Sayfa 11 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 347 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rize'de "Trabzon" Trabzon'da "Rize" Sesleri! (Teşekkürler)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İzmir

Samsun'a bakınca Rize'nin kıymetini anladım =)

Samsun'un forma reklamı çok yakışmış.Umarım hep onu kullanırlar.Niiiiiiiiihahahha.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzon & Rize!

Engel olamazlar bize...

“Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

vayy çok sevindim uzun zamandır özlenen tablo, güzel jest artık buzlar erisin keşke oynatamadığımz futbolcuları rizespora versek

mda61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yunus Emre AYAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsun gerekirse amatöre düşsün beter olsun adiler.!
    Çok güzel bir bakış açısı gerçekten.
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla acıklanabilecek milliyetçi bir davranıs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazım Koyuncu

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Desert61 nickli arkadaş aslında olayları güzel anlatmış. Rizeyle olan yakınlaşmadan son derece memnunum inşallah artarak devam eder. Ama 3-5 sene öncesine kadar olanlarıda hatırlıyorum. Bu iki şehir de birbirlerinin plakalı araçlarını çizildiğini bililrim. Rize benim bilidğim Fenerlidir. Keza Rizelinin çoğuda. Ama bütün bunlar geride kalmış deniyorsa ben seve seve geçmişe sünger çekerim. Ama bu son yaşanan olaylara bakınca Samsunsporlular da haklıymış gözüken. Rizeyle yakınlaşılabiliyorsa Samsunlada yakınlaşılabilir, yakınlaşılmalıdır.

Nereden
    Trabzon

samsunla yakınlaşmanın hiçbir anlamı yok samsunda yaşamış biri olarak diyiyim samsun kendine bursayı yakın görür ve bursasporla dosttur trabzonsporda en nefret ettikleri takım olarak görürler şuan bizim bursayı düşündüğümüz gibi onların gözündede bizde böyleyiz kahrolsun samsun kahrolsun samsunspor

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon & Rize!

Engel olamazlar bize...

Begendim bunu...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yunus Emre AYAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsun gerekirse amatöre düşsün beter olsun adiler.!
    Alıntı mda61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir bakış açısı gerçekten.

Kesinlikle.
    Yaşamak Direnmektir!

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

mda61 nickli arkadaş ironi yapmıştı herhalde Kazım, umarım sen de ironi yapıyorsundur.

Nereden
    Ankara

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mda61 nickli arkadaş ironi yapmıştı herhalde Kazım, umarım sen de ironi yapıyorsundur.
    Onun ironi yaptığının farkına vardığım için öyle dedim aslında. Ama ben ironi yapmıyorum. Düşsünler bence de. Beter olsunlara katılmıyor olsamda en azından süper lige çıkamasınlar.
    Yaşamak Direnmektir!

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı okg_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmeden konuşmak böyle birşey olsa gerek.

Rizede fenerli var doğru, ama Rizenin toplam nüfusunda en fazla orana sahip takım Trabzonspor dur.

Ayrıca Trabzonsporu tutmayan Rizelilerde , Trabzonspora sempati duyarlar.
    nufusun çoğunluğunun trabzonsporu tuttuğu ve tutmayanlarında sempati duyduğunu sanmıyorum..
    ama sempati duyanlarıda gördüm...belki 100 tane rizeli tandım..dahda fazla sayı vermeyeyim..toplasan bi ikitane trabzonsporlu gördüm..trabzonsporlu vardır elbet ama fener ve galatasaray gerçeğini rizede kabul etmek lazım..
    en azından düşman olmasınlar isteğimiz budur...
    Konu İsmail Alkan tarafından (26.12.2010 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

@ümitçebi

Kişilere katılmayabilirsin ama verdiğin şu cevap hiç de düzgün bir cevap değil.

Tamam bunun aksini iddia ediyorsun belli, bunu destekleyen kendi görüşlerini de yazıversene.

