Sayfa 56 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 1,376 ile 1,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Haftasonlarý renklileri çitiliyoruz, haftaiçi de renksizleri...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Asi Çaykaralý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý buyukiskender Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bakuden maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    Almanya'dan ÝNÞALLAH Þampiyonnnnnn
    Trabzonsporlu Olmak Ayrýcalýktýr

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý Asi Çaykaralý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Almanya'dan ÝNÞALLAH Þampiyonnnnnn
    Trabzoooooooooooon

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý Asi Çaykaralý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uður Abi bilginiz için teþekkür ederim

ÝNÞALLAH bugün yeneceðiz

Almanya'dan Bordooooooo
    rica ederim kardeþim ne demek her TRABZONSPORLU kardeþimizle bildiðimiz konularý paylaþmayý borc olarak bilirim
    Bursa'dan MAVÝÝÝÝ
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

okg_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

okg_53 MKE Ankaragücü analizi.

Yönetim bazýnda sorunlar yaþayan Ankaragücü, bu sorunlarýný takýma pek yansýtmýyor (tabi oyuncular serbest kalmazsa). Ankaragücünde sorunlar var rahat yeneriz havasý çok yanlýþ olur. Sorunlu döneme girdikleride oynadýklarý maçlarda iyi top oynadýlar.

Kadrolarý bana göre ligin en iyi anadolu takýmý ( bizi ve bursayý saymýyorum) , kadro kalitesi bulunduðu yeri hiç ama hiç haketmiyor. Bence bunun sebebi teknik direktörleri Ümit Özat'ýn yetersizliði.

17 maçta 21 puan toplayan Ankaragücü, 24 gol atýp, 29 gol yemiþ. Ayrýca 7 ila 18. sýra takýmlarý arasýnda en çok gol atan takým. Kýsaca çok atýp çok yiyen bir takým. Ýç saha ve dýþ saha performanslarý birbirine çok yakýn.

Muhtemel dizlimleri ; Sakatlýðý düzelen oyuncularýnýn fazlalýðý ve geniþ kadrosu yüzünden net 11 yazamadým.

--------------------Stefan Senecky-------------------
    Uður Uçar(m.çoðum)--Rajnoch----Zewlakow------Murat
    ------------Adem Koçak-------Theo Weeks------------
    Gabriç-------------------Sapara--------------Özgür Çek
    -----------------------Ergin(Metin)---------------------

Dipnot= Gabriç ve Özgür yerine, Serdar ve Cerny de oynayabilir.
    Güven tam olarak hazýrsa T.Weeks in yerine oynar.
    Aydýn Toscalý tam olarak hazýr ise , Zewkalow sol beke geçer.
    Sapara oynayamaz ise, Çift forvet oynatabilir.

Not= Sapara ve Sestak Pazar gününden beri takýmla çalýþmaya baþladýlar. Ancak hem yabancý kontenjaný hemde hiç hazýrlýk maçý yapamamýþ olmalarý nedeniyle, oynayabileceklerini sanmýyorum.
    Çünkü, Savunmada Aydýn, Ortasahada Güven ve Umut sakat, onlarýn yerine yabancýlar oynayacaðý için Sapara ve Sestak’ýn oynamasý zor görünüyor. Vittek ise hazýr deðil. Fatih Tekke’nin henüz oynayabileceðini sanmýyorum.

Ankaragücünün artýlarý ;

Kaliteli hücum hattý, geniþ kadrosu, Ankaragücünün en büyük silahý. Ýleri 4 lü nün teknik kapasitesi çok iyi. Özellikle Sapara ve Sestak zaten kendilerini kanýtladýlar. Birbirleriyle uyumlu bir ikili oldular. Ýkisinin toplam ürettiði katký 9 gol 7 asisit.

Özgür Çek soldan savunmayada yardým eden bir kanat oyuncusu olduðu için, 2 saðlam adamýn bulunduðu kanattan hücum yapmamýz zorlaþacak. Sol kanadý hücum olarak da iyi kullanýyorlar.

