Hesaplipazar
Sayfa 71 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 61 69 70 71
Toplam 1756 adet sonuctan sayfa basi 1,751 ile 1,756 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon Genel

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hee o olayi biliyorum evet, ama ondan sebep oldugunu sanmiyordum bu yazinin, öyleyse gereksiz bir tepki vermis... bizimkilerin de çok az yer ayirmasi da saçmaydi, keyam nedur yâni taraftarun yok bisen yok, gelene saygi göster aç kapilari... keyam durus... gereksizler...
    Her mok yiyen seyde profesyonellikten dogurluktan bahsederler, orda güyâ kural mural öyle diye herifleri stada sokmadilar,,, hay kafaniza goyaym
    Aylardir maasini alamayan oyuncular ve 3.lig icin hic de kucumsenmeyecek sekilde borcu vardi klubun amatore dustugunde borclar tff ye kaliyor is kitabina uyduruldugunda onlar dusunsun simdi kanbur olarak goruluyordu kurtuldu klup ..ptt ligindeyken satilsaydi ciddi paralar kazanilabilirdi o donem icin yanlis stareteji guduldu aslinda..hekimoglu yeni pilot takim artik cok daha profesyonel olarak bu is yurutulebilir bu sayede..
    Konu gurur6134 tarafından (05.05.2019 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aylardir maasini alamayan oyuncular ve 3.lig icin hic de kucumsenmeyecek sekilde borcu vardi klubun amatore dustugunde borclar tff ye kaliyor is kitabina uyduruldugunda onlar dusunsun simdi kanbur olarak goruluyordu kurtuldu klup ..ptt ligindeyken satilsaydi ciddi paralar kazanilabilirdi o donem icin yanlis stareteji guduldu aslinda..hekimoglu yeni pilot takim artik cok daha profesyonel olarak bu is yurutulebilir bu sayede..
    Haluk falan dedin o kim peki âbi ?

Ben o zamanlar da diyordum bir sekilde süper lige çikmali diye, ama biz akillanmayiz, baksaniza Hekimoglu da dedi ki "hedefimiz ptt 1.lig, süper lig hedefimiz yok, Trabzonspor'a hizmet için variz" gibi seyler...

Tamam o zaman, dünkü gibi kasimpasa gibi fuzuli takimlarin 3 büyütülmüslere kiyaklarini görmeye devam,, aynen aynen çok biliyoruz bu isi ya...
    ptt'den Trabzonspor'a hizmet edeceklermis, peeehhh.... yok arkadas yok kafayi yedirtir bunlar adama yaa...
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haluk falan dedin o kim peki âbi ?

Ben o zamanlar da diyordum bir sekilde süper lige çikmali diye, ama biz akillanmayiz, baksaniza Hekimoglu da dedi ki "hedefimiz ptt 1.lig, süper lig hedefimiz yok, Trabzonspor'a hizmet için variz" gibi seyler...

Tamam o zaman, dünkü gibi kasimpasa gibi fuzuli takimlarin 3 büyütülmüslere kiyaklarini görmeye devam,, aynen aynen çok biliyoruz bu isi ya...
    ptt'den Trabzonspor'a hizmet edeceklermis, peeehhh.... yok arkadas yok kafayi yedirtir bunlar adama yaa...
    1461 baskani haluk sahin hani su takimin yarisi trabzonsporda oynar diyen adam devre arasi ahmet baskan diyordu ya haluk abiye sordum takimin yarisi oynar dedi diye

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1461 baskani haluk sahin hani su takimin yarisi trabzonsporda oynar diyen adam devre arasi ahmet baskan diyordu ya haluk abiye sordum takimin yarisi oynar dedi diye
    Hamdi de tamamı oynar diyordu
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Kocaeli hahahaha
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hani şu laflardan sonra amatör kümeye düşen takımın bütün teknik ekibi yönetimi ve çöp oyuncularının dağıtılması gerekir ama ne olacak göreceğiz. Bence feshedilmesi gerekir. Adam gibi alt yapı eğitimi olsa bu saçma oluşuma gerek de kalmaz zaten.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)