Sayfa 288 Toplam 290 Sayfadan BirinciBirinci ... 188 238 278 286 287 288 289 290 SonuncuSonuncu
Toplam 7227 adet sonuctan sayfa basi 7,176 ile 7,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 19.Hafta | Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır vivanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

kabak gibi yenildik işte hakem filan hikaye..bırakalım bu işleri

torul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiden hakemler uyduruj penaltı calardı veya ofsayt kalmazdı şimdi öyle değil şimdi ince ince doğrama var, herkes ama herkes emre sarıyı görmeliydi,hakem ama avantajı oynattı falan diyor ben işin oarsında değilim 20. dakika ya kadar basKı yapan colman sarıdan sonra mecburen durdu acaba EMRE O POZİSYONDA SARIYI GÖRSE AYNI BASKIYA DEVAM EDEBİLİRMİYDİ, BUNLARI YENMEYELİM BU GÖZLE BAKALIM BUNLAR AYRINTI AMA COOOK ÖBENLİ ÇOK
    bu yazıya dikkat herşeyin açıklaması burada ince kıyım var kimse yok öyleydi böyleydi demesin şenol hoca hakem iyiydi diyebilir o da onun altın kalpliliği ilk 20 dakika fenerli oyuncular vura vura oynadı top yapamadık hakem müsade etti colmana sarıyı çakdı presini durdurdu fener 2 gol atana kadar hiç müdahale etmedi sonradan yaptıkları günah çıkarma bunları trabzonspor taraftarının yememesi lazım
    Konu torul tarafından (01.02.2011 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dev maçla ilgili şok iddia !..

Kanaltürk televizyonunda yayınlanan Telegol programının yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar, Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması ile ilgili ortaya attığı iddialar gündeme bomba gibi düştü..

Gezer de biliyordu
    Yorumculardan eski FİFA Kokartlı hakem Ahmet Çakar, Fenerbahçe- Trabzonspor maçının hakeminin pazartesi günü saat 16.00 itibariyle aniden değiştiğini iddia etti. Çakar, “Bu maçta düdük çalacak hakem Bünyamin Gezer değildi. Bunu kendisi de çok iyi biliyordu. Karşılaşmanın esas hakemi Bülent Yıldırım’dı. Ne olduysa hakem birden değişti ve maça Gezer atandı. Bülent’i de Bursaspor- Galatasaray karşılaşmasına verdiler” dedi.

Skandal yönetim
    Bünyamin Gezer’in performansını değerlendiren Çakar şöyle konuştu: “Skandal bir maç yönetti. Bünyamin Gezer hafta içerisinde çok ilginç şeyler yaşamış olmalı. Karşılaşmaya bir türlü hakim olamadı. Verdiği birçok kararda bana göre büyük hatalar yaptı”.

Helal olsun AZİZ YILDIRIM’a
    Telegol’ün diğer hakem kökenli yorumcusu Erman Toroğlu ise derbiye ilginç bir yönden baktı. Toroğlu, Fenerbahçe başkanının stratejisinin çok iyi işlediğini belirterek “Helal olsun Aziz Yıldırım’a. Uyguladığı plan tamamen tuttu. Aykut Kocaman’ı tam zamanında konuşturdu. Trabzonspor bu savaşın stresini kaldıramadı. Maçım hakemi Bünyamin Gezer ise eski tip bir hakem gibi karşılaşmayı yönetti. Hatalı kararlar verdi” şeklimde ifadeler kullandı.

Kaynak: Bugün Gazetesi

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı vivanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kabak gibi yenildik işte hakem filan hikaye..bırakalım bu işleri
    Kardeş yenildik de ders çıkarılması açısından pozisyonların iyi irdelenmesi gerekir. Bu anlamda ille de 7 arkadaşa teşekkür ediyorum.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dev maçla ilgili şok iddia !..

Kanaltürk televizyonunda yayınlanan Telegol programının yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar, Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması ile ilgili ortaya attığı iddialar gündeme bomba gibi düştü..

Gezer de biliyordu
    Yorumculardan eski FİFA Kokartlı hakem Ahmet Çakar, Fenerbahçe- Trabzonspor maçının hakeminin pazartesi günü saat 16.00 itibariyle aniden değiştiğini iddia etti. Çakar, “Bu maçta düdük çalacak hakem Bünyamin Gezer değildi. Bunu kendisi de çok iyi biliyordu. Karşılaşmanın esas hakemi Bülent Yıldırım’dı. Ne olduysa hakem birden değişti ve maça Gezer atandı. Bülent’i de Bursaspor- Galatasaray karşılaşmasına verdiler” dedi.

Skandal yönetim
    Bünyamin Gezer’in performansını değerlendiren Çakar şöyle konuştu: “Skandal bir maç yönetti. Bünyamin Gezer hafta içerisinde çok ilginç şeyler yaşamış olmalı. Karşılaşmaya bir türlü hakim olamadı. Verdiği birçok kararda bana göre büyük hatalar yaptı”.

