Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayip etmediniz mi???

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetimimizin davranisi gururumu oksasa da düsünceye sevk etti beni, daha önce Savas Ay isimli sahis igrenç bir yazi yazmisti, futbolla alakasi olmayan, hakaretvari içerige sahip bir yazi, bununla ilgili kulübün yapmasi gereken sey dava açmak idi, hadi onu geçtim kinanabilirdi, Alaattin Metin ismine asina degilim, yönetimin böyle bir adam için resmi sitede haber yapmasi pek hos degil bence, bu tip adamlarin tamami basinin tamamina yakinini olusturuyor, ciddiye almamiz hosuma gitmedi, Savas Ay'in yazisi ile bunun arasinda daglar kadar fark var, buna cevap verildiyse Savas Ay'a niye cevap verilmedi, dava açilmadi? Yoksa açildi da benim mi haberim yok, dedigim gibi yönetimin neden ciddiye aldigini ben anlayamadim, farkli bir sey oldugunu düsünüyorum, her gün çikiyor bu tip yazilar. Cevap vermeye kalkarsak ayri bir site açsak ancak diye düsünüyorum. Metin denen kisi ne yapiyordur su anda, istedigini elde etmistir bence, gereken tepkiyi ve ilgiye çekmistir, amaci buydu, tipki Savas Ay'in Fenerbahçe tarafgirligi ile Trabzon antipatisi için karaladigi çocuk yazisi gibi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ancak Alaattin Metin'in durumu biraz farkli. Alaattin Metin Azize'nin söyleyemedigi yazan fener'in özel kalem müdürü gibi. kendi söyleyemediklerini ona söyletiyor. Bence de buna cevap aslinda Azize'ye cevap gibi. Savas Ay ise sadece savas ay. Bir izleyici kitlesi tutturamamis fenerlilerden medet uman, ercan saatçi gibi bir yamama.

Alaattin Metin'e simdi pek çok köse yazari bile bulasamiyor. Hepsinde Azize'yi karsima alirim korkusu var. Alaattin Metin siradan bir spor yazariyken simdi kiymete bindi. Örnegin fenerin yapacagi bir transfer haberi bile ona onaylatmadan yayinlanmiyor. Dolayisiyla ona verilmis cevap aslinda Azize'ye verilmis cevap gibi. Belki sen o cenahi fazla takip etmiyorsun (aslinda çok da iyi yapiyorsun) ama istanbul medyasi bu cevabi adresine teslim etmistir bile.

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ergun ata, necmi perekli, ali sami alkis haric bunlarin hepsini vurmak lazim [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]bak ahmet cakara metal ise yaradi dogruya dondu ha onu yiyp te duzelmeyenler de var hincal gibiEdited by: armutcu61

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı l-m Nickli Üyeden Alıntı
    Yönetimimizin davranisi gururumu oksasa da düsünceye sevk etti beni, daha önce Savas Ay isimli sahis igrenç bir yazi yazmisti, futbolla alakasi olmayan, hakaretvari içerige sahip bir yazi, bununla ilgili kulübün yapmasi gereken sey dava açmak idi... ...buna cevap verildiyse Savas Ay'a niye cevap verilmedi, dava açilmadi? Yoksa açildi da benim mi haberim yok...

Bu konuda Gnl.Mdr.'ümüz Burak GÜRDAL'dan aldiim bi maili MEDYA bölümüne baslik açarak aktarmistim. Sanirim bunu kaçirmissin [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Murat Bey merhaba,

Yaziyi ben de okudum ve tabii ki sinirlendim. Bugün sizin gibi çok sayida üyemiz ve taraftarimizdan da, ayni dogrultuda tepki mesajlari aldik. Konuyu derhal Avukatimiza yönlendirdim. Kesinlikle bir dava açilacak. Ancak tepkilerin ayni sekilde yazara da gösterilmesi gerekiyor. Bu tip durumlarda, yazarlarin dikkat etmelerini saglayan en önemliunsur, daha sonra görecekleri tepkiden çekinmeleri. Dolayisi ile taraftarimizin ve üyelerimizin, yazara da dogrudan tepki göstermeleri en dogru yol olacaktir. Ilginize tesekkür ediyorum.

Saygi ve selamlarimla,

Her nedense, hep böyle pisliklerin, çirkefliklerin,agresif, küçültücü, asaalayiciyazilarin/tavirlarlarin adresi ayni. febe. Inanilmaz bi egolari var. Inanilmaz, hatta inanilmaz ötesi bi eziklikleri var. Eziklik derken bunu febeyi küçültmek için diil hakikaten böyle olduu için yaziyorum. Sonadan görme, simarik, edepsiz, ahlaksiz, etik tanimayan, kural tanimayan, herseyi kendilerine mübah sayan bu zihniyet ki bide çirkeflikleri her seferinde yüzlerine çarpilmasina raamen ellerinde ki muhtelif güçler ve muhtesem piskinlikleriyle bunlari berataraf edebildiklerinden her kesimden sürekli asaalanan, nefret edilen, sorgulanan bir camia olmuslar. Dolayisiyla sürekli savunma durumunda olan, bu kadar asaalanmanin, sorgulanmanin karsisinda çirkefliklerini elle tutulur seylerle savunamamanin vermis olduu bi saldirganlik, eziklik durumunda olan komplekslibi camiadir. Söyle düsünün; etrafinizda ki herkes sizden nefret ediyor, küfür ediyor, asaaliyor. Bozuk bi ruh hallerinin olmasi dogal. Dogal olmayan herseye raamen hala yaptiklarinin farkina varamamalari yada piskinliklie vurup bana dokkanmayan yilan demeleri. Hey gidi eski Trabzon heeyy!!! Nerde o eski Trabzon, yok bizim sayemizdeymiste, savunmakmista... Gel Trabzon'um gel, gel efsanem gel anasini satiim gel de su köpeklerin aazina yine tikayalim be!!!

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@ simal yildizi

Açiklama için tesekkürler, yazimda da su sekilde belirttigim gibi "dedigim gibi yönetimin neden ciddiye aldigini ben anlayamadim, farkli bir sey oldugunu düsünüyorum" yönetimin buna neden cevap verdigini anlayamamistim ama artik olay netlesti. yönetimi tebrik ediyorum. bilgilendirdiginiz için tesekkürler.

@ gölge oyunu

Medya kismini çok fazla takip edemiyorum zira medya kavrami benim için Türkiye'de pek ciddiye alinacak bir sey degil, resmi sitemiz disinda 6-7 farkli ciddi(!) yayin organinda çikmamis habere inanmiyorum. Dolayisiyla Savas Ay'adava açildigi konusunu da resmi siteden görmek isterdim, baska güvendigimiz bir haber kaynagimiz yok çünkü. Bilgilendirdiginiz için tesekkürler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı l-m Nickli Üyeden Alıntı
    Yönetimimizin davranisi gururumu oksasa da düsünceye sevk etti beni, daha önce Savas Ay isimli sahis igrenç bir yazi yazmisti, futbolla alakasi olmayan, hakaretvari içerige sahip bir yazi, bununla ilgili kulübün yapmasi gereken sey dava açmak idi... ...buna cevap verildiyse Savas Ay'a niye cevap verilmedi, dava açilmadi? Yoksa açildi da benim mi haberim yok...

Bu konuda Gnl.Mdr.'ümüz Burak GÜRDAL'dan aldiim bi maili MEDYA bölümüne baslik açarak aktarmistim. Sanirim bunu kaçirmissin [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Murat Bey merhaba,

Yaziyi ben de okudum ve tabii ki sinirlendim. Bugün sizin gibi çok sayida üyemiz ve taraftarimizdan da, ayni dogrultuda tepki mesajlari aldik. Konuyu derhal Avukatimiza yönlendirdim. Kesinlikle bir dava açilacak. Ancak tepkilerin ayni sekilde yazara da gösterilmesi gerekiyor. Bu tip durumlarda, yazarlarin dikkat etmelerini saglayan en önemliunsur, daha sonra görecekleri tepkiden çekinmeleri. Dolayisi ile taraftarimizin ve üyelerimizin, yazara da dogrudan tepki göstermeleri en dogru yol olacaktir. Ilginize tesekkür ediyorum.

Saygi ve selamlarimla,

Her nedense, hep böyle pisliklerin, çirkefliklerin,agresif, küçültücü, asaalayiciyazilarin/tavirlarlarin adresi ayni. febe. Inanilmaz bi egolari var. Inanilmaz, hatta inanilmaz ötesi bi eziklikleri var. Eziklik derken bunu febeyi küçültmek için diil hakikaten böyle olduu için yaziyorum. Sonadan görme, simarik, edepsiz, ahlaksiz, etik tanimayan, kural tanimayan, herseyi kendilerine mübah sayan bu zihniyet ki bide çirkeflikleri her seferinde yüzlerine çarpilmasina raamen ellerinde ki muhtelif güçler ve muhtesem piskinlikleriyle bunlari berataraf edebildiklerinden her kesimden sürekli asaalanan, nefret edilen, sorgulanan bir camia olmuslar. Dolayisiyla sürekli savunma durumunda olan, bu kadar asaalanmanin, sorgulanmanin karsisinda çirkefliklerini elle tutulur seylerle savunamamanin vermis olduu bi saldirganlik, eziklik durumunda olan komplekslibi camiadir. Söyle düsünün; etrafinizda ki herkes sizden nefret ediyor, küfür ediyor, asaaliyor. Bozuk bi ruh hallerinin olmasi dogal. Dogal olmayan herseye raamen hala yaptiklarinin farkina varamamalari yada piskinliklie vurup bana dokkanmayan yilan demeleri. Hey gidi eski Trabzon heeyy!!! Nerde o eski Trabzon, yok bizim sayemizdeymiste, savunmakmista... Gel Trabzon'um gel, gel efsanem gel anasini satiim gel de su köpeklerin aazina yine tikayalim be!!!

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]BRAVO

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı
    Nasil ki sokakta bir köpek bize havlayinca dönüp cevap vermiyor ve tartismiyoruz,kanaatimce ayni sekilde davranmaliyiz o köpekten farki olmayanlara...

Altina imza atari. Ama sokakta köpek havladi diye de atlar ölmez[img]smileys/smiley4.gif[/img]

ath>fficeffice" />

Trabzon Aygün'ü unutunca!

Trabzon'da Aygün'ün alnini bir tas siyirmisti da Fenerbahçe Baskani Ali Sen genç oyuncunun kafasini savas gazisi gibi sardirip Türkiye'yi ayaga kaldirmisti... Trabzonspor Kulübü bu tarihi olaydan dersini almis olsaydi, Fenerbahçe maçinda kafasi yarilan antrenörünü savas gazisi gibi sarip, sarmalar, gerekirse maçi durdurur, can güvenligimiz yok diyerek isi sahayi terk etmeye kadar vardirabilirdi. O taktirde Fenerbahçe 55 milyar para cezasiyla kurtulamazdi... Trabzon'un ögrenecegi daha çok sey var çoook... Avni Aker'deki maçta Fener'in yardimci antrenörünün basi yarilmis olsaydi kiyamet kopardi. Trabzon'u da 3-5 maç ceza almaktan kimse kurtaramazdi...

yukaridaki yazi bir besiktasli tarafindan fotomaç gazetesinde yazilmistir.daha kendi kendimizi savunamiyoruz.daha ne olsun.ona buna sövmekle bu isler olmuyor.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hakkimizi layiiyla savunuyoruz demiyorum ama yapilan bi pislie karsilik bozuk düzenin temsilcilerinin serefsizlikleriyle, edepsizlikleriyle, ahlaksizliklariyla karsilik vermemiz halinde onlardan farkimiz kalir mi!? O zaman febe öyle yapti diye bizler de ayni terbiyesizlikle, utanmazlikla karsilik verirsek onlarin seviyesizliine inmezmiyiz!?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)