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bayburtta Trabzonlular sevilir.Trabzonsporlu sayısıda epey fazla.Anket yapmak için boynumda atkımla ugramıstım oraya atkıyı gören buyur ediyodu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Özellikle böyle güzel ve de özel başlıklarda yapacağımız çok basit bir işlem var; üslubumuza her başlıktakinden biraz daha fazla dikkat etmek!

Zor mu?

Ben olsam silerdim yazdıklarımı, bu başlığa yakışmayan, en önemlisi bize yakışmayan genellemeler vs...

Lütfen silin... Lütfen....

mavituğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen yıl samsun taraftarının rahmetli taraftarlarımız için yapılacak ormana nasıl karşı çıkıp engellediklerini bir arkadaşımız unutmuş sanırım,bir samsun aşkı tutmuş gidiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rize'den PFDK'ya tepki
    24 Aralık 2010 14:42 | NTV Spor ve Ajanslar

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Cengiz Mataracı, PFDK'nın verdiği seyircisiz oynama cezasına tepki gösterdi.

Bank Asya 1. Lig ekibi Çaykur Rizespor'un basın sözcüsü Cengiz Mataracı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK), Çaykur Rizespor'a haksız yere seyircisiz oynama cezası verdiğini, böylece camiasının cezalandırıldığını savundu.

Mataracı, PFDK'nın ligin ilk yarısının son maçında kendi sahalarında oynadıkları Samsunspor maçında çıkan olaylar nedeniyle Çaykur Rizespor'a, bir maç seyircisiz oynama, kötü tezahürattan dolayı kulübe 10 bin lira, kulüp yöneticisi Süleyman Basa'ya da 4 bin lira para cezası ve 30 gün hak mahrumiyeti cezası verdiğini hatırlattı.

Bu cezayı anlamakta zorlandıklarını ifade eden Mataracı, şunları söyledi: ''Rakip takım taraftarları stada girdiği anda bulundukları türbindeki koltukları kırıp saha içerisine atmış, aynı zamanda maç başından sonuna kadar kulübümüze ve komşu kent kardeş takım Trabzonspor'a organize bir şekilde küfür ettiler, Çaykur Rizespor bayraklarını ateşe verdiler. Hal böyle olmasına rağmentaraftarlarımız, münferit olaylar dışında bu çirkinliğe karşılık vermedi. Maçın bitmesinin ardından atılan taşlar yayıncı kuruluşun arabasına isabet etmiş ve camları kırılmıştır. Konuk takım taraftarları ise stat içerisinde ekletildiği sırada türbinleri ateşe verdiler.''

Maç öncesi ve sonrası yaşanan her türlü olayın görüntülerinin federasyon yetkililerinde mevcut olduğunu kaydeden Mataracı, ''Ayrıca yayıncı kuruluş da bu görüntüleri kaydetmiştir. Ancak ne acıdır ki haksızlığa ve hakem hatalarına uğradığımız pozisyonları ekranlarına taşımayan yayıncı kuruluş, arabasının kırık camlarını yarım saat yayınlamıştır'' diye konuştu.

''VERİLEN AĞIR CEZA BİZİ ENDİŞELENDİRİYOR''
    Son iki lig maçında yaşanan hakem hatalarının ve Samsunspor maçında mağdur olmalarına rağmen verilen ağır cezanın kendilerini endişelendirdiğini anlatan Mataracı, şöyle devam etti:''Haksız yere seyircisiz oynama cezası verilerek Çaykur Rizespor camiası cezalandırılmıştır. Haklı olduğumuz konumda suçlu gibi gösterildik. 'Kör görmez hisseder', acaba birileri düğmeye mi bastı? Ekonomik ve sportif istikrarımız engellenmeye mi çalışılıyor? Masa başında bizimle uğraşan kişilerle mücadele edecek gücümüz, demokratik kurallar çerçevesinde hakkımızı sonuna kadar savunacak bilgi birikimimiz vardır. Ancak bu görev federasyondaki Rizeli yetkililerindir. Rizespor'un hakkını savunması gereken kişiler görevlerinin farkında olmalıdır. Bu cezanın bizi yıldıracağını, hedeflerimizden saptıracağını düşünenler, aksine cezanın bizi bütünleştireceğini ve gücümüzü artıracağını unutmasınlar.''

Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyulduğu bir döneme girdiklerini belirten Mataracı, şöyle konuştu:''İki mağlubiyet ve yaşanan hakem hataları sonrası takımın altına muz kabuğu koyup kaydırmaya çalışanlar var. Ancak Rizespor, yapısı itibari ile iki mağlubiyet ile yıkılacak ve yolundan dönecek bir camia değildir. Futbol adına doğruları yapmaya devam edeceğiz. Her ne kadar haksızlıklarla yıldırılmaya çalışsak da birlik olduğumuz sürece her türlü zorlukla mücadele edecek güce sahibiz.''

Mataracı, Tahkim Kuruluna itiraz haklarını kullanacaklarını, ancak ceza indirimi olacağına inanmadığını sözlerine ekledi.

----------------------

rize samsunspor maçında stada giren samsunsporlular stada girer girmez bulundukları yerlerdeki koltukları kırıp sahaya atıp rizespor ve trabzonspor aleyhıne kufurler etmişler maç sonunda da bulundukları yerdeki koltukları yakmışlar ve sonuç olarak rizespora 1 maç seyircisiz oynama cezası verılmıs.
    acaba samsunspor taraftarının yaptığını yapsaydı ceza almaz mıydı ?

http://www.facebook.com/video/video....omments&ref=mf
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yazmayı unuttugum bır nokta da şu :

yukarıdakı haberde rizeli yonetıcı yayıncı kuruluşun elındekı goruntulerın değerlendırılmedıgınden bahsetmektedır. yayıncı kuruluş bu sene görüntü konusunda sıkıyonetım kurumları gıbı davranmaktadır. haklıyı haksızı ayırmak ıcın kullanılması gereken goruntuler adalet yerini bulsun dıye kullanılacagına digitürkun elınde oyuncak gibi kullanımaktadır.
    bu konuda daha ligler başlamadan once erman toroğlu açıklamalarda bulunmus ve endişelerini şu şekilde dile getirmişti : bu sene yayıncı kuruluş görüntüleri istediği gibi kullanacak bazılarını sansürleyebilecek.

bu konu demek ki sadece digitürkle alakalı değil trt de bunu yapabilir.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Samet BuLut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle böyle güzel ve de özel başlıklarda yapacağımız çok basit bir işlem var; üslubumuza her başlıktakinden biraz daha fazla dikkat etmek!

Zor mu?

Ben olsam silerdim yazdıklarımı, bu başlığa yakışmayan, en önemlisi bize yakışmayan genellemeler vs...

Lütfen silin... Lütfen....
    GeneLLeme yapmak ve özeLLikLe de o geneLLemenin içinde oLmaktan hiç haz aLmıyorum..
    MeseLa bu başLıkta ki SamsunLuLar şöyLedir SamsunLuLar böyLedir gibi..
    Bende bir SamsunLuyum ve son zamanLarda ki bazı oLayLardan ve bazı yazıLardan doLayı son derece rahatsızım..
    Samsun'da yaşayan SamsunLuLarı biLmem ama benim Bursa'da yaşayan SamsunLu çevremde ve Samsun'da yaşamını sürdüren tanıdıkLarımda Trabzon'u ve TrabzonSpor'u çok sever..
    3-5 tane kendini biLmez yüzünden koca bir şehri atamazsınız..

