Sayfa 19 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 29 69 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1764 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon Genel

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1461 Trabzon: 6-1 Pazarspor

Takımımız kamptaki yedinci hazırlık maçında Pazaspor’u 6-1 mağlup etti. Takımımızın gollerini 16. dakikada Yusuf, 21. dakikada Emrullah, 74. dakikada Furkan, 77. dakikada Sercan ve 80 ve 85. dakikalarda Mustafa Tiryaki kaydetti.

Takımımız sahada: Kubilay (Dk. 75 Eyüp 75), Göksu (Dk. 45 Caner), Mehmet, Mustafa Akbaş (Dk. 45 Furkan), Sefa (Dk. 45 Aytaç), Emrullah (Dk. 45 Arif), Kadir, Sıddık, Ömer Halis (Dk. 45 Sercan), Yusuf (Dk. 45 Mustafa Tiryaki), Bünyamin onbiriyle mücadele etti.
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hadi Insallah ilk sezonda hedef ligde kalmak olmali bu konuda takimin zorlanacagini düsünüyorum. A takimdan daha cok heycanlandiiyor beni.

Nereden
    Trabzon

Alıntı sifuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi Insallah ilk sezonda hedef ligde kalmak olmali bu konuda takimin zorlanacagini düsünüyorum. A takimdan daha cok heycanlandiiyor beni.
    ben hic de zorlanacagini sanmiyorum. orta siralarda bi yer bekliyorum.
    BILL GATES

Nereden
    Almanya

Alıntı TS-AKCAABAT-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hic de zorlanacagini sanmiyorum. orta siralarda bi yer bekliyorum.
    akil sürcmesi olmus bende zorlancaklarini sanmiyorum. aslinda düsünmüyorum yazcaktim neyse insallah zorlanmazlar

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tahminim 8-12 sirada bitiririz Ligi. Bu Mustafa Tiryakide Hazirlik Maclarinda iyi oynadi diyorlar.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne düşmesi ne 8-12 si yahu rahat ilk 6 diyorum
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamanı gelince,elbet buluşuruz..

Nereden
    Trabzon

Alıntı 61trabzonomer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne düşmesi ne 8-12 si yahu rahat ilk 6 diyorum
    cok iddialisin. oyunlarina baktinmi. böyle 6-8 iyidir ilk sene.
    BILL GATES

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yalan yok sadece sonuçlara baktım ama kadro fena değil bence bir kaç tane zenciyle süper olur die düşünüyorum
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamanı gelince,elbet buluşuruz..

Nereden
    İstanbul

Yabancı transferi konusunda bilgisi olan var mı?

Bir de bu denemeye gelen siyahi arkadaşlar kimdir nedir bilen var mı?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yabancı transferi yok.

Kadro netleşti.

Sadece Jebrin.

Denenmeye gelenler takiplerine devam edilmek sureti ile kendi takımlarına döndü şimdilik.

Bu kadar.
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

.....
    Ziyaretçi

2 tane yabancı oyuncu almak kulübe ne kaybettirirdi acaba ? Cuzi fiyatlara iyi oyuncuları kadroya katabilirdik diye düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğurtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı transferi yok.

Kadro netleşti.

Sadece Jebrin.

Denenmeye gelenler takiplerine devam edilmek sureti ile kendi takımlarına döndü şimdilik.

Bu kadar.
    Cevapladığın için çok sağ ol.

Peki bu denemeye gelenler hakkında bilgsi olan var mı? Afrika liglerinde mi oynuyorlarmış yoksa Avrupa'da alt liglerde falan mı?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Herhangi bir isim bilgisi biyerde yazmadığından ötürü bu konuda bilgi de edinemiyoruz.

Tamamiyle hocanın elinde bu liste sanırım.

Kulübün ayağını yorganına göre uzatarak gitmesi mantıklı.

Kadroyu şişirmeme mantığı da güzel.

Bu takım ligde kalacak hatta orta sırada bitirecek düzeyde.

Seneye çok daha misyona uygun bir yapılandırma görebiliriz diye umut ediyorum.

Tabii M.Reşit Akçay hocayı dinlerler ise...
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Nereden
    Almanya

Transferlerin nasil performans sergileyecegini bilmesekte yapilan hamleler mantikli 1461 Trabzona uygun transferler. Elestirilicek tek nokta ise A2 tek bir oyuncunun bile alinmamasi.

