Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’un Düsmanlari Içindedir!

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

bugün pazartesi aksami ve TV dekiler halen bizi elestiriyorlar.,...

yazik cook yazik...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu tip "parali köpeklerin" tribünde kafaalrini kirin kardesim,önüme geleni yikmazsam serefsizim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Evet arkadaslar, görülüyor kiçogunluk bu gruplardan ve kisilerden rahatsiz. Ben Reha kadar sert olun demeyecegim[img]smileys/smiley1.gif[/img]ama bu kisilerin TS'un önüne geçmesine ve daha da kötüsü TS'a zarar vermesine sessiz kalmamamiz lazim. Bence bu is bireysel çabalarla olmaz. bu isi çözebilecek tek kurum TS yönetimidir.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

greywolf'a katiliyorum ve ekliyorum ankaradaki maçta ulusoy lehine bagirani görürsem anasindan dogdugana pisman edecegim o sülügü sirf TS için. Trabzondaki arkadaslar tribünde bu tiplere musama etmeyin bunlarin tek anlayacagi sey kötektir. ha tribüne ezikler girmis ha bunlar girmis. hata bunlar daha çok zarar veriyor.

Guests
    Ziyaretçi

birkac satilmislarin yüzünden bütün trabzonun zarar görmesi beni üzüyor bu satilmislari yönetim el atip sahalardan uzaklastirmalari lazim bu satilmislar birgün Aziz yildirimin posterini de azarlar milli takimla lig macini karistirmamak lazim milli macta hangi takimda oynuyorsa oynasin desteklemek lazim

Herkes birseyler diyor... herkes öyle böyle diyor... tamam çözümü ariyalim bukadar basit madem çözleim olayi polimikyapmayalim.. hadi çözüm ne nasil olur nasil yapilmali bunu söyleyin madem bukadr kolay ozaman kuralim adam gibi grup maratonu yikalim hadi çözümleri dinliyorum ?

Bazi kendini bilmezler yüzünden hep trabzonspor damga yiyor sonra medyayada mazeme çikiyor her maçimiz olunca önümüze bu haberleri sunuyorlar bir trabzonsporlu olarak sizi kiniyorum tek ben degil her kez kiniyor sizin trabzon gibi bi takima laf ettirtmeye hakkiniz yok hele fenerle muhattap etmeye bizi hiç hakkiniz yok Allah askina eger buysa taraftarlik ben taraftar degilim.Gidin baska yere zarar verin bide sizle ugrasmasin yönetim...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý CilginGenc Nickli Üyeden Alýntý
    Herkes birseyler diyor... herkes öyle böyle diyor... tamam çözümü ariyalim bukadar basit madem çözleim olayi polimikyapmayalim.. hadi çözüm ne nasil olur nasil yapilmali bunu söyleyin madem bukadr kolay ozaman kuralim adam gibi grup maratonu yikalim hadi çözümleri dinliyorum ?
    Çözümü aslinda kendin söylüyorsun.Adam gibi bir grup kurulacak ve bu grup maratonun ortasinda olacak.Ne para nede bedeva bilet pesinde olacak.Böyle bir olusum olduktan sonra yönetimde ister istemez bu grubu himayesi altina alacak.Ama önce saglam bir bisi yani bu grubu yönetecek karsiliksiz bu isi yapacak biri lazim.

Analyzer
    Ziyaretçi

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý CilginGenc Nickli Üyeden Alýntý
    Çözümü aslinda kendin söylüyorsun.Adam gibi bir grup kurulacak ve bu grup maratonun ortasinda olacak.Ne para nede bedeva bilet pesinde olacak.Böyle bir olusum olduktan sonra yönetimde ister istemez bu grubu himayesi altina alacak.Ama önce saglam bir bisi yani bu grubu yönetecek karsiliksiz bu isi yapacak biri lazim.

Bu konuda yönetime de büyük is düsüyor. Yönetim bu serefsizleri tespit edip stada almazsa, sorunun büyük kismi cozulmus olur. Ingiltere'de holiganlari tespit edip stada almiyorlar. Bizim de aynisini yapmamiz lazim. Stadda herkesin gözü üzerimizdeyken, ulusoysuz posteri acip, agzindan salyalar akarak bu firsati bekleyen bizanslilarin eline koz veren, doludizgin gitmekte olan takimimiza zarar veren bu it mangasini tespit edip (ki zaten tespit bile etmeye gerek yok herkes biliyor bu satilik serefsizlerin kimler oldugunu) stada almazsak büyük is yapmis oluruz. Yönetim cesur olsun. Taraftar olarak biz yönetimin arkasindayiz. Bizde böyle serefsizler bulundugu sürece biz daha coook 96'lar görürüz. Ogün'ü dövüp fenere yollayanlar aynisini Gökdeniz'e Fatih'e de yaparlar. trapezus61'in daha önce söyleyip hepimizi uyardigi seyler, fazlasiyla basimiza geliyor. Lanet olsun.

