým uzun bir süre,altyapýsýnda.

bursaya gittiðimiz zamandan biliyorum,bursalýlar baskette tofaþ derler. akýllarýnca cengaverlik yapmýþlar.

inþaallah onlarý Trabzona almaz yetkililer.

Allah izin verirde ,zirvede bitirirsek ligi; bursadada kutlanacak þampiyonluk.bakalým kim daha rahat dolaþacak dik kaldýrýmda.HEYKEL'de?
    Entropi Ýyidir.

Nereden
    Ýstanbul

Beþikdüzünde tutarýz alrýz terminale
    Sonra maça giderlermi bilemiyorum gitmeye kalkarlarsa daha bunun vakfýkebiri akçabatý falan var
    bide dönüþü var zor iþleri zor

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Þiddet yasasý 29.haftadan sonra çýksýn.

Ömer Faruk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Þu baþlýkta küfürü serbest býrakýn arkadaþ.Bunlar insan mý.Göçmen sürüsü.Gelin ulan Trabzona ben Bursa maçýnda Trabzonda olmaya çalýþacam gelin bakalým..
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Emin Danýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    49

Bunlarýn ekmeðine siz siz olun yað sürmeyin,amaclarý bizleri tahrik etmek ve saha içinde yapamadýklarýný saha dýþýnda yapmaktýr,kim ne derse desin ben kendimi bu karakter yoksunlarý ile bir tutacak kadar aciz deðilim.

Buradan sesleniyorum oyuna gelmeyelim,tüm mesajlarý okudum,heyecanlý genç kardeþlerimiz var,kýralým dökelim,parçalayalým diyorlar.

Sevgili kardeþlerim lütfen siz siz olun bizleri çekmek istedikleri oyunun parçasý olmayýnýz.

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bunlar taktiksel hareketler, trabzonda ufacýk bir olaydan dolayý baþýmýza nelerin gelebileceðini tahmin edin. yem atýyorlar ama yemezler!.. sakýn ama sakýn tuzaða düþmeyelim, her þey bu kadar iyi giderken. maç yaklaþtýkça çok daha büyük tahrikler ve olaylar olacaktýr, efendiliðimizden taviz vermeyelim. yeri gelecek, onlarýn da cezasýný keseceðiz ama bu sene deðil!
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

kafilemize ve taraftarýmýza geçmiþ olsun biz yine Trabzondaki maçta misafirperverliðimizi gösterip en iyi cecabý sahada vermeliyiz

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Verilebilecek en iyi cevap edebi metinle olmalýdýr öyle bir pankart olsun ki bu eziklerin o utançtan dolayý yüzü kýzarsýn var mý fikri olan ?
    Kazimiþi gzas vorert

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Bursalýlar Trabzona gelince görüþürüz <<<<< bu söylem tehlikeli. Maçta ortam gerilirse Bursa nýn lehine olur. HÜKMEN KAZANMAYA ALIÞKINLAR. bi kendinibilmez sahaya atlar. SÝVAS MAÇINDAKÝ gibi. güme gitmeyelim.

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

Alýntý OYýlmaz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Verilebilecek en iyi cevap edebi metinle olmalýdýr öyle bir pankart olsun ki bu eziklerin o utançtan dolayý yüzü kýzarsýn var mý fikri olan ?
    Güzel bir düsünce.

Bir aralar söyle bir pankart vardi sanirim...

"Seftali kurdunu timsah yaptilar Trabzon kümeye diye bagirttilar, bir yildizimiz birde ruhumuz size yeter"

Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

Alýntý inadýna_Trabzon Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bursalýlar Trabzona gelince görüþürüz <<<<< bu söylem tehlikeli. Maçta ortam gerilirse Bursa nýn lehine olur. HÜKMEN KAZANMAYA ALIÞKINLAR. bi kendinibilmez sahaya atlar. SÝVAS MAÇINDAKÝ gibi. güme gitmeyelim.