Babam hasta derecede SamsunSporLu ve TrabzonSporLudur.. Aşırı miLLiyetçi bir insandır aynı zamanda..
    Onun hikayesidir..
    Bursa'da oynanan TrabzonSpor Bursaspor maçına gittim. O zamanLar SamsunSpor şampiyonLuğa oynuyor. Maçın sonLarına doğru Trabzon tribünLerinde bir hareketLiLik oLdu. GoL yok bir şey yok neye sevindikLerini anLayamadım. Sonra öğrendim ki SamsunSpor'un yediği goLe sevinmişLer.. Kızdım tabiki ama ben TrabzonSpor'u ordakiLer için sevmedim ki ordakiLer yüzünden bırakayım.

Umarım derdimi anLatabiLmişimdir..

Bu arada OLcay abi bugünkü yazın çok güzeLdi

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Samsun'la aramızı açan insanlar sözde Trabzonsporlulardır ,fidan kampanyamızı egoları uğruna engelleyen karakter yoksunu insanlardır , ve o kişiler halen Samsun'dalar...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Samet, çok teşekkür ederim.

Babana en derin saygılarımı iletiver...

Verdiğin örnek anı, ters açıdan düşünmemize de vesile olacaktır.

*

Üslup arkadaşlar, lütfen üslup!.

Genelleme yok...

Tribündekiler koca şehirleri, insanları, tümünü temsil etmiyor, edemez de...

Şenol hocamı hayal edin... Tepkilerimize yön verecektir.... Hayal edin yeter...

Nereden
    Ankara

Alıntı mavituğ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen yıl samsun taraftarının rahmetli taraftarlarımız için yapılacak ormana nasıl karşı çıkıp engellediklerini bir arkadaşımız unutmuş sanırım,bir samsun aşkı tutmuş gidiyor.
    Birkaç tane kendini bilmez yüzünden takımlardan nefret edilecek olsaydı Trabzonspor'dan şimdiye kadar 100-150 kere nefret etmiştim.

