Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Baskan ve Yeni Hoca ile umut doluyuz

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son geçen senelerde üstüste 2 Türkiye kupasi kazanan
    ve lig 2. olma basarisi gösteren takimimizdan bu sezon artik sampiyonluk bekliyorduk. Ama gel görki kulüp yöneticilerimiz
    efsane takimin temeltaslarini yerinden oynatip yerine vaktinde uygun taslar oturtamayinca 2005-2006 döneminin ilk devresine çok kötü basladik. Tabiki böyle olacagini çoluk çocuklar bile tahmin ederek tedirginlik yasayarak endise ediyordu. Nitekim korktugumuz basimiza geldi ve endiselerimizde yanilmadik. Bu basarisizligin nedeni iyi bir kadro kurulammaasi birde sans faktörünün lehimize olmamasi birde Türkiye de futbolu yönetenlerin adaletsizligi bu yetmezmisken kulüp baskanimiz Sn Atay Aktug'un adeta kulüpte üvey evlat gibi yalniz kalmasi bize kabus dolu bir ilk devre yasatti. Gidisat ve hal böyle olunca kulüp yönetiminin degismesi gerektigini hepimiz istememize ragmen geç bile kalindi. Ancak yinede istedigimiz gerçeklesti. Geç kalinsa bile zararin neresinden dönülse kardir. Ilk devre kapanirken bizi teselli eden
    olumlu gelismeler, Halilhodzic'in Trabzonspor'a kazandirilmasi..
    Kulüp baskanligina Nuri Albayrak'in seçilmesi yaninda bunca çektigimiz eziyetlere ragmen bizleri hayli sevindiren Istanbul
    takimlari Fnerbahçe'ye Kadiköy'ü dar etmemiz ve yine Besiktas'i kendi sahasinda vurmamiz. Evet çok eziyet çektik. Sonunda kötü gidisata bir dur diyerek noktayi koyduk. Ve devre arasina yeni umudlarla girdik. Simdi 2. devrede Süper bir Trabzonspor bekliyoruz. Geçen sene Türkiye'nin en iyi futbol oynayan takimi biz degilmiydik. 2. devrede yine iyi olacagimizi umud ediyorum. Çünkü son gelismeler beni umudlandirdi. Gelismelerden açikçasi çok memnunum ve oldukça rahatladim.
    Simdi yeni baskanimizdan icraatlar bekliyoruz. Çünkü devre arasi yeni transferler firsati.. Bizede acil olarak transferler lazim.
    Bana göre acil olarak en az 2 futbolcu hatta 3 futbolcu ihtiyacimiz var. Mevcut kalecimiz kaleci degil. Ilk önce iyi bir kaleci sonrada defansi toparlayacak bir defans oyuncusu ve alinabilirse birde orta saha oyuncu alinsin istiyorum. Eller gitti
    yerine oyuncu alinsin. Tomas isimize yaramadi bununda bir çaresine bakilsin. Aslinda o kadarda zor degil. Tomas degistirilsin. Eller'in yerine bir oyuncu alinsin. Geriye bir kaleci kaliyor. Artik parali yeni baskanimiz heralde bir kaleci almakta zorlanmaz düsünüyorum.
    Özellikle kaleci büyük sorun ilk önce kale problemi halledilmeli.
    Tüm taraftarlarimiz bu konuyu iyi takip edip bu istegimizi kulüp yönetimine iyi yansitmaliyiz.
    Simdi heyecanla güvenle 2. devrenin bir an önce baslamasini
    bekliyoruz. Kesinlikle 2. devre ilk devre gibi olmayacak çok daha iyi olacagiz. Yeni sezona sampiyonluk parolasi ile baslamamiz için takima uyum saglamasi açisindan gerekli takviyelerin yapilma zamani bu devre arasidir. Eger su bir kaç futbolcu eksiginin bu devre arasi giderilmemesi durumunda sn yeni yönetimimiz bilsinlerki; arkalarinda degil yakasindayiz
    yakalarindan asiliriz. Yeterki icraat yapsinlar bizleri mutlu etsinler. Biz karda yagmurda yanlarindayiz. Trabzonspor taraftari takimini renklerini çok seviyor. Özellikle rengi ugrunda sehitlerimizi unutmasinlar. Basarisizligi Trabzonspor'a Bordomavili formaya yakistiramiyoruz. Hazmedemiyoruz.
    Yeni BASKAN, yeni HOCA.. Yeni bir beyaz sayfa açildi.
    Umudluyuz. umud ediyoruz.

