Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 82 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor MP Basketbol Takýmýmýzýn Maçlarýnýn Yayýnlanmasý Ýçin Mail Kampanyasý

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Baþarýsýzýz, camia olarak.

Galibiyet haberlerini anasayfada yayýnlayan ama sonrasýndan habersiz Trabzonspor Yönetimi baþarýsýzdýr bu konuda!

Basketbol yönetiminin baþýnda kavak yelleri esiyor. Takýmdan ayrýlan oyuncusunun haberini yapmaz, taraftar derneði baþkanýna geçmiþ olsun mesajý yayýnlar (yayýnlanmasýn demek deðildir bu -geçmiþ olsun-). Baþarýsýzlar iþte...

Hepimiz baþarýsýzýz.

Bu koþullarda neden takip etmek için çýrpýnayým ki bu takýmý? Giderim diðer takýmlarý seyrederim. TRT'de Ýspanya Ligi yayýnlanýyor. Onu seyrederim...

Bu kadar taraftara sahip olup iç sahada 1000 kiþi, deplasmanda ise daha az seyircisi olan takýmýn destekçileri takýma ulaþmak için çýrpýnýrken, sorumlulardan olumlu-olumsuz TEK BÝR SES çýkmýyorsa, ben orada SAMÝMÝYET yoktur derim.

Seyredemediðim takýmdan bana ne? Rafta olmayan ürünün alýcýsý olur mu? (O ki spor endüstrileþti, cevap versinler bir zahmet).

Saner Ayar Beyefendi ne diyordu: "Ben bu takýmý Trabzonsporlular seyretsin diye kurdum"

Ýyi de adama demezler mi "seyrettir o zaman"!?

*

( "Trabzonspor" için zaman ayýrýp çaðrýmýza katýlan tüm dostlara teþekkürler)
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (20.01.2011 Saat 23:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

evrents - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ne dersiniz acaba bu giriþimlerimiz sonuç verir mi?Arýk maçlarýmýzý yayýnlasýnlar yeter artýk.

Nereden
    Ýstanbul

Mail attým , umarým bir sonuç elde ederiz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

ben de Digitürk'e mail attým... Olcay Abi de saðolsun bugünkü yazýsýnýn sonunda deðinmiþ ....

http://forum.bordomavi.net/showthrea...post1917382874

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Olin - Pýnar KÞK maçýný Spormax yayýnlayacak bu hafta.

Kýyamet alameti bu!
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Since1912KsK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olin - Pýnar KÞK maçýný Spormax yayýnlayacak bu hafta.

Kýyamet alameti bu!
    FB - GS maçý olduðundan Efes'in maçýný yayýnlarlar diye düþünüyodum bizim maçý yayýnlýcaklarýný öðrenince acayip þaþýrdým. Bu sezonki yayýn anlayýþý herþeyiyle tam bir facia yayýncý kuruluþ federasyonu kukla gibi oynatýyor Ýngiltere'deki maçlarýn saatlerine göre maç koyuyorlar yayýncý kuruluþ zor durumda kalmasýn (!) Oysa geçen sene dünya 2.'si olan ülkemin basketbolu dahada sevdireceði yerde þifreli kanalla hiç bir yere varýlamaz üstelik bu yayýn anlayýþýyla.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Adem Hotaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Pes diyorum baþka da bir þey söylemiyorum!! Bu sezon böyle olsun bakalým. Gelecek sezon daha net tavrýmýzý ortaya koymalýyýz. Yoksa kimse þikayet etmesin maçlarýmýz yayýnlanmýyor diye. Benim kanaatim bu yöndedir.
    Saygýlarýmla,
    Adem Hotaman.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)