Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’un Düsmanlari Içindedir!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Evet artik ciddi ciddi Trabzonda maç yapmamizi bile tartisma ortamina tasimaliyiz.Trabzonspor'un en büyük engeli o tribünlerde ki birkaç yüz beles biletli it sürüsüdür.

Tuncay ve Ümit "milli takim" formasi ile görev yapan admlardi o gece,maç Fenerbahçenin maçi degildi.Eger formaya küfür ediliyorsa siz bu ülkenin askerine , jandarmasina ,valisine de küfür edersiniz.Iste siz o zaman "hainsiniz "demektir ki; Trabzon halki bu ülkenin en milliyetçi ve en saglam karakterli sehirlerinden biridir ve sizin bu sehirde yeriniz yoktur.

Bütün bu olumsuzluklara ragmen hala bu olay ve kisileri savunan forumumuzdaki ve içimizdeki bazi "irlandalilar"i sahsim payima burada ve çevremde barindirmamaya Trabzonspor'un selameti için and içtim.Forum yöneticilerinin de derhal bu konuya ilgi göstermesi ve içimizdeki bu adamlari ayiklamasi hepimizin yararina olacaktir.Hatta bu kisilerin Fenerli olup foruma üye olup bizi cümle aleme rezil etmesi kaçinilmaz bir gerçektir.

Medyanin üzerimize gelmesinin Fenerbahçenin hakkini savunmasinin arkasinda aptalca seyler aramayin .Bu agzindan salya akitan adamlara bu kozlari veren içimizdeki "hainlerdir". Tepki gösterilmesi gereken,kizilmasi gereken onlar degil buna sebebiyet verenlerdir.

Herkesi alkl-i selim olup bu ise çözüm önerisi getirmeye davet ediyorum......

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Kardes dogru söylüyorsun...Bazi taraftarlarimiz da ne yazik ki bu ITLERE çanak tutuyor....

Saygilarimla...

ts_fan
    Ziyaretçi

ben sana cani yürekten katiliyorum kardesim...ilk is olarakta bu ise yöneticilerimiz tribünlerden baslamali ve her kime normal degerinden asagida ya da bedava bilet temin ediliyorsa bunlarla oturup konusmalilar...ya bu isi bu gruplar layikiyla yapacaklar, Trabzon ve Trabzonspor'umuzu heralanda temsilde hatasiz olacaklar ya da bu gruplara simdiye kadar verilen krediler bitirilecek...(bilet dahi verilmesin böyle giderse)

maalesef taraftar gruplari olarak eksiklerimiz var bile diyemiyorum çünkü ortada olan bisey yok ki, eksigimiz var var fazlamiz var diyelim...taraftar gruplari aklini basina toplamali, hiçbir kisi ya da kurumun masasi olmamali...tek sevdamizin Trabzonspor oldugunu unutmamali sayet bunun disinda rant çevreleri ile içli disli olup Trabzonspor'umuzun sirtindan bir asalak gibi beslenecek zihniyettelerse, kimse kusura bakmasin ama SI.TIR olmalilar...

sitede de bana göre bu konuda hassasiyet gösterilip gereken düznlemeler yapilmali, herkes yazdiklarina dikkat etmeli, kendilerine ait fikirleri genelleme yapip Trabzonspor camiasina mal etmemeli...bu genellemeden bile hisse çikarip hakkimizda atan tutanlar olacaktir, dikkatli olmaliyiz...

SAYGILAR...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Adam gibi Tribun lideri sart !

Gelsinler Gurbetçi Gençler'in Tribununde Turan Reis'in izin vermedigi bir seyi yapsinlar bakalim ne oluyor.

Her seferinde Trabzon'da baska baska isimler duyuyoruz kimdir ne is yaparlar ne dirler bilmiyoruz.her kafadan bir ses çikiyor.ya tek lider tek tribun yada iki tribun iki lider. Hiçbir seyi ölçüp tartmadan sirf bilet parasina onurumuzun ayaklar altina alinmasi kaç bilet parasi eder...

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Greywolf, ts_fan, L-M, Momentus, Emorfo ,Kulunkoglu ve bizim gibi düsünen su anda aklima gelmeyenler... Sizlerin varligini bilmek bile çok güzel... Gerçek Trabzonspor askinin, sevgisinin her ne derseniz deyin adina...Kisaca yüreginde hisseden herkes bu çapulculari gerek tribünden gerekse de aramizdan temizlemeli...

Guests
    Ziyaretçi

oyunculara küfür edildigine eminmisin. ben edildigini duymadim. arkadaslarada sordum edilmedi dedi. sizdemi basina göre yorum yapiyorsunuz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Otobüste dahi küfür etmisler!!!

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Milli takimin basarisini her zaman isteriz. Bu maçta verilen tepki özgür bi tepki ve bütün Trabzonspor taraftarini baglayan bir tepki dgeildi. 300 - 500 kisi onurunu paraya satmis ve birilerinin istedigi gibi davranmistir. Olayin kisa açiklamasi budur. Hiçbir futbolcuya tepki gösterilmemistir.

