Sayfa 4 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Standart üç oyuncu....

a.gücü maçý zor geçer iyi bir hazýrlýk dönemi konya þeker manisa maçlarý kesinlikle kazanýlmasý gereken maçlar.iki maçtan alacaðýmýz 6 puan ikinci yarýnýn ilk maçýna bizi moralli çýkartýr.

eðer þampiyonluðu istiyorsak ferhatla,caleyle,barýþla,sezerle bu iþ kesinlikle olmaz.bizimkiler golcü diyor tamam iyi bir golcü þart ama bunun yanýnda
    takýma katký yapacak bir sol bek ve orta sahaya kaliteli oyuncu...
    þampiyonluk çok önemli tarih yazarýz,onun için para düþünülmemeli parayý vereceksin ve alacaksýn.

ugere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    38

baya erken olmus ama ins kazaniriz

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

ankaragücünde problemler bitti gibi .ama bize karþý güçleri asla yetmez...

EmreYavuz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Yine bir antuya girip göz gezdireyim fenevliler ne diyor bizim hakkýmýzda bir bakayým dedim girmez olaydým , yine deliye döndüm valla...
    Nedense fenerbahçe her þampiyon olamayýþýnda bilerek þampiyonluktan itildi...Anasýný satayým fenev hariç baþka bir takým þampiyon oluyorsa mutlaka hakemler ve federasyon sayesinde þampiyon oluyor...Bunlar ne dar kafalý adamlar ya...Ulan ayýp denen birþey var adamlar hala federasyon Trabzon'u koruyor vs vs... þeyler yazýyor...Ya ben körüm yada ben körüm yani benim bunu görmemem için hiçbir sebep yok..Evimde Lig TV var her maçý izliyorum þu ana kadar Trabzon lehine verilen en büyük karar hatta tek karar Buca maçýndaki penaltý -ki 1-0 öndeydik ve o Bucaspor sabaha kadar gol atamazdý bize...Bize verilmeyenler ise Bursaspor maçýndaki ''ofsayt''sonucunda kaçan tarihi fark...Ayný þekilde BB maçýnda verilmeyen bir kýrmýzý kaçan fark...
    Feneve verilenler ise Alex BB maçýnda kýrmýzý göre fenev o maçý kazanabilirmiydi...?bir sonraki Karabük maçýný kazanabilirmiydi...?Mehmet kýrmýzý göre Sivas'ý yenebilirlermiydi...?Forumlarýna girin bakýn bu pozisyonlardan 1 kiþi dahi bahsetmiyor...Yok arkadaþ yok bunlar hakketten yaramaz zavallý yaratýklar...Yine dellendim geldim uzun uzun yazdým buralara...Ama elde deðil gerçekten antuya giripte girdiðinki zamanki gibi saðlýklý çýkabilmek mümkün deðil...
    Konu EmreYavuz61 tarafýndan (23.12.2010 Saat 21:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Son "Güneþ" de çekildiðinde oluþacak karanlýðý anladýklarýnda... Ne kadar geç olduðunun farkýna varacaklar...!!