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu başlığı açan arkadaşa teşekkür ediyorum öncelikle. İnşallah ilerleyen zamanlarda diğer Karadeniz illerine ait başlıkları da görürüz.
    Birkaç kelam da biz edelim hele.
    Rize taraftarında oluşan Trabzonspor sempatizanlığının tohumlarını BMN atmıştır. Hatırlayanlar bilir, yıllar önce “Trabzon-Rize Kardeşliği” diye popüler bir başlığımız vardı. (TSelif ile az mı çatışmış, kavgalar etmiştik) Daha sonra bazı TS taraftar gruplarının öncülüğünde bugünkü noktaya gelindi.
    Türkiyenin her ilinde olduğu gibi, Rize ve civar illerimizde de ist takım taraftarları oldukça fazladır. Pek açığa çıkarmasa da, gs nin UEFA şampiyonluğunu yaşayan Trabzon’daki genç jenerasyon, bugün ciddi anlamda gs sempatizanı olmuştur. Yani her ilde ist sempatizanlığı mevcuttur. Tek fark ise, Trabzon’un taraftar bazında ülkemizin en az fire veren ili olmasıdır.
    Şampiyonluk yıllarımzıdaki tüm ülkede baş gösteren Trabzonspor sempatizanlığının, yıllardır yaşadığımız başarısızlıklar nedeniyle erezyona uğradığı acı bir gerçektir. Kabul edelim.
    Rizeyi baz alırsak, Rize ilimizde ist takımlarını tutan bi dolu insan mevcuttur, doğru. Ama Trabzonspor’u tutan ve destekleyenleri, ist takımlarını tutanlarla mukayese dahi edemezsiniz. Burada tersi imalarda bulunan arkadaşlara, Trabzonspor’un maçını bir gün Rize’de herhangi bir yerde izlemelerini öneriyorum. Hatta diğer ist takımlarının maçlarını da izlesizler ki mukayese edebilsinler.
    Geçen sezon formalarımızla birkaç Rize maçına gitmiştik arkadaşlarla, üstelik habersiz (Mehdi, Fatih, Atılay, Seyit Hoca vs ) tribüne girdiğimiz anda, tüm Rize tribünlerinde yaşanan coşku ve sevinci yaşamadan anlatmak zordur. Neredeyse koskocaman kale arkasında bulunan tüm taraftarlar teker teker sırayla bize hoş geldiniz diye sarılıp öptüler. İnanamadık, hatta kısa şok bile yaşamıştık.
    Samimiyetin, sıcaklığın ve dostluğun kısa bir anekdotuydu bu sadece.
    Ve bunda BMN’nin az da olsa katkısı olduğunu bildiğimden gurur da duyuyorum açıkçası.
    Bir başka anbekdot ise, Avni Aker’de izlediğim her maç sonrasında Rize’den bir sürü arkadaşım arar ve Trabzonspor’un başarısını veya başarısızlığını gününe göre benimle paylaşır, yorumlar. Kah üzülür, kah sevinirler.
    Aslında bu tarz dostlukların oluşmasında veya tam tersi bozuşmasında tribünlerin ve tribün guruplarının katkısı çok fazladır. Hatta öncülük ederler. Nasıl ki biz başlattık, diğer gruplar devamını getirip bu dostluğu pekiştirdi, aynı şekilde Rize’de ki guruplar da özellikle mekansızlar grubu pozitif katkı verdi, işte bugün, grupların pozitif katkısıyla bu güzelliği konuşabiliyoruz.
    Tam tersi de olabilir. Tıpkı Samsun’da yaşadıklarımız gibi.
    Biz BMN olarak sadece Rize’de değil, Samsun’da da aynı kardeşlik tohumlarını ekmiştik. Hatta Rize’ye katkımız, Samsun’dan çok çok daha azdır. Ama Samsun’da yaşadıklarımızı sanırım ömrümüzün sonuna kadar unutamayacağız BMN ve Trabzonspor camiası olarak.
    İşte yukarıda bahsettiğim tribün guruplarının pozitif veya negatih katkısını Samsun’da net olarak gördük. Ama negatif yönünden tabii ki.
    BMN olarak bizim Rize’de ektiğimiz dostluk tohumlarının bugün filizlenip yeşerdiğini görürken, Samsun’da ekmeye çalıştığımız dostluk ve kardeşlik fidanlarımızın nasıl da sökülüp yüreğimize saplandığını da görmüş olduk. Üstelik tüm Samsun tribün grupları birleşip, Trabzonspor’a karşı negatif duruşlarını göstererek yaptılar bunu!
    Ve dostluğa vesile olacak fidanlarımızı korumak, toprakla buluşmasını sağlaması gereken tüm Samsun bürokrasisinin de nasıl da karşımıza dimdik durduğuna da şahit olduk. Biz BMN yönetiminin Samsun’a girişini bile resmi olarak yasaklayabilecek kadar düşman bellediler bizi !
    Bu başlık vesilesiyle “Bir Sevda Uğruna” hatıra ormanımızı engelleyenlere de selamlarımızı iletmiş olduk !!!
    Şimdi bunları yaşadık diye, Rize’yi kardeşimiz ilan ederken, tüm Samsun’u ve Samsunspor’u düşman mı belleyeceğiz ? Tabii ki hayır. Ben biliyor ve inanıyorum ki aklı selim bir sürü samsunsporlu Trabzonspor’u da destekliyor. Samsun’un bir kere nufüs yapısı Trabzon ve Rize ağırlıklıdır. Haliyle belki de karadenizdeki en yoğun Trabzonspor nufüsüna sahiptir Samsun ilimiz. Ama Samsun’da, Rize ve Rizespor tribünlerinin tam tersi şöyle de bir gerçek vardır ki, hiçbir Samsun ve samsunspor tribün gurubu Trabzonspor’u sevmez, hatta düşman bilir. Öyle de kabul eder.
    Bunun aslında dikkatlerden kaçan çok farklı bir gerçeği vardır ki, bu gerçek de ; Samsun ili nüfüs yoğunluğu sebebiyle Trabzonspor’un gerisinde kalan sporda yaşayamadığı başarıyı, “Ben karadenizin en büyük iliyim, haliyle en büyük benim” mantığına dayanarak kendilerini bizden her zaman üstün görürler. Bu gerçeği de biz değiştiremiyeceğimize göre, tribün gurupları nezdinde dostluğun oluşması biraz hayal gibi duruyor. Tek tesellimiz, Trabzonspor’un şampiyonluğu dolayısıyle Samsun tribün guruplarında oluşacak olan Trabzonspor sempatisi diyeceğim ama sanırım bizim şampiyonluğumuz onları negatif yönde kamçılayacak gibi duruyor şimdilik.
    Klasik olacak ama konu başlığı bu olduğu için tekrarlamakta fayda var. Tek kültür, iki şehir, Rize ve Trabzon. Etle tırnak gibidir, araya nifaklar girse de arada, ayıramaz hiç kimse.
    Gümüşhane, Giresun, Artvin, Ordu, Samsun, bunlar da karadenizimizin güzide illeridir ve Trabzonspor sevdalılarıyla doludur. Hepsi de bizim kardeşimiz, gönüldaşımızdır…
    Birini kardeşimiz bellerken, diğerlerini ayırmak olmaz, hatta düşman bellemek hiç olmaz. Örf ev adetlerimize aykırı bir kere. Trabzonsporluluk duruşuna ise tamamen aykırı. Çünkü, Trabzonspor artık Trabzon’un değil, “benimdir” diyenlerindir…
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Ula az taş yemedik zamanında Samsunda.. hey gidi günler...

