Sayfa 13 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 SonuncuSonuncu
Toplam 347 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rize'de "Trabzon" Trabzon'da "Rize" Sesleri! (Teşekkürler)

Oğuzhan İnce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Selim Turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "su maymunu" gibi çirkin bir benzetmeyi göremiyorum alıntı yaptığın mesajda?

Malum renktaş Samsun'da oturuyormuş ve şahsi gözlemlerini anlatıyor. Her zaman her yerde Trabzona küfür ettiklerinden bahseden birisinin, bu tablo karşısında güzel kelimeler dökmesi imkansız sanırım.
    samsun tribünlerine takılmış.çokça da samsunspo sevdalısı tanıdığı olan bir orduluyum ben de
    20 sne kadar da oturmuşumdur..
    siz adamlar izeye girerken trabzon formasıyla taşlarsanız böyle olur.tam da samsundaki TRabzonspor karşıtlığı azaldığı bir dönemde yaparsanız gayette ayıp olur
    Hes Trabzonspor'a Kazım'a ve Trabzonspor'un ifade ettiği tüm değerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar RİZE'li TRABZON'luyu sevmez diye birşey yok,geçmişte saçma bi olay yaşanmıs ve bitmiş. Ben aslen RİZE'liyim ama TRABZONSPOR'luyum bundan da gurur duyuyorum. İstanbulda oynadığımız ibb maçında olan arkadaşlarım görmüşlerdir stadda ne kadr cok RİZE'li olduğunu,pankartlarda asılmıştı taraftarda vardı. Ben üzerimde TRABZONSPOR formam boynumda RİZE atkısıyla geldim maça ve orda ki hemşerilerimi, görünce daha da çok gururlandım RİZE-TRABZON KARDEŞ ŞEHİRLER ARKADAŞLAR KİM NE DERSE DESİN; TEK KÜLTÜR İKİ ŞEHİR...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Artık birbirimize daha sıkı destek olmamız lazım.Trabzon ve Rize Türkiyenin beyni..Vazgecılmezleri

bronsdelta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hassas bir konu. Samsunlu hemşerilerimizi rencide edecek ifadelerden kaçınarak konuya yaklaşmak gerekiyor. Trabzon'da maç günü 55 plakalı araç çokça görüyoruz. 350 km'yi maç için gelip tekrar geri dönen Samsunlu taraftarlarımız alınabilir. Sapla samanı ayırt etmek gerekiyor. Bazı çevreler Ogün Samast ve rahip katili çocuk yüzünden genelleme yapılınca bir Trabzonlu olarak ben rahatsız oluyorum. Bu durumdan benim gibi rahatsız olan arkadaşlar empati yaparlarsa birbirimizi kırmadan fikirlerimizi iletmiş oluruz.

Trabzon'da maç günü 55 plakalı araç çokça görüyoruz. 350 km'yi maç için gelip tekrar geri dönen Samsunlu taraftarlarımız alınabilir. o gördüğünüz araçlar samsunda yaşayan trabzonluların araçlarıdır. onlardan biriside benim dayımın oğlunun arabasıdır. biz bazı maçlara o araçla gelip maçı seyreder geri döneriz. kimse bana samsunu savunmasın. trabzonda doğdum babam öğretmen olduğu için 25 senedir samsunda oturuyorum. samsunun ne olduğunu bana anlatamazsınız. burada bir hatıra ormanı bile yaptırmadılar. samsunlu dostlarımızmış. güldürmeyin beni. şuan samsunda rize maçından önce bile Trabzonuma küfrediyorlar. onun için samsunu bana kimse savunmasın.

bronsdelta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Oğuzhan İnce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak abi yaşın benden büyük ama su maymunu gibi bahsetmekten vazgeç samsun halkından
    ne demek bu samsunlular,faşistliğin lüzumu yok
    benim sözlerimin faşistlikle ne alakası var saçmalamışsın. Samsunda 25 yıldır yaşıyorum ve samsun şehrini seviyorum ama samsunspor taraftarını sevmiyorum diyeyim o zaman. ama her ne olursa olsun BİZE HER TRABZON. samsun bile.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Rizeden bir görüntü

Nereden
    İstanbul

Rizeli bir Trabzonspor taraftarıyım..bu görüntüler çok hoş beklediğimiz görüntüler..
    bir kaç yıldır süre gelen bu dostluk hızını kesmeden önümüzdeki yıllarda da devam etmelidir..
    bu dostluğu yıkmak isteyecek müptezeller de ortaya çıkacaktır.2 şehir arasında aslında hiç olmayan sorunları dile getireceklerdir fakat bizler aldırış etmeyeceğiz..
    Aynı kemençeyle aynı horunu eden,aynı muhlama ,aynı lahana,aynı sarma,aynı mısır ekmeğini yiyen ,aynı havayı soluyan kültürleri bir şehirleri farklı 2 topluluğuz..o bakımdan bizi yakınlaştıran ne varsa onlara değer vermeliyiz..
    ne mutlu türküm diyene