Yeni transferler Ergin Keleþ, Cerny, Serdar Özkan hemen uyum saðladýlar, Bizim maçta etkili olabilirler,
    Özellikle Cerny’e dikkat etmek lazým. Teknik,hýzlý bir oyuncu.
    Eski oyuncumuz Gabriç’te artýk forma bulmaya baþladý son zamanlarda, form da tutuyor, ekstra dikkat etmek lazým.

Kalecileri Seneky iyi bir kaleci, Savunmacýlarý Rajnoch ve Zewkalow iyi oyuncular.
    Klukowski sol kanadý komple kullanabilen bir oyuncu. Bu üç yabancýda kendilerini kanýtlamýþ, kaliteli adamlar.

Ankaragücünün eksileri ;

Takým savunmasýný iyi yapamýyorlar. Uður Uçar ve Defansif orta saha oyuncularýnýn bulunduðu bölge yetersiz kalýyor ve Orta alanda bir istikrar tutturamadýlar.
    Rajnoch,Zewkalow,Aydýn, süratli stoperler deðil. Burak,Umut,Jaja bol bol defansýn arkasýna sarkma fýrsatý bulacaktýr.

Ýleri giden oyuncular geri dönebilen oyuncular deðil. Buda bizim iþimize gelir.
    Defans, Orta Alan, Hücum bölgelerinde yeni oyuncular oynayacak. Oturmamýþ kadro bizim için büyük avantaj.

Bizim 11 =
    ----------------Onur--------------
    Serkan---Giray—Glowacki---Cale
    -------Selçuk--------Colman------
    Yatara--------Jaja-----------------
    -------------Umut-------Burak----

Bu maça Manisa maçý gibi 4-1-1-4 çýkmamýz çok tehlkeli olur. 4-2-4 e devam . Ýleri dörtlümüz sürekli pres yapmalý, Ayrýca Serkan fazla ileri çýkmamalý bu maçta.

Artýlarý , eksilerinden fazla gibi görünüyor. Ancak oyunumuzu oynadýðýmýz taktirde bize direnebilecek takým deðiller. Kamp dönemi bu tür, takýmlara yarýyor ancak Ankaragücünün durumu biraz karýþýk, Geliþmeleri izleyip göreceðiz bakalým... saygýlar

Son Ankaragücü antreman haberi ; 19.01.2011 Çarþamba (Trabzona hareket gününden 2 gün öncesi) =

Sakatlýklarý geride býrakan Vittek, Sapara, Sestak, Güven ve Özden’in yaný sýra bugün resmi sözleþmeye imza atan Fatih Tekke’nin katýlýmýyla ekibimizin kadrosu þekillenmeye baþladý. Tam kadroya yakýn bir kadroyla akþam antrenmanýna çýkan ekibimiz, Teknik Direktörümüz Ümit Özat yönetiminde ýsýnma ve koordinasyon çalýþmasý yaptý. Pas organizasyonuyla devam eden günün tek antrenmaný kanat, gol ve þut organizasyonlarýnýn ardýndan oynanan taktik aðýrlýklý maçla son buldu. 1,5 saat süren çalýþmalara Umut, Kaðan ve Klukowski katýlmazken bu oyuncularýmýz aðýrlýk salonunda çalýþmalarýný devam ettirdi. Diðer yandan sakatlýktan yeni çýkan Vittek ve yeni transferimiz Fatih Tekke bir süre takýmla birlikte çalýþýrken daha sonra bireysel antrenman yaptý.
    Ankaragücü yarýn 16:00’da yapacaðý antrenmanla Trabzonspor’la oynayacaðý maçýn hazýrlýklarýný devam ettirecek.
    Teþekkürler cesur insanlar Erman Toroðlu ve Uður Meleke
    Gâfil ne bilir neþ've-i pür þevk-i vegâyý, Meydân-ý celâdetteki envar-ý sefâyý.
    Merdân-ý gazâ aþk ile tekbirler alýnca, Titretti yine rûyý zemin arþ-ý semâyý.
    Allah yolunda cenk edelim, þan alalým þan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Nereden
    Almanya

Alýntý ugur6101 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    rica ederim kardeþim ne demek her TRABZONSPORLU kardeþimizle bildiðimiz konularý paylaþmayý borc olarak bilirim
    Bursa'dan MAVÝÝÝÝ
    ALLAH Razý olsun bende bildiðim konularý Trabzonsporlu abilerimle ve renktaþlarýmla paylaþmayý isterim ve severim.

