Sayfa 69 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1726 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK 3.Hafta | Konya Torku Şekerspor 1 - 3 Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dinledim abi..o da döküldü bugün ama Kadıköy'e kadar susuyorum..
    O maçtan sonra hep beraber sevinç içinde konuşacaz zaten Armağan
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Onur Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O kadar baskı yerken oyuna müdahale edilmeyişini (yanlış edilişini) de gördün mü?

Bu durum benim canımı sıktı mesela.
    uff msglsn glba .s.s.s

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Şeref Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lidersek hatalara göz yumacak değiliz. Daha iyisini istemeliyiz. Bugün lideriz diye hataları görmezden gelirsek sonumuz hiçte hayrolmaz. Sindire sindire büyümekte yarar var.
    peki suana kadar her ,,hatayi'' didik didik ettik de neler kazandik onur ?
    Konu AyhanPe tarafından (12.01.2011 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Mustafa Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sıkmadı Onur. Bu maçlara hazırlık gözüyle bakabilmen lazım. Bir şey deniyor olabilir hoca. Önemli olan ligdeki maçlarda nasıl müdahele ettiği.
    21.12.2009 Unutmayacağız...
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!''
    Cemil Usta
    Sen bu kentin en büyük yeminisin, en büyük inadı.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekler ayrıntılarda gizlidir diyorum ve bitiriyorum..zaten bugün maçtan önce o kahrolası 96 maçına tutuldum bakmaz olaydım...son olarak şu badur ve ceyhun'u kiralasak mı ne pek işimize yaramayacaklar gibi duruyor..Mustafa Fener maçına beraberiz aklımdasın
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

metinbay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Şenol Altunsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne bu ya Ceyhun'a linç kampanyası mı başlatıldı haberimiz olmadan
    Şenol abi o mevkide oynuyor biraz da uzun boyluysan kaderin bu bizim takımda...örnekleri çok...
    Biz her eskiyi eski diye atmayız, kötü ise atarız; her yeniyi de yeni diye almayız, iyi ise alırız."M.Akif Ersoy
    Allah mekanını cennet eylesin canım annem...

Nereden
    İstanbul

Şu anda bulunduğumuz konumuzu belki de bu yüzden kazandık.

Şenol Hoca geldiği ilk gün imza atarken ne dedi?

"Hatalarımdan ders aldım."

Kimse %100 haklı, doğru değildir. Benim anlamadığım şey de Şenol Hoca'nın hatalarının görmezden gelinmesi. Adamcağız hatalar yapıyor bunları söylersek ne zararımız olur? Bence hiç bir zararı olmaz.

Eleştirinin olduğu yerde gelişim olur.
    uff msglsn glba .s.s.s

mit_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki,Burak Yılmaz'ın bu maçta Yattara'ya artısı neydi sorabilirmiyim?..Yaptığı o kadar bencilliğe rağmen... Hoca neden Yattara'yı çıkardı..pekala Burak'ın yerinde o da oynayabilirdi..yoksa yattara daha nası kendini sevdirecek ben bilmiyorum
    Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz...

Bugün sinir oldum Burak'ın bencilliklerine yoksa maç çok daha farklı olurdu bugün birde Şenol Hoca Burak'ı çıkarmak yerine Yattara'yı çıkardı ayrı sinir oldum...

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Şeref Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu anda bulunduğumuz konumuzu belki de bu yüzden kazandık.

Şenol Hoca geldiği ilk gün imza atarken ne dedi?

"Hatalarımdan ders aldım."

Kimse %100 haklı, doğru değildir. Benim anlamadığım şey de Şenol Hoca'nın hatalarının görmezden gelinmesi. Adamcağız hatalar yapıyor bunları söylersek ne zararımız olur? Bence hiç bir zararı olmaz.

Eleştirinin olduğu yerde gelişim olur.
    saglikli bir elestiri haliyle yapicidir ama tersini görmek isteyen icin bir cok olanak var..örnegin yerel medyayi takip etmek olabilir..onlarin da yaptiginin adi ,,elestiri'' oluyor da..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    İstanbul

Onların yaptığının adı bulaşıklık, çamurluk oluyor. Neyse ben artık yatayım. İyi geceler herkese.
    uff msglsn glba .s.s.s

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar, Burası bir forum sayfası, farklı görüşlerin olması gayet normal, Lakın fikirlerimizi söylerken, sinirli bir anımızdaki tavırlar sergilemek yerine daha mantıklı konuşmak gerekiyor..

