Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelecek Olan Yönetim ve Vahid Hoca

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arkadaslar bilindigi gibi adaylar artik hemen hemen belli oldu.Görünen sudur ki Özkan sümerinde çalismalari war o da her an olabilir..!

Ben kendi adima konusursam 20 yasinda olarak yaklasik 10 yildir takip ediyorum.o kadar teknik direktör geldi geçti ben içlerinde hiç bu kadar öz verili sehrin beklentilerini ve isteklerini bu kadar özümsemis..Yabanci biri olmasina ragmen bu kadar kisa sürede uyum saglamis bir hoca görmedim.zaten forumda okudugum kadariyla büyük bi çogunluk hodzic i ilerleyen yillarda takimimizda görmek istiyo...

Biliyoruzki hocamizin kontrati sezon sonuna kadar yeni gelecek olan yönetimin ona bakisini tam olarak bilmiyoruz..ama suda var halilodzic büyük bi hoca kalirsa büyük hedeflere oynamak isteyecektir..bunun icinde transfer gerekli muhtemelen afrikadan yada birezilyanin vasat takimlarindan gelecek kelepir topcular istemez..Senol Günes gibi vaat edip yapmayinca takimda kalacak bi hoca degil

su an adaylarin icinde sadece albayraklar var gibi zaten onlarinda vaadlerinden biri suétrabzonsporu yildizlar Topluluguna Cevirecegizéya digerleri hodzicin isteklerine cevap verebilir mI?vahid hoca takimda kalirmI???

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kim gelirse gelsin yola vahid hocayla ,vahid hocanin istedigi gibi devam etmeliyiz.Ben çok güveniyorum hocamiza. Edited by: madheart17

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya bu adamin kiymetini bilelim, parali yönetim gelirse, futboldan anlayan, ve en önemlisi transfer isini teknik direktöre birakan, ozaman iste büyük isler yapariz

Nereden
    İstanbul

valla MAY Özkan Sümer'e maddi yönden bi yardim saglasa su transferlerde falan da Baskan Özkan Sümer olsa.. o zaman kimse Vahid'in gidecegini aklindan bile geçirmez.. Çünkü Özkan Sümer dogru olani yapar..

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

gelen yönetimin kim olursa olsun vahid hocayi tutmasi gerekir.tam da toparlanma sürecindeki bir takimda teknik direktör degisikligi yeni bir kaosa yolaçabilir.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid Hoca en az 3 sene kalmali

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bizim taraftarimizin böylesine benimsedigi teknikadam çok zor bulunur...Degerini bilelimmm!

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugün yine degisiklik yapmakta geç kaldi ve bana kalirsa hatali degisiklikler yapti...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley7.gif[/img]yaw szymek i niye aliyosun oyundan

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı
    [img]smileys/smiley7.gif[/img]yaw szymek i niye aliyosun oyundan

Yav böyle bir yorumu nasil yapiyosun böyle yorumlara nereden aklina getirebiliyon anlamiyom ha.Aldi ve biraz daha erken almasi gerekiyodu hatta Fatih Tekke'yi de Yattara'nin yerine daha erken almasi gerekirdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatihi lamya , yattarayi alma , simegi alma, diger adamlar ne is yapar. merak ediyorum ya. o zaman bu takim saha 3 kisi çikip oynasin ya.Vahid hoca bence ne gerekirse onu yapiyo sahada. Aslinda bize yeni oyuncular laim bakin bunlar bunlar olmadan hiç bir ise yaramiyo demeke istiyo. gelen yönetim bence bu hoca ile yola devam etmeli.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

simizek almakla dogru yapti cunku adam yoruldu,hasan girdi iyi is yapti fatihe yine fener macindaki gibi lada at dedi fatih kaptan yine olmadi atamadi,

hoca iyi ,bu hocada is var bize boyle hoca lazim,hoca giderse herkes gitsin,disiplin sart,

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya beyler tartisma gelecekle ilgili siz hala ankara maçinda kalmisiniz.Yeni yönetim ve haliloidziçin gelecekteki durumuna yorumyapalim.