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatırlayalım, Rizespor - Beşiktaş Maçı

Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bronsdelta61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'da maç günü 55 plakalı araç çokça görüyoruz. 350 km'yi maç için gelip tekrar geri dönen Samsunlu taraftarlarımız alınabilir. o gördüğünüz araçlar samsunda yaşayan trabzonluların araçlarıdır. onlardan biriside benim dayımın oğlunun arabasıdır. biz bazı maçlara o araçla gelip maçı seyreder geri döneriz. kimse bana samsunu savunmasın. trabzonda doğdum babam öğretmen olduğu için 25 senedir samsunda oturuyorum. samsunun ne olduğunu bana anlatamazsınız. burada bir hatıra ormanı bile yaptırmadılar. samsunlu dostlarımızmış. güldürmeyin beni. şuan samsunda rize maçından önce bile Trabzonuma küfrediyorlar. onun için samsunu bana kimse savunmasın.
    O kadar da yazdık sapla samanı karıştırmayalım diye.

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

ortalıkta dolaşan videoları izledimde bence yapılmak istenen ayrımcılık ve bölücülük. bunları yapanların teröristten ne farkı var. karadeniz halkı birbirine kenetlenmiştir bu herkes tarafından böyle bilinir. ister dogusu ister batısı ister ortası. benim düşüncem spor aktiviteleri vasıtasıyla aramıza girmeye çalışıyorlar. birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. birbirimize düşman etmeye çalısıyorlar. bu oyuna gelmememiz lazım. karadenizde bittimi bu ülke biter ....
    u will need justice at the end..

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ankaragucu macinda Rizeli kardeslerimize jest yapariz insAllah 53 de onlar icinde bisiler yapalim

Nereden
    Rize

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankaragucu macinda Rizeli kardeslerimize jest yapariz insAllah 53 de onlar icinde bisiler yapalim
    Yanii Artık..Bekliyoruzz

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize'li olarak bizim ordakı taraftarların ne kadar fanatik olduğunu burda anlatamam...Kesinlikle ele ele verrek Rize'yi birinci lige çıkartıp Süper Lig'e karadeniin damga vurması gerekiyor
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

ziyaretci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inanin tuylerim diken diken olduu... duygulandim.. tesekkurler Rize. Beni en cok uzen eskiden beri Samsun da isittigimiz kufurlerdi... baskalarinin ki onlarin kadar dokunmuo du hic

Nereden
    Rize

Sadri Başkanın Rizespor Hakında Konuştu.Çokda doğru seylet söyledi..Rizelinin sesi oldu.Yazıklar olsun bizim yönetime utanmışlardır heralde biraz.

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'den olay çıkaracak sözler: "Rizespor yönetimi duygusuz! Futbolcu istiyorlar, almaya gelmiyorlar! Tesisleri var futbolcuları yok!"

Trabzonspor kulüp Başkanı Sadrı Şener Türkiye Spor Yazarları Derneğinin Antalya’da düzenlediği “48. Yıl Sporun Zirvesi” seminerinde yaptığı konuşmada Çaykur Rizespor yönetimiyle ilgili olay çıkaracak sözler sarfetti.

