Sayfa 44 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44 45 46 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1156 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Kadın Futbol Takımı | Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi

Nihat K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kızlara bak be erkeklerden daha ii

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BAYAN FUTBOL TAKIMIMIZ KAPATILMIŞTI..

O ESKİ GÜNLERDE YAŞANAN GÜZEL ŞEYLERİ BİR HATIRLAYALIM MI?
    BU TAKIMI KAPATAN KÜÇÜK BEYİNLER BELKİ UTANIR...

TRABZONSPOR 2008-2009 SEZONUNU ŞAMPİYON OLARAK TAMAMLAMIŞ VE TÜRKİYEYİ BAYANLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARINDA TEMSİL ETMİŞTİR.

Şampiyon Kadro ve sezon içinden bazı kareleri paylaşalım..

Şampiyonlar Ligi maçına hazırlık

BU LİGİN VARLIĞINDAN HABERDAR OLMAYANLARDA VARDIR DİYEREK KISA TANITIMIMIZA DEVAM EDELİM..

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan bayan futbol takımımız, yeni sezona da aynı hedefle hazırlandı..

Bu sezon takımın başına getirilen Abdulkadir Aslan Şampiyonlar Ligi’ne katılan ilk Türk takımı olan unvanını kazanan takımımızın yeni sezona bu sorumluluğun vermiş olduğu misyonla hazırlandığını vurgulamıştı.

Bu yıl kadrosuna üç yeni sporcu katan Bayan takımımızın çalıştırıcısı Aslan, bu sporculardan ikisinin milli olduğuna dikkat çekti. Geçen yıl bayanlarda futbol şampiyonu olunmasının yanında Trabzonspor kimliği ve kişiliğini en iyi şekilde yansıtmayı amaçladıklarını belirten Abdulkadir Aslan, “Başarı bizim için hedefimizdir. Ancak önceliğimiz Trabzonspor kimliğini en iyi şekilde temsil etmektir. Gerek Trabzonspor yönetimi, gerekse de Futbol Koordinatörümüz Özkan Sümer bu yöndeki katkı ve desteklerini sürekli hissettiriyorlar” dedi.

Bayan futbolunun Türkiye’de yeni bir oluşum olduğunu da ifade eden Arslan, “Gelişim için altyapıya biraz daha önem vermek gerek. Bu da zaman ve süreçle ilgili. Şu anda A Takım olarak faaliyet gösteriyoruz. İleriye yönelik bayan futbol altyapısını oluşturma düşüncesindeyiz. Bu bağlamda çalışmalarımız iyi gidiyor” diye konuştu.

Arslan Bayanlar Ligi müsabakalarının ertelenmesi nedeniyle geç başladığını ancak katılımın ve sporcuların isteğinin kendilerini mutlu ettiğini dile getirerek, “Bu azimli ve istekli sporcularla birlikte Trabzonspor’u en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Geçen yıl elde edilen başarı çıtayı yükseltmiştir. Hamit Hocam’a (Cihan) geçen yıl oluşturmuş olduğu kadro ve elde edilen başarıdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Trabzonspor en iyi şekilde temsil edildi. Ben bu sezon ilk kez bir bayan takımı çalıştıracağım. Sorumluluğumuz ve yükümüzün de ağır olduğunu düşünüyorum. Geçen yılki başarıyı tekrarlayıp üzerine koymayı hedefleyeceğiz. Çıtayı yukarılara taşımak istiyoruz. Ama altını çizerek tekrar söylemek istiyorum, bizim için önemli olan Trabzonspor ismini en iyi şekilde temsil etmektir” ifadelerini kullandı.

Trabzon’da bayan futboluna olan ilginin diğer illere nazaran daha fazla olduğunu da belirten Abdulkadir Aslan şöyle devam etti: “Burada okullara çok büyük rol düşüyor. Bayanların futbola olan ilgi ve yakınlıkları buralarda başlıyor. Şu anda altyapı anlamında istenilen seviyede değiliz, ancak Milli Eğitim Bakanlığı devreye girerse, bayan futbolu hem Trabzon’da hem de Türkiye’de daha öne çıkabilir. Beden eğitimi öğretmenlerinin öğrencileri yönlendirmesiyle iyi sonuçlar alınabilir. Kısa sürede böyle bir beklentimiz yok ancak 3-5 yıllık bir planlamayla bu doğrultuda çalışmalar yapılabilir. Avrupa’da 1,5 - 2 milyon lisanslı bayan sporcu varken Türkiye’de bu rakamlar 1-2 bin civarında seyrediyor. Trabzonspor bizlere çok büyük imkanlar sağlıyor. Biz de bunun karşılığını saha sonuçları olarak vermek istiyoruz.”
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Trabzon

Gerçek budur. ☆

tahsinsever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bayan futbol takımı kapatılmamışmıydı eğer hala devam ediyosa güzel sevindim ama ben bayan futboldan daha çok bayan voleybol takımının kurulmasıı istiyorum 2.ligde oynayan ve bu sene 1.ligin kapasından dönen idmanocağını alıp trabzonspor olarak 1.lige çıkarılmasını çok istiyorum.