Milli takimimizin kadro seçimi hataydi oyun sistemi hataydi bütün bu olumsuzluklar Trabzon'a maal edilmeye çalisiliyor o kendini bilmez 300- 400 kisi yüzünden. Federasyona ve Yanal'a tepki maç sonu verilebilirdi. Kendi kazdigimiz kuyuya düsmek budur herhalde.

Barýþ BAKIRTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Ne gerekiyorsa yapilmali bu pisliklerin temizlenmesi için emniyetle içli disli olunmali,kesinlikle karaborsa bilet satisi yapilmamali.

Gelinen çu noktada Özkan Sümer'e hak vermemek elde degil.

Ayrica bu pislikler temizlenmedigi sürece Sampiyonluk hayalden öteye gidemiyecektir.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý greywolf Nickli Üyeden Alýntý

Reha abi görüntüleri izledin mi bilmiyorum öyle bir sey yok taraftarlar tepki gösterdi böyle futbol mu oynanir diye o formayi haketmiyorsunuz diye bagirdilar vs Sonra da Tekke'ye tezahüratlar yaptilar. Lütfen uydurmayalim.

Guests
    Ziyaretçi

göz bebegimiz gökdenize dahi küfür edmisiz. sidikli febelilere edilmis onumu dert edicem

shipbroker61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý EsenLerLi_61 Nickli Üyeden Alýntý

Otobüste dahi küfür etmiþler!!!

göz bebeðimiz gökdenize dahi küfür edmiþiz. sidikli febelilere edilmiþ onumu dert edicem

GÖKDENIZE EDILMESINI DERT EDIYOMUSUN PEKI????? YANLIS ANLADIYSAM DUZELT LUTFEN CUNKU BEN BUNDAN "BIRADER BIZ GÖKDENIZEDE KÜFREDIYORUZ OBÜRLERINE HAYLI HAYLI KÜFREDERIZ" DIYE ANLADIM. GERCEKTEN YANLIS ANLADIYSAM DÜZELT.

AMA SURASINI KIMSE GÖZARDI ETMESIN O TOPCULAR TRABZONA HERHANGI BIR TAKIM FORMASIYLA GELMEDILER MILLI TAKIM FORMASIYDI GIYDIKLERI.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bir ara yawsaaaaaaaa fenerbahçe sesleri duyuluyordu tv'den

ts_fan
    Ziyaretçi

Alýntý BADALOGLU Nickli Üyeden Alýntý

iste yanlisti tüm bunlar kabul edelimartik, biz onlardan her zaman farkliyiz diyoruz ama nedense onlarin yaptiklarini yapiyoruz...bu tip olaylar her Milli maçta Inönü'de, Kadiköy'de, Samiyen'de oluyordu bizde olmamaliydi...

Alýntý ts_fan Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý BADALOGLU Nickli Üyeden Alýntý

iste yanlisti tüm bunlar kabul edelimartik, biz onlardan her zaman farkliyiz diyoruz ama nedense onlarin yaptiklarini yapiyoruz...bu tip olaylar her Milli maçta Inönü'de, Kadiköy'de, Samiyen'de oluyordu bizde olmamaliydi...

DIBINE KADAR HAKLISIN

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Reha, tepkinde haklisin da hakli olmadigin bir nokta var. O da maçlarin Trabzon'da oynanmasinin sorgulanmasi. Bence bunu gündem dahi yapmayalim. Önemli olan o parazitleri temizlemek. Onlara boyun egmek degil.

Bence çözüm yönetimde. Bizim burada yazmamizla birsey olmaz. Yönetim, valilik ve emniyetle ortak hareket edip bu gruplarin karsisina dikilmeli. Taviz vermeden mücadele sürdürülmeli. Bu isin ertelenecek yani kalmadi çünkü.

Bir de Forum olayi var. Burada herkes birseyler yaziyor ama kim kimdir belli degil? Adminler lütfen bu konuya daha ciddi egilelim. Gerekirse moderator sayisi artirilsin. Saçma yazilar ve kullanicilar temizlensin. Tribünlere kadar gitmeye gerek yok, burada bile dolaplar dönüyor olabilir.

Guests
    Ziyaretçi

Alýntý shipbroker61 Nickli Üyeden Alýntý

göz bebeðimiz gökdenize dahi küfür edmiþiz. sidikli febelilere edilmiþ onumu dert edicem

GÖKDENIZE EDILMESINI DERT EDIYOMUSUN PEKI????? YANLIS ANLADIYSAM DUZELT LUTFEN CUNKU BEN BUNDAN "BIRADER BIZ GÖKDENIZEDE KÜFREDIYORUZ OBÜRLERINE HAYLI HAYLI KÜFREDERIZ" DIYE ANLADIM. GERCEKTEN YANLIS ANLADIYSAM DÜZELT.

