Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yumurta -tavuk iliskisi

sheva
    Ziyaretçi

Son zamanlarda gözümüze çarpan,aklimizi kurcalayan ve serbest kürsü'nün "serbest" olmasindan faydalanarak açtigimiz bunca gereksiz basliga protesto olarak açilmistir.Isteyen görüslerini belirtsin,Türk tavukçuluk sektörüne bir katkimiz olsun.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

al iste birde böyle tipler var hem yapilanin yanlis oldugunu söyler hem kendisi yanlis yapar simdi bir kaç kisi görüsünü bildirir ondan sonra bu safyada arka sayfalardaki yerini alir ve kaybolur [img]smileys/smiley2.gif[/img]

bu konuyu Gülsen daha önce tespit etmis ve ''pano'' ismiyle bir konu açmisti ''Serbest Kürsü'' basligina kisa bir süre konu amacina hizmet eder gibi kullanilmis sonrada unutulmus gitmisti.Nedendir bilmiyorum konu açmak için bir yaris var forum içinde korkuyorum yakinda ''basim agiriyor'' diye bir baslik açilacak saçma sapan hiçbir amaca hizmet etmeyen bütün basliklari açan arkadasalri siddetle kiniyorum.Ve rica ediyorum lütfen konulari açmadan önce daha dikkatli davranalim.

sheva
    Ziyaretçi

Kesinlikle söylemek istedigim de bu Sevgi.Insanlar serbest kürsünün serbest olmasini suistimal ediyorlar.Ha evet eglence içindir illa da çok önemli konularin konusulmasi gerekmez ama Allah askina az biraz seçici olalim baslik açarken.Yani baslik açmak kimsenin popülaritesine popülarite eklemiyor!

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben horoz'dan yanayim,horoz basligi açacagim az sonra...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Esasinda kus gribi Kiziksa'da degil,papazçayirindadir.Bu nedenle papazçayirinda ve dereagzinda ne kadar tavuk varsa hepsinin itlaf edilmesini talep ediyorum.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Hem bu sayede tavuk mu yumurtadan,yumurta mi tavuktan muhabbetide sona erer belki.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saglikli beslenebilmek için bazengerekli oluyor[img]smileys/smiley36.gif[/img], kolesterol'a dikkat[img]smileys/smiley2.gif[/img]

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

TavukçuLuk sektörüne yorum yapamam ama evde tek oLdugum zamanLar açLigi yatistirmak için yumurta iyi is görüyor [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@sheva çok gereksiz bi baslik açmisin. seni protesto etmek için sheva yi protesto diye bi baslik açsammi diye düsünüyorum [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tavukmu yumurtadan cikar, yumurtami tavuktan cikar.hep düsündüm ama sonucu bulamadim[img]smileys/smiley36.gif[/img]gereksiz konu

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yumurtadan her zaman tavuk çikmaz,ama tavuktan her zaman yumurta çikar.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

sheva
    Ziyaretçi

ya arkadaslar niye yorum yapiyorsunuz alla alla.protesto dedim.siz yorum yaptiginizda bu basligin açilmis diger gereksiz basliklardan ne farki kalacak?!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kus gribi yoktur...ne demek istiyorsun lan fahrettin..

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kus gribi ülkemizi tamamen terketmistir ucuz atlattik [img]smileys/smiley36.gif[/img]

artik bundan sonra herkes sucuklu kiymali.peynirli.yumurta yiyebilir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

fahrettin sen harbi dangalaksin yauvv..kus gribi yoktur fahrettin..fahrettin sen gecen hafta da kirmizi da geçilmez diyordun dimi..harbi malsin sen fahrettin

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açilan konu basligi ile verilmek istenen mesaj; Serbest Kürsüde yasanan gereksiz konu basligi enflasyonunun hicvedilmesydi..anlayan anlamistir zaten..umarim bundan böyle arkadaslar konu açarlarken daha dikkatli ve seçici olurlar.. Bu baslik da açan arkadasin istegiyle kapatiliyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)