Osman Can’ın, Trabzonspor’un Karadeniz takımlarına desteği konusundaki sorusunu cevaplayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Çaykur Rizespor’a futbolcu vermek istediklerini ama Rizeli yöneticilerin futbolcularla konuşmadığını öne sürerek, “Çaykur Rizespor’a biz, ‘hoca konusunda da destek verelim’ dedik, ‘Seçtiğimiz hoca istediği futbolcuyu çok rahat alır, Rize’ye götürür’ dedik. Bu fikrimi beğenmediler, hocayı onlar seçti. Bize ‘şu futbolcuları verir misiniz?’ dediler, biz birkaç futbolcu verdik. ‘Para da istemiyorum, yalnız bu futbolcularla siz konuşun’ dedik. Oyuncularla konuşmadılar.
    Dün yine iki futbolcu istediler; aynı futbolcuları Samsunspor da istiyor. İki kulüp için de arayan insanlar bizim için o kadar önemli insanlar ki… Yine, ‘para istemiyoruz, kendileriyle gelip konuşun’ dedik. Ama yine gelmiyor Rizeli arkadaşlarımız. Ben ikinci bir kulüp adına benim futbolcumla ne konuşayım? Onu bilmediğimden bu konuya girmiyorum. Rize’de tesis var ama futbolcu yok. Telefonla bu işler olmaz. Kulübe geleceksin, konuşacaksın, göreceksin. Rizeli dostlarımız ‘şu futbolcuları bize ver’ diyorlar. Verdim, almaya bile gelmiyorsun” ifadelerini kullandı.
    Çaykur Rizespor’un süper lige çıkmasını Rize’lilerden daha çok istediklerini ve ne gerekirse yapmaya hazır olduklarını söyleyen Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, “Çaykur Rizespor’un bugün çok güzel tesisleri var. Aramızda gitmeyen olabilir. 15 bin kişilik Anadolu’muzun on numara bir stadı var görmenizi de isterim. Şeref tribünü, basın tribünü, Rize mimarisiyle yapılmış tesisleri var. Fakat geliyorsun futbolcu yok” diye konuştu.
    Rizespor yönetimini eleştiren Şener şöyle devam etti:
    “Burada Rize yönetimine bir eleştiri de getireyim. Futbol kulüpleri profesyonel insanlarla yönetilsin diye bir tabir var. Oysa kulüp başkanı profesyonel olmaz. Kulüp başkanı ve yönetimde duygu olmalı. Her şey para değil. Yani takım yenilince üzülebilmeli, ağlayabilmeli. Ama profesyonelce maaşla çalışan görevini yapmıştır; futbolcuyu almış, takım yenilirse yenilsin dönüp gider. Maalesef Rize’yi yönetenler genelde İstanbul’da yaşıyorlar.”
    “Rize normal yönetilmiyor. Şirket kurmakla yönetim olmuyor. Yönetim ağırlıklı gemici. Gemi işletebilirsiniz ama bu duyguyu işin içine katmazsanız öyle üzülemezsiniz. Onlarla oturup bir yemek yemezseniz, bazı dertleri paylaşmazsanız; yönetimde zafiyet olur. Bunları söylemek belki bana düşmez ama çok yakın olduğumdan gönlümden geçenleri söylüyorum.”

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Son cümle samimi olduğunun işareti...Ama yine de başkan bu konuşmayı keşke muhataplarına yapsaydı sadece...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kabahat söyleyende değil söyletende.
    Konu Melek tarafından (10.01.2011 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.
    Olmadi Dedeğumuz,Oldi Demeduğumuz...

Nereden
    Rize

Alıntı Melek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kabahat söyleyende değil söyletede.
    Aynen öyle..Birazcık ugrassa bizim yönetim yapamayacakları sey yok.Ülkenın önde gelen zengınlerı bu takımın ıcınde.Ama baska seyler ıcın yonetımdeler..Ekrem Cengız kımseyı takmazdı kafasına göre davranırdı.Elini masaya vururdu.

İst bjk macı vardı ekrem cengız zamanında.Haksız yere yenılmıstık hakemler yüzünden.Ekrem Cengiz illa bırılerının ayağınamı sıkalım falan demıstı.Bu yönetim 3 maymunu oynuyor

Nereden
    Trabzon

Bende uzun yıllar samsunda yaşamış ve samsunspor tribününü kovalamış biriyim.Kimsenin adamlığını sorgulayacak halim yok.Fakat özünde iyi insanlar bile eğer samsunsporlu ise Trabzonspora karşı bir nefret besler.Bu yüzde 95 böyledir.Bizim sitelerimizde ki ılımlı havayı herhangi bir samsunspor forumunda söz konusu Trabzonspor olduğu zaman göremezsiniz.Hadi bunu doğal karşılaşım kimsenin kimi ne kadar sevdiği 3.kişileri bağlamaz.Ama iğrençlesip Trabzon insanına rum diyenler dahi var.Onların hesabına göre samsun şehrinide rumlar yönetiyor o zaman.

Birde samsunsporluların bu gerginliği trabzon tarafının çıkardığını düşünmeleri var ki beni benden alıyor.Neymis şampiyonluğa gidince bir tarafımız kalkmış.Biz zaten 5 senedir samsunsporun bir üst liginde mücadele ediyoruz geçen 5 yılda samsunspora karşı en ufak bi tahrik ediciligimiz olmadı.Ama adamlar baktılar işler iyi gidiyor ortamı germeye başladılar.Facebook ta küfürlü videolar falan.