Yardýmcý olmaya da çalýþýrým elimden geldiðince

shadowlord - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bizde bu enerji olduktan sonra yeneriz rahatça..

baksanýza 70 yaþndaki neyse 7 yaþýndakide o

http://www.facebook.com/video/video....omments&ref=mf

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sencky ve Gabriçe dikkat..

.....
    Ziyaretçi

Güzel oyun oynayalým 1-0 olsun bizim olsun

Devrim Arslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

Lider Trabzonspor'u kim durdurabilir ? ( Haþmet Babaoðlu )

.......Mesela Trabzonspor'un Manisa maçý. Nasýl bir futboldu öyle. Trabzonspor'un hücum yapma iþtahýný nasýl görmezden gelebilirsin ki! Bu inat, bu iþtah, bu cesaret karþýsýnda nasýl ayaða kalkýp ceketinin düðmelerini iliklemezsin! Tabii ki bunda Þenol Güneþ'in çok büyük payý var. Yattara, Manisaspor karþýsýnda savunma bile yaptý ya. Ýnanýlýlýr gibi deðil. Ortadaki Burak sað kanada gitti, Yattara sola geçti, arkadan Cale bindiriyor, ortada Umut, onun biraz arkasýnda Jaja... Jaja'nýn arkasýnda Selçuk var. Bu nasýl bir hücum gücüdür.Müthiþ bir þey! Biz hâlâ diyoruz ki; yok Trabzon arka arkaya puanlar kaybetse, yok Bursa takýlsa, Beþiktaþ, F.Bahçe ve G.Saray seri yapsa falan... Ya, hangi Trabzonspor üst üste puanlar kaybedecek. Sahada Yattara, Burak, Umut, Jaja, Selçuk ve Engin var. Böyle hücum ediyorlar. Dalga mý geçiyorsunuz! Bir de Brozek kardeþleri ve Mehmet Çakýr'ý aldýlar. Trabzonspor'un puanlar kaybetmesi için, bilmediðimiz-anlamadýðýmýz bir þeyler mi olacak da uzaklaþacaklar? Böyle bir þey olabilir mi?

* Lider Trabzonspor'u kim durdurabilir?

Trabzon artýk durmaz, Trabzonspor'u hiçbir þey durdurmaz... Bunu þu anlamda söylüyorum, Trabzonspor þampiyonluk yolunda 'yoldan çýkmaz.'Haa, puan kaybetmeyecekler mi, elbette kaybedecekler. Ama ben Trabzonspor'un bu puanlarý derbide kaybedeceðine inanmýyorum, fakat bir derbinin de çok önemli olduðunu düþünüyorum. Beþiktaþ- Trabzonspor maçý, iki çýlgýn hücumcu takýmýn derbisi olacak. Ýnan bana o maç kaçmaz. Ýkinci haftada F.Bahçe'ye konuk olacaklar. Ama þu F.Bahçe'nin, Samsunspor maçýndaki pýrýltýsýzlýðýna bakýyorum da bu Trabzonspor'un Kadýköy'de puan kaybedeceðini hiç sanmýyorum. Ligin ikinci yarýsýnda Trabzonspor da dahil kimse öyle 9 maçlýk, 7 maçlýk galibiyet serileri yapamaz. Trabzon'un esas rakibi yine Bursaspor olacaktýr

