Sayfa 4 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1764 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon Genel

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu haftaki rakip körfez futbol kulübü kocaelinin şu andaki 1 numaralı kulübü durumunda ve şehirdeki herkes onları destekliyormuş...kadrosu çok tecrübeli ve bir çok tanınmış oyuncuları var, en tanınmışı serdar topraktepe ama eski günlerinin çok uzağında...hücum anlamında çok yeterli bir takım olmamakla birlikte savunma ve kalecisi çok ama çok iyi....hele 61 numaralı oyuncuları gökhan kolomaç kırklareli maçında beni yaptığı müdahalaleriyle deli etmişti...
    bir de bu maçın bir önemi daha var grupta mağlubiyeti olmayan tek takım körfez futbol kulübü o yüzden onlara ilk mağlubiyetlerini tattırmak lazım, bunun için de seyirci lazım...Trabzondaki taraftarımıza yine iş düşüyor...

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu haftaki rakip körfez futbol kulübü kocaelinin şu andaki 1 numaralı kulübü durumunda ve şehirdeki herkes onları destekliyormuş...kadrosu çok tecrübeli ve bir çok tanınmış oyuncuları var, en tanınmışı serdar topraktepe ama eski günlerinin çok uzağında...hücum anlamında çok yeterli bir takım olmamakla birlikte savunma ve kalecisi çok ama çok iyi....hele 61 numaralı oyuncuları gökhan kolomaç kırklareli maçında beni yaptığı müdahalaleriyle deli etmişti...
    bir de bu maçın bir önemi daha var grupta mağlubiyeti olmayan tek takım körfez futbol kulübü o yüzden onlara ilk mağlubiyetlerini tattırmak lazım, bunun için de seyirci lazım...Trabzondaki taraftarımıza yine iş düşüyor...
    Çok zor Cengiz Abi. Tecrübeye kurban gideriz diye düşünüyorum.. Ama yenersek çok çok iyi olur tabi..

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Öncelikle tribünde misafir takıma yer ayrılmamasına sebep olan her kimse onu protesto ediyorum.
    Maçtaydım, canlı seyrettim. Çok ahım şahım bir maç olmadı başta onu diyeyim. Adıyamanspor kalecimizle topu tomarı 3 defa karşılaştı, birini dışarı attılar diğer ikisini kaleci kurtardı. birinde top üst direğe de çarptı.
    Gelelim 1461'e. maç 5-6 ya çok rahat gidebilirdi. Kaçırdığımız pozisyonlar kaleciyle karşı karşıyadan da öte pozisyonlardı. İsimlerini bilmediğim için forma numaralarıyla yazacağım. 2 numara (göksu), sağ taraftan içeri paralel yollanan topu gol çizgisinin 3 metre önünde bacaklarına dolandırmak yerine sadece vursa gol. Aynı pozisyondan 21 numaralı oyuncumuz 2. 14 ve 9 numaralı oyuncularımız 1er tane kaçırdılar. 9 numaralı oyuncumuzun kaleciyi de geçip içeriye yolladığı topu çıkardılar.
    Takıma gelince bana fizik olarak biraz fazla zayıfız gibi geldi. Jaja gibi topu ileriye taşıyacak araya pas atacak biri olsa çok iş yapar bu takım. Özellikle belirtmem gereken duruma gelince; defansın ortasındaki 15 ve 17 numaralı oyuncularımız uzaydan yeraltına kadarki bütün topları topladılar. Yanımdaki arkadaşlarımda hayran kaldılar bu ikiliye. Eğer bu genel oyunlarıysa ve böyle devam ederlerse o boy ve fizikle de çok fazla ileri gitmeden A takıma çıkarlar.
    Selam ve hürmetle
    NOT: yorumu geç yazmamın sebebi; pcde beni her bulduğunda Caillou seyretmeme sebep olan oğlumdur.
    Konu no NAME tarafından (23.11.2011 Saat 00:46 ) değiştirilmiştir.
    .

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kocaelispor ile bu kulp birleşti. Geçen sene Kocaelispor'da oynayan oyuncular Körfez Fk'ya geçti. Şampiyonluk parolası ile lige başladılar ama istedikleri sonuçları alamadılar. taraftar tam olarak sahiplenmedi. Son beraberlik sonrası hocaları istifa etti. En önemli oyuncuları Aydın cezalı.
    Yenersek hem yenilgisizliklerini ellerinden almış oluruz, hem de onların üstüne çıkmış oluruz...