Nereden
    Trabzon

kapatıldı. buna dikkat çekmek için paylaştım. şu takımı harcadılar yalandan yere.
    Gerçek budur. ☆

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

suanda 1.ligde idmanogaci var. gecen sezonuda 3.bitirdiler galiba
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

zendit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli

Standart Kadın Takımı

bizde bi ara bayan takımı vardı üstelik istanbul takımları içinde tektik bu konuda bi kaç maçlarını da izlemiştim.ama şimdilerde yok oldular kapatıldımı branşımız inanın bilgim yok.
    trabzonsporlu olunmaz trabzonsporlu doğulur zenditli_muti

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=27093&page=2

Sadri Şener döneminde kapandı.

Trabzon'da bayanlar liginde mücadele eden İdmanocağı var.

Nereden
    Almanya

Trabzon Kavakmeydanspor 3.lig de grubunu lider bitirdi ancak play off ilk turunda malatya bayanlarspora 2-1 maglup olup 2.lig hayallerinide yitirmis oldu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Karadeniz'in 'diplomalı' takımı

Trabzon'da 11 yıl önce amatör olarak mücadeleye başlayan ve yükseldiği Kadınlar Futbol 1. Ligi'nde 7 yıldır yer alan Trabzon İdmanocağı, sporun yanında eğitime de öncelik veriyor.

Doktora yapmış bir iktisatçının kulüp başkanı, beden eğitimi öğretmenlerinin futbol şube sorumlusu ve antrenör olduğuTrabzon İdmanocağı'nda, oyuncular da öğretmenlik başta olmak üzere tıp ve mimarlık bölümü mezunu ve öğrencilerden oluşuyor.

Kadın futbolunda kısa zamanda başarılara imza atan ve göz dolduran Trabzon İdmanocağı, eğitim ve sporu aynı anda yürüterek Türkiye'de bu anlamda örnek olmaya çalışıyor.

"Eğitim seviyesi yüksek bir kulüp olduk"

Trabzon İdmanocağı'nın antrenörü Gürkan Çavdar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın yaklaşık 8 yıldır başında bulunduğunu, gerek oyuncularla gerekse teknik heyetle bir aile olduklarını söyledi.

Takım olarak başarılara imza attıklarını dile getiren Çavdar, Trabzon'da kadın futbolunun ayrı bir yeri olduğunu ve bu durumun her geçen gün daha iyiye gittiğini ifade etti.

Çavdar, Trabzon İdmanocağı'nın özel bir takım olduğunu vurgulayarak, "Biz 7 yıl önce planlamaya giderken basamak basamak adımlarımızı sağlam atıp bir sonraki adıma öyle hazırlandık. Kadınlar Futbol 1. Ligi'ne çıktıktan iki yıl sonra bu işin artık eğitimle ilerlemesini planladık ve öğrencilerimizin çoğunun, öğrenciliklerinde başarılı olması için elimizden gelen desteği vermeye çalıştık. Ondan sonra da biz gerçekten eğitim seviyesi yüksek bir kulüp olduk." diye konuştu.

"Türkiye'de rol model oluşturmasını istiyoruz"

Çavdar, takımda öğretmenlik dışında tıp ve mimarlık bölümü öğrencilerinin de olduğuna dikkati çekerek, "Biz bu bağlamda veli, okul ve kulüp olarak bir üçgen oluşturduk. Örnek verecek olursak, oyuncularımızdan Bakiye Ecem Altınbaş, İngilizce tıp bölümünü kazandı. En büyük destekçimiz de babası oldu. Bu üçgen kapsamında tıp fakültesi okuyan bir oyuncumuz var. Mimarlık okuyan bir oyuncumuz da var. Bunun Türkiye'de rol model oluşturmasını istiyoruz ve oluşturacağına da inanıyoruz." şeklinde konuştu.

http://aa.com.tr/tr/spor/karadenizin...-takimi/671784
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (27.10.2016 Saat 08:21 ) değiştirilmiştir.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sadri şener zamaninda kapatildi.şampiyonlar liginde bile oynuyordu .vizyonsuzluk işte

Nereden
    Almanya

Trabzon Idmanocagi bu hafta baslayan kadinlar futbol ligi ilk haftasinda Konak Belediye ye 3-0 hükmen maglup oldu. nedenini bilen varmi???