Allah(cc)utandirmasin.. Allah(cc) yardimcimiz olsun.

Edited by: Mehmet

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mutluyuz umutluyuz

Nereden
    Ankara

vahid hoca geleli kaç ay oldu yaw bende diyorum yeni hoca mi geldi.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

umarim eski yöneimin yaptigi transfer hatalarini yapmazlar

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yüzümüzü güldürecek futbolcu da lazim.

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar bu kadar iyi vaat vern insan koyu bir trabzon spor taraftari olmalidir

Soruyorum bu adam bunlari yapabilecek güçteydide daha önce nerdeydi veya bu adm liman ihalesini elimizden niye aldi.

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

umutluyuz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

abi su yeni stad cimbomun stadindan daha önce yapilsa süper olur dimi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kesin yaparlar onlardan önce.5 sene sonra baslayalim onlarinkinden önce biter[img]smileys/smiley4.gif[/img]
    Edited by: ölümüne_ts

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    ************************************************** *******Edited by: Badaloglu

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cemilsezgin Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar bu kadar iyi vaat vern insan koyu bir trabzon spor taraftari olmalidir

Soruyorum bu adam bunlari yapabilecek güçteydide daha önce nerdeydi veya bu adm liman ihalesini elimizden niye aldi.

Bu konulara bence girmesek daha iyi olur,Liman konusu tartisildi hatta Gerçek Efsane kardesimiz belgeleriyle ortaya koydu.Bunu tekrar tartismak bence saglikli degil.Ayirca Tüm Trabzonspor taraftarlari eger yönetimde degilken Takima katki yapacak Transferler yapabilseydi Yüzlerce binlerce is adami var hepsinin Trabzonspora oyuncumu almasi gerekiyor.Tabiki bir insan seçime girerkeen projesi ile girecek ve o projelerle seçimde basarili olmaya çalisacak.DAHA önceleride diyordukki neden Kimse projesi ile ortaya çikip aday olmuyor.Adam Projeleri ile ortaya çikiyor Bu sefer de diyoruzki madem Trabzonsporludyun simdiye kadar nerdeydin.bence bu çeliski.

Evet bende Mehmet kardesime katiliyorum.BÜYÜK HEDEFLER PESINDE KOSAN bir takim olacagimiza inaniyorum.Bu sene hedeflerden koptuk su an önümüzde ulasabilecegimiz hedefler neler.

1-Türkiye kupasini kazanmak UEFA ya gitmek

2-Ligi 3.sirda bitirebilmek Uefa kupadan olmaz ise burdan olsun

3-14 maç üst üste kazanmak Lig rekorunu kirmak,

4-2.devre Bütün derby maçlari kazanmak,Kazanmamak için bir neden yok hepsi Trabzonda

5-11-0 BIR maçi kazanip BJK nin 10-0 lik rekorunu kirmak

NETICEDE hedef bitmez,ama bence en önemli hedef Stadi bir an önce yapmak,100.000 üye kampanyasini desteklemek,Gelecek yilin takimini simdiden olusturup Gelecek yil SAMPIYON olmak,yada en ezindan Sampiyonalr liginde oynayabilmek.

ARTIK BAYRAKLARIMIZ PASLANMAYA BASLADI,INSALLAH bayraklarimizi yerinden çikarttirack bir takim 2.yarida izlemey baslariz.

Nereden
    İstanbul

Insallah...

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ARTIK GECMISI BIRAKALIM,YENI DÖNEM BASLIYOR'

Sayin TS taraftarlari,bazi taraftarlarimiz hemen elestiriye basladi."Bu kadar parasi vardi da daha önce nerelerdeydi,neden yönetime girmedi gibi." konusmalar var.Birakalim artik bu sekilde elestiri yapmayi.ARTIK BIRLIK-BERABERLIK ZAMANI. Gecmisi,olanlari birakalim diyorum.Bakin! Unutalim demiyorum.Simdi ise herkesin GECMISTEN DERS ALMA ZAMANIdir. Yeni projeleri bekleyip görelip,degerlendirelim. Iyi mi,kötü mü? Ondan sonra elestirelim.Simdi ise yapici olalim,yikici degil.CAFER52 arkadasin siralamis oldugu maddelere tamamiyla katiliyorum.