güneyli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Ankaragücündeki sorunlarýn giderilmesi bizim maça kafa olarak ciddi hazýrlanacaðýmýz anlamýna gelir.Eðer ilk haftalarda ciddiyeti yakalarsak fener bjk maçlarý daha dirençli ve hazýr oluruz.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý EmreYavuz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yine bir antuya girip göz gezdireyim fenevliler ne diyor bizim hakkýmýzda bir bakayým dedim girmez olaydým , yine deliye döndüm valla...
    Nedense fenerbahçe her þampiyon olamayýþýnda bilerek þampiyonluktan itildi...Anasýný satayým fenev hariç baþka bir takým þampiyon oluyorsa mutlaka hakemler ve federasyon sayesinde þampiyon oluyor...Bunlar ne dar kafalý adamlar ya...Ulan ayýp denen birþey var adamlar hala federasyon Trabzon'u koruyor vs vs... þeyler yazýyor...Ya ben körüm yada ben körüm yani benim bunu görmemem için hiçbir sebep yok..Evimde Lig TV var her maçý izliyorum þu ana kadar Trabzon lehine verilen en büyük karar hatta tek karar Buca maçýndaki penaltý -ki 1-0 öndeydik ve o Bucaspor sabaha kadar gol atamazdý bize...Bize verilmeyenler ise Bursaspor maçýndaki penaltý sonucunda kaçan tarihi penaltý...Ayný þekilde BB maçýnda verilmeyen bir kýrmýzý kaça fark...
    Feneve verilenler ise Alex BB maçýnda kýrmýzý göre fenev o maçý kazanabilirmiydi...?bir sonraki Karabük maçýný kazanabilirmiydi...?Mehmet kýrmýzý göre Sivas'ý yenebilirlermiydi...?Forumlarýna girin bakýn bu pozisyonlardan 1 kiþi dahi bahsetmiyor...Yok arkadaþ yok bunlar hakketten yaramaz zavallý yaratýklar...Yine dellendim geldim uzun uzun yazdým buralara...Ama elde deðil gerçekten antuya giripte girdiðinki zamanki gibi saðlýklý çýkabilmek mümkün deðil...
    adamlar futboldan anlasaydý zaten fenerli olmazlardý az anlayýþlý olun

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý EmreYavuz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nedense fenerbahçe her þampiyon olamayýþýnda bilerek þampiyonluktan itildi...Anasýný satayým fenev hariç baþka bir takým þampiyon oluyorsa mutlaka hakemler ve federasyon sayesinde þampiyon oluyor...Bunlar ne dar kafalý adamlar ya...Ulan ayýp denen birþey var adamlar hala federasyon Trabzon'u koruyor vs vs... þeyler yazýyor...Ya ben körüm yada ben körüm yani benim bunu görmemem için hiçbir sebep yok..Evimde Lig TV var her maçý izliyorum þu ana kadar Trabzon lehine verilen en büyük karar hatta tek karar Buca maçýndaki penaltý -ki 1-0 öndeydik ve o Bucaspor sabaha kadar gol atamazdý bize...Bize verilmeyenler ise Bursaspor maçýndaki penaltý sonucunda kaçan tarihi penaltý...Ayný þekilde BB maçýnda verilmeyen bir kýrmýzý kaça fark...
    cahilliklerine ver...

mda61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Olay Fb'lilerin cahilliði falan deðil. Maalesef hepimiz aynýsýný yapýyoruz. Hep bahsedilen bir olay vardýr ya, '' bakýþ açýnýzý, perspektifinizi geniþleterek bakýn olaylara '' diye. Futbolda bunu nedense yapamýyoruz. Yýllardýr þampiyon olamadýk, her þampiyonluk kaçýþýnda hakemlere bahane bulduk. Lig Tv böyle rezalet yaptý, Trt böyle rezalet yaptý uðraþýp durduk yýllarca. Þimdi Fb geride, hakemlere sallýyorlar. Çünkü onlara göre, Türkiye'de en çok hakký yenen kulüp Fb'dir. Ama bize göre de en çok hakký yenen kulüp, Trabzonspor. Bursaspor kollanýyor falan diyenlerimiz vardý geçen sezon. Adamlarda, Trabzonspor'un kollandýðýný söylüyorlar. Evet, çok karýþýk oldu ama durumun kendisi zaten karýþýk. Bu ne yaman çeliþkidir. Ben bir þampiyon daha görmedim ki, arkalarýndan '' helal olsun. oynadýlar þampiyon oldular '' denilsin. Tabi ki, gerçek futbolseverler var, bu cümleleri sarfeden. Ama benim lafým, '' Hakemler bu sene onlarý çok kolladý da þampiyon oldular '' diyenlere.

10 senelik futbol izlenimim bana öðretti ki, hakemler, penaltýlar, ortada dönen paralar falan bahane arkadaþým. Sen çýk topunu oyna, hakem topu çizgiden çýkarýp senin kalene atacak deðil ya. Biz zamanýnda yeterince iyi olamadýðýmýz için, hakemleri suçladýk. Yayýncý kuruluþu, medyayý, yazarlarý suçladýk. Ama bakýn, sen topunu oynayýp 42 puanla lider olunca nasýl seni konuþmaya baþlýyorlar ? Bu iþler böyle. Milleti suçlamakla olmuyor, kendine bakacaksýn. Topunu oynayacaksýn, þampiyonluk kaçýnca da vah Cem Papila, vah Trabzon'a verilen 3 penaltý demeyeceksin.