Bu demek değil ki samsunluların hepsi böyle.İçlerinde çok çok düzgün insanlar var.Karadeniz dışında bir yerde Trabzonluları hemşehrileri sayan samsunlular var.çoğunluk böyledir çünkü çoğunun samsunspor umrunda bile değil.
    Konu Külünkoğlu tarafından (10.01.2011 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla kuralları

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Rizespora lazım olan 1-2 direk oynayabilecek takviye.

Bu fırsatı değerlendirmeleri lazım.

Başkanın söyledikleri doğru olabilir ama Rize yönetimini bayağı zorda bırakacak açıklamalar olarak görüyorum.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alsınlar Samsundan ayrılan Cenk İşler'i gol sorununu çözer
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yıllardır dedikodu üreterek aramıza girmeye çalışdılar rok Rizeli Trabzonluyu sevmez Trabzonlu Rizeliyi sevmez,ama nafile.Bizim dostluğumuz fındık tadında ve çay keyfinde devam edecek.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Trabzon travmadır!

"Trabzon şampiyon olur" diyorum. "Ne malum?" diyorlar. Anlatalım o halde...

1975-76 sezonu.
    Trabzon şampiyon oldu.
    Başka ne oldu?
    Bir başka Anadolu takımı Adanaspor dördüncü olup, UEFA Kupası’na giderken; Beşiktaş neredeyse küme düşecekti. Küme düşen takımlar 8 ve 9 galibiyet alırken, Beşiktaş sadece 5 galibiyet alabilmişti. Beraberlik sayılarıyla kurtulabildi.

Yani?
    Trabzon şampiyon olurken, bir başka Anadolu takımını peşinden sürüklemiş; üç büyüklerin süksesi bozulduğu gibi, biri tamamen perişan olmuştu.

1976-1977 sezonu.
    Trabzon şampiyon oldu.
    Başka ne oldu?
    Bir başka Anadolu takımı Altay, üçüncü olup, UEFA Kupası’na gitti... Galatasaray mesela, Bursa’nın Mersin’in Bolu’nun kılpayı önünde, anca altıncı olabilirken; Beşiktaş, Galatasaray’la aynı puanda, beşinci olabildi.

Yani?
    Trabzon ikinci kez şampiyon olurken, bir değil, birden fazla Anadolu takımını peşinden sürüklemişti. Beşiktaş kupayı aldığı için yırtmış, Galatasaray Avrupa’ya gidememişti.

1978-1979 sezonu.
    Trabzon şampiyon oldu.
    Başka ne oldu?
    Bir başka Anadolu takımı Orduspor, dördüncü olup, UEFA’ya gitti. Beşiktaş gene dağılmıştı... Ordu, Diyarbakır, Altay, Eskişehir, Zonguldak’ın gerisinde kaldı.

Yani?
    Trabzon üçüncü kez şampiyon olurken, üç büyük dengesini gene allak bullak etmiş, üç büyüklerden birini diskalifiye ederken, Anadolu takımlarını peşinden sürüklemişti.
    1979-1980 sezonu.
    Trabzon şampiyon oldu.
    Başka ne oldu?
    Fenerbahçe ikinci oldu ama, Zonguldak üçüncü oldu, Bursa dördüncü oldu, Rize beşinci oldu, Eskişehir altıncı oldu, Ordu yedinci oldu, Adana Demir sekizinci oldu... Galatasaray anca dokuzuncu olurken; Beşiktaş, Adana’nın gerisinde, anca onbirinci olabildi. Üstelik, kupayı da Altay kazandı.

Yani?
    Trabzon dördüncü kez şampiyon olurken, bu sefer, üç büyüklerin birini değil, ikisini dağıtmıştı... Fenerbahçe bile, Zonguldak’ın önünde kılpayı ikinci olabildi. Tarihimizde ilk kez, ilk 10 takım arasına 8 tane Anadolu takımı girmişti.
    1980-1981 sezonu.
    Trabzon şampiyon oldu.
    Başka ne oldu?
    Buyrun burdan yakın...
    Adanaspor ikinci oldu!

Tarihimizde ilk kez, ilk iki takım, Anadolu olmuştu.

Adana, Galatasaray’ın önünde ikinci... Gaziantep, Beşiktaşâ€™ın önünde dördüncü... Fenerbahçe ise, Trabzon’un, Adana’nın, Gaziantep’in, Eskişehir’in, Zonguldak’ın, Kocaeli’nin, Bursa’nın gerisinde, anca 10’uncu olabilmişti... 16 takımlı ligde 10’uncu gibi görünüyor ama, resmen ecel terleri dökmüştü. Çünkü, yedi takım küme düşmemek için mücadele etmişti, biri Fenerbahçe’ydi. Koskoca Fenerbahçe, kendisiyle aynı puanda olmasına rağmen, küme düşen Rizespor’dan sadece averaj olarak iyiydi... Az daha gidiyordu.