Nereden
    İstanbul

Ben Trabzonlu değilim. Geçen yıl memleketimin takımı 1461 ile aynı grupta 1. Lig'e çıkma mücadelesi vermesine rağmen Trabzonsporlu olduğum için 1461 Trabzon'u destekledim. Çünkü bu takımın Trabzonspor'a çok şey katacağını düşünüyorum. Mustafa Hoca'nın takımın başında olması da büyük şans. Umarım denilen gibi ligi orta sıralarda bitirir.

Yabancı transferi konusundaki isteğim ise A takımımızın yabancı transferlerde isabetsiz seçimleri sıkça yapabilmesinden. Burada Jebrin gibi iki tane daha genç yabancı denenseydi daha çok sevinirdim. Belki seneye transfer dönemi geldiğinde eksiklerimizden birini direkt buradan alabilirdik. Böyle olduysa da yapacak bir şey yok. Umarım o eksiği dolduracak adam yerlilerden de çıkar.
    Konu White_Storm tarafından (20.08.2012 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.

SeSSiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

alt yapı açısından son derece iyi 1461, futbolcuların önü profosyonel manada açılacaktır. izleyeceğiz...
    BoRDo MaVi

Nereden
    Almanya

Alıntı White_Storm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada Jebrin gibi iki tane daha genç yabancı denenseydi daha çok sevinirdim.
    Aynen 1461 Trabzon daha önce 1. Lige cikmis olsaydi simdi Faty Papy diye bir oyuncumuz olabilirdi. Böyle genc, ucuz, risksiz transferler yapip takima maliyeti düsük yapancilar kazandirmaliyiz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

1461 vala bana ilk altıya oynar gibi geliyor, öyle orta sıralara oynamaz. Küçümsemeyin bu kadroyu. Defansif açıdan bence çok iyiz. Yeni transfer ettiğimiz golcüler nasıl çıkar işte orada şüphelerim var, ama geri kalan tüm mevkiler bence çok iyi oyuncularla doldurulmuş ve iyi alternatifli bir kadro. Bu takım rahat ilk altıya girer. Disiplinli de bir takım, bu da önemli.

Erkan SUİÇMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

biraz önce denizli maçından geldim.1461 yaklaşık 40 kişilik grubumuzu sevindirdi. takım oldukça iyi.defans sağlam sercan kaya çok iş yapacak jebrinide beğendim ikili mücadelede gözü kara,dikkatimi çeken diğer oyuncuda mustafa tiryaki gol atamadı ama umut gibi çok pres yaptı ve oldukça güçlü boylu poslu umarım kendini geliştirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Erkan SUİÇMEZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz önce denizli maçından geldim.1461 yaklaşık 40 kişilik grubumuzu sevindirdi. takım oldukça iyi.defans sağlam sercan kaya çok iş yapacak jebrinide beğendim ikili mücadelede gözü kara,dikkatimi çeken diğer oyuncuda mustafa tiryaki gol atamadı ama umut gibi çok pres yaptı ve oldukça güçlü boylu poslu umarım kendini geliştirir.
    Bende benzer şekilde düşünüyorum. Özellikle Mustafa Tiryaki beklediğimin çok daha üzerinde bir oyuncu çıktı. Hem fiziği iyi, hem pres yapıyor hemde her pozisyonda golü düşündüğünü belli eden tam bir santrafor. Bakalım ilerleyen haftalar ne getirecek.

Sercan ı ise başta beğenmemiştim, çok şahsi oynuyordu. Ama neden şahsi oynadığını golden sonra anladım Her takıma bu tip bir iki oyuncu gerekir. Jebrin de ise yıldız kumaşı var, çok daha iyi olacak.

Eren Albayrak hayal kırıklığı yarattı bende umarım toparlar. Hızlı olduğu belli, en azından bu özelliğinin üzerine gitmeli başka bir özelliğini göremedim. Tahminen Barış Memiş gelince ilk kesilecek oyuncu olacak.

Göksu ise hep ilk 11 çıkmalı, gerçektende iyi bir oyuncu olduğunu göstermesi için 20 dakika yetti.

Tek anlayamadığım durum ise Mustafa Tiryaki dışında forvetin olmaması ve lige bu şekilde başlanmış olması.

Alıntı wasudoku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende benzer şekilde düşünüyorum. Özellikle Mustafa Tiryaki beklediğimin çok daha üzerinde bir oyuncu çıktı. Hem fiziği iyi, hem pres yapıyor hemde her pozisyonda golü düşündüğünü belli eden tam bir santrafor. Bakalım ilerleyen haftalar ne getirecek.