Bu arada 7 geliyor 7 Ankaragücü'ne de sallarýz 2-3 tane rahat olun. Savunma takýmý deðiller.
    Konu mda61 tarafýndan (23.12.2010 Saat 22:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla acýklanabilecek milliyetçi bir davranýs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazým Koyuncu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þu maçi cumartesi saat 16:00 ya koyanýn ALLAH belasýný versin yüzbin kere hem de
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    mehmets61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

umarým ligin ikinci yarýsýna güzel baþlarýz sezonuda güzel bitiririz...
    TRABZONSPOR

Emirhan Uludüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý mda61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olay Fb'lilerin cahilliði falan deðil. Maalesef hepimiz aynýsýný yapýyoruz. Hep bahsedilen bir olay vardýr ya, '' bakýþ açýnýzý, perspektifinizi geniþleterek bakýn olaylara '' diye. Futbolda bunu nedense yapamýyoruz. Yýllardýr þampiyon olamadýk, her þampiyonluk kaçýþýnda hakemlere bahane bulduk. Lig Tv böyle rezalet yaptý, Trt böyle rezalet yaptý uðraþýp durduk yýllarca. Þimdi Fb geride, hakemlere sallýyorlar. Çünkü onlara göre, Türkiye'de en çok hakký yenen kulüp Fb'dir. Ama bize göre de en çok hakký yenen kulüp, Trabzonspor. Bursaspor kollanýyor falan diyenlerimiz vardý geçen sezon. Adamlarda, Trabzonspor'un kollandýðýný söylüyorlar. Evet, çok karýþýk oldu ama durumun kendisi zaten karýþýk. Bu ne yaman çeliþkidir. Ben bir þampiyon daha görmedim ki, arkalarýndan '' helal olsun. oynadýlar þampiyon oldular '' denilsin. Tabi ki, gerçek futbolseverler var, bu cümleleri sarfeden. Ama benim lafým, '' Hakemler bu sene onlarý çok kolladý da þampiyon oldular '' diyenlere.

10 senelik futbol izlenimim bana öðretti ki, hakemler, penaltýlar, ortada dönen paralar falan bahane arkadaþým. Sen çýk topunu oyna, hakem topu çizgiden çýkarýp senin kalene atacak deðil ya. Biz zamanýnda yeterince iyi olamadýðýmýz için, hakemleri suçladýk. Yayýncý kuruluþu, medyayý, yazarlarý suçladýk. Ama bakýn, sen topunu oynayýp 42 puanla lider olunca nasýl seni konuþmaya baþlýyorlar ? Bu iþler böyle. Milleti suçlamakla olmuyor, kendine bakacaksýn. Topunu oynayacaksýn, þampiyonluk kaçýnca da vah Cem Papila, vah Trabzon'a verilen 3 penaltý demeyeceksin.

Bu arada 7 geliyor 7 Ankaragücü'ne de sallarýz 2-3 tane rahat olun. Savunma takýmý deðiller.
    Aynen böyle düþünüyorum..Taraftarlarýn tek farký tuttuklarý takým bence..

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

ya cumartesi 16 da maç mý olur,federasyon ALLAH bildiði gibi yapsýn,þimdi sövecem ceza alacam,:hýrr
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

MehmeTS_ADANA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    42

Alýntý mda61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

aynen katýlýyorum.iyi oynayan takýmý 3 deðil 33 hakem tutamaz.saha dýþý etkenler hiç tutamaz
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

lazzz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

demýn super golee bursalý bý top katýldý konuk olarak program býterken adam dýoký yaa bu sezon en cok kým penalttý attý felan sunucuda býz o verýlerý vermýstýk ama bý bakým dýo ve besýktasý söluyo 4 penaltýyla felan aadam da dýo ya trabzonnun kac tane var dýo son haftalardaký penaltýrýný felan konusmak ýstedý guyaa yalnýs kararlarmýss sýnýrden delýrdým keske tel numarasý olsaydý arýcaktm arayýý ii bi kufur edýcektm o serefsýze
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGÝSÝ'nin önüne gecmiþtir