bence mesajimin silinmemesi gerekirdi admin yani o mesaj çok ince bi espri ile g.s dokunuyodu neden silindi anlamadim bu forumda azize(aziz yildirim)nin dansöz gibi oynadigi bi avatarvardi silinmedi anlamadim o mesaji silmek için gs sempati duymaniz lazim kaldi ki yani sempatiyle de alakasi yok ben o resmig.s li arkadaslarima gönderiyorum hepsi kahkahayla gülüyo lüzümsuz bisekilde de yazolmadi arkadaslar stadi bizg.s dan önde yapariz diolardi bende ona istinaden koydum merak ediyorum hangi forum kuralina göre siliniyo bu resim bence çok komik içinde küfür yok hiç bi sahsi asagiyalici hareket yok

''sadece 10 yilda yaptirdigi 154 stad maketiyle oyuncak sektörüne yaptigi katkilarindan dolayi g.s spor klübüne tesekkürü borç biliriz die bi yazi ''yazan bi resim ben bunda silinecek bise görmüyorum tabisiz nasil degerlendiriyosunuz forum kurallarinida okudum silinebilir benim mesajim ama burada bir çok arkadasiminda post lari silinebilir bu durumda

tesekkür ederim

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

SPOR ZAMANINDA Ahmet Agaoglunu dinleseydin su an buyuk ihtimal bu soruyu sormazdin bence. Parasal konuda çok yardimi olmus fakat medyaya yansimasini istememis, eger medyaya yansitsaydi durumu bu sefer kendini reklam edio olacakti.

Asagi tukursen sakal, yukari tukursen biyik

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

transfer konusunda acele edilmemeli devre arasinda kimse iyi futbolcusunu birakmaz

Mehmet Demirkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

umutluyuzzzz insallah yavas yavas toparlancaz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Bu konulara bence girmesek daha iyi olur,Liman konusu tartisildi hatta Gerçek Efsane kardesimiz belgeleriyle ortaya koydu.Bunu tekrar tartismak bence saglikli degil.Ayirca Tüm Trabzonspor taraftarlari eger yönetimde degilken Takima katki yapacak Transferler yapabilseydi Yüzlerce binlerce is adami var hepsinin Trabzonspora oyuncumu almasi gerekiyor.Tabiki bir insan seçime girerkeen projesi ile girecek ve o projelerle seçimde basarili olmaya çalisacak.DAHA önceleride diyordukki neden Kimse projesi ile ortaya çikip aday olmuyor.Adam Projeleri ile ortaya çikiyor Bu sefer de diyoruzki madem Trabzonsporludyun simdiye kadar nerdeydin.bence bu çeliski.

Evet bende Mehmet kardesime katiliyorum.BÜYÜK HEDEFLER PESINDE KOSAN bir takim olacagimiza inaniyorum.Bu sene hedeflerden koptuk su an önümüzde ulasabilecegimiz hedefler neler.

1-Türkiye kupasini kazanmak UEFA ya gitmek

2-Ligi 3.sirda bitirebilmek Uefa kupadan olmaz ise burdan olsun

3-14 maç üst üste kazanmak Lig rekorunu kirmak,

4-2.devre Bütün derby maçlari kazanmak,Kazanmamak için bir neden yok hepsi Trabzonda

5-11-0 BIR maçi kazanip BJK nin 10-0 lik rekorunu kirmak

NETICEDE hedef bitmez,ama bence en önemli hedef Stadi bir an önce yapmak,100.000 üye kampanyasini desteklemek,Gelecek yilin takimini simdiden olusturup Gelecek yil SAMPIYON olmak,yada en ezindan Sampiyonalr liginde oynayabilmek.

ARTIK BAYRAKLARIMIZ PASLANMAYA BASLADI,INSALLAH bayraklarimizi yerinden çikarttirack bir takim 2.yarida izlemey baslariz.

söylediğin gibi kardeş ne hedef biter ne de ümit biter!...

trabzonspor 8,sırada olabilir ancak 3,sıradaki takımla arasında puan farkı az hele ki aradaki takımlara baktığımızda o takımların istikrari yok gerçi bizim de yok ama biz alacaımız adamlarla istikrar yakalarsak 3.sırada bitirebiliriz... bunun için çok ama çok ümidim var.

Insallah bu is oalcak..yeder ki yönetim dedini yapsin..

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

inºallah sözlerini tutarlar baºka ne diyeyim

Fatih Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence 2. bile olabiliriz daha gs de oyuncularin geri geleceklerinin garantisi yok yeterki biz üzerimize düseni yapalim

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yil UEFA ya gidelim yeter.Devre arasinda yaopilcak takviyeler ve sezon sonu transferleriyle bu takimi kimse tutamayacak ALLAHIN izniyle.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

2. devre söylediklerini yapip 6-7 oyuncu yollayip yerine yenilerini alirlarsa yenide bir takim olacak

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)