Alıntı no NAME Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tribünde misafir takıma yer ayrılmamasına sebep olan her kimse onu protesto ediyorum.
    Maçtaydım, canlı seyrettim. Çok ahım şahım bir maç olmadı başta onu diyeyim. Adıyamanspor kalecimizle topu tomarı 3 defa karşılaştı, birini dışarı attılar diğer ikisini kaleci kurtardı. birinde top üst direğe de çarptı.
    Gelelim 1461'e. maç 5-6 ya çok rahat gidebilirdi. Kaçırdığımız pozisyonlar kaleciyle karşı karşıyadan da öte pozisyonlardı. İsimlerini bilmediğim için forma numaralarıyla yazacağım. 2 numara (göksu), sağ taraftan içeri paralel yollanan topu gol çizgisinin 3 metre önünde bacaklarına dolandırmak yerine sadece vursa gol. Aynı pozisyondan 21 numaralı oyuncumuz 2. 14 ve 9 numaralı oyuncularımız 1er tane kaçırdılar. 9 numaralı oyuncumuzun kaleciyi de geçip içeriye yolladığı topu çıkardılar.
    Takıma gelince bana fizik olarak biraz fazla zayıfız gibi geldi. Jaja gibi topu ileriye taşıyacak araya pas atacak biri olsa çok iş yapar bu takım. Özellikle belirtmem gereken duruma gelince; defansın ortasındaki 15 ve 17 numaralı oyuncularımız uzaydan yeraltına kadarki bütün topları topladılar. Yanımdaki arkadaşlarımda hayran kaldılar bu ikiliye. Eğer bu genel oyunlarıysa ve böyle devam ederlerse o boy ve fizikle de çok fazla ileri gitmeden A takıma çıkarlar.
    Selam ve hürmetle
    NOT: yorumu geç yazmamın sebebi; pcde beni her bulduğunda Caillou seyretmeme sebep olan oğlumdur.
    Ellerine sağlık abi değerlendirmen için. 15 numara Abdullah Karmil, 17 numara ise Mehmet Kuruoğlu. Abdullah Karmil'i zaten beğeniyorum Trabzonspor'a çağırılabilir bence.

10 numara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Batuhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerine sağlık abi değerlendirmen için. 15 numara Abdullah Karmil, 17 numara ise Mehmet Kuruoğlu. Abdullah Karmil'i zaten beğeniyorum Trabzonspor'a çağırılabilir bence.
    neden oralarda hala anlamış değilim...2 sene önce istanbul takımları takip ediyordu karmil'i...
    poetricus

ysfemr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

körfez macını kadırga yayınlayacakmı...

of_trabzonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ysfemr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    körfez macını kadırga yayınlayacakmı...
    Yayınlayacakmış.

Alıntı 10 numara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden oralarda hala anlamış değilim...2 sene önce istanbul takımları takip ediyordu karmil'i...
    Bence sahadaki duruşu Mustafa'dan daha çok futbolcu izlenimi veriyor. Yanlış anlaşılmasın bu lafım ama...

Yani en azından bazı futbolcular duruşundan der "ben futbolcuyum" diye.

szymek7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Arkadaslar bugunki maci kadirga tv veriyormu?

ysfemr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Alıntı szymek7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugunki maci kadirga tv veriyormu?
    bende sormustum verecekmiş yukarda cevap verilmiş zaten bu arada korfezde benim takım trabzonda hakeden kazanır inşalllah 2 sini bir arada izlemek zevkli olacak ...bu arada kadırga gecen baktım rize macını da canlı verıyordu bir atılım içindeler yerel bir tv olarak iyi atılımlar bence bunlar...

Mehmet Zeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1461 Trabzon – Körfez Futbol Kulübü arasında oynanacak olan futbol karşılaşması 26 Kasım 2011 Saat: 13:30′da naklen Kadırga TV ekranlarında.

1461 Trabzon 7. sira 13 puan

Korfezspor 4. sira 15 puan ile
    1

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şenol Hoca da maçta.. Vasat bir maç oluyor..

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maci izliyorum...

Zemin rezalet..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

vse61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Penaltı nası oldu ya.. yayın kesildi.. hadi at oğlum..

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1461 Trabzon son dakikada kullandigi penalti ile 1-0 kazandi..

61 numarali zeki atti...
    Konu Samet Yildirim tarafından (26.11.2011 Saat 15:22 ) değiştirilmiştir.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

vse61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tebrikler uşaklar... Daha iyi oynamamız lazım ama...

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

oyun cok kötüydü sansa kazandik.Kalecimiz 2 pozisyonu pes pese cok iyi cikartti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kazanmak her şekilde iyidir.

Alışkanlığa çevirmek için.

3'te 3 aferin çocuklar...

Olacak bu kez...
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takimi begenmeyen arkadaslari anlamiyorum,kac kere soyleyecegiz korfez ligin en iddali takimlarindan biri o yuzden alinan bu galibiyet muthis bir basari diyebilirim. Ustelik tek namaglup takim vardi artik yok

Metin Sağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Tebrikler, devamı gelir inşallah.
    7

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tebrikler karadenizspor

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

mustafa akcay yavas yavas takimi adam etmeye baslamis
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunlarin hepsi daha usacuk. zaman verelim beyler. iyi veya kötü oynamalari en azin genclige bagislanmali. en gec 2-3 sene sonra bank asyadadidir bu usaklar.
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)