Nereden
    Ankara

Rizespor isyanlarda!

Samsun maçında taraftarların çıkardığı olaylar nedeniyle bir maç seyircisiz oynama cezası alan Rizespor'da isyan...

Karadeniz ekibinin yöneticisi avukat Remzi Kazmaz, rakip taraftarların provokasyon yaratmak için Rize’ye geldiğini belirterek, “Koltukları kırıp sahaya atarak, herkesin tepkisini çektiler. Suçu olmayan taraftarımıza ceza verilmiştir. Eğer ceza verilecekse bu Samsunspor taraftarı olmalıydı” diye konuştu.

www.fanatik.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

Oğuzhan İnce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öncelikle şu genelleme işini bir kenara bırakın
    ben ordulu hayatının 20 senesini samsunda geçirmiş hasta bir trabzonspor taraftarıyım 20 yaşındayım istanbul'da üniversite okuyorum
    samsun'da futbol denilince akla gelen can çay evi TRabzonspor maçlarında bir başka dolar
    hangi takımla oynarsak oynayalım biz çoğunluk oluruz
    samsundaki en etkili yabancı taraftar grubu olan TG samsun Trabzonspor'un taraftar grubudur...

ayrıca belirtmek isterim ki samsun ekonomik anlamda karadeniz'in başkentidir
    yıllarca yaşamış orduyu giresun'u trabzon'u rize'yi görmüş biri olarak çok net söylüyorum ki samsun'un sosy-ekonomik değerlerine ulaşmaları çok çok zor...
    kaldı ki ben bunu bir ordulu olarak söylüyorum
    samsun tribünlerinde çok sayıda SAmsunsporlu bulabilirsiniz
    aynı bizim gibi sadece bir takım tutan Samsunsporlulardır onlar
    ama anlayın ki, şehirlerinde azınlıkta kalmak tek rakibi olarak gördüğü şehre karşı küçük hissetmek zorlarına gidiyor,gerisi de reflekssel olaylar zaten...

umarım üç karadeniz takımı da lige çıkar
    kavga edeceksekte birbirimiz arasında ederiz...
    Hes Trabzonspor'a Kazım'a ve Trabzonspor'un ifade ettiği tüm değerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)