Sayfa 156 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 56 106 146 154 155 156
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 3,876 ile 3,895 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Reha Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Alýntý Ömer Yüce Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol hoca dediki ; Borzek ilk antrenmana çýktýðýnda ayaðýnýn þiþtiðini gördük ve bu yüzden de hazýr olmadýðýný anladýk o yüzden kadroya almadýk dedi!

Niye 3. kiþilerin yanlýþ bilgilerini tercih ediyorsunuz adamýn kendi aðzý varken???
    Benim demek istediðim þey þu hazýr olmadýgýný aldýktan sonra deðil almadan önce bilinmesi. Ve takýma direk katýlabilecek futbolcunun transfer edilmesi.
    Yanlýþýn üstüne yapýlan açýklama da bir komedi.
    Hocamýzý destekliyorum ama yanlýþ olanýda belirtiyorum.

Ben devre arasý alýnan topcu için artýk hazýr deðil lafýný duymaktan sýkýldým iþin özü bu. Devre arasý hazýr olmayan adam alýnmaz.
    Konu Reha Demirbaþ tarafýndan (24.01.2011 Saat 18:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Steril61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Reha Demirbaþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim demek istediðim þey þu hazýr olmadýgýný aldýktan sonra deðil almadan önce bilinmesi. Ve takýma direk katýlabilecek futbolcunun transfer edilmesi.
    Yanlýþýn üstüne yapýlan açýklama da bir komedi.
    Hocamýzý destekliyorum ama yanlýþ olanýda belirtiyorum.

Ben devre arasý alýnan topcu için artýk hazýr deðil lafýný duymaktan sýkýldým iþin özü bu. Devre arasý hazýr olmayan adam alýnmaz.

Reha kardeþime katýlýyorum ve bir iki þey de ben eklemek istiyorum. Geçmiþte de benzer þeyler yaþandý aslýnda. Mesela Teo takýmda oynayana kadar aylar geçti. Tam ritmini buldu derken, takýma doðru düzgün katký saðlamadan gönderiyoruz. Þimdi Avrupa'dan, þehre daha çabuk uyum saðlayabilecek bir adam aldýk. Bu da hazýr deðilmiþ. Yani bunlar bir tesadüf olamaz. Olsa olsa transfer fiyaskosu olur. Transfer için bir ekip kuruyorsan ve bu insanlara iyi de maaþ ödüyorsan artýk hazýr golcüyü ben veya bir baþka taraftar bulacak deðil. Görevli ekibin iþi bu. Millet aldýðýný oyuna sürüyor. Biz de aldýðýmýzýn turþusunu kuruyoruz.

Bu durumdan kim sorumluysa, transfer komitesi mi, Þenol hoca mý, yönetim mi yoksa hepsi mi artýk þapkalarýný önlerine koyup hatalarýný kabul etmeleri ve bir kez daha benzer þeyleri tekrarlamamalarý gerekir.

gerenimo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Steril61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Reha kardeþime katýlýyorum ve bir iki þey de ben eklemek istiyorum. Geçmiþte de benzer þeyler yaþandý aslýnda. Mesela Teo takýmda oynayana kadar aylar geçti. Tam ritmini buldu derken, takýma doðru düzgün katký saðlamadan gönderiyoruz. Þimdi Avrupa'dan, þehre daha çabuk uyum saðlayabilecek bir adam aldýk. Bu da hazýr deðilmiþ. Yani bunlar bir tesadüf olamaz. Olsa olsa transfer fiyaskosu olur. Transfer için bir ekip kuruyorsan ve bu insanlara iyi de maaþ ödüyorsan artýk hazýr golcüyü ben veya bir baþka taraftar bulacak deðil. Görevli ekibin iþi bu. Millet aldýðýný oyuna sürüyor. Biz de aldýðýmýzýn turþusunu kuruyoruz.

Bu durumdan kim sorumluysa, transfer komitesi mi, Þenol hoca mý, yönetim mi yoksa hepsi mi artýk þapkalarýný önlerine koyup hatalarýný kabul etmeleri ve bir kez daha benzer þeyleri tekrarlamamalarý gerekir.
    takýmýn hocasý bu adamlarla kamp geçirdi, antreman yaptý. haftalardýr görüyor izliyor. yeni transferi yeterli görse zaten kadroya alýr. taraftar istiyor diye umumi isteðe göre kadro yapýlmýyor.
    taraftarýn bu transfer histerisi sýktý artýk.

Steril61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý gerenimo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    takýmýn hocasý bu adamlarla kamp geçirdi, antreman yaptý. haftalardýr görüyor izliyor. yeni transferi yeterli görse zaten kadroya alýr. taraftar istiyor diye umumi isteðe göre kadro yapýlmýyor.
    taraftarýn bu transfer histerisi sýktý artýk.
    Kardeþ ben de Þenol hoca hazýr olmayan oyuncuyu oynatsýn demiyorum zaten. Benim vurgulamak istediðim nokta farklý.

Ara transfer döneminde biz geleceðin kadrosunu kurmuyoruz. Daha çok önümüzdeki maç trafiðinden iyi sonuçlarla çýkmak için transfer yapýyoruz. Brozek kardeþlerin yaþlarý 27. Dolayýsýyla bu oyuncunun hazýr olmasýný veya yeteneklerinin geliþmesini bekleyecek gibi bir durumumuz olmamalý. Ya hiç transfer yapmayacaksýn, ya da maksimum iki hafta içinde ilk onbirde forma giyebilecek düzeyde oyuncular transfer edeceksin. Benim bir Trabzonspor taraftarý olarak isteðim budur.