Helal olsun AZİZ YILDIRIM’a
    Telegol’ün diğer hakem kökenli yorumcusu Erman Toroğlu ise derbiye ilginç bir yönden baktı. Toroğlu, Fenerbahçe başkanının stratejisinin çok iyi işlediğini belirterek “Helal olsun Aziz Yıldırım’a. Uyguladığı plan tamamen tuttu. Aykut Kocaman’ı tam zamanında konuşturdu. Trabzonspor bu savaşın stresini kaldıramadı. Maçım hakemi Bünyamin Gezer ise eski tip bir hakem gibi karşılaşmayı yönetti. Hatalı kararlar verdi” şeklimde ifadeler kullandı.

Kaynak: Bugün Gazetesi
    Buda bir Aziz oyunu. Fener macindan sonra Trabzonsporu gerecek bi konu kalmayinca böyle yöntemler uygulanmaya baslandi. OYUNA GELMEYELIM!
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

ille de 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk UYSAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş yenildik de ders çıkarılması açısından pozisyonların iyi irdelenmesi gerekir. Bu anlamda ille de 7 arkadaşa teşekkür ediyorum.
    Benim de amacım bu, pozisyonları doğru okumak. Yenilgiye mazaret aramıyorum. İlk yarı sadece 10 gol yiyen takım iki haftada 3 gol yedi. Bunu anlamaya, anladıklarımı paylaşmaya çalışıyorum. Ben teşekkür ederim.

EmreYavuz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Son "Güneş" de çekildiğinde oluşacak karanlığı anladıklarında... Ne kadar geç olduğunun farkına varacaklar...!!

Nereden
    Ankara

Duran toplarda ALAN SAVUNMASI yapılsa bu tip şeyler olmaz.Adam adamınamı baksın topa mı baksın. Birde diğerlerine çarpmamak için mücadele verecek. Alan savunması olsa tehlikeli bölgeleri iyi adamlarımız savunur.

Adamlar çalışılmış bi gol atmış. 2. golleri şans.

liberal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Burdur

Bir maçı fb kadar isteyen her takım karşısında bizim kadar konsatre olamamış bulduğu her takımı yener.Çorluspor istesin,barca bizim gibi savruk olsun (ki gerçi Messi kötü oynasada ciddiyetsiz olamadığı için Messi,Yattara ise iyi oynasada topsuz alana asla koşu yapmadığı için 30 yaşında ve hala bizde), Çorlu da Barcayı yener.Bu kadar abartacak birşey yok.Ahmet Çakar bizim üzerimizden borozan öttürüyor.
    Bu arada hekem bencede kötüydü.Bir kere vücut dili bukadar kötü olan herhangi bir adam herhangi bir işi iyi yapamaz zaten.Serdar Tatlıdan kurtardık bu geldi.
    Bencede ikili mücadelelerde güzel yağladı fenerbahçeyi ama o da bu maçı fenerin alması için kendisine ihtiyaç olmadığını 10. dakikada anlamıştır.

Nereden
    İzmir

champion olacağımıza inanın şenol hocam bu işi bitirecek rahat olun...hep destek tam destek... ölümüne TRABZON

Nereden
    İstanbul

Haşmet Babaoğlu: '' Hakem Jaja'ya yapılan faulleri görmezden geldi ''

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı ille de 7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın bu resim poziyonun başı. Korner kullanılmak üzere ve Yobo o köşeye bakmıyor bile. Sadece Giray'ı kolluyor. Lugano tam Yobo'nun önünden koşuya başlıyor. Yobo engelliyor.

Burak biraz daha dikkatli olsa yenilmezdi bu gol neyse artık sağlık olsun fenerbahçe maçı geçti gitdi sırada antalya maçı var

agasaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçın muhabbeti ne kadar daha sürecek? Antalya maçına odaklansak iyi olacak.
    Trabzon aşkımız çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneşte kurusun; deniz misali buharlaşıp yağmur misali akar Ağasar vadisinden tekrar aşağı, olur kocaman kara bir deniz...

mda61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alihan Ertürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haşmet Babaoğlu: '' Hakem Jaja'ya yapılan faulleri görmezden geldi ''
    Jaja her maç 61 tane faul yapılıyor zaten. Adam nasıl hala ayakta durabiliyor ben hayret ediyorum.
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla acıklanabilecek milliyetçi bir davranıs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazım Koyuncu

mustebaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

selçuk öldürdü jaja yı kazma selcuk şahin ona bu görevi vermişler..
    Konu mustebaTS tarafından (01.02.2011 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu maçı hakem kararları ile kaybettiğimize inanmak bizi gelecek adına karanlığa götürür.Sahada puan için hiçbir şey yapmadık.Hak ederek yenildik.
    Jaja konusuna gelince, malesef jaja her ama her pozisyonda yerde.Hakemler jaja'ya artık inanmıyor.Kardeşim her pozisyonda da faul yapmıyorlarya sana.Ben jaja'nin sahada kendisi için şov yaptığına inanıyorum ve bu takımda ilk 11'de olmaması gerektiğine inanıyorum.
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu başlığı kapatın artık. Antalya maçının havasına girelim.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Emirhan Uludüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu başlığı kapatın artık. Antalya maçının havasına girelim.