Ne diye sahaya atlayalim ki, benim bildigim rakip taraftarlar Maraton'nun sag tarafinda yukarida bir yerde. Hem mac oynanirken isimiz olmaz onlarla mactan sonra görüsürüz. Bakalim nasil cikacaklar Stat'dan?
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Onur Þeref - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

En güzel pankart; "Topunuzun Allah belasýný versin."
    uff msglsn glba .s.s.s

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

HABERE EK (22:00:02) : Tofaþ-Trabzonspor karþýlaþmasý sýrasýnda salonda bulunan Bursaspor'un en etkin taraftar grubu tarafýndan Trabzonspor'a karþý sürekli olarak toplu küfürlü tezarrühat yapýldýðý da yeni gelen bilgiler arasýnda.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

EmreYavuz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Þerefsizler...!!!
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Son "Güneþ" de çekildiðinde oluþacak karanlýðý anladýklarýnda... Ne kadar geç olduðunun farkýna varacaklar...!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

edebi pankartta ömer hayyamý kullanalým dicem,kimse asmaz onun þiirlerini
    Entropi Ýyidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Ilelioglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne diye sahaya atlayalim ki, benim bildigim rakip taraftarlar Maraton'nun sag tarafinda yukarida bir yerde. Hem mac oynanirken isimiz olmaz onlarla mactan sonra görüsürüz. Bakalim nasil cikacaklar Stat'dan?

yahu stat çýkýþýnda ve stat giriþinde yapýlcak her olaydan kulüp sorumlu olur.tuzaklara gelmeyelim.bursa taraftarýnýn geleceðinide sanmýyorum.isteselerde yetkili krumlar öyle bi sýðýrlýk yapmazlar.

ama madem çok istiyosunuz,stattan uzakta yapacaksýnýz.stat çevresinde ollllmazzzz. kulüp ceza alýr.
    Entropi Ýyidir.

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ah ahh bursada TS atký ve fesi giyiyorum diye biri laf atacakki bana bu olaylarýn hesabýný soracam ona...Durduk yere olayy çýkartýlmýyor..

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Taraftara bir saldýrý olmadý. Maçtaydým. Ayrýca Trabzon'A ve taraftarýna sürekli söven grup ise küçük kendini bilmez çocuklardan oluþuyor. Bunlarý hiç ciddiye almaya gerek yok. Hukuki olarak peþine düþülmesi gerekir. Herþeye hay huyt la cevap vermeye gerek yok.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

Alýntý Barýþ Burak KANBUR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yahu stat çýkýþýnda ve stat giriþinde yapýlcak her olaydan kulüp sorumlu olur.tuzaklara gelmeyelim.bursa taraftarýnýn geleceðinide sanmýyorum.isteselerde yetkili krumlar öyle bi sýðýrlýk yapmazlar.

ama madem çok istiyosunuz,stattan uzakta yapacaksýnýz.stat çevresinde ollllmazzzz. kulüp ceza alýr.

Evet bunlara özellikle dikkat edilmeli, bende ortami gerdim deminden beri.

Aslinda ben böyle hatalara düsmem ama bu Bursalilar acayip sinir ediyorlar beni.

Herkes sakin olsun madem. Haziran'a kafar sabredin ondan sonra Heykel mi nedir insallah mutlu sona ulasip orda ekstra bir kutlama yapariz. Bursa Taraftarinida davet ederiz sonra haberimiz yoktu gibi laflar dolasmaz ortalikta.

mda61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Samet Türkmen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taraftara bir saldýrý olmadý. Maçtaydým. Ayrýca Trabzon'A ve taraftarýna sürekli söven grup ise küçük kendini bilmez çocuklardan oluþuyor. Bunlarý hiç ciddiye almaya gerek yok. Hukuki olarak peþine düþülmesi gerekir. Herþeye hay huyt la cevap vermeye gerek yok.
    Katýlýyorum.
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla acýklanabilecek milliyetçi bir davranýs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazým Koyuncu

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

Bu arada artik Fener macina yogunlassak iyi olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)