Bir de iþin farklý bir vechesi var ki o da yapýlan transferlerin vasat düzeyde olmasý. Bu takýmda zaten Ceyhun, Barýþ, Sezer gibi yeterince vasat düzeyde oyuncu var. Peki ya Murat Tosun'u neden kiralýk verdik??? Ben inanýyorum ki o da en az yeni transfer Pawel kadar iþ yapardý.

Emirhan Uludüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Ya siz herþeyi ne kadar kolay sanýyorsunuz.Hazýr oyuncu alacakmýþ.Bu kadar çok þey bilen taraftar görmedim.Kusura bakmayýn ama þu takýma zerre kadar yararýnýz yok.

Tekrar özür diliyorum ama yazdýklarýnýzý okudukça deliriyorum.Zorlamý okuma demeyin þimdi ister istemez gözümüz çarpýyor o deðersiz yazýlara.

Taraftar demek yandaþ demektir.Siz sürekli yanlýþý arýyorsunuz.Þenol hoca bir yanlýþ yapsada eleþtirsek diye bekleyenler var.Takýmýn iyi gününde bari yanlýþý aramayýn.

Genel olarak söyledim bunlarý.O hazýr oyuncu kelimesinide en son o aklýmda kaldýðý için yazdým kiþisel bir eleþtiri yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Egemen Beþiktaþ maçýnda yok... Fener maçýnda belki....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

ne yapýp edip jajayý daha fazla on bolgede oynatmalýyýz..

Onun bitiriciligine muhtacýz..

Gerekirse bu ugurda ortasaha uclenebilir...

Ve acilen mehmet cakýr brozek hazýr edilmeli....
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

yalniz adam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    44

ümitin selavatý da etkili oldu bence..hani nerde karadenizin evliya yürekli hocalarý..hiç mi okumuyorsunuz ya ...
    paraya karþý yetenek ve emeðin savaþý...

Süleyman Eruyar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Her iþte bir hayýr var,

Umarým yaþananlar, bizi dahada güçlendirecek..

Bu taraftar, bunu baþarabilir..

aðasarlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    39

Alýntý Süleyman50 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    futbolcular sanki maça konsantre olamamýþ gibiydi, acaba akýllarý fb maçýndamýydý...
    sanki bi kýsým taraftar maça konsantre olmuþmuydu??* geçen haftadan beri, önümüzde bi ankaragücü maçý olduðu halde, nedense forumda en çok týklanan konu. bjk yle yapýlacak kupa maçýydý....rehavet bööyle biþey olsa gerek....

robinhood61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

yahu þu maçý bi türlü aklýmdan çýkarýmýyorum geceleri rahat uyku yok bana
    bjk ve fb naçlarýný alýrsan anca o zaman unutum bu maçý
    KOÞAN VE ÝYÝ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ÞEY ÝSTÝYORUM?

orkun kýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ankaragücü maçý ii oldu boþwerin týpký manisa maçý gibi takýmdaki rehavei aldý..biz pazar günü alnýmýzýn akýyla çýkarýz...
    TRABZONGULDAK

#DcK`` - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

BeraberLiq
    ƬƦƛƁȤƠƝƧƤƠƦ
    SingNature By ``DcK
    1461 SoN . . .
    1967

Cemile - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    46

maçýn kaderini para atýþý da belirleyebilir. bugün buca-kasýmpaþa maçýnda rüzgar çok etkili oldu. yarýn kadýköy'de de kuvvetli rüzgar gösteriyor meteoroloji. umarým o rüzgar karadeniz fýrtýnasýna dönüþür.

orkun kýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

arkadþlar neden bu kadr inançýzsýnýz... bakýyorum herkes ankaragücü beþiktaþ maçlarýnýn etkisinde kalmýþ...býrakýn o maçlarý tek büyük var o da biziz....tek fýrtýna var o da karadeniz fýrtýnasý...hangi kale gelirse gelsin..fenere isterse minyatür kale denk gelsin...eze eze kafalarýna vura vura alacaz bu maçý...
    TRABZONGULDAK

61karradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

yanlis kusura bakmayin arkadaslar

kamyonetçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Ýlginç bir maç izledik,Belediye koca bir ikinci yarý iþkence etti Beþiktaþa.

Maçýn 90. dakikasýnda da fiþini çekti.

Artýk 16 da 16 ya bakacaklar.

HIZIR_IR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hiç mi gülmeyecek bu dünyada yüzüm? Biri Naz, Biri Trabzonspor. (Ankaragücü maçýndan sonra.)
    Konu HIZIR_IR tarafýndan (30.01.2011 Saat 18:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    Fatih Tekke

Nereden
    Trabzon

Uðursuz maç!

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bu maç çok önemliydi!.
    Bu maçý alýp Kadýköye 9 puan farkla gitmeliydik.
    Fener'in zar zor Antalya'da Gökhan'ýn golüyle 1-0 kazanmasý
    ve bizim de UMUT BULUT olacak þahsiyet(!)'in boþ kaleye kaçýrdýðý gol yüzünden maç 1-1 bitti.
    ve 9 Olan Puan farký 7'ye iniyordu.
    ve Bir sonraki hafta Fener'e Kadýköy'de yoklarý oynayan Trabzonspor 2-0 yenilince iþler daha da
    karýþýyordu.
    Zaten Fener'in þike operasyonu için düðmeye bu 2 haftadan sonra basýyordu.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)