Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 194 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 194 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel Trabzon?a gelemez

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon'da Fatih Akyel tepkisi !..

Fatih Akyel'in Trabzonspor'a transferinin imza asamasina gelmesi bazi Trabzonsporlu taraftarlarin büyük tepkisini çekti !.. "kalearkasi.net" ve "bordomavi.net" sitelerinin forumlarinda açilan topiclerde Akyel ve yönetime tepki var !..

25Aralik2005, 22:02

Fatih Akyel'in Trabzonspor taraftarina geçmis dönemde küfürler edip el hareketleri çektigini dile getiren taraftarlar, milli oyuncunun transferine karsi çiktilar !..

Yönetime tepkilerini göstermek için telefon ve mail yoluyla kampanya baslatan bordo mavili taraftarlar, sitelerinde "Medyaya yansiyan Fatih Akyel?in transfer haberleri biz Trabzonspor taraftarlarini derinden üzmüstür. Trabzonspor taraftarina küfreden, hakaret eden bir futbolcunun ugrunda insanlarin öldügü bordo mavi formayi giymesine grubumuz ve tüm Trabzonspor taraftarlari izin vermeyecektir! Yönetimimizi yaptigi bu büyük yanlistan bir an önce vazgeçmeye davet ediyoruz." metnini Trabzonspor kulübüne göndermeye basladilar..

Bu tepkinin taraftarlar arasinda ne kadar yandas bulacagi ve bu dogrultuda yönetime yansiyacak tepkinin transferi etkileyip etkilemeyecegini ise önümüzdeki günler gösterecek..

ajansspor.com
    bu haberi buraya yazan arkadasa çok çok çok tesekkürler. istegimiz duyurulmustur. artik kuskuya gerek yok. yeni baskan da bunu yapmaz zaten.

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hele bir de ögrendim ki karagümrük çocuguymus.bas git fatih katil etme bizi.

Tek fatih taniriz FATIH SULTAN TEKKE

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yunanlarla oynasin [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adam o formayi giyersecok üzülürüm...!!!!

in$. yönetim bu hatasindan vazgecer...

[img]smileys/smiley7.gif[/img]...TRABZONSPOR ve TRABZON halkina en büyük kötülügü düsünenler bile bunu akil edemezdi...[img]smileys/smiley7.gif[/img]helal olsun sevgili yönetim helal olsun size[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ynetim daha ilk haftadan yan çizmeye basladi... yildiz demisti fatih akyel geliyor... adam çirkefin teki ne isi var bizde futbol mu kaldi onda? yönetim bu konuda umarim ciddi diildir...

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bizim yöneticiler bmnyi takip ediyorlardir. görürler fatih akyel istemedigimizi. YILDIZ istedimizi´de görseler o ooo

bu adamin zaten futbol hayati bitmis..farzedelim ki çok iyi bi futbolcu..valla ronaldinho bile olsa bize küfür eden adami kapimizdan içeri sokmayiz..yönetimde böyle düsünüyordur sanirim..bikaç gün içinde görürüz..

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben yavas yavas korkmaya basladim.rahattim haberler yalan diye ama yalan haberi de her yerde duyamazsinya[img]smileys/smiley5.gif[/img] galiba yönetim bizim gibi düsünmüyor[img]smileys/smiley19.gif[/img]

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Benim Fatih Akyel olayina bakis acim biraz farkli, yaptiklari ve soyledikleri tabii ki kabul edilemez ama kan davalilari bile barisiyorken bu olay da tatliya baglanabilir. Affetmek buyuklere mahsustur, gerekirse affedilir de.

Ama asil nokta Trabzonsporumda yonetim degismesine ragmen zihniyetin degismediginin bir gostergesi bu Fatih transferi. Bu transfer icin Halilhodzicin onayi alinmis mi? Bu adam kimi kesecek de ilk 11 de oynayacak ? Yedek olarak alinacaksa alt yapida oynamak icin bekleyen o kadar genc futbolcun var. Su ana kadar istanbul eziklerinde dikis tutturamamis veya ilk once onlari tercih edip desonra bize gelmek icin can atanhangi futbolcudan fayda gorduk ?

Dilerim kibundan sonraki ilk secimde kisilerin veya projelerin degil ZIHNIYETin secimi yapilir. Bizim bu tip oyunculara ihtiyacimiz olmadi, olmayacak da.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sat emrahi al fatih akyeli....olacak is degil..eger bu yönetim fatih akyeli alirsa basindan çok büyük hatayla baslamis olur..

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

inanmak istemiyorum ama tersi yonde aciklamalar var,maalesef trabzonsporun sorunlari da turkiyeninkiler gibi hep suni,kendin yarat kendin coz

Cüneyt Canlıca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

futbolcu eskileriyle bu is yürümez baskanin söz verdigi yildiz acaba fatih akyel mi?? ikinci yildizda alpay olur büyük ihtimal.. yazik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim huyumuz zaten..elalemin kirintilari topla getir Trabzon a..lanet olsun ya..

gerekirse trabzon camiasindan özür dileyecekmis..bakalim nasil affettirecek kendini..

gelsin gelsin de görsün..avni aker de aslan olup, kadikörde kedi olan TRABZONSPOR TARAFTARINI..sayin fatih bey[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

bizim bir tane FATIH imiz var..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

?Özür de Dilerim? Dedi
    Üç sezon önce Fenerbahçe formasini giyerken, protokol tribününe tepki gösteren Fatih Akyel, o olayi unutmak istedigini söyledi. Fatih, "O gün maçin stresinden bir takim yanlis ifadeler kullandim. Küçük bir olaydi. Bunlar yasanabiliyor. Hata yaptigimi biliyorum. Eger Trabzonspor?a gelirsem, Bordo Mavi forma için savasacagim. Büyük düsünmemiz gerekiyor. Gerekirse tüm Trabzonspor camiasindan özür dilerim. Yazik ki futbolda böyle seyler olabiliyor" dedi.

[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

..gerekirse diyor hala ya...gerekmesi mi kaldi bunun kardesim..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

aksam trt nin tüm kanallari prensip anlasmasina varildigini iletdiler,bu sene yasamadiklariimizin hepssini yasadik Allahim bu sene çabuk bitese,olabilecek her türlü süprize acigim ben,

bu adam gelir ilk yil iyi oynar sonra ver elini istanbul aynen sergenin yaptigi gibi,bunlardan bize fayda cikmaz ,bu tip topçular trabzon sporu ancak vitrinm olarak kullanir,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Söz bitti, tepki zamani....

Buradan devam http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=4882& amp;PN=1&TPN=4

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)