Nereden
    Ankara

futbol garip bi oyun son 2 dakikada o golleri yemesek simdi nelerden bahsediyorduk, yenildigimizi geçiyor bir seye parmak basmak istiyorum. ilk 45 dk ya bakalim kaleye sutumuz varmi gollerden baska soralim bi ? yattara ve syzmek gol atti yine yattaranin bir pozisyonu vardi. baska ? kaleyi tutan bir sut varmiydi? veya SUT varmiydi? ama ankaranin ilk yari kaleyi tutan 7 sutu vardi hepside jefferson gibi bir kaleciye sahipsen tehlikeli olabilecek sutlardi. önce buna bi bakmak gerek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aday olanlardan veya olacak olanlardan hiçbirisi bu göreve layik degildir. maalesef takimimzi ileriye tasiyamacak reklamini yapacaklardir

gelecek olan yönetim halil hocaya istedigi oyunculari almciaksan helallessin yollasin

hakomako
    Ziyaretçi

Senol Hocamizda çok iyiydi ama gönderdik Vahid hocamizi kaybetmeyelin bari bugün kötü gidisle senol Günes'in hiçbir ilgisi olmadigini anladik sorun futbolcularda hepsini falakaya yatirmak lazim disiplinsizlik almis yürümüs oyuncular öyle isteksis oynuyorlarki bu kadar destekliyoruz yazik çok yazik Kendilerine gelmesi lazim oyuncularin vahid hocamiza yazik en çok ona üzülüyorum adam kendini yiyip bitiriyor basari için yerinde duramiyor neden böyle yapiyorlar vahid hocayi gönderirse yeni yönetim birakirim trabzonspor'u tabi vahid istekli gidersE Yapilacak bisey yok Yerini Ersun yanal hocamizla doldurabiliriz yada yeniden Senol günes [img]smileys/smiley2.gif[/img]zaten futbolcular bildiklerini yapmayadevam edersevadi hoca gider...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence geldiginden beri en önemli hatasini yapti.Belki zorunlu bir degisiklikti bilemiyorum ama son on dakikada defans kurgusunu degistirmek pek akilci görünmüyor.Hem biz buna benzer hatayla Famagusta faciasini yasamis bir takimiz.

Eldeki malzemeyle daha iyisiniyapacakolan yok.Dünya 3.sü apoletli hocayi harcadik.Kariyeri belli dünya çapinda bu hocayasahip çikalim.Hocanin kalmasindan yanayim.

Nereden
    Ankara

Vahit Halilhodzic hakli

Belki sizler de Vahit hoca?ya kizdiniz ama adam hakli?
    Bir hoca takimina kondisyon verir, taktik verir, ambians verir?
    Ama iki ayda kimlik veremez!
    Trabzonspor uzun süredir kimligini kaybetmis vaziyette? N?apsin Vahit Hoca!
    Trabzon, Ankaraspor karsisinda laubali olmasa maç 5-0 biterdi.
    Rakip kalmis 10 kisi Halilhodzic hangi tedbiri alacak ki? Takimi yagmur gibi gol pozisyonuna giriyor ama atamiyor. N?apsin Vahit Hoca?
    Samet Aybaba, Ziya Dogan, Senol Günes ne yapabildi ki Vahit Hoca yapsin?
    Trabzon kangren olmak üzere?
    Halilhodzic de gider yerine biri gelir?
    Atay Aktug da gider baskasi gelir?
    Trabzonspor giderse bir daha zor gelir?
    Puani 20

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

arkadaslara katiliyorum,sene basinda takimin icine dustugu vaziyetin sorumlusu olarak senol gunesi sectik ve harcadik.oysaki o donemde onu on plana cikartsak su an cok daha iyi durumda olurduk.

su anda kariyeri belli olan bir hocamiz var,senoldan esirgedigimiz destegi ona hissettirelimki bizi duzluge cikarmada azimli ve hirsli olsun,korkarim bir sure sonra ayni degirmende onu da ogutecegiz,bu sekilde her olayda daha fazla eriyoruz hep kendimizi yokediyoruz ve tunelin ucu da kapkaranlik

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu Takimda birtek Vahid Hocaya ve Symek'e aciyorum. Hocanin dedigi gibi, bunlar diyordurkendi kendilerinenerden geldik buraya...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid Hoca idmana çikmadi evinde dinleniyor, yeni yönetimi bekliyor herhalde..

Adam kestaneyi çizdirdik burda diyordur kendi kendine...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne olursa olsun idmana katilmasi lazimdi..görev basindaysan idmana katilacaksin...istifa kararinin esiginde olmali, düsünüyor herhalde...

Nereden
    Almanya

bence vahid hoca bjk macindan alinacak kötü bir sonuctan sonra gidecek. demedi demeyin.....!

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

teknik olarak bilgisi olan yani bos adam degil ama çok zor zamanlari trabzonun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)