Sercan ı ise başta beğenmemiştim, çok şahsi oynuyordu. Ama neden şahsi oynadığını golden sonra anladım Her takıma bu tip bir iki oyuncu gerekir. Jebrin de ise yıldız kumaşı var, çok daha iyi olacak.

Eren Albayrak hayal kırıklığı yarattı bende umarım toparlar. Hızlı olduğu belli, en azından bu özelliğinin üzerine gitmeli başka bir özelliğini göremedim. Tahminen Barış Memiş gelince ilk kesilecek oyuncu olacak.

Göksu ise hep ilk 11 çıkmalı, gerçektende iyi bir oyuncu olduğunu göstermesi için 20 dakika yetti.

Tek anlayamadığım durum ise Mustafa Tiryaki dışında forvetin olmaması ve lige bu şekilde başlanmış olması.
    Bünyamin ve Gökhan var Mustafa dışında forvet abi. Ama ikisi de Rizespor maçında pek iyi görüntü sergileyemedi. Bakalım şu gündemde olduğu lanse edilen Nijeryalı gol kralı alınacak mı...

Yazdıklarınızın hepsine tamamiyle katılıyorum. Özellikle Eren çok şey beklenen isim, ama performansı düşündürücü. Eren de Rizespor'a karşı etkisiz isimlerdendi. Bakalım ne olacak...

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

nijeryalı gol kralını merak ettim şimdi nasıl biri acaba takıma hava katacağı kesin
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Nereden
    Trabzon

denizli-1461 macini 90 dk. nerde bulabilirim. tsk
    BILL GATES

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğurtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir isim bilgisi biyerde yazmadığından ötürü bu konuda bilgi de edinemiyoruz.

Tamamiyle hocanın elinde bu liste sanırım.

Kulübün ayağını yorganına göre uzatarak gitmesi mantıklı.

Kadroyu şişirmeme mantığı da güzel.

Bu takım ligde kalacak hatta orta sırada bitirecek düzeyde.

Seneye çok daha misyona uygun bir yapılandırma görebiliriz diye umut ediyorum.

Tabii M.Reşit Akçay hocayı dinlerler ise...
    Açılmamanın sebebi Nevzat Şakar.. Para Akışını o sağlıyor musluğu açmadığından yelpaze açılmıyor..

Nereden
    Trabzon

hazirlik maci 29.08.2012
    1461 trabzon - giresunspor 1:1

Çotanaklar; 1461’in 45. dakikada attığı gole 55’te Selçuk ile karşılık verdi

HAKEMLER: Yalçın Köroğlu, Orhan Çağlar, Deniz Erkaya

1461 TRABZON: Fatih, Caner (46 Arif), Aytaç (Dak. 46 Kadir), Abdullah (46 Mehmet), Mustafa Akbaş (46 Sefa), Emrullah (46 Abdulkadir), İsmail (Dak. 46 Göksu), Mehmet Sıdık (46 Gökhan Alsan) Yusuf (Dak. 46 Jebrin )Bünyamin (Dak. 46 Eren), Gökhan Gümüşsu (Dak. 46 Mustafa Tiryaki)

GİRESUNSPOR: Mehmet Ali (33 Mehmet Akif), Berkan (46 Ömer Kandemir), Kıvanç, Hasan (Dak. 46 Süleyman), Cihan (Dak. 80 Ahmet Özer), Habip (Dak. 26 Uğur) (Dak.82 Emre), Burak Karaduman (Dak. 77 Mustafa Zorlu), Ali (Dak. 46 Ramazan), Selçuk (Dak. 75 Burak Denizli), Sezer (Dak. 46 İsmail), Ümit Teke (46 Ümitcan)

GOLLER: Dak. 45 Caner (1461 Trabzon), Dak. 55 Selçuk (Giresunspor)

Giresunspor, 1461 Trabzon ile çıktığı hazırlık maçında sahadan 1-1’lik skorla ayrıldı.

Ahmet Suat Özyazıcı Stadı’nda oynanan karşılaşmanın ilk bölümlerinde kaleci Mehmet Ali ile Habip Tok sakatlandı ve oyuna devam edemedi.

Ev sahibi 1461 Trabzon, 45. dakikada Caner’in attığı golle devreyi önde kapattı. Giresunspor bu gole 55. dakikada Selçuk ile karşılık verdi.
    BILL GATES

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)