Üstelik, kupayı da Ankaragücü aldı. Böylece, tarihimizde ilk kez, Avrupa’ya üç Anadolu takımı gitme hakkı kazandı.

Yani?
    Trabzon beşinci kez şampiyon olurken, peşinden gene Anadolu takımlarını sürüklemiş; üç büyüklerin üçünü birden, tarihimizde ilk kez, Avrupa’dan diskalifiye etmişti.

1983-1984 sezonu.
    Trabzon şampiyon oldu.
    Başka ne oldu?
    Fenerbahçe, ikinci.
    Galatasaray, üçüncü.
    Beşiktaş, dördüncü.

Çünkü, Karadeniz fırtınası diniyordu. Trabzon’un enerjisi altıncı kez şampiyon olmaya yetti ama, üç büyükleri dağıtmaya yetmedi. Üç büyükler dağılmadığı için, Anadolu takımları yukarı yürüyemedi. Üç büyükler, dokuz senedir devam eden “Trabzon travmasıâ€nı atlatmaya başlamıştı. İş nihayet dengelenmişti... Zaten, bir daha da şampiyon olamadı Trabzon.

Peki bu sene?
    26 senedir esmeyen rüzgar, gene fırtınaya dönüşüyor. En büyük kanıtı da, sadece Trabzon’un lider olması değil... Peşinden, Anadolu takımlarını sürüklüyor.

Bursa ikinci.Kayseri üçüncü. Belediye, Fener’le Beşiktaşâ€™ın ensesinde. Galatasaray desen, Trabzon’un, Kayseri’nin, Bursa’nın, Belediye’nin, Karabük’ün, Gaziantep’in, Antalya’nın gerisinde, anca 10’uncu sırada; Ankaragücü ensesinde.

İlk on arasında, altı Anadolu takımı var; Belediye’yi ilave et, yedi... Fenerbahçe, güya en çok gol atan ama, Trabzon ve Bursa’nın toplamı kadar yedi... Galatasaray ise, Kayseri’nin üç katı gol yemiş vaziyette.

Yani?
    Trabzon, daha önce altı defa olduğu gibi, yedinci defa, Anadolu takımlarını sürüklüyor.

Aslına bakarsanız, sadece futbol yorumcularının değil, sosyologların incelemesi gereken bir durum bu... Çünkü, bu istatistiki karakter yapısı, futbolla izah edilemez, tesadüfü aşıyor.

Trabzon, Anadolu takımlarını peşinden sürüklerken, denge bozuluyor, üç büyükler allak bullak oluyor. Anadolu takımları yukarı yürüdüğü zaman, Trabzon şampiyon oluyor.

Gelelim, neticeye...

“Trabzon şampiyon olur†diyorum, işte bu yüzden... “Trabzon şampiyon olur, ligin ilk üç sırasını, tarihimizde ilk kez, üç Anadolu takımı bitirebilir†diyorum, bu yüzden.

Ve, Trabzon şampiyon olursa...
    Bu seneyle kalmaz bu iş.

Geçmiş karakteri ortada... Trabzon şampiyon olursa, üç büyükler için, 30 sene öncesinde yaşandığı gibi, yeniden, en az 8-9 sene sürecek “travma dönemi†başlar.

Yılmaz Özdil
    Altta gözüme ilişti bu konu başlığı biraz bakınayım dedim. Rastgele bir sayfa açtım ve bu çıktı karşıma. Özdil sonunda diyor ki

' “Trabzon şampiyon olur” diyorum, işte bu yüzden... “Trabzon şampiyon olur, ligin ilk üç sırasını, tarihimizde ilk kez, üç Anadolu takımı bitirebilir” diyorum, bu yüzden.

Ve, Trabzon şampiyon olursa...
    Bu seneyle kalmaz bu iş.

Geçmiş karakteri ortada... Trabzon şampiyon olursa, üç büyükler için, 30 sene öncesinde yaşandığı gibi, yeniden, en az 8-9 sene sürecek “travma dönemi” başlar.'

Sonra tapelerdeki gs fb başkanlarının konuşmaları geliyor aklıma...

Vay arkadaş adalete bak yaa...!
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu yazıyı tersten yorumlarsak: İstanbul takımları kötü olursa Trabzonspor şampiyon olur ve Anadolu takımları ancak o zaman yukarı çıkabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon şampiyon oldu zaten ama şampiyonluğu ÇALINDI...

Atıf yaptığımız yazıyı kaleme alan şahıs o hırsızlığa şakşak vuranlardan sadece birisi...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)