Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayip ettin Fatih Sultan Tekke

fatih gibi bir golcu profesyonel oyuncu nasil kacirir onlari inanamiyorum. Ozellikle Yattara'nin topuk pasiyla yarattigi pozisyon durum 2-1 atsa 3-1 olacak sonra idda ediyorum bu mac 5-1 olurdu...

ahh be fatih tekke ayip ettin bize...Edited by: TS-Karadeniz

Nereden
    Belçika

kimse fatih suc felan aramasin sen Trabzonsporsun kendi sahanda 2-0dan nasil mac verirsin birde 10 kisiya karsi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçtan sonra fatihe sultan multan demiycem.Bu sezon çok cividi.Malatya maçinda da böyleydi bu maçta da böyle yapti

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TS-Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı

fatih gibi bir golcu profesyonel oyuncu nasil kacirir onlari inanamiyorum. Ozellikle Yattara'nin topuk pasiyla yarattigi pozisyon durum 2-1 atsa 3-1 olacak sonra idda ediyorum bu mac 5-1 olurdu...

ahh be fatih tekke ayip ettin bize...

saygideger renkdas.Lütfen fatihe bisey demiyelim.Bence o kendini bu takimda harciyor.Ben onun yerinde olsam yarin birakir giderim.Sen fatihe degilde yattara ile simegi oyundan alan maç boyu sakiz cigneyen adama bidaha bag istersen

arkadasim fatih tekke fenerbahçeyimi tutuyo nasil böyle bisey diyosun bende küfür ediyorum bende sayiyorum sövüyorum ama böyle bisey demiyorum ahmakligina kaçirdi golü bilerekmi kaçirdiki ayip ettin fatih diyosun..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ayrica kim kurtaracakksa kurtarsin artik bu takimi rezil olduk elaleme bu kadarda olmaz

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yeteeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azicik mantik!!!!!!!!!!!

Salak salak konular açmayin lütfen!!

Nereden
    İzmir

bencede suç bu maçta halilhodziçte

defansa bir adam daha alip defansin dengesini bozdu orta sahaya alsa birini defansta adam paylasim sorunu olmayacak gol mol yemeyecegiz

yazik beeee yazik

suç atayda falan degil kiçi kalkan topçular ve bu maçlik vahit hocaaaaa

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı mini FaNaTiK Nickli Üyeden Alıntı

bencede

Nereden
    İzmir

haftaya bjk ye kaybedersek düsme potasina giriyoruz beyler [img]smileys/smiley5.gif[/img]

bizi bu hale tek basina atay aktug getirmedi

topçularda artik aklini basina alsin

yeter be artik böyle defans yapilir mi sezon basindan beri pisi pisine yapilan defans hatalarindan yedigimiz gollerin haddi hesabi yok

ne erdinç ne kürsat adam gibi markaji bilmiyor sadece fizikleriyle oynuyor ikisinin de satilmasi farz oldu

fatih gibi bir futboluc bu golu atmasi lazimdi eger atsaydi cok farkli olurdu mac ama kismet diyelim artik

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı mini FaNaTiK Nickli Üyeden Alıntı

aynen katiliyorum . bu ne yaw. Oldu diger maçi alalim. kral fatih diye topic açin. hemen kapatilmali....

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı
    kimse fatih suc felan aramasin sen Trabzonsporsun kendi sahanda 2-0dan nasil mac verirsin birde 10 kisiya karsi[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    Nasil mac verirsin? Fatih gibi golleri harcayinca verirsin iste.

Nereden
    Ankara

suç vahid hocada felan degil yönetimde de degil alide de velide de degil takimin tümünde, sen bir maçi 2-0 yenerken 2-3 yeniliyorsan suçlu takimin kendisidir, fatihin ilk pozisyonu degil bu fatih iyi güzel golcu ama her zaman çok laubali oynuyor bugunde aynisini yapmadi gol olmadi adamlar yüklendi buldu golü tek suç onda degil tabi, hasan diye bi adam ne zaman oyuna girse bi bokluk yapiyor antep maçinda girdi geçen sen faul yapti 3. golu yedik yine girdi yapti faulunu yine yedik golu bravo vallahi büyük beceri.

Nereden
    İstanbul

kardesim ben onu bunu anlamam TRABZONSPOR angaradan don 2 dakikada 2 gol yiyemez futbolcular ve teknik heyetin hepsine ÇOK AGIR CEZALAR VERILMELI YAKISMADI FATIH TEKKE

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

anca bu kadar.

bir hafta iyi, bir hafta.....