umitçebi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

kötü oynayabilirsin ama kötü koþamazsýn diye bir söz vardý sanýrým...
    önemli olan koþmak sen koþ her türlü mücadeleni ver en fazla 2 veya 3 kere yenilirsin oda koþmayla durdurulamayn futbolculardan varsa karþýnda messi gibi ki ondanda türkiyede yok...
    o zaman koþ oyna ve kazan...trabzonspor duruþunu koy ortaya gerisi gelecektir zaten..
    puan kaybettiðimiz maçlara bakýn hep bi nasýl olsa yeneriz havasý bide öne geçmiþiz 1-0 oohh bi kasýlmalar bi yavaþlamalar..
    çýkar makakula tak tak olur 1-3 sonrada koþki çevir maçý...
    arkadaþýma katýlýyorum koþ mücadele et ve oyna...

M.Kýlýç50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý zafer6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya cumartesi 16 da maç mý olur,federasyon ALLAH bildiði gibi yapsýn,þimdi sövecem ceza alacam,:hýrr
    Arkadas, bizde hicbir saat´i günü begenmiyoruz...

bence saatlerimiz son 4 macimizda mükemmeldi...
    hep oynadik, kazandik, seyrettik...
    *Kurþunlarla yýkýlmazdým, Yýktý beni bu aþk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Alýntý M.Kýlýç50 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadas, bizde hicbir saat´i günü begenmiyoruz...

bence saatlerimiz son 4 macimizda mükemmeldi...
    hep oynadik, kazandik, seyrettik...
    saat biþe demiyoruz kardeþim,cumartesi gününe tepkimiz
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

alýþtýk artýk federasyonun tuzaklarýna...

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçýn günü süper olmuþ gerçekten de, bir aksilik çýkmazsa stadyumdaki yerimi alacaðýým.

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

fener maçýnýn hakemi çok önemli.federasyonun niyeti bakýmdan bülent yýldýrým atanýrsa o maça rezilliði izleyýn derým

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Maç gününü eleþtirirken kupa akýþýný da düþünmek lazým. BJK, maçýný Cuma oynayýp Çarþamba akþamý bizle yapacaklarý maça daha rahat hazýrlanma imkaný bulurken, bizim Ankaragücü maçýný BJK'nin lig maçýndan 2 gün sonra yapmamýz düþünülemezdi.

Bu arada FB ile yapacaðýmýz lig maçýný ilk yarýdaki gibi Pazartesi akþamýna verebilirler. FB'nin kupa maçýný Perþembe akþamýna koymuþlar. Her ne kadar FB'nin o maçta bir hedefi kalmayacaðýndan, tamamen yedek kadroyla mücadele edecek olsalar da, bir kulp bulup o maçý Pazartesi'ye aldýrmak isteyebilirler...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonda maç saat 16:00 da sadece pazar günü olur bunu bilmiyorsanýz öðrenin. Ýnsanlar cumartesi de çalýþýyorlar. Sonra gelip burda ooo bi statý dolduramadýlar takým bilmem nereye taþýnsýn yok Trabzondakilere bu takým fazla cak cak cak ötersiniz ...
    Biz beðenmiyoruz cumartesi saat 19:00dan önceki maç saatlerini. Bu arada maç gününü deðil maç saatini eleþtiriyoruz. Niye ben gündüz oynayacaðým lig 9.su gece
    Kim nasýl ayarlýyorsa helal olsun valla kulüp te paþa paþa kabul ediyor pes
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Sertan Danýþer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

baþladýk cumartesi 16.00 lara (konya,denizli) aman diiim
    Eski Nick : @phxsuns61

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

- Bu ne ya her hafta 16:00 'da maçlar , hayýr sanki biz menunmuþuz gibi angutlarda isyan ediyor neden hep Trabzon önce oynuyor diye .
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Bizim macin 16 da,gs nin macinin pazar 20 de olmasi sacmalik ve kepazeligin daniskasi.

Yönetim bu ise sessiz kalmamali,biraz gözü acik olmali...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)