Takımımız da şu anda 26 futbolcu var, Bunların hepsinin formda olması durumunda bile 11 kişi ile başlayacağız..

Ceyhun konusunda da bende çok lumlu şeyler düşünmesem de ; Bizim bilmediğimiz bir özelliğinin olduğunu düşünüyorum. Özellikle savunma oyunlarında Ceyhun bence son derece etkili oyunlar oynayabiliyor. Jaja Gelmeden evvel Orta sahamıda Colman önde oynarken Ceyhun selçuk ile beraber bu takımın göbdeğini tutuyordu.

Hepinizi kazanılan bir sivas maçına götürmek istiyorum.. 6-1 kazandık ve 4 gün sonra manisa maçında yine aynı kadro ile çıktık ve kaybettik.. O maçtan sonra Şenol Hoca Ne demişti '' kazanan kadroyu değiştirmek istemedim hata ettim'''..

O maça kadar Jaja daha takıma oturmamaışken, Selçuk- Ceyhun birlikteliği vardı.. Hatta geçen sezon ıkıncı yarıda Genelde bu ikili ile oynadık... Çok mu yetenekli değil ama bence sistem oyuncusu,

Bir futbolcu bu takımlara kadar gelebiliyorsa '' Bundan birşey olmaz '' demek çok acımasızdır.. Sadece yeteneklerini göstereceği zamanlar olabilir.. DAha Ligin ilk 4 haftasında Bu Burak nerden çıktı diye eleştirdiğimiz oyunc şimdi bu takımın banko oyuncusu... Yada UMUT a edilen küfürlerin haddi hesab yok..

Futbolculara bireysel tepkilere asla hoş bakmam.. Benım için yıldız oyuncu yoktur.. Bu kavram artık benım gözümde sıfırdır. Onemli olan takım oyuncusudur..

Bu bağlamda takım oyunu oynamayan her oyuncu benım gözümde oyuncu değildir..
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayrıca takımda ön Libero da görev yapabilecek oyuncumuz başka yok.. Glococki bile yapabilir ama Barış yapamaz, Sezer de yapamaz.. Ya Colman ya selçuk yada ceyhun
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

hasannuhoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca takımda ön Libero da görev yapabilecek oyuncumuz başka yok.. Glococki bile yapabilir ama Barış yapamaz, Sezer de yapamaz.. Ya Colman ya selçuk yada ceyhun
    ceyhun su an formsuz.eleştirmek dogaldır,ama fırlatıp atma yok sayma mantıgı mutlak bir yanlıştır..senin de dedigin gibi renkdaşım ttakımlar icin sistem yada takım oyuncusu önemldir..cyhun takımımız için cok önemli bir alternatiftir
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

şenol hocaya biri bişey mi dedi?boşverin cevap vermeye gerek yok futboldan anlamıyordur.çok biliyosa antrenörlük yapsın
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Balcklabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Şenol Güneş'in açıklamalarını "laf salatası" olarak niteleyen, "laf'tan anlamaz, kullandığı sözcüğün anlamını bilmez, gerçek anlamda laf salatası yapan, neye hizmet ettiğini anlayamadığım" BAZI taraftarlarımızla aynı tarafta olmaktan UTANÇ duyuyorum... Ya onlar bordo mavi sevdalıları değil ya da ben... Laf salatası nitelemesi yapan kişilerin söylemlerinin -tezleri itibariyle- daha güçlü olması, onların beyin gelişmişlikleri hakkındaki kaygılarımı ortadan kaldıracak yegane ölçüttür...
    Always Trabzon!!!

Balcklabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Yıkıcı eleştiriden uzak hatta pozitif ayrımcılık yapıp, Kargaya yavrusu Şahan gibi gelir misali onlara kendi değerlerinin üstünde değer yüklemeyi deneyelim... Zira insan psikolojisinde ve yönetim biliminde kendini gerçekleyen kehanet diye bir olgu var; nasıl olmasını beklerseniz o beklentinizle karşılaşırsınız... Fark yaratan taraftar olabilme umuduyla...
    Always Trabzon!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün GS ın maçını TRT hem HD kanaldan,hemde TRT 1 den verdi.
    Çok büyük Derbi maçı ya Adamlar 2-1 öne geçince şampiyonlar liginde öne geçmiş gibi sevindiler.
    TRT gerçekten Terbiye sınırların zorluyor,
    Adamlar 10.sırda ligde işleri bitmiş,Rakipleri 2.ligden Şekerspor maç hem TRT 1 hemde HD kanaldan canlı,
    Bu kadarmı Trabzonspor Düşmanlığı olur insan içinde,
    Hani bunlar Tarafsız yayın yapıyorlardı,Hani bunlar kim liderse önceliği ona veriyorlardı.
    Ben Artık Erdoğan Arıkan gibilerin Bu yapılan terbiyesizliklere rağmen BMN içerisinde olmaları ve Onlara ödül verilmesini Benimsemiyorum.
    Geçen sene Terbiyesizlik yaptılar Maçımızı o kadar kanal varken TRT 3de meclis görüşmeleri var diye vermediler sonra son 20 dakikayı verdiler yanlışlık oldu Özür dileriz vs vs şimdi aynı terbiyesizlik devam ediyor.
    Bence TRT den hiç bir kimseye ödül verilmemeli bu tür adamlar aklını başına almadığı müddetçe Şmartılmamalı.
    Belki bir çoğu için önemli olmayabilir ama benim için çok önemli,
    TRT nin yaptığı saygısızlıktır,Terbiyesizliktir.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün GS ın maçını TRT hem HD kanaldan,hemde TRT 1 den verdi.
    Çok büyük Derbi maçı ya Adamlar 2-1 öne geçince şampiyonlar liginde öne geçmiş gibi sevindiler.
    TRT gerçekten Terbiye sınırların zorluyor,
    Adamlar 10.sırda ligde işleri bitmiş,Rakipleri 2.ligden Şekerspor maç hem TRT 1 hemde HD kanaldan canlı,
    Bu kadarmı Trabzonspor Düşmanlığı olur insan içinde,
    Hani bunlar Tarafsız yayın yapıyorlardı,Hani bunlar kim liderse önceliği ona veriyorlardı.
    Ben Artık Erdoğan Arıkan gibilerin Bu yapılan terbiyesizliklere rağmen BMN içerisinde olmaları ve Onlara ödül verilmesini Benimsemiyorum.
    Geçen sene Terbiyesizlik yaptılar Maçımızı o kadar kanal varken TRT 3de meclis görüşmeleri var diye vermediler sonra son 20 dakikayı verdiler yanlışlık oldu Özür dileriz vs vs şimdi aynı terbiyesizlik devam ediyor.
    Bence TRT den hiç bir kimseye ödül verilmemeli bu tür adamlar aklını başına almadığı müddetçe Şmartılmamalı.
    Belki bir çoğu için önemli olmayabilir ama benim için çok önemli,
    TRT nin yaptığı saygısızlıktır,Terbiyesizliktir.
    kerem öncelin söyledikleri var birde

top direkten dönüyor şanssızlık diyor.

2-1 olunca galatasaray yenilseydi yazık olurdu diyor hakan şükürle birlikte öve öve bitiremediler galatasarayı.
    EN IYISI BIZIZ:

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konya torku maçına gelince

daha 2 sezon önce adanademirspora yenilmiştik

şimdi galibiyeti beğenmiyoruz.
    EN IYISI BIZIZ:

Nereden
    Malatya

forumda, sanrılar hezeyanlar baş göstermiş, şampiyonluk stresi futbolculardan çok taraftarı etkilemiş... burak yerine yine yattara çıkmış 89 da, niye ceyhun oynamış. niye papy gitmiş vs vs.
    herkesin futbola bakış açısı farklıdır, kendi bakış açısını mutlak doğru kabul edip acımasızca eleştirmenin insafa ve izana sığan bir tarafı olmadığını düşünüyorum.
    bunu örneklendirisek. şenol hoca yeni transferleri takıma hemen niye adapte etmiyor demek ayrı, şenol hoca da çok beceriksiz bir hoca, aykut niangi ayağının tozuyla sahaya sürsü, hagi cluoyu sürdü, biz jajayı anca 6-7. haftada gördük, teoyu bir devre boyunca göremedik, bu niye bu kadar beceriksiz hoca demek ayrı. kaldı ki benim bakış açım da mutlak doğru değil...
    özellikle şenol hocaya eleştiriyi insaf ve izan sınırları içinde tutmak lazım. yavrumuzu aşırı sevgiden dolayı boğarak öldürmeyelim!!!
    Konu DURAS tarafından (12.01.2011 Saat 09:36 ) değiştirilmiştir.

KUTADGU
    Ziyaretçi

Son 20 Resmi Maçta - Buna Süper Kupa maçı da dahil-

15 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet alan bir takımdan bahsedeceksek,
    (Galibiyet ortalaması %75)

Çok fazla "yetersiz, adaletsiz" saptamalarını yapmamak lazım kanımca.

Sonuçta takım özellikle fiziksel bir kamp programından sonra, kötü bir havada ve kötü bir zeminde ve bir çok as oyuncusundan mahrum bir şekilde mücadele etti.

"Hata" diyebiliriz, "Yanlış" diyebiliriz.

Bundan fazlası bence "Haksızlık" olur.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ya arkadaşlar gerçekten de şampiyonluk baskısı formda başlamış hangi başlığa girsem arkadaşlar sert tatışmalar içerindeler lütfen biraz sakin olalım ya....
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beni bu GBB ve Konya Torku maclari endiselendirdi,ozellikle Shalke macindan sonra bi takimda bu kadar oyun farki olurmu dedirtti.
    Ben hazirlik maclarinin gosterge olmadigi soylemini kabul etmiyorum.
    Gbb ve Konya Torku takimlari asiri motive oldugu kesin,iki takimda (ozellikle GBB) pas yapan,mucadele eden ayaga oynayan pozitif futbol oynadilar ve dogruyu soylemek gerekirse iki takimda bence bizden iyi oynadilar,bu durum Senol Hoca'yi dusundurdugu kesin.

Beni 3 istanbullu korkutmuyor ama pas yapan mucadele eden iyi kapanan takimlar korkutuyor...

Nizam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne maçtı be (:

Gece 1 de gidermiyiz gidemezmiyiz dedik pilavdan dönenin kaşığı kırılsın dedik kaçtık yurttan . terminal e otobüs kalmamıştı otostopla gittik . konya ya direk otobüs bulamadık bursa - ankara , ankara - konya yaptık . bütün parayı biletlere verdik . maçtan iki saat önce konya daydık . maç bitti cebimizde 5 kuruş para kalmamıştı . konyadan bursaya 5 araba ( 4 kamyon , 1 minibüs ) değiştirerek otostopla 15 saatte gittik (: sabah 7 gibi yurttaydık
    o gün işletme matematiği sınavım vardı onu da yalan ettik ( zaten vize 10 du kurtarma ihtimalimde pek yoktu (: ) .. ayaklarıma kara sular inmesine , yorgunlıktan ölmeme , açlıktan kıvranmama , o gün ki sınavı p.ç etmeme rağmen değdi bee (: en azından ilerde Bize Heryer TRabzon dediğimizde yanına sıkıştıracağımız bir anımız oldu (:

Bursadan bizi arabasıyla terminale atan üni. hastanesinesi acil bölümünde doktor olan mehmet hocaya , konyaya indiğimizde otobüste tanıştığımız ( adını hatırlayamadım ) bizi taksiyle stada bırakan sivaslı abimize , maçta tanıştığımız bizi maç sonu arabalarıyla ankara yoluna bırakan isimlerini hatırlayamadığım iki oflu kardeşimize , bursaya gidene kadar o ıssız yollarda bizi komayıp araçlarına alan kamyoncu dayılara tek tek teşekkür ediyorum allah razı olsun hepsinden onlar olmasa hala konya daydık heralde ..

Bize Her Yer TRabzon .
    Dozer CemiL

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nizam sizinki baya maceramis. Helal olsun =)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)