Destekliyorum.

İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

.....
    Ziyaretçi

Turkiye Super Ligine doğru yolu var

Nereden
    Samsun

Katılıyorum.Gördükçe o geceyi hatırlıyorum kafam bozuluyor...
    İlgili yere taşınsa, hatta kilitlense en iyisi..
    Antalya maçına odaklanmalıyız..

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı muk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum.Gördükçe o geceyi hatırlıyorum kafam bozuluyor...
    İlgili yere taşınsa, hatta kilitlense en iyisi..
    Antalya maçına odaklanmalıyız..
    Ne kilitlemesi yahu..
    Sene sonu gelince az eğlenmeyeceğiz bu başlıkta

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Hasan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kilitlemesi yahu..
    Sene sonu gelince az eğlenmeyeceğiz bu başlıkta
    Insallah ama daha temkinli olmakta fayda var.

İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu macla ilgili birkac kelam da ben yapmak istiyorum.

Oradaydim,maci fb tribünlerinden izledim.

Cok aci bir geceydi benim icin,bu kadarini beklemiyordum.

Yenilmek önemli degil,her zaman yenmeyi beklemiyorduk zaten.

Takimin acizligi,caresizligi hatta isteksizligiydi cok daha aci olan.

Maci futbolcularin cilizligi ve senol günesin oyuna hakim olamamasi nedeniyle kaybettik.

Mac sabaha kadar oynansa gol atamazdik,takimda istek, azim ve inanc yoktu cünkü.

Bir takim mac kaybedebilir,gol kacirabilir,penalti kacirabilir bunlar futbolun dogasinda olan seylerdir.

Ama bir takimin bircokj oyuncusu rakip kovalamiyorsa rakibin arkasindan bakiyorsa büyük bir sorun var demektir.

Burak ve colman bu oyuncularin basinda geliyordu,jaja son dakikalar oynanirken bile kendine oynuyordu.

Bu mac bence takimin sampiyon olamayacaginin resmiydi aci ama gercek.

Hadi futbolculari anladimda senol hocaya ne demeli adeta aykut hocaya mat oldu.

Senol hocam kariyerinde ne zaman 15.dakikada oyuncu degisikligi yapacak acaba sanirim hic.

Fb macinda da oyuna yabanci kaldi,rakibin pesinden kosmayan oyunculari 60 dakika sahada tuttu,adeta intihar etti.

Halbuki macin baslarinda bir degisiklik yapmaliydi,oyunu daha iyi okuyabilmeliydi.

Pawel brozek gibi bjk macinda kötü olmayan bir adami kadroya dahi almadi,bunu nasil aciklayabilir acaba?

Ya fb tribünlerinden yedigimiz küfrü o futbolcularimiz nasil kendilerine ve bize yedirebildiler ,kabul etmek mümkün degildi.

Trabzonsporluyum ona asigim ama o aksam takimin ortaya koyamadigi mücadele bir daha bu takim icin ülke degistirmeme sözümü etmeme neden oldu.

O macta rakibe teslim olan,hicbirsey oynamayan futbolcularimiza yaziklar olsun diyorum,baska da birsey demiyorum.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

REMEDY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cafer usta haklısın sonuna kadar almanyadan maç için gelmişsin,kolay iş değil..takımımız malesef o gün bize yakışan topu oynayamadı,ama destekten başka çaremiz yok düzelticez durumu inşallah,sözünü bozcan ve şampiyonluk maçına gelicen inşallah
    61>34+16

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Niye Cafer..fenerden 100 pas fazla yapmışız..

Şaka bir yana,fb takımı maçı almak için kendini parçalamış..tekrar izlediğimde gördüğüm buydu..doping yapmış olabilirler bence..

Böyle sonuçlar olabilir yani..takım şu an bir düşüş içinde..mental bir düşüş var takımda..90 dakikanın her dakikasına konsantre oynayan takım yok 2 maçtır..şampiyonluk stressi denilebilir buna..belki başka problemler de vardır..ne biliyim belki senin ayağındandır..

Hıncal Uluç bu akşam;Trabzonun 2 oyuncusu supper club'da fb galibiyetini kutladı dedi..düşünülmesi gereken bu olabilir..
    Herkese Merhaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)