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Kesinlikle uzaktan þutlarla açýlmasý, sabýrla ve fazla açýk vermeden ancak ýsrarlaüzerine gidilmesi gereken bir rakip bu maç için ümit özatýn özellikle bir yerlere mesajý vardý trt'de dinledim bu sabahta feyyaz uçara ligde þampiyonluk mücadelesini yeniden baþlatacaðýz diyordiki bu onun sezon baþýndan beri verdiði en iddaalý ropörtajýydý hep söyledim gene söylüyorum çok zor bir maç inþallah herþey dilediðimiz gibi gider.
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

Nereden
    Almanya

Alýntý Ömer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Güzel oyun oynayalým 1-0 olsun bizim olsun
    Çok güzel dedin Ömer Abi harfi harfiyen katýlýyorum 3 puan olsun yeter bize ve takýmýmýza

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Umarým ileri bölge oyuncularýmýz hazýrlýk dönemindeki becerisizlik ve bencilliklerinden kurtulmuþtur. Özellikle Burak..

Reha Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Bugünün tarihi 22.01.2011 günlerden cumartesi ben bunu yazarken baþarýya atacaðýmýz bir adýmýn daha baþlangýcýna 2 saat 38 dakika var.
    Dualarla, iyi niyetle, temiz kalple, gönlümüzle, yüreðimizle, canýmýzla seninleyiz TRABZON'UM.

Nereden
    Almanya

Alýntý Adem Öztürk 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sencky ve Gabriçe dikkat..
    Gabriç'e bence de dikkat etmemiz.Bundan önceki birkaç mesajýmda da belirtmiþtim.Yanlýþ hatýrlamýyorsam kupa maçýnda Bucaspor'a karþý çok iyi bir performans sergilemiþti Gabriç.Serkan Balcý geçit vermez ona

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Haþmet Babaoðlu vermiþ gazý
    Rehavete girelim de puan farký kapansýn

Nereden
    Almanya

Maça 2 Saat 30 Dakika Kaldý

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ankaragücü bize direnemez..gole boðarýz..4-0..
    Herkese Merhaba

Alperen Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Haþmet Babaoðlu iyi yazmýþ güzel yazmýþ eyvallah ama bu kadar da gaz verilmez oynuyoruz iþte maþallah de geç Nasýl sabýrsýzlanýyorum varya bir an önce baþlasýn þu maç..
    BÜTÜN HERKESÝ SEVEBÝLÝRDÝM, SEVMEYE SENDEN BAÞLAMASAYDIM...

Sinan Saðlam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hakkari
    Yaþ
    43

Tamam 17 tane oynanmamýþ maç var kabul ama ben þampiyon olduk diyebiliyorum....

Jaja gibi bir adamý bir kalemde silmek yerine kazanma yolunu secen Þenol Hocamýz sayesýnde biz çoktan þampiyon olduk....

Ýstanbullularýn salyalarý akarken, takýmýn karýsmasýný umut ederken kimsenýn beklemedýgý býr sekýlde ona sans verýp kameralar onunde ozur dýlettýrýp takýmý yýne býr arada tutmayý basardý , buyuksun Senol Hoca....

Puan ve puanlar muhakkak kaybedecegýz ama þampýyonluk ýcýn herkesten her zaman býrkac adým onde olacagýz....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Uyuz ediyor beni , beþiktaþýn kendini þampiyon sanmasý
    Yakýndýr Kadýköyün yanmasý

BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maçý bu saate verenin arkasýndan çok güzel þeyler söylüyorum. Çok sevaba girdim sayesinde.
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Adem Öztürk 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Haþmet Babaoðlu vermiþ gazý
    Rehavete girelim de puan farký kapansýn
    Bize de ne dense yaranýlmýyor arkadaþ
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Baþlasa da yensek sýkýldým...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Dursun Kaplan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçý bu saate verenin arkasýndan çok güzel þeyler söylüyorum. Çok sevaba girdim sayesinde.
    Cumartesi gündüz maçlarý bize yaramýyor..bile bile bu saate verdiler maçý..rakipler için uygun bir saat..

Hala maça gidip gitmeyeceðim belli deðil..gidersem de maçýn baþlamasýna doðru ancak gidebilirim..bir çok insan da benimle ayný durumda..ama konsantre tam..
    Herkese Merhaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)