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Trabzon

bayan takımlarının ardından erkek basketbolu kurması lazım trabzonsporun
    avrupada final görmüş bir branşın olmaması saçma günümüzde 2015 euroclhange kupası 2. ligi görmüş bir şehire yakışmıyor salon sporlarında yer almamak

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun.

Nereden
    Afrika Diğer

Başlığı Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi şeklinde düzeltelim.

19 Aralık Pazar günü sezonun ilk maçında Bitexen Adana İdmanyurduspor ile karşılaşacağız.

Oynadıkları hazırlık maçlarının ilkinde Kayseri'de Kayserispor'u 3-1, ikincisinde ise İstanbul'da Fenerbahçe'yi 4-3 mağlup ettiler.

Zor maç olacak, seviyemiz az çok belli olur.

Başarılar takımımıza...
    Konu BatuhanB tarafından (17.12.2021 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

B Grubundaki rakiplerimiz:

Alg Spor
    Adana İdmanyurdu
    Çaykur Rizespor
    Dudullu
    Sivasspor
    Galatasaray
    Hakkarigücü
    İlkadım Bld.
    Kayseri Kadın FK
    Konak Bld.
    Trabzonspor
    Fatih Karagümrük

Fb-Gs maçını izleyince bunların oynayacağı top bu kadar olur algısı oluştu ama normalde hiç öyle değil. Baya dişli takımlar var. Ataşehir'i baya izledim zamanında. Milli takım kalecisi kırmızı saçlı ablamızdı hala oysa çok iyi kaleci mesela Hakkarigücüyle olaylı bir maçları vardı. Youtube da izleyip helal olsun bu kadar ilgi var demiştim. Sporu yaşatan bu takımları tekrardan tebrik ediyorum. Güya büyük geçinen camialar gibi tepeden konmadılar.

Bizim çalışmalar da son sürat devam ediyor.

( ゚д゚)

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yayın var mı arkadaşlar , 1-0 öndeyiz , ilk yarı sona erdi.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığı Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi şeklinde düzeltelim.

19 Aralık Pazar günü sezonun ilk maçında Bitexen Adana İdmanyurduspor ile karşılaşacağız.

Oynadıkları hazırlık maçlarının ilkinde Kayseri'de Kayserispor'u 3-1, ikincisinde ise İstanbul'da Fenerbahçe'yi 4-3 mağlup ettiler.

Zor maç olacak, seviyemiz az çok belli olur.

Başarılar takımımıza...
    Bi Yattara da buraya almışız başarılar takımımıza
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Nereden
    Trabzon

Bu Trabzonspor tv YouTube kanalı ne işe yarar arkadaş ver sene maçı

Nereden
    Trabzon

Maalesef ilk maçımızı 2-1 kaybettik

Nereden
    Trabzon

Arkadaş ligin en zorlu ekibi konak belediyespor ile oynuyoruz naklen yayın bulamıyoruz bu ilgisizlik nedir ya. Trabzonspor Youtube kanalı var ama maçı yayınlamıyor. Benim gibi takip edemeyenler için yazıyorum 1-0 öndeyiz dakika 10
    Konu amour_61 tarafından (27.12.2021 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Rize

Alıntı amour_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaş ligin en zorlu ekibi konak belediyesspor ile oynuyoruz naklen yayın bulamıyoruz bu ilgisizlik nedir ya. Trabzonspor Youtube kanalı var ama maçı yayınlamıyor. Benim gibi takip edemeyenler için yazıyorum 1-0 öndeyiz dakika 10
    kaç kaç bitti maç renktaş?

Nereden
    Trabzon

Alıntı Okan Telci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç kaç bitti maç renktaş?
    2-1 yenildik maalesef

Nereden
    Afrika Diğer

Ligin gediklilerinden ALG Spor'a sahamızda 4-0 mağlup olmuşuz.

Daha ciddî bir yapılanmayla gelmeliydik sanki. Bu şekilde en fazla orta sıralarda kalacağız gibi görünüyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)