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

"Tribünlerden bu kisileri silip süpürmeliyiz" Herkes bunu diyor.Peki bu nasil olacak?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

beyler statta maç esnasinda futbolcularin hiçbirine bireysel olarak küfür edilmedi..lütfen istabul medyasi gibi konusmayalim...sadece fbye küfür edildi.

ümit özat konusuyor yok maçta bana bagirdilar...ulan sen 4 tane ortayi daglara taslara yolla sonra da bana bagirdilar de..yok yaa...bi de öpüp basimizin ustune koysaydik...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Uni_Ts_Ytu Nickli Üyeden Alýntý

beyler statta maç esnasinda futbolcularin hiçbirine bireysel olarak küfür edilmedi..lütfen istabul medyasi gibi konusmayalim...sadece fbye küfür edildi.

ümit özat konusuyor yok maçta bana bagirdilar...ulan sen 4 tane ortayi daglara taslara yolla sonra da bana bagirdilar de..yok yaa...bi de öpüp basimizin ustune koysaydik...

Ne bilsin adam futbolun Trabzonda oyanirken ortalari daglara taslara yapilmadigini,adam hakli[img]smileys/smiley36.gif[/img]

yaa herkes bilip bilmeden salliyor zoruma gitmiyor da bizden içimizden birileri bunlari soyluyor yaa...sizler ersun nihati oyuna alinca kale arkasinda adem dursun ve onder turaci ne yapti gordunuz mu görmediniz...

sizler fb kaptanlari rüstü ve ümit tribune çagrildigiuni gördünüz mü görmediniz..sizler onlara küfür edildigini duydunuz mu duymadiniz...lütfen bisey soylerken bilip bilmeden konusmayalaim..bu arada hersey 4*4 lüktü demiyorum ama bu maçta en son hatali trabzon seyircisidir..

trabzonda federasyon 3 bin bilet dagitti.bu biletler nereye kime gitti?derneklere gelmedigi kesin ben bile para ile bilet alip kale arkasina gittim..durum boyle olunca trabzon seyircisi bagirmadi diyemez kimse bunu da unutmayin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Adem ve Önder ne yapti Fatih? De bakaaaayiiim

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý KULUNKOGLU Nickli Üyeden Alýntý

Adam gibi Tribun lideri sart !

Gelsinler Gurbetçi Gençler'in Tribununde Turan Reis'in izin vermedigi bir seyi yapsinlar bakalim ne oluyor.

Her seferinde Trabzon'da baska baska isimler duyuyoruz kimdir ne is yaparlar ne dirler bilmiyoruz.her kafadan bir ses çikiyor.ya tek lider tek tribun yada iki tribun iki lider. Hiçbir seyi ölçüp tartmadan sirf bilet parasina onurumuzun ayaklar altina alinmasi kaç bilet parasi eder...

kesinlikle yani artik trabzonspor umuzun lideri sart yani

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

serefli rüstü ve ümit özat tribünlere çagrilip alkislandiklarini niye söylemiyorlar..bunlar niye yazilmiyor...

tamam taraftar gruplarinin çok ciddi sorunlari var, dogru dürüst lider,organizasyon vs....ve bunlarin sultasi çok zor yikilir benden söylemesi...isi kaba kuvvete dökerler, çogu kaç defa hapse girmis çikmis ve daha burada yazamayacagim çok sey...çok zor yikilir bu sulta....

ama kol kirilir yen içinde kalir...bizden nefret edenlerin agzi ile konusmayalim....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Trabzonspor üzerinde bizans oyunlari oynandigi muhakkak.bundan kimsenin kuskusu yok.ama malesef bizanslilarin oyunlarini daha rahat oynamalari içinde onlara yadrim eden içimizdeki irlandalilar yok degil.

Ya adamlar günlerden beridir bagiriyor.Trabzonda Milli maç oynamak yanlis vs vs gibi zirvalari döktürüyor sen gidip adamlarin eline koz veriyorsun.Ne olursa olsun o çirkeflere karsilik bizler Milli davada MILLI davranmamiz lazim.F.B seyircisi,bjk,g.s Seyircisi yuhlama yapiyormus bizi ilgilendirmemeli bizim varsa birileri ile hesabimiz onlari baska zaman görürüz.Malesefe içimizdeki irlandalilar yüzünden kan kaybediyoruz.her zamanda kaybetmeye devam edecegiz.Sampiyonluk önünde en büyük engel içimizdeki irlandalilardir.Yarin bir gün sampiyonluga giden takimida yuhlarlarsa sasirmayin.Neticede maçtan sonra Gökdenize küfür edenler bu irlandalilardi.Neticede OGÜN ün dövüp F.B ye kaçirtan bu irlandalilardi.Eger bizler adam gibi Kendi içimizde birligi saglayamaz isek malesef en büyük rakikibimiz kendimiz olamaya devam edecegiz.

Malesef içimizdeki irlandalilar kendi taraftari üzerine maçlarda maytap yakip atmaya devam edecek.

unyelimetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    50

Reha sana cani gönülden katiliyorum.Milli maçta yapilan yanlislari savunan yazilari gördükten sonra baska bir sey yazmak gelmiyor içimden.Bu konudaki görüslerimi listte yazmistim zaten biliyorsun.Hepsi bir tarafa milli maçta s.. fb tezahüati yapilmasini elestirmeyen hatta destekleyen kafalarabir seyler anlatmak olmaz!

Bosversene....

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hocam haklisiniz ama bunlari icimize salan -para karsiliginda- kopekler var bizim onlara cephe almamiz lazim kopeklerin basi EZILMELI

Alýntý unyelimetin Nickli Üyeden Alýntý

Reha sana cani gönülden katiliyorum.Milli maçta yapilan yanlislari savunan yazilari gördükten sonra baska bir sey yazmak gelmiyor içimden.Bu konudaki görüslerimi listte yazmistim zaten biliyorsun.Hepsi bir tarafa milli maçta s.. fb tezahüati yapilmasini elestirmeyen hatta destekleyen kafalarabir seyler anlatmak olmaz!

Bosversene....

abi allahini seversen bisey sorcam..ya adamlara sahsi küfür etmedik diyorum ama o serefsiz topçu medyaya bana küfür edildi diyor.yani olmamis biseyi olmus ggibi gösteriyor..simdi ben nasil hayiflanmayayim buna küfür etmedigime..soylermisin??

Alýntý Uni_Ts_Ytu Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý unyelimetin Nickli Üyeden Alýntý

Bosversene....

abi allahini seversen bisey sorcam..ya adamlara sahsi küfür etmedik diyorum ama o serefsiz topçu medyaya bana küfür edildi diyor.yani olmamis biseyi olmus ggibi gösteriyor..simdi ben nasil hayiflanmayayim buna küfür etmedigime..soylermisin??

koçum sen önce su ulusoysuz posterinin etrafindaki UNI-TS lileri bi açikla bize.. sen de orada miydin? o serefsiz haysiyetsiz ulusoysuzun posterini kaç para ve kaç bilet karsiliginda tasidiniz?

oncelikle benimle konusurken bana ''koçum'' diye hitap edip canimi sikma...maçta ben kale arkasindaydim..yapmadigim bisey için cevap vermeme bunu 8unutma...o posteri uni-ts açmamistir bekçliini yapmamistir bunu da unutma..uni-ts trabzonspor taraftarlari arasinda ilki gerçeklestirerek sezonluk 15 bin usd verdi kulube bundan haberin var mi??konu burda uni-ts olayi degil..olayi farkli boyutlara çekme..bu güne kadar burda kimseyle tartismadim ama canimi da sikma burda beni taniyan bilen bilir..sen kimsin ??

Nereden
    Ankara

provakosyonlara gelmeyelim birbirimizi kirmayalim fenerin lobisine pabuc birakmayalim ben adim gibi eminim ki o fenerin kopeklerinden bu forumda 10 larca vardir dikkatli olalim

MahmutHSO - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Biraz farkli bir konu ama su anda kulaklarima inanamiyorum.tv kanallarini tararken fb tv de zannedersem davut güloglu denen adam tak tak adli sarkisini fb ye mars olarak yorumlamis.tüylerim diken diken oldu.karadeniz sivesi ile fb nin birarada anilmasi içimizdeki asil düsmanlarin kim oldugunun açik bir belgesi belkide.Ne diyeyim yaziklar olsun.Karaktersiz adam.

Nereden
    Ankara

hocam bu olay olali 4 5 ay oldu onun ustune trabzonda besikduzunde bi acilista trabzonspor kaskolu ile sarki soledi yani yeni degil bu ibnenin yaptigi olay

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)