Sayfa 3 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 707 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Besiktas-Trabzonspor’um

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Besiktas maçinda yenilmeyecegiz.Yine onur mücadelesi yapacaklar.Avrupa'dan yorgun dönecek olan ve eksikleri olan besiktasin bizi yenecegini zannetmiyorum.Ama bizde kazanamayiz.Tipik beraberlik maçi olacak.

Bu kadroyla bizim kazanmamiz için en az 3 farkla öne geçip sonra Jeferson'un içeri alacagi golü çikarmak için durumu yine 3 farka getirmemiz gerekiyor.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla ben bile yildim. bugüne kadar hiç bi maçini kaçirmiyodum hatta bjk ve karagümrük maçlari için planlarim vardi ama son maç bitirdi beni. eger o kaleci, ne kalecisiyalamanin teki, kalede durdugu süre daha maça gitmicem. adam maç öncesi rus duasi mi ne yapio. bari biri dua etmesini ögretsin ya. kalecilikle hiç alakasi yok bu adamin. onu trabzonspora getiren kimse bi daha Trabzona girmesin. böyle bi hata affedilemez.ankara maçinin tek sorumlusu da odur. kisacasiBJK maçina gitmicem heralde. ama yine de maç saatinde belli olur.Maçi da kazaniriz heralde ama o kaleciye tahammül edemiom ya....

hep kalecinin yediklerini diyorsun ilk yari da cikardigi net 2 tane pozisyonu konusan yok tamam yedigi ilk gol resmen bi fiyasko..

hatta adamin biri söyle dedi macta.. bu kaleciye cekyat atsan tutamaz topu nasil tutsun.

ama kalecinin önünde 2 tane genc tercubesiz oyuncu var (tayfun ve ufukhan) arti bi tanede genc olmayan ve hesapta tercubeli olan erdinç .. erdinç artik kayseriye gitmenin planlari içinde adamlarda para var diyor 2 tana kayseri takimida ligde olunca daha erdinç Trabzonsporda oynrmi oynamaz .. yani bu 3 lü defansin önünde jeferson da olsa dida da olsa gol yerr... keske biz 2 gol atmadan yeseydi de içimiz rahat olsaydi .. dün tek sucu golleri ger yemesi bence

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bazi deersler yüzünden gelisim 1 hafta aksayacak yani besiktas maçina gelemicem allah kahretsin bu dersleri ) su besiktasi geçen sene elimizden kaçirisimizi unutamiyorum yaa 9043 tayfur senin ben... celaleddin yüzünden 1 puandan olmustuk ) maziyi hatirlayin istedim evelalah yenecegpiz... )

Nereden
    Almanya

ben diyorum Trabzonun oynadigi maclarin skorlari macin sonlarina dogru beraberse kesin gol yer yeniliriz, eger 1 farkli öndeysek kesin gol yer beraber biter bu hep böyle olmustur yinede öyle olacak gibi bir his var icimde. ins yaniliri8m..

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ankara maçindaki gibi ne oldugu bilinmez bir oyun oynarsak hiç sansimiz yok..ama ezik bahçeyle oynadigimiz gibi oynarsak sansimiz var.....Bence karadeniz halkinda kanserin fazlagörülme sebebi çernobil falan degil asil sebebi takimin böyle kötü oynamasi biz sampiyon olmak istiyoruz....Ilellah ittek yahu...kanser olmayalimda ne yapalim

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı

ARTIK 4. BÜYÜK DEGILIZ SIRADAN BIR TAKIMIZ.

Hemserim biz zaten 4. Büyuk olmadikki hiç, bizim buyuklugumuz eziklerde oldugu gibi basariya endeksli degilki, bizim buyuklugumuz taraftarin takimina bagliligiyla olusmus bir buyukluk, Trabzon kentinin çikardigi kaliteli oyuncularlan olusmus bir buyukluk, kurulmus duzeni asi bir sekilde bozan bir buyukluk, iyi gunde kotu gunde daima sahip cikan ve destekleyen sadik taraftarin olusturdugu bir buyukluk...

Umarim su 4. buyuk sifatini uzerimizden bir an once atar ve gercek buyuklugumuzu sahaya yansitip tekrar eski gunlere kavusuruz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Diyelim ki 5-0 kazandik... Eeee, n'olacak?

Hayirlisiyla su sezon bir bitse de önümüzdeki maçlara baksak!

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fener maçina gittik biraz cesaret kazandik iyi oynuyoruz iyi ki gelmisiz maça filan simdi bütün istegim kirildi gel de bu takim için inönüye git[img]smileys/smiley5.gif[/img]ama ben ne kadar böyle desem de biz trabzonsporluyuz her zaman her yerde o formanin!!! pesine gideriz [img]smileys/smiley32.gif[/img]

bkk da topa uzaktan sert sut vurabilen bircok oyuncu var bizde de bu defans oldugu sürece bjk bizi kolay kolay affetmez..hoca bi delilik yapsada su tomas junu birde 90 dk oynatsa bjk macinda batti balik yan giderse belki atar golünüde bizde derizki al sana tomas jun..

zaten bize gelen forvet oluyor atlamaz öküz (tomas, mehmet yilmaz, agustin vs)

agzina saglik valla cok güzel laf ettin ama birde bu büyüklügümüzü futbolcular anlasa.. daha 2 ay önce gelen fransiz asilli hoca anliyor ama yillardir Trabzonda futbol oynayan oyuncular anlamiyor

Besiktas a sans tanimiyorum. Kalecimiz ve defansimiz normal (bakin ne süper ne de iyi oynamalarini istiyorum sadece normal) oynasinlar.Besiktas a hiç sans vermiyorum.

Kontrollü oyunla yapamayacagimiz is yok.(isabetli pas,az hata vs.)Jeffersonda dikkatli olmali.

besikatasa hiç sans vermiyorum kesin yenecez

ZOR BIR MAÇ OLACAK,IYI MÜCADELE EDERSEK KAZANIRIZ,

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bjk nin uefa maçi var yorgun olcaklar.bunu iyi kullanirsak yeneriz.

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Trabzonum alacak........almali............Trabzon icin......Trabzonspor icin.........Trabzonspora gonul veren vefakar taraftari icin.......almali bu maci.......almali.............

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu maç kazanilmadan TRABZON a dönülmeyecek..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

aksi halde çok güzel karsilama bekleyecek onlari[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ankara

valla öle moralim bozukki bugün puan durumuna baktimda küme bile düsebiliriz içimden aglamak gelio bütün arklar makara yapio ordan maç verilirmi die bugün ne çalistigimi bile anlamadin eger biraz gururlari varsa bu maçi alirlar bizim için trabzon halki için artik onlari üzmezler ins

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence zor maç beraberlik bile sürpriz olur insallah aliriz da bi moral buluruz

DeliKadir_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

[img]smileys/smiley5.gif[/img]

birsey diyemiyecem

hayirlisi olsun

Nereden
    Ankara

bizim için oyna, kendin için oyna, o da yetmiyorsa takim için oyna.

Erinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öyle bir hale getirildik ki biz taraftarda bile özgüven sorunu olustu.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Hersey olabilir bence bu maçta fark da atabiliriz fark da yiyebiliriz. Yani acayip bir dengesizlik var takimda.

Bu arada bize en çok bozulan da totocular iddiacilar oluyordur. Her maçimiz üç ihtimalli, hayatta banko oynayamazlar [img]smileys/smiley36.gif[/img]

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

alacagizzzzz

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zor walla ikitane kötü takimin karsilasmai valla macin sonucu ne olacak bende cok merak ediyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)