AMA SURASINI KIMSE GÖZARDI ETMESIN O TOPCULAR TRABZONA HERHANGI BIR TAKIM FORMASIYLA GELMEDILER MILLI TAKIM FORMASIYDI GIYDIKLERI.....

demek istedigim sudur. takimin gözbebegi gökdenize 3-5 kendini bilmez çikip küfür etmistir. milli maçta bedava bileti ve parayi alanlar ulusoya tezahurat ve febeye küfür etmistir. yani böyle seyler oluyor. üzerinde durmaya gerek yok. hatta bu tartismanin buralara gelmesine dahi gerek yoktu. edildi bitti. trabzon taraftari küfür etmedi. o bi trabzon maçi degildi. sadece trabzondaydi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    49

yaa arkadaslar birakalim bunlari denizli maçina bakalim. Bunlari biz gündeme sokarsak futbolculari da etkileriz.adminlerden ricam bu topic'e kilit takmasi

murat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    46

artik yeter!

Harbi bu taraftarlarin hepsini staddan silmek lazim, bos stadda oynamak bundan iyidir kardesim!

adam gibi bir tribun liderimiz olsa hic bi bok olmaz bence bkz.

bjk alen

gs sebo

fb sefa

onlar ne derse o oluyo bizde ne idugu belirsiz ulusoy yalakalari basa geciyo milleti demode tezahuratlarla costurmaya calisiyolar

shipbroker61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý shipbroker61 Nickli Üyeden Alýntý

demek istedigim sudur. takimin gözbebegi gökdenize 3-5 kendini bilmez çikip küfür etmistir. milli maçta bedava bileti ve parayi alanlar ulusoya tezahurat ve febeye küfür etmistir. yani böyle seyler oluyor. üzerinde durmaya gerek yok. hatta bu tartismanin buralara gelmesine dahi gerek yoktu. edildi bitti. trabzon taraftari küfür etmedi. o bi trabzon maçi degildi. sadece trabzondaydi.

ÖYLE DIYOSAN DIYECEGIM BASKA BIRSEY YOK ARKADASIM. KONUYU BURDA KAPATALIM. ONDAN SONRA FATIHE KÜFREDILSIN BIRAZ ONU TARTISALIM ONUDA KAPATALIM HÜSEYINE KÜFREDELIM SONRA GENE AYNISI TAKIMDAKI HERKESE SIRAYLA KÜFREDELIM. NASILSA ÜZERINDE DURMAYA GEREK YOK. AMA ONDAN SONRA ELIMIZDEN TOPÇULARIMIZ GIDERSE VE HICBIR TOPCU BIZE GELMEK ISTEMEZSE KIME KÜFREDICEZ. BIRBIRIMIZE MI KÜFREDICEZ????

ALLAHASKINA KENDINIZI GÖKDENIZIN YERINE KOYUN IKINCI BIR KEZ AYNI OLAYI YASASANIZ DURUR MUSUNUZ BU TAKIMDA... HADI BIRINCISINDE BIRKAC KENDINI BILMEZ YAPTI OLAYI. EGER BIZ ONLAR AYIKLAYIP TEMIZLEMEZSEK NEYLE ACIKLIYCAZ IKINCISINI....

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Olayin kaynagi basibozukluk. Ortak hareket edememe. Her kafadan bir ses cikiyor.

Ben suraya dikkatinizi çekmek istiyorum. stadtakileri hakli olarak hepimiz elestiriyoruz ve yaptiklarini kiniyoruz .

Ama burada bile bu konuyu kac konu basligi altinda isliyoruz farkindamisiniz ??? Buradada her kafadan bir ses cikiyor. niçin tek konuda bunu tartismiyoruzda 4-5 baslik altinda ayni seyleri döndürüp dolandiriyoruz. Nereye yazacagimi sasirdim.

Emin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Görünen o ki forumumuzdaki akli-salim herkes Trabzondaki örgütlenmenin adeta parazitlige döndügünün farkinda. Sirtini kulübe dayayip bedava bilet alan ve bu biletleri satan kisiler kendilerini Trabzonsporun herseyi gibi gördükçe daha çok canimiz yanacaktir. Trabzonda eksikligi her geçen gün hissedilen bir tribün liderinin adam gibi bir dernegin bir an evvel faaliyete geçirilmesi sarttir. Bunu yapmak da Trabzonlu arkadaslara düsmektedir. Tabi böyle bir eylem olsa bile bu çapulcularin bunu engelleme gayretleri olacaktir. Birinin elinden ekmegini almak kolay degildir. Ancak cefa çekenin sefa sürmek gibi bir ödülü de vardir. Ey Trabzonlu ve gerçek Trabzonsporlu arkadaslar kendi derneginizi kurun ve Trabzonsporu bu çapulcularin elinden kurtarin.

Böyle bir devrim yaparsaniz Trabzonsporbu minnettarligi asla unutmayacaktir.

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

yönetim babinda transfer hariç bazi konular asildi.. t. drektörümüze tr gipta ediyor zaten.. futbolcularimiz da son derece ahlakli ve yetenekli... taraftarin da bu takima layik olmasi lazim.. hatta milli takima!

bunlarin hepsi bizi 96 senesine götürüyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)