Sayfa 79 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 69 77 78 79
Toplam 1957 adet sonuctan sayfa basi 1,951 ile 1,957 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Manisaspor

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Engin Koltuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşim Selçuk'un oyununu kötü olarak görmen beni şaşırttı açıkçası. Selçuk orta sahada resmen tek başına savaştı ve bence bu takım için ne kadar vazgeçilmez olduğunu gösterdi.

Ceza sahasına kadar gelip top aldı ve bir sonraki ceza sahasına kadar topu bir şekilde taşıdı. Moda deyimi ile box to box oynayabilen nadir orta saha oyuncularından birisi Türkiye'de. ( Bence diğer ikisi Colman ve Emre'dir)

Yanında Colman olmaması ve Engin ve Jaja'dan gerekli yardımı görememesi nedeni ile çok fazla efor sarfetti. Koşu istatistikleri yayınlandı mı bilmiyorum ama sanki bana en çok koşan oyuncu gibi geldi. Gerçek bir profesyonel bence. Bu beni çok sevindirdi çünkü bizim önceliğimiz bu sene şampiyon olmak. Sonrası açıkçası şu an için çok umrumda değil. O yüzden Selçuk şampiyonluğa giderken bu şekilde katkı yapsın sonra istediği takıma gitsin.

Burak konusuna gelince, evet ben de maç içinde zaman zaman kızdım ama mücadelesini görünce afedebiliyorum. Kaybettiği topları kovalaması, bencil davrandığı pozisyondan bir sonraki pozisyonda hatasını anlayarak pas vermesi önemliydi. Rakibi yoran bir tarzı var. Ayrıca arkasında bekleyen her an yerine oyuna girebilecek oyuncularımızın olması Burak'ı diri tutuyor.
    Selçuk'un yetenekleri ve bize katkısı ortada zaten komple bir oyuncu lakin Manisa maçında eski Selçuk'u göremedim bir tutukluk vardı o enerjisi yoktu benim görüşüm böyle ligin ilk yarısındaki istekli Selçuk değildi ben öyle gördüm.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Madshine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Süleyman Baykan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk'un yetenekleri ve bize katkısı ortada zaten komple bir oyuncu lakin Manisa maçında eski Selçuk'u göremedim bir tutukluk vardı o enerjisi yoktu benim görüşüm böyle ligin ilk yarısındaki istekli Selçuk değildi ben öyle gördüm.
    farklı maçı mı izledik hocam? gayet iyiydi selçuk. ortasahadan gol mü atması lazım sürekli? niye kaçmış acaba hevesi? transfere takılmıştır kafası artık selçuk'dan hayır gelmez diye mi düşünmemiz lazım hemen? yok yok kesin bir şey oldu bu çocuğa.
    Oyna dik oyna!

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    girayı banko yazıp glowackiyi yazmamak ?

hocam açık konuşayım şaşırdım.çünkü glowacki giraya göre 3-4 gömlek üstün bir stoperdir her şekilde tartışırım.

hatta giray egemeni dahi kesemez.
    Kesinlikle aynı fikirdeyim.Defansta panik adam ne kadar mücadeleci olursa olsun her zaman tehlikedir.90 dakika süper oynar,sonra bir basit hatayla herşeyi berbat edebilir.Giray işte tam da öyle.

Topu oyuna sokmada çok sıkıntılı...

3.stoper olarak kalması bizim için daha hayırlı bence...
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle aynı fikirdeyim.Defansta panik adam ne kadar mücadeleci olursa olsun her zaman tehlikedir.90 dakika süper oynar,sonra bir basit hatayla herşeyi berbat edebilir.Giray işte tam da öyle.

Topu oyuna sokmada çok sıkıntılı...

3.stoper olarak kalması bizim için daha hayırlı bence...
    Giray ismi akla gelince bu dedikleriniz çağrışım yapıyor hepimizde belki..

Ama bence Manisa maçında nerdeyse hatasız oynadı, bir yanlış hareketini, panik durumunu, top kaptırmasını hatırlamıyorum Manisa maçında...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Berberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giray ismi akla gelince bu dedikleriniz çağrışım yapıyor hepimizde belki..

Ama bence Manisa maçında nerdeyse hatasız oynadı, bir yanlış hareketini, panik durumunu, top kaptırmasını hatırlamıyorum Manisa maçında...
    Manisa maçında yapmaz Fener maçında yapar A.gücü maçında yapar yani Giray biraz mayın futbolcu sınıfına giriyor mesela Liverpool maçında kendi kalemize attığı gol gibi.

iboandibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Madshine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı izlerken daha 3. dakikada yediğimiz şaka gibi golde güldüm. Artık öyle güven vermiş ki takımım, emindim kazanacağımızdan. Golden hemen sonra aklıma manchester united barcelona gibi takımların 1-0 geriye düşüp 7-1 gibi farklı skorlarla kazandıkları maçlar geldi aklıma. en az 3-1 olacak dedim. 10-1 olsa da şaşırmazdım ama. Burak o kadar kaçırmasa kesin 7 olmuştu da gerisini bilemem.
    aynen bende golu yerken o kadar rahattım ki güldüm sadece ve sadece en az 3-1 dedim yanımda maçı izlediğimiz gs li enişteme.Ve hatta bu maçta jaja uzaktan gol atacak herhalde dedim çok uzak değildi ama yine iyi tahmin sayılır.Zaten artık öyle bir duruma geldim ki bizim takımı sahada görünce maçın skorunu çıkarabiliyorum çoğu maçta.Ve şenol hocanın yapacağı değişiklikleri de hep doğru tahmin ediyorum.Takımı çok pis çözdüm
    Muharrem Usta & Ersun Yanal & Akyazı. Trabzonspor'un Diriliş İçin Son Şansı.

61kralfatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

biz yenik duruma düşünce daha iyi oynuyoruz yani bunu anladık artık jaja geldiğinden beri en istekli oyunuydu
    aşkımızı pankartlara yazdık

Formami sırtıma değil ruhuma giydim..!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)