Sayfa 71 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 61 69 70 71
Toplam 1764 adet sonuctan sayfa basi 1,751 ile 1,764 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon Genel

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hee o olayi biliyorum evet, ama ondan sebep oldugunu sanmiyordum bu yazinin, öyleyse gereksiz bir tepki vermis... bizimkilerin de çok az yer ayirmasi da saçmaydi, keyam nedur yâni taraftarun yok bisen yok, gelene saygi göster aç kapilari... keyam durus... gereksizler...
    Her mok yiyen seyde profesyonellikten dogurluktan bahsederler, orda güyâ kural mural öyle diye herifleri stada sokmadilar,,, hay kafaniza goyaym
    Aylardir maasini alamayan oyuncular ve 3.lig icin hic de kucumsenmeyecek sekilde borcu vardi klubun amatore dustugunde borclar tff ye kaliyor is kitabina uyduruldugunda onlar dusunsun simdi kanbur olarak goruluyordu kurtuldu klup ..ptt ligindeyken satilsaydi ciddi paralar kazanilabilirdi o donem icin yanlis stareteji guduldu aslinda..hekimoglu yeni pilot takim artik cok daha profesyonel olarak bu is yurutulebilir bu sayede..
    Konu gurur6134 tarafından (05.05.2019 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aylardir maasini alamayan oyuncular ve 3.lig icin hic de kucumsenmeyecek sekilde borcu vardi klubun amatore dustugunde borclar tff ye kaliyor is kitabina uyduruldugunda onlar dusunsun simdi kanbur olarak goruluyordu kurtuldu klup ..ptt ligindeyken satilsaydi ciddi paralar kazanilabilirdi o donem icin yanlis stareteji guduldu aslinda..hekimoglu yeni pilot takim artik cok daha profesyonel olarak bu is yurutulebilir bu sayede..
    Haluk falan dedin o kim peki âbi ?

Ben o zamanlar da diyordum bir sekilde süper lige çikmali diye, ama biz akillanmayiz, baksaniza Hekimoglu da dedi ki "hedefimiz ptt 1.lig, süper lig hedefimiz yok, Trabzonspor'a hizmet için variz" gibi seyler...

Tamam o zaman, dünkü gibi kasimpasa gibi fuzuli takimlarin 3 büyütülmüslere kiyaklarini görmeye devam,, aynen aynen çok biliyoruz bu isi ya...
    ptt'den Trabzonspor'a hizmet edeceklermis, peeehhh.... yok arkadas yok kafayi yedirtir bunlar adama yaa...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haluk falan dedin o kim peki âbi ?

Ben o zamanlar da diyordum bir sekilde süper lige çikmali diye, ama biz akillanmayiz, baksaniza Hekimoglu da dedi ki "hedefimiz ptt 1.lig, süper lig hedefimiz yok, Trabzonspor'a hizmet için variz" gibi seyler...

Tamam o zaman, dünkü gibi kasimpasa gibi fuzuli takimlarin 3 büyütülmüslere kiyaklarini görmeye devam,, aynen aynen çok biliyoruz bu isi ya...
    ptt'den Trabzonspor'a hizmet edeceklermis, peeehhh.... yok arkadas yok kafayi yedirtir bunlar adama yaa...
    1461 baskani haluk sahin hani su takimin yarisi trabzonsporda oynar diyen adam devre arasi ahmet baskan diyordu ya haluk abiye sordum takimin yarisi oynar dedi diye

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1461 baskani haluk sahin hani su takimin yarisi trabzonsporda oynar diyen adam devre arasi ahmet baskan diyordu ya haluk abiye sordum takimin yarisi oynar dedi diye
    Hamdi de tamamı oynar diyordu
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Fransa

Kocaeli hahahaha

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hani şu laflardan sonra amatör kümeye düşen takımın bütün teknik ekibi yönetimi ve çöp oyuncularının dağıtılması gerekir ama ne olacak göreceğiz. Bence feshedilmesi gerekir. Adam gibi alt yapı eğitimi olsa bu saçma oluşuma gerek de kalmaz zaten.

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

BAL liginde mücadele etmeye karar kilindi. hayirlisi olsun...
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Umarim ordanda düserler ve artik bu takimdan kurtuluruz. Ilk baslarda 1461 Trabzon projesine cok destek veriyordum ama bu takim bize sadece yük oldu. Genclerimizi, seneye kurulacak reserv takimlar liginde oynatmak daha faydali olacagini düsünüyorum. Böylece oyuncularimiz kendi teknik ekibimiz altinda calisacak. Genclerimizin potansiyel degerlendirmesi ve kisisel iletisimleri daha verimli olacaktir
    .

Francesco
    Totti

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

BAL Ligi 3.grupta lider durumda takim.
    grupta Trabzon DSI ve Tonyaspor da yer aliyor
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bora ulu ,ismail cem kara ve yaşar yüce gibi alt yapıda bilinen oyuncularla oynuyorlarmis .3 oyuncu da milli takımlar da baya oynamış isimler. Muhtemelen ts u 19 da şişkinlik olmaması için buraya gönderilmiş.
    Sezona u-19 da başlamış hatta malatya maçına da çıkmışlar.
    Bu oyuncular için amator lig doğru yer mi tartışılır. Belki de yarim sezonluk mac tecrübesi için burası uygun görülmüş olabilir.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Pazar günü Hoçvanspor (Ardahan) deplasmanına geliyor takım, maça gitmeyi düşünüyorum bakalım
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BAL Ligi 3.grupta lider durumda takim.
    grupta Trabzon DSI ve Tonyaspor da yer aliyor
    DSİ Karadenizspor'un YK üyelerinden biri de aramızda ---> @Gökçebey
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeniden sağlam bir planlama ile el atmak gerek buraya. Altınordu as takımda bir tane 16lık stoper oynatıyor 1. Ligde. 15 yaşıdna orta saha topçusunu rotasyonda kullanıyor . 3. Lige kiraladığımız Murat Cem Akpınar'dan daha fazla şans buluyorlar. Burak Temir çok şey beklenen kanat-santrafor diye geldi, bu sezon Bodrum Bldsporda orada şans vermiyorlar. Balıkesir'e kiralanan Andusic ligde bırak forma giymeyi kadroya tek sefer dahi alınmadı. İnsan utanır sonradan 5-10 dk oynatır ya. Çünkü bu takımlar yarışmacı. Kim takar Trabzonspor'u, onun oyuncusunu. Adam 3 puana, sezon sonu sıralamaya bakıyor.

Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeniden sağlam bir planlama ile el atmak gerek buraya. Altınordu as takımda bir tane 16lık stoper oynatıyor 1. Ligde. 15 yaşıdna orta saha topçusunu rotasyonda kullanıyor . 3. Lige kiraladığımız Murat Cem Akpınar'dan daha fazla şans buluyorlar. Burak Temir çok şey beklenen kanat-santrafor diye geldi, bu sezon Bodrum Bldsporda orada şans vermiyorlar. Balıkesir'e kiralanan Andusic ligde bırak forma giymeyi kadroya tek sefer dahi alınmadı. İnsan utanır sonradan 5-10 dk oynatır ya. Çünkü bu takımlar yarışmacı. Kim takar Trabzonspor'u, onun oyuncusunu. Adam 3 puana, sezon sonu sıralamaya bakıyor.
    Bagi kopartip süper lige alin dedim durdum, buradaki bilmisler yarismaci olmayan ve ptt 1.ligde 7-15 arasi bitirmesi gereken bir takimi tercih etti, Sadri baskan da aynisini yapti, sonuç ortada.... yarismaci olmayan ve saçma sapan "aman ilk 6 olmasin son 3 de olmasin" hedefiyle sahaya çikan bir takim hele hele bir Türk takimi çökmeye mahkumdur,,, o takimda maç satan topçu da olur hoca da olur baskan da olur her sey olur,, hedef saçma sapan bir hedef ki hedef bile sayilmaz,, sorsan oradan Trabzonspor'a topçu yetistirilecekti,,, verilen örnekler barcelona b falan ha ha ha

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)