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı holigan61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı TS-Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı

ahh be fatih tekke ayip ettin bize...

saygideger renkdas.Lütfen fatihe bisey demiyelim.Bence o kendini bu takimda harciyor.Ben onun yerinde olsam yarin birakir giderim.Sen fatihe degilde yattara ile simegi oyundan alan maç boyu sakiz cigneyen adama bidaha bag istersen

ii peki sana soralim takim 2-1 yeniyo yedek kulubesi ise ayni ve rakip 10 kisi kimi koycan oyuna merak ediyom kimi

ikinci lige düselm de oradqa sampiyon oluruz artik..bunlarin alayinin allah belasini versin ne hale geldi trabzon eskiden saha ya çikan rakibin ayaklari titrerdi simdi su hale bak milletin moral kaynagi olduk yaziklar olsun su hale bak..

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

konu kapatilmali

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Beyler sunu artik iyi bilmeliyiz. bunu öncelerdende söylemistim gene söylüyorum. Fatih Tekke yi Fatih Tekke yapan Gökdenizdir. Gökdenizsiz Fatih Tekke bana göre siradan bir forvettir. Gökdenizin cezasi bitene kadar Fatih böyle gider. gol problemi yasar. Bunu artik kabullenmeliyiz ve her macta Fatih Tekke ye güvenmemeliyiz. Taraftar iki hafta önce öküzlük yapmasa Fatihin yaninda Mehmet Yilmazla cikardik maca rahat rahat alirdik. Adil elestiri yapabilirsek bu kötü durumlardan faydali cikariz. yoksa vallahi küme düsmemeye oynariz.

omerkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

Fatih Tekke ye kizan ve daha da iLeri giderek sövme tesebbüsünde buLunan Kendisini Trabzonspor taraftari oLarak görüp te asLinda o takim için en ufak bisey yapmamis oLan cahiLLer size diyorum...

Trabzonspor için yaptiginiz en büyük fedakarLigi söyLeyin bakaLim...

AmeLiyattan çikip maça mi kostunuz

AyakLariniza miLyon doLarLar seriLdi de eLinizin tersiyLe mi ittiniz

Kaç kere agLadiniz(gs maçi ni hatirLayamazsiniz ama)

Fatih bunLarin hiçbirini yapmadi evet sizin tabirinizLe ukaLaLik yapti LaubaLi davrandi ve takimi üç puan dan etti(bu nedenLe kiziLabiLir ama nedeni o na yakistiramamis oLmamizdan kaynakLanmaLidir)

Trabzonspor dibe vurmustu birakin goL atmayi takim pozisyona biLe giremiyo du ta ki çarsamba günü o büyük imzayi atip cumartesi günü sahaya çikincaya kadar ve hiç ara vermedi atti attirdi ve siz sevindiniz yiLLar sonra o nun önderLiginde daLga daLga geLen trabzonspor u yeniden sampiyonLuk yarisinin içinde görünce neredeyse ayakLarini öpücektik.(SenoL güNes bunu az daha yapiyo du)

Bordo mavi forma için sakat sakat oynadi geLecegini riske atti yetmedi doymadik ameLiyat ettirmedi kendini miLLI davaya omuz vermek istedi aLkisLadik ve hiç bir menfaat bekLemeden yapti bunlari...

Avrupa dan iyi paraLara karsiLik tekLif aLdi ama sampiyonLuk görmeden gitmem dedi oysa yönetimin agzinin suyu akiyordu...

simdi sira sizde dimi hadi bakaLim eLestrinin dozunu daha da arttiraLim...vurun Fatih e; zira yönetim zaten satmak için bahane ariyor beLki geçerLi bir mazeret sayar da cebine 3-5 miLyon pound daha koyar....

Keske oLmasaydi arkadasLar Trabzonspor Taraftarina unuttugu seyLeri hatirLatan FutboLcu ötesi biri için bu sözLer hiç söyLenmeseydi...

FATIH SULTAN biz senin hakkini veremedik.özür diLeriz...yetmez biLiyorum ...HeLaL et haKKini

fatihe laf diyen karsisinda beni bulkur.Yeter ulan.Adam iyki bi gol kacirdi.Sizler sanki profosyonel futbolcusunuz.

Yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[img]smileys/smiley7.gif[/img]

fatihin kasiklari arasindaki uzun seye kurban olun siz.Kendinizi taraftar ilan ettiniz.Iyi bog yediniz.Fatih olmassa trabzonspordan bi bog olmas.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu baslik niye hala kilitlenmedi ki?

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hay allahim ya...Elestiri yapacaksaniz gidin futbolcular kisminda yapin elestirinizi...Oldu walla ya,aklina gelen maç sonu kndini topic açmaya adiyor...

"ahh be fatih tekke ayip ettin bize "demissin ya hani arkadasim...O zaten bizden daha az trabzonsporlu..Ve su an inan bana gülücükler açiyor gül yüzünde..."Ohh be" diyor..."Nasil kaçirdim ama o golü"...

Bu adamin küçükken gelip destekledigi takim bu..Hepimizden çok istiyor..Ve maaalesef olmadi iste...Kimse sizden daha az gergin degil..Bunu düsünerek baslik açalim...LÜTFEN!!!!!!!